Péče o tělo

Vysoké podpatky? Bolí z nich nohy, ale my je pořád milujeme.

10. května 2012 v 21:49 | Xoxo Vanessa
Nohy na vysokých podpatcích jsou zkrátka neodolatelné a proto si je my ženy tak rady obouváme. Z vlastní zkušeností můžu potvrdit, že nic nezvedne sebevědomí ženy, tak rychle a efektivně, jako právě vysoké podpatky. Prodlužují a zeštíhlují lýtka a ani muže nenechávají lhostejnými. Ale s jejich nošením se spojují i zdravotní problémy: zkrácení lýtkových svalů, pokřivení prsů a bolestivá krční páteř - to jsou jen některé z nich, ale já se nenechám odradit - já podpatky prostě miluji, připadám si více sebevědomá, krásná a ještě navíc mi to zdokonalí mou postavu.


Při nošení podpatků by jsme měly dávat pozor, abychom byly krásně narovnaní. Bez nahrbených zad pak už zcela automaticky vyniknou i naše prsa. Vysoké podpatky nám nedovoluje příliš svižný krok, ale jen pomalou chůzi s ladným pohupováním boků, což někdy je ták sexy a kluky to doslova rajcuje.

Extrémy vždycky škodí: Když máte příliš vysoký podpatek, zničíte si zdraví. Stejná věc vám ale hrozí, když nosíte placaté balerínky.

Otázky pro vás: ................................................................................................................................

- Milujete taky podpatky,když je vidíte, tak u vás vyvolávají euforii?
- Nosíte podpadky a jak často? ( nebo při jaké příležitosti?)
- Kolik páru máte botek na podpatku?
- A pokud neností podpatky, tak proč?


Domací recept proti celulitidě

8. dubna 2012 v 22:49 | Xoxo Vanessa
Krásný večer, přidávám domácí recept proti celulitidě. Krásné je, že příprava dlouho netrvá a slyšela jsem, že opravdu pomáhá!

Doma si najdeme nějaké tělové mléko. Stačí i levnější. To smícháme s mletou kávou. A dílo je hotovo.Masáž prováděje nejméně 2 minuty, po té důkladně opláchněte. Už za několik dnů bde vaše pleť hladší a vyformovanější.

Samozřejmě nezapomeňte také na dostatek pohybu. Pohybem rozproudíte krev ve svém těle, zahřejete se a umožníte tak lépe odbourávat podkožní tuk, který deformuje vaši kůži. Vykonávaný pohyb by měl být takový, aby vaše tepová frekvence dosáhla alespoň 60% maximální tepové frekvence.


Test: Samoopalovací mléko a jak na něj správně

10. března 2012 v 21:49 | Xoxo Vanessa
Známe to asi všechny, přes léto si užíváme sluníčko, chlubíme se svým opálením, ale pak přijde zima a opálení je pryč. Přes zimu si budeme připadat jako ředitelky vápenky a čekání na léto nám přijde nekonečně dlouhé. Jak se ale přirozeně opálit, když nechceme navštěvovat odborníky kritizovaná solární studia?

Někdo má se samoopalovacími mléky pozitivní zkušenost, jiný negativní. Na internetu najde mnoho příspěvků, kde se diskutuje o těchto produktech. Ovšem výsledek nezáleží pouze na produktu, ale také na způsobu použití a aplikace.

Proč solárka ne?
Určitě už jste si všimli, že mnoho odborníků opalování v soláriích nedoporučuje. A skutečně je to tak. Světová zdravotnická organizace dokonce přirovnává tento druh záření k účinkům kouření, azbestu nebo formaldehydu. Nejenže se aplikací solárka velmi zvyšuje pravděpodobnost vzniku rakoviny kůže, ale je nutné si uvědomit, že solária pleť vysušují a tím urychlují proces stárnutí kůže. Mnoho solárních studií také nedodržuje parametry určené pro provoz těchto zařízení jako např. kvalitu trubic. Je lepší zvolit tedy bezpečnou formu opalování.

Jak správně samoopalovací mléko nanášet?
Aby byl výsledek opravdu efektivní, doporučujeme před aplikací použít

Tělový sprchový peeling, který vás zbaví zbytků staré kůže, tím pádem efekt samoopalovacího mléka vydrží déle. Použití tělového peelingu je důležité především v místech, kde je zrohovatělá kůže, tedy lokty, kolena a paty.
Po sprchování a pečlivém utření je nejlepší chvíli počkat, dokud pokožka bude opravdu suchá. Vlhkost by mohla způsobit flekatost. A můžeme začít. Je lepší nanést např. dvě tenké vrstvy než jednu silnou. Přípravek nanášejte dlouhými rovnoměrnými tahy, na obličeji až k vlasům. Po aplikaci nezapomeňte pořádně omýt dlaně, kůžičky okolo nehtů a prostor za nehty.
Počkejte až přípravek zaschne, ideální je, pokud máte čas ještě chvíli pobíhat po bytě. Čím déle, tím lépe. Při spaní totiž může dojít k mechanickému otěru.
Aplikaci je nutné provádět 1-2x týdně, záleží na suchosti a olupování pokožky.

Můj názor: Tento článek mě opravdu zaujal a určitě tento přípravek vyzkouším, už delší dobu uvažuji nad samoopalovacím krémem. Výsledek vidíme zde:

Zdroj: mujryor.cz
.

Péče o ruce v zimě

18. prosince 2011 v 19:59 | Xoxo Vanessa
Příjemný večer miláčkové, doufám že uvítáte tento kratší článek, který je zaměřen na péči o ruce v zimě.

Nyní máme zimu a naše ruce potřebují intenzivnější péči. Naše pokožka je vystavována chladnému počasí venku, s každodenním používáním mýdel a nepříznivým životním prostředím naše ruce doslova trpí, pokožka se stává citlivější a nachýlenější k podráždění. Proto by jsme měli naše ruce především hydratovat a regenerovat. Myslím si, že do vaší kolekce kosmetiky by neměl určitě chybět krém na ruce, který stojí pár korunek. Pokud se budete teď starat o vaše ruce, tak v budoucnosti se vám to určitě oplatí, oddálíte předčastné stárnutí pokožky a vaše ruce budou vypadat krásně, hebké a především zdravě.

A teď máme Vánoce, tak je to skvělý tip na dáreček pro své blízké.

 
 

Reklama