Outfits

Floridský outfit

20. února 2016 v 3:48 | Xoxo Vanessa
Krásný víkend lásky. :-*

Tak jaké máte plány na tento víkend? U mě cooooool. Pořád stejně si užívám tepla, sluníčka, moře a zkrátka všeho příjemného, co mi Florida nabízí. Ale řekla jsem si, ať na blogu nemám jen fotky z bazénu a od moře, připravím si a nafotím pro holky takový floridský outfit.

Asi vás teď nebudu inspirovat, co si obléct v pondělí do školy či do práce, ale tak třeba menší inspirace na léto nezaškodí ne? Když už jsme u léta, tak co kočky těšíte se?

Já mám tisíce důvodů, proč preferovat letní období. Jeden z nich je oblékání. Mám raději na sobě méně věcí, potom se citím úplně free a fresh. Pořád lepší než si na sebe oblékat milióny věcí jako v zimě. Štrample, svetr, oteplovačky, bunda a hurá na kopec bobovat...:D.

A těmito pocity free a fresh jsem se řídila při výběru a sestavování mého outfitu. Hlavně jednoduchost a pohodlnost. Žabky, kraťasy, tričko, kabelka a vyráží se pohodlně do města na zmrzlinku nebo na kávičku. :-D :-)

A teď něco přímo k jednotlivým částem oblečení. Můžete vidět kabelku Michael Kors, která se momentálně stala z mých kabelek favoritka číslo jedna. A to nejenom tím, že je nová. Dostala si mě tím, jak je praktická, jak se dá nosit buď v ruce nebo přes rameno. Samozřejmě je důležité i kolik věcí se do ní vejde. Móóóc. Jóó a ta barva je pro mě okouzlující, miluji poslední dobou šedou. Dále můžete vidět mé nové tričko z Guessu a také kraťasky z Guessu, které jste určitě už viděli v minulosti na mém blogu. A aby nepřevládala jen značka Guess, vzala jsem si jako doplněk hodinky Michael Kors.

Ták a teď otázka na můj outfit. Je hot nebo very good? :D :P

Doufám, že když jsem pro mé zahořklé fanynky nezvolila možnost "not" , že to nevadí. Pro ně mám totiž na závěr fotenku, která přesně vystihuje to, co bych jim chtěla vzkázat.Welcome 2016

4. ledna 2016 v 9:14 | Xoxo Vanessa
Happy New yeeeear! Ano, přesně toto jsem si říkala před rokem na Time Squer v New Yorku. Bože, byl to pro mě ten nejlepší Silvestr v životě. Upřímně si neumím ani představit, co by jej mohlo trumfnout. (Kdo nečetl před rokem článek, tak tady vám dávám odkaz: TADY a TADY)

V pátek hráli v televizi film Šťastný nový rok, koukali jste? Já samozřejmě ano! Díky tomuto filmu jsem si znovu vzpoměla na ty krásné zážitky z Time Square a uvědomila jsem si, jaké obrovské štěstí jsem měla, že jsem něco tak krásného také zažila. A nebylo to jako ve filmu, nebylo to hrané, bylo to opravdové. ♥

A jaký jsem měla letošní Silvestr? Bohužel pracovní, ale to mi vůbec nevadí. Já si to vyberu někdy jindy. Třeba v březnu, kdy mi bude 21 a užiju si narozeninovou párty v některých z Miamských klubů. Přeci jen už od ledna se budu zase flákat tři měsíce v Americe. ♥ Jsem zvědavá, kolik lidí zase tím naseru? :-D

A teď k dnešnímu článku. Vypadalo to tak, že se outfitů tady na mém blogu snad nikdo nedočká. Já jen slibovala a slibovala a pořád nic. Což je fakt škoda, že jsem teď byla časově vytížená, protože se mi v šatníků nasbíralo tolik pěkných kousků, které si přímo říkají o to, aby je někdo vyfotil a vyšly do světa. Ale třeba se to změní dnešním článkem a já se polepším.

