My diary

Vikend v Praze a ted Pariz

6. prosince 2014 v 0:56 | Xoxo Vanessa
Jeeeee uz jsem opet tady milackove. Taak jste mi chybeli. Za chvili odlitam do Parize, ale chci si udelat aspon chvilicku, abych vam popsala jak jsem stravila krasny vikend v nasi romanticke Praze. Puvodne jsem mela plan zajit si na takovou normalni krasnou romantickou veceri a pak si rikam , ze krasnou a romantickou zaziju jedine v Praze.

A pokud chcete mit veceri opravdu originalni, pak musite navstivit jedine restauraci Ambiente Brasileiro. Zde se tradicnim zpusobem pripravuji ruzne druhy masa, zejmena hovezi ve specialnim grilu, na kterem se opekaji kusy masa nabodnute na spizu. Takto nabodnute ugrilovane maso se serviruje tak, ze brazilsti passadores chodi mezi stoly a odkrajuji maso ze spizu na talir. Ochutnate tak minimalne dvacet druhu masa. Mnam mnam. Samozrejme ze s takto napapanym briskem jsem musela jeste videt Karluv most, Prazsky hrad a Staromestske namesti a pak hura do hajan. Rano snidanka a kavicka a supki dupki domu.

Takze Praha byl takovy maly trening pred opravdu velkomestem a uplne nejromanticnejsim mestem na svete. Ano jak jste urcite vsichni uhodli a psala jsem jiz v uvodu letim s milackem do Parize. A by jste byli vsichni napnuti nasla jsem na stole vizitku obchodu se sperky ALO diamonds. Takze nevim jestli je to jen vylet nebo ma milacek jeste neco jineho v planu......


Podařilo se nám dokonce i balancovat na hraně zákona…začalo to tím, že...

17. listopadu 2014 v 17:28 | Xoxo Vanessa
Zdraví vás Vaše blogová kráska, která je tááááák moc odpočatá a šťastná.

Víkend jsem měla doslova nádherný a vlastně celý týden, protože jsem trávila čas s miláčkem. Není divu, začátky jsou vždy krásné a my si je jak jinak než užíváme, děláme doslova vše. Třeba tento týden jsme s miláčkem jeli za odpočinkem, menším luxusem a zkrátka dopřát našim tělíčkům blaho. A kde? No přeci do wellnesska, kde jsme se nechali hýčkat přes tři hodiny. ♥

V úterý máme naplánovaný další výlet a to do Prahy,… Památky, divadlo/muzikál, nákupy, večeře, hotel,… jéé já se ták těším. ♥

♥♥♥ A teď ještě zpátky k Americe ♥♥♥

Už moc nechci psát, jak jsem se měla úžasně, aby to tady nebylo moc přeslazené a abych ve vás nevyvolala pocity, že se moc chlubím. Vím, že hodně lidí nám Ameriku s Liborem nepřálo a nejspíše proto když jsme měli nějaký plán, tak vždy se nám do toho něco nepříjemného připletlo, ale naštěstí nakonec vždy vše dopadlo dobře a my jsme si to potom o to více užili. Prostě sranda,…

Naše malé nepříjemnosti začaly se vstupem na americkou půdu, kde nás na letišti málem do Ameriky nepustili, rozdělili nás a dlouho prohledávali v oddělených místnostech, cítila jsem se úplně na dně, vůbec jsem jim nerozuměla, nevěděla jsem oč jim jde. Jen jsem se modlila, ať už se setkám s Liborem a vše se vysvětlí. Nakonec to dobře dopadlo, pustli nás, ale netušila jsem, že při vstupu mohou nastat takové problémy a dokonce nás, bez nějaké zjevné příčiny, můžou zase poslat domů.

Podobná situace nastala, i když jsme se vraceli z Baham, tam už mi připadalo, že jim šlo jen o obyčejnou šikanu, lezli nám do kufrů, prohledávali úplně vše, od manikúrní taštičky až po léky.

Asi si vytipovali podezřelé osoby, u kterých prováděli tak důkladné prohlídky, při našem "štěstí" jsme byli vždy mezi nimi.

