Shoes

Shoe Closet ♥

7. srpna 2012 v 23:58 | Xoxo Vanessa
Holky já umírám, já chci taky tolik bot!! Vždy jsem si přála mít velký pokoj a z něho si udělat šatník, kde by byly všude okolo mé milující botičky. Doufám, že jednou se mi tento sen vyplní. Chci být bohatá, abych mohla nakupovat, nakupovat a nakupovat, hlavně bych si pořízovala spoustu oblečení, botičky, kabeleky, ale samozřejmě, kdybych měla peníze nebyla bych žádná fiflena, ale pomáhala bych druhým, jak chudým dětičkám, tak zvířatkům.I need shoes

5. srpna 2012 v 13:59 | Xoxo Vanessa
Ahojky, dívala jsem se na internet na botičky, abych si udělala představu, jaké si budu chtít koupit, protože POTŘEBUJI NOVÉ BOTY! Chci si koupit boty podobné, co teď přidávám, ale může se stát, že přijdu do obchodu a úplně jiné boty mě ohromí nebo v horším případe ani jedny :( Podpatek mi nejvíce vyhovuje 10 cm nebo 12 cm (větší určitě ne).

Jaký je váš nejoblíbenější obchod s botičkami ? Budu ráda za každý tip :P ...............................................Christian Louboutin Swarovski Crystal Encrusted Platform Pumps

3. března 2012 v 23:22 | Xoxo Vanessa
Já budu snad plakat, jsou tak úžasné ... A sakra už pláčem, chci je :(

.

Silver heels // Stříbrné lodičky ♥

1. března 2012 v 22:28 | Xoxo Vanessa
Jsem zamilovanáá!! Musím mít ty první botičky na fotce, jsou tak báječné :( ... Nevíte někdo, kde se dají koupit? Jsem schopná za ně dát dost. Umím si živě představit, až bych šla na nějakou akci v těchto botech, ktomu krásné šatičky, hmmm ... Jak řikám jsem zamilovaná. Přidala jsem vám pro inspiraci více stříbrných lodiček, ale u mě vyhrávají první.


Valenky IN nebo OUT?

17. ledna 2012 v 21:09 | Xoxo Vanessa
Krásný večer mé návštěvnice, dnes od vás potřebuji poradit a slyšet váš názor, doufám, že budete upřímní a pomůžete mi se správně rozhodnout. Už delší dobu uvažuji, že bych si koupila valenky, ale co je trochu problém, že je teď mají všichni, protože už před rokem byly velkým hitem! Tak, co když si je teď koupím a další rok budou out. Četla jsem pár recenzí na tyto boty a polovina je negativních, že jsou hnusný, jsou šmajdlavé a prý vůbec nejsou ani trochu sexy. Ta další polovina tvrdí, že jsou úžasné, teploučké a roztomilé (ano já souhlasím, že jsou roztomilé a umím se vybavit, že bych s nimi chodila na procházky, ale pořád je tam ten pocit nejistoty, protože nejsem žádný boháč a nechci vyhodit peníze, abych byla potom zklamaná), třeba moje přítelovi se tyto boty nelíbí :D.

OTÁZKA: A proto teď žádám od vás radu, co si myslíte o valenkách? Popřípadě vaše zkušenosti, prosím … předem děkuji.


imagebam.com
.
 
 

Reklama