V dnešním outfitu jsem zvolila mé nové kotníčkové, hnědé Guess botičky. Holky, musím vám říct, že tyto boty jsem si nesmírně oblíbila, jsou tak pohodlné a hlavně jsou tak odlišné, než jsem mívala doposud. Dále můžete vidět džíny s Tally Weijl, černý Guess svetr a bílou vestičku Aeropostale z Ameriky. ♥ Tak, jak se vám outfitek líbí? Hot or Not? :-* Určitě mi zanechte komentáře, jak se líbí a jestli chte více takových článků.

Miluji vás, joooo a šťastný nový rok.
Pusinku Vaše V.

Nákupy na Floridě. Že bych si dala další v Las Vegas nebo v Californii?

9. března 2015 v 5:11 | Xoxo Vanessa
Čaute kočky. Je tady někdo, kdo by si chtěl se mnou trochu zašopinkovat? Tak doufám, že jo, protože některé z vás zajímalo, co jsem si tady v Americe pořídila za věcičky.

Původně jsem chtěla ke každé fotce napsat bližší info, ale bohužel kvůli nedostatku času udělám jen menší shrnutí. Samozřejmě pokud vás zajímá něco detalnějšího k mým novým věcem, nebojte se se zeptat, odpovím vám v komentářích.

Hlavně se mě neptejte, co jsem tady dělala a kde jsem na to vzala. Protože bych musela popravdě přiznat, že "šlapala". Ano, právě dneska a byla to pěkná dřina. Byli jsme totiž grilovat a půjčili si šlapadlo na vodu a projížděli se po jezeře a já musela šlapat a šlapat až mě bolely nožičky. Tak snad jsem udělala radost těm, kteří mi předpovídali, že tady budu určitě šlapat. Jenom nechápu jak mohli vědět, že se tady dají půjčit šlapadla. :D :D

Tak dost srandy a jsem na ty nákupy. Pět triček od Celvina Cleina, sedm triček od značky AeroPostale, z Guess jsem si pořídila tři kraťasy, mikinu a bundičku,... Dále můžete vidět tričko od Bebe, šedé a tmavé džíny, leopardí tričko, Armani tričko, plavky od Victoria's Secret a mé nové miláčky: botičky Guess, hnědou kabelku Guess, která je pořízena přímo z New Yorku na Páté Avenue a mé nové miminko Michael Kors, apod. ...

Ale stejně jsem nenafotila vše, ještě na pár věcí jsem zapomněla a to třeba přidám příště. Jak vidíte, většinou to jsou jen letní věci, taky, co jiného chcete nosit v takových vedrech. Užijte si fotenky. Jo jo članeček je krátký, protože už brzy přidám další s velkým ale velkým překvapením. Papa.Number 1

31. července 2014 v 15:01 | Xoxo Vanessa
Ahojenky mé lásečky největší :-*

Ano, ano lásky, já žiju, nemějte o mě obavy, nic se mi nestalo, jen trošičku nebyl čas. Jakmile jsem z dovolené přijela zpět do ČR, tak i tady jsem nadále pokračovala ve stejném duchu: užívání, užívání a užíváníčko. A nakonec to dopadlo, tak, že jsem doslova zapomněla na můj blog.

Víte, jaká pozitivní věc byla na mé neuaktualizaci? To, že se ukázalo, jak mě máte moc rádi. Když se teď hluboce zamyslím, tak vlastně já ani nikoho nemám, jak v osobním životě, tak v blogovém, kdo by si dovolil mě nemít rád, sakra, jak já to dělám? Haha.

Kočičky moc vám děkuji za nádherné vzkazy, které mě hřejí u srdíčka, a já se divím, proč mi je furt takové horko. Už vím, kdo za to může, vy! Vy potvůrky. ♥ Miluji vás.

A jak jsem si užila dovolenou? Úplně luxusně! Nemám slov! Více vám řeknu v dalším článku se spoustou fotografii, jen se těšte.