A na ty Bahamy jsme taky málem neodpluli…

Už ráno jsme byli v časovém skluzu, moc jsme nestíhali…konečně se nám podařilo vyrazit, všechny věci v pořádku sbaleny v kufru, spěcháme do výtahu, už se vidíme u auta, jak vyrážíme směr přístav…a najednou rup, výtah zůstal stát… Nepřejte si zažít ten pocit, když někam spěcháte a zůstanete viset ve výtahu, který sice jezdil, ale nešly mu otevřít dveře.

Do toho jsem začala mít klaustrofobické pocity, prostě malý prostor, dusno a horko, nebyla jsem daleko k hysterii. Naštěstí se podařilo dveře odblokovat a my jsme výlet na Bahamy neprošvihli, ale na ty horké chvilky v uzavřeném výtahu dlouho nezapomenu.

Podařilo se nám dokonce i balancovat na hraně zákona…začalo to tím, že jsme si chtěli užít akci, kde hrál DJ R3hab. Samozřejmě, že na tuto "pařbu" mohli jen plnoletí, což, bohužel, já v tomto státě ještě nesplňuji.

Společně s Liborem jsme vymysleli báječný plán, jak se na akci dostat, a to trošičku zfalšovat moji občanku, na kterou mne určitě pustí…super plán samozřejmě nevyšel, při vstupu hlídač projel průkaz čtečkou a bylo po srandě. Byla jsem z toho moc smutná, protože lístky jsme už měli koupené…nakonec jsme se tam dostali za mírnou úplatu a zábava mohla začít…tanečky, pitíčko, prostě zábava, jak si určitě dovedete představit…

Naše dobrodružství však ještě neskončilo…

Když jsme nad ránem jeli autem zvesela domů, kdy můj milovaný řidič měl propadlý řidičák a pojistku na auto a do toho ještě vezl nezletilou opilou dívku, tak jsme k naší radosti uviděli za námi blikající majáček policejního vozidla. Což samozřejmě znamená, že máme zastavit a bude kontrola. Jak nám v té chvíli bylo, to se snad ani nedá popsat. Už jsem nás viděla někde zavřené v temné cele americké věznice, kde se na nás ve sprchách vrhnou nadržené černošské lesby a buzny. Myslím, že v této chvíli bylo Liborovi o moc hůř než mi.

Při kontrole došlo k velkém vysvětlování, naštěstí Libor umí vyjednávat, takže po nějakém čase, kde si policajti vše ověřovali, nás pustili s menší pokutou, takže zase vše nakonec dopadlo celkem dobře

Mne se jen ptali, jestli jsem v pořádku,.. na to jsem zvládla s úsměvem odpovědět "I am oukééj", což díky bohu stačilo, kdyby se rozhodli ověřit si, jak je to u mne s alkoholem v krvi, asi by se hodně divili, a tak lehce by nám to neprošlo…


A tady jsem bydlela:

Hello, mé lásenky i nelásenky,...

10. listopadu 2014 v 22:05 | Xoxo Vanessa
Hello, mé lásenky i nelásenky,

Jak mnozí víte, po měsíci a týdnu jsem zpátky doma, a to v České Republice. Ve středu jsem se vrátila doslova z toho nejkrásnějšího snu, z Floridy. Holky, moc bych si přála vám to slovy popsat, jak mi bylo nádherně, ale slova na to opravdu nestačí.

Chtěla jsem napsat článek, ale nedalo mi to, musela jsem jako první napsat reakci na vaše komentáře. Ale příště se už těšte na článek o mých zážitcích v Americe, máte se opravdu na co těšit.

A s kým jsem tam jela? S mým novým, nejúžasnějším klukem, který je talent opravdu na vše. Nechtěla jsem před odjezdem do Ameriky nic zakřiknout, tak jsem vám schválně neřekla s kým jedu,…

Ze začátku se mi ten nápad líbil, že budete přemýšlet, copak tam asi dělám nebo s kým tam jsem.
Mohlo mne však napadnout, že lidé jsou v dnešní době zlí a nepřejí štěstí ostatním a snaží se zničit to, že jsem šťastná a prožívám si svůj sen.