Ale přeci jen vám něco prozradím. Když jsem přijela domů z dovolené, rodiče si nemohli nevšimnout, jak jsem přibrala. Tady je důkaz, jak jde krásně za 8 dní přibrat. A tentokrát nekecám, je to na mě velmi znát i po obličeji. Jindy bych to až tak moc nehrotila, protože bych věděla, že svou váhu budu mít za chvíli zpět. Ale problém je ten, že v pondělí odjíždím na Miss!

Upřímně teď jsem z mé váhy nesvá, protože vím, jak jindy ji mám TOP! Každopádně koupila jsem si dietní koktejlíček za 800 Kč. Teď ho momentálně popíjím místo oběda a musím vám říct, je vážně lahodný, mmm už se těším na večeři, haha. :-D Snad to zabere,…

Poslední dobou jsem si zamilovala kina a právě proto je často navštěvuji, hlavně s kamarádkami a užíváme si spousty srandy. Miluji život bez starostí! Předevčírem jsem byla na filmu Úsvit planety opic a jaký byl film? Bomba, bomba, bomba! Samozřejmě já ciťka skoro celý film probrečela, ale vážně doporučuji! A dnes jdu do kina na film Hercules.

A teď k mému outfitu, jak se vám líbí mé nové šatičky Guess? Cenu vám neprozradím, nechci nikoho provokovat, i když někteří by si to pěkně zasloužily, haha.


Užíjte si fotečky, brzy přidávám nové, teď už musím jet do kina, tak pá, pá :-*
Těším se na komentáře, Xx V.Bye, bye ČR [11.7 - 20.7] Welcome to Croatia

11. července 2014 v 2:22 | Xoxo Vanessa

Mike Candys Brand New Day || Zbrusu nový den


Zdravím vás pipinky, bože já jsem tak šťastná, že nevím, jak to ani napsat. Jsem tak šťastná, že pouhé psaní o mých pocitech nestačí, nejraději bych radostí zařvala a pěkně s plných plic, ááááá.

Nejspíše až do teď mi pořád nedocházelo, že mát odjet pryč ČR a naopak jet za sluníčkem, teplem, a především za zázračným mořem! Ano, celou dobu se těším, ale teď? Teď mě popadla taková radost, že se snad z ní zblázním! Áááá, holky já se ták moc těším, fakt moc!

Co si budeme namlouvat i když jsem dospělá a jela bych na dovolenou s rodiči, pořád bych musela poslouchat. Ale když jedu s přítelem? Páni, žádný dohled,… sakra to budeme, ale řádit, haha. Samozřejmě nezapomenu na slušné chování, ale v čem spočívá ta krása? Vše bude záležet jen na nás a my budeme ti páni. Jéj, já se tak těším. Už to úplně vidím, bude to jak v té nejkouzelnější pohádce či nejromantičtějšímu filmu. A večer? To bude, jako v tom nejbrutálnějším pornu, haha dělám si jen srandu. I když…? :-D

Teď bych vám úplně vše ráda vypsala, jak chci tam prožívat dny a co všechno chci zažít. Ale rozhodla jsem se, že ne. Lepší bude, když se vrátím z dovolené, tak poté vám napíšu, co jsem vše doopravdy prožila, než teď psát jen mé pouhé sny, které se odehrávají v mé hlavičce.

Není divu, že přidávám další outfit, když ten předešlý sklidil, tak velký úspěch. Doslova těmi komentáři jste křičeli o další a máte ho mít! Nejen, že si můžete, všimnou, jak vše hezky mám sladěné, ale také mé výborné nálady, která přímo tryská z fotografií. Není divu, proč jsem tak veselá, je to foceno dnešní den lépe řečeno den před odjezdem do Chorvatska.

Dostal mě komentář v minulém článku, že "trapně pózuji".

To jako vážně? Jste úplně mimo! Kdo chce být šik, tak ví, že se pózuje přesně, jak to dělám já.

A nezapomínejte být naladění na mém instagramu http://instagram.com/glamourvanessa, Pac a pusu, Xoxo Vanessa


Outfit k čivavě

4. července 2014 v 15:41 | Xoxo Vanessa
Holá princezničky a princátka.

Tak, jak se máte? Předpokládám, že báječně. Máme letní prázdniny, dnes je venku přímo kouzelně a tak to má být. Konečně opět sluníčko vykouklo, hřeje a dobíjí nám pozitivní energii, prostě radost žit. A co máte dnes v plánu nebo už se někde válíte u vodičky, mmm? Já nakonec nikde k vodě nejdu, za šest dní odjíždím do Chorvatska a tam si sluníčka, moře užiji až, až. Sakra, jak já se těším. A s kým jedu? S přítelem, takže už teď vidím, jaká krásná, vášnivá dovolená to bude. Pokud máte svou druhou polovičku, tak je úplně jedno kam pojedete, to je na tom to nejlepší.

Jak víte, nedávno jsem byla v Turecku. Ano, Turecko bylo vážně bezkonkurenční, co se týče hotelu, bazénu, lehátek, servisu, drinků, apod. V Turecku, kde jsem byla, bylo spíše naladěno na párty. Párty probíhaly doslova všude, jak u bazénu, tak u moře, tak v hotelu - jak už jsem zmínila prostě všude. Ani trošičku si nestěžuji, zážitky jsou nepopsatelné a nezapomenutelné. Teď na druhou stranu to chce klid, pohodičku, romantiku, něhu a vše, jak z romantického filmu. Kdy se budu s mou druhou polovičkou všude možně držet za ruce, procházet se při západu slunce, vychutnávat si večeře ve výborných restauracích při svíčkách a to už nemluvím o líbánkách večer či milování na pláži, jako před rokem. A to mi teď momentálně splní Chorvatsko. S přítelem plánujeme také výlet, vyjížďku lodí na ostrov, ať poznáme to pravé kouzlo a taky ať se jen neválíme na pláži.

A co já mám dnes v plánu? Asi si dám menší nákupy,… Taky to tak máte, nakupujete, nakupujete a pořád máte pocit, že nemáte nic na sebe? :-D

Kočičky, nemohla jsem si nevšimnout, jak moc máte rády outfity a proto většinou články na toto téma sklízí úspěchy. Když vím, jak se rády kocháte, nafotila jsem vám další outfitek, když jsem šla venčit mého největšího drahouška Jerrynka. Já ho tak miluji, ale to už nejspíše víte. Každopádně víte, jakou velkou zodpovědnost máte, když si pořídíte čivavu? Čivavky jsou nejkrásnější mini pejskové, o tom není samozřejmě pochyb. Pokud se rozhodnete pořídit tak božského pejska, jako je čivava, musíte zvážit velmi důležitou věc - zda se k ní vůbec hodíte a nemůžete jí přeci dělat ostudu. Docela dost je podstatné zvážit, co si zrovna vezmete na sebe. Já zvolila mé nové pořízené věcičky, upnuté džíny, které jsou na kolenou roztržené pro větší šmrnc. K tomu jsem dále volila jemný růžový topík a elegantní sáčko a 14,5 centimetrové podpatky, tak co říkáte na můj outfit, dá se? :-*

S láskou váš největší blogový miláček! http://instagram.com/glamourvanessaVůbec nestíhám :)

16. června 2014 v 21:55 | Xoxo Vanessa
Čauté miláčci, slyšela jsem, že jste byli moc smutní z toho, jak jsem tento týden nepřidávala žádné články, haha. Ale mějte pochopení, po dlouhé době bylo fakt teplo. Byla bych blázen, kdybych zůstávala doma. V těchto horkých dnech, které probíhaly, jsem trávila čas u vody sluněním se a plaváním, co jiného se taky dá dělat, že? :-D Nemusím snad zmiňovat, že jsem si to užívala parádně. Každopádně fotky mám, ale to až v dalším článku. No a co jsem dělala večer? Ani tady jsem nezůstávala doma. Večer bylo taktéž dusno, až jsem kvůli tomu nemohla spát. A proto má volba byla jasná. Vyrážela jsem do ulic na různé osvěžující drinky. Mmm a jak mi to vždy bodlo. Večerní posezeníčko venku na terase k tomu příjemná společnost, drink, prostě nádhera. ♥ Miluji život.

Moje velká výhoda je ta, že nemusím chodit do školy, upřímně si to neumím ani představit, že bych ve škole seděla na zadku utrpujicich osm hodin, kolem sebe bych měla nejrůznější lidi, jak šprty, lůzry tak i závistivce a tak dále a tak dále, však to znáte. :-D A proto musím odmaturovat v září, bože já se tam nemůžu vrátit, fakt ne. Už jsem tak moc zpohodlnila, že by to byla má vlastní sebevražda.

V úterý jsem měla doklas z materiálu, zvládla jsem to a má finální známečka na vysvědčení bude pěkná dvojka. V pátek mám další doklas a to z kosmetiky, snad to taky zvládnu a těch cca 60 stránek se naučím plus doufám, že si vytáhnu lehkou otázku. A pak hurá volničko, tak co podnikneme? :-D

Můj bráška konečně dostudoval, už jsem se bála, že se z něj stane věčný student. Bohužel tak moc si užíval života, že zapomínal na školu, haha. Ale tady je ukázka, že všechno jde, když se chce. Úspěšně zvládnul zkoušky… Já mu slíbila, když to zvládne tak jdeme chlastat a já budu platit…Blbý slib, že ano? Teď to vidím tak, že tento týden budu muset odložit šopinek a mé nakupování, sakra. :-D

Tak a teď k outfitu, jak se vám líbí? Pořídila jsem si nový overal, který jsem hned musela vytáhnout do města a sklidil velký úspěch a co tady na mém blogu, taky sklidí úspěch či nikoliv?

No nic kočičky, už musím končit a přesunuji se na můj ask. Konečně odpovím na vaše otázky, tak papa.


Šopinkuji :-)

30. dubna 2014 v 0:32 | Xoxo Vanessa
Zdravím lásečky,

Jak je u mě známo každý týden chodím navštěvovat nákupní centra, kde si blaze odpočinu třeba u kávičky, při té příležitosti, jak pobíhám po obchůdkách, spaluji nezbytné kalorie pro můj organismus a hlavně si dopřávám největší potěšení a to nakupováníčko. Holky, to je přece naše parketa, viďte? V tom jsme nejlepší a pak? Jsme nejkrásnější. ♥ No, a pak tu jsou bohužel takové holky, co veškeré parádění odsuzují a chodí jako ušmudlané šmudlinky. Je to velká škoda, protože můžou být vážně krásné. Já vím a věřím na to, že každá žena může být něčím ohromující.

Jsem ráda, že většina mých návštěvníků jsou krásní, dbají o sebe a mají vkus, mám vás ráda kočičky. :-*

Někteří si všimli a nemůžou se vyrovnat s tím, že se mi daří a hlavně, že jsem šťastná a žiju si spokojený život. To, že jsem přešla z jiných značek, které mi neseděly a vždy se hned zničily, neznamená, že jsem namyšlená. Nevím, jak vy, ale já si radši připlatím, pokud se jedná o kvalitu. VYŽADOVALI jste po mně, ať vám píšu, co nakupuji, fotím outfity a píšu kolik, co stálo. Jakmile to dělám, je to špatně a píšete mi, že se jen povyšuji. Hold mám blog a svou radost sdílím veřejně a jak si to přeberete je už jen na vás. No nic, je blbost teď vám něco vysvětlovat, rýpalové to stejně nepochopí, ne protože jsou hloupí, ale protože nechtějí a Ti co mě chápou, nepotřebují nic vysvětlovat. Zde se chodí můj oblíbený citát: "Člověk nerad vidí druhé šťastnější než je sám". Takže některé z vás opravdu chápu.

Včera u mě proběhly menší nákupy a rozhodla jsem se vám ukázat, co jsem si hezkého pořídila. Musím podtrhnout - věcičky vypadají samozřejmě lépe, když si je oblíknu. Už brzy je budete moct zahlédnout na mě.


No jo no, někdo má nákup za 900Kč na celý měsíc a někdo lesk na rty. :P Haha, dělám si srandu. Jen jsem chtěla tuto značku NARS vyzkoušet a musím napsat jsem opravdu s ní moc spokojená - má nádhernou barvu a dělá krásné rty. ♥ Top lesk.


Botičky: 1600 Kč


Tričko: 1390 Kč


Nová chlupatá vestička

2. února 2014 v 14:40 | Xoxo Vanessa
Zdravím vás lásečky :-* .. Konečně ANO konečně přináším další outfit pro vás, který samozřejmě tady na blogu nebude poslední už teď se můžete těšit na další! "JUPÍÍÍ" Tentokrát vám chci předvést moji novou chlupatou vestičku z H&M, která se výborně hodí k mým botičkám, že ano? :-* Na fotkách si můžete dále povšimnout mého nového trička, které je pořízené z obchodu Tally Weijl. Sice je obyčejné, ale ne nadarmo se říká v jednoduchosti je krása. Tak a teď se můžete pokochat fotečkami a zanechte mi komentářek, joo a ještě něco nebuďte moc kritičtí lumpici. :-P Jakmile jsem nafotila tento outfit, hned jsem ho využila a šla jsem do kavárničky s kamarádkou na výborné frappé - mňam, mňam.

No a co jinak budu dnes dělat? Fůůha vůbec netuším, ale asi trochu pouklidím a pak půjdu na procházku s mým Jerrynkem a nejspíše i mého přítele vyvenčím, haha. Každopádně dnes si musím zajít do obchodu koupit kafé neboť mi došlo - budu brečééét. :( :D Zjistila jsem, že umím dělat výbornou ledovou kávu a teď ji doma piju o sto šest,… no momentální moje závislost.

Celý týden se stravuji docela zdravě, ale dnes to bohužel poruším, protože na oběd máme českou kalorickou bombu - pečenou kačenu, zelí a knedlík, haha… Já to jídlo prostě miluji, takže dneska si fajně pochutnám a napapám. Ale vlastně se může pořádně nažrat a víte proč kočky? Protože včera jsem si koupila v Karolíně luxusní růžové botičky na běhání, takže já to vyběhám, kdo se přidá? Určitě vám hodím fotku mých nových bot, pokusím se fotky přidat už zítra i když mám odpolední praxi - jáj.


Jéj tu jsem nějak černá, ale přitom tak černá doopravdy nejsem, haha :D


Zde můžete vidět mé prodlužko řas. Řasy jsou krásné, že ano? :-* Alespoň já jsem moc spokojená.


Outfit

13. listopadu 2013 v 22:33 | Xoxo Vanessa
Heyaa bitches! :* Máte se? Já se mám krásně, sice trošku unaveně, ale mám se skvěle! :D Zítra mám úplně dělo rozvrh, učíme se jen tři hodiny. Mám na 8.00 do 10:30 - jéééé! A pak směr solárečko, musím se trošku opálit do nových šatů na stužkovací večírek. Ano, správně čtete, konečně, konečně a ještě jednou konečně jsem sehnala šatičky! Sice to nejsou úplně mé vysněné šaty, mohly by být upnutější, ale jo - jsem spokojená. Nejspíše jste zvědaví, jak vypadají a ano ukážu je vám, ale až po stužkovacím večírku. Máte se na co těšit, doufám, že vyjdou pěkné fotečky, které budu všechny moct tady na blog přidat! Jinak v pondělí jsem si pořídila nové sexy, vysoké, černé podpatky, které vám samozřejmě také ukážu. Nejspíše tyto nové botičky mě budou doprovázet po celý večer na večírku.

Zítra bych si mohla konečně udělat více času a přidat další článek, ale jsem zvědavá, jak zítra budu stíhat mé veškeré plány. Zítra mám naplánované, že si udělám gelové nehty, které jsem si měla udělat už dnes "haha". Pro dnešní den přidám alespoň outfit s novými božskými džíny z obchodu Leonella, které jste mimochodem mohli vidět ve článku, když jsem byla volit. Tento outfit jsem fotila dne 20.10. 2013, už bylo načase ho sem přidat, když jsem si dala tu práci s focením. :D

Sluší mi to? :)*


 
 

Reklama