Nevím, jestli se tomu dá říct závist, ale máte v sobě někteří takovou zlobu a nenávist, že byste se měli nad sebou zamyslet a měli něco se sebou dělat.

Každý si může žít ten svůj život takový, jaký ho chce žít a nikomu do toho nic není, pokud samozřejmě nežiji na úkor někoho druhého.
A každý má možnost, pokud chce, určitým způsobem ten svůj život změnit, stačí jen chtít a ne jen užírat se, pozorovat a kritizovat ty druhé.

Pokud se vám zdá normální psát někomu "ty špíno, kurvo, děvko, chcípni" apod., a to jen proto, že jsem si odjela na dovolenou se svým přítelem? Urážet a nadávat jen na základě nějakých nepodložených výmyslů nebo vašich domněnek? Kdo z vás mne zná tak dobře, že může soudit?

Život není jen černo-bílý, nalinkovaný dle předem dané předlohy, kterou musí každý dodržet. A pokud člověk překročí jen trochu zažité představy, tak je vše špatně.

Samozřejmě, že blog je veřejný, tak se k článkům, které tam uveřejňuji, může každý vyjádřit. Doufala jsem a věřila, že komentáře budou, i když ne všechny pozitivní, ale podány slušnou formou a ne, že se zvrhnou vysloveně v nějakou "žumpu urážek", ve které se vyžívá jen pár určitých jedinců.
Myslím si, že ti slušní určitě pochopili a těch pár ubohých nepochopí nikdy.


♥♥♥ Největší frajírek ♥♥♥


24.9. 2014 - Letím do Ameriky

23. září 2014 v 12:36 | Xoxo Vanessa
Zdravím vás lásečky,

Koupaliště Poruba Vřesina se uzavíra a Ostraváci budou zase čekat až se otevře v roce 2015. Někteří lituji a nekteří využívají slevy v obchodních centrech, aby si koupili nějaké levné tričko z minulé sezóny, které je mimochodem "out" na další sezónu.Také mnoho lidí by dalo za takový medvědí spánek a probudili by se až na jaro, aby tu příšernou zimu prospali. Netýká se to, ale všech Ostraváků. Třeba já se chystám do největšího města v jihovýchodní části Floridy a druhé největší v celém státě USA. Ano, přesně tak, jedu za floridským sluníčkem do Miami. V Miami se nachází významný přístav a letiště, díky kterým se říká Brána do Ameriky. Miami je významným městem celosvětového formátu, a to z pohledu kultury, ekonomiky, dopravy, vzdělání, umění, medií, zábavy a mezinárodnímho obchodu. Ano, čtěte dobře ZÁBAVY! Bože už vidím ten luxus, je to úplně jiný svět. ♥

Abych se v Miami nenudila tak si dám také Bahamské Ostrovy. Mimochodem prvním místem, které Kryštof Kolombus v Americe objevil, byl právě jeden z ostrovů Bahamského souostroví. Ohledně Bahamských ostrov musím vám Ostraváci říct, že vypadají jinak než ty ostrovy na koupališti, Bahamy tvoří dlouhý řetěz nízkých vápencových a korálových ostrovů a více než 2000 drobných skalisek a to už nemluvím o proslulých dlouhých písečných pláží, průzračné vodě a exotických zahradách. Znáte tem film "Na Bahamách", kde hrají Olsenky? Jako malá jsem tento film milovala a tak jsem jim záviděla, nemohu tomu uvěřit, že já za pár dní tam budu také a dopřávat si luxusek.

Kdyžtak přemýšlím bude se mi fakt stýskat po Ostravě. Budu asi jediná na luxusní palubě na moři, která si vzpomene na ostravskou věž, jakmile uvidí z dálky bahamský maják. Ale já jsem byla vždycky patriotka, nejlépe mi to jde, když jsem hodně daleko od ČR.

A na jak dlouho jedu? Vůbec netuším, uvidím, jak se mi bude chtít, možná se ani nevrátím zpátky do Čr. Bojím se, když navštívím město Los Angeles a závítám do Hollywoodu, aby nehrozilo to, že si mě tam nechají, protože pořádné hvězdy a andělé patří jedině TAM. ♥

A protože jsem byla úspěšná v Polsku na soutěži krásy, je velice pravděpodobné, že stihnu další soutěž, ale tentorkát v Egyptě. Kdy? Všechno ještě letos.

Tento článek berte s rezervou. Ti chytří to pochopí a ví, že jen provokuji ty, co to nechápu a zbytečně se vztekají, co ta Vanessa zase napsala. Už musím končit, teď jedu do Prahy a zítra směr Amerika.

Teď vám posílám pusinku z Ostravy, ale už zítra vám budu posílat pusinky ze slunečného Miami.
Pa Vaše Americká hvězda Vanessa. :-* http://instagram.com/glamourvanessa


Krásný víkend všem :-*

20. září 2014 v 23:22 | Xoxo Vanessa
Zdravím lásečky,

achjo ani dnes jsem nestihla přidat slibovaný článek s recenzí kosmetických produktů, jsem zvědavá, zda zítra to stihnu, boože já jsem strašná. Hold zase mi do toho něco vlezlo, tak snad se zítra poštěstí. Na druhou stranu musím pozdvihnout to, že na vás zkrátka pořád myslím a chci si to u vás vyžehlit za mou nedávnou hroznou aktualizací a tak jsem se pro vás dnes vyfotila. Jste rádi, čičinky mé?

Ráda uvítám vaše názory na fotečky, jak pozitivní, tak nedativní. Tak, co si myslíte o mém líčení, které jsem zvolila? Díky zvýšení kontrastu na fotce, nejde vidět bohužel přesná barva očních stínu. K líčení očí jsem použila zlatavě hnědé stíny a pro zvýraznění celkového looku jsem volila černý stín do vnější strany oka. No a co by to bylo za líčení, kdybych zapomněla na tekuté linky, které jsou vždy šmrncovní, že ano? :-*

Holky rada pro vás, pokud jdete někde večer za zábavou a rozhodnete se líčit oči se stíny, nikdy nezapomínejte na černou linku, jak na vrchní, tak na spodní, krásně vám to zvýrazní oko. Přeci nechcete být třeba na párty za šedé myšičky, ale určitě vás více láká pravý opak stát se hvězdy večera. I když se to moc nezdá, tak kluci jen nekoukají na prsa a na pěkné vytvarované zadečky, ale oči hrají taky velkou roli. Zvlášť ve tmě vaše očička, potřebují výraznější líčení. Ne nadarmo se rozlišuje denní líčení od večerního. Tak na to kočičky nezapomínejte, rozhodně se nebojte být odvážné a sebevědomé, máte na to, jste krásné a jděte si za svými sny. :-*Hold, je to smutné, ale krása v dnešní době je velmi důležitá a kolikrát je rozhodující v životních situacích…

Jejéj na zítřejší den se moc těším a proč? Protože mám randíčko s mou kamarádkou Danielkou, haha. Buď to půjdeme nakupovat, nebo si zajdeme na kávičku či na oběd, každopádně už se fakt těším. Je to jediná má osoba, které říkám fakt vše a které jedině můžu věřit. Za ty čtyři roky, co ji znám, jsem se nikdy v ní nezklamala. Tak možná zase vzniknout společné fotečky s Danielkou, jako za starých časů, muck. :-* "Jedna nejlepší kamarádka je lepší než mnoho falešných" jojo to říkám furt.

No nic, zítra očekávejte další článek, pokud to stihnu, haha.

Nezapomínejte, mějte se rádi a nezlob te. :-*♥

Miluji vás, Xoxo

Nový miláček - Trewis Tonny

19. září 2014 v 0:44 | Xoxo Vanessa
Zdravím lásenky :-*

Je pozdní večer a vaše blogová kráska je opět ve svém živlu, však víte, jak ráda ponocuji. :-* Chtělo by to něco vymyslet, něco bláznivého a nezapomenutelného, tak co nějaké nápady? Ať furt nesedíme doma. No, mě momentálně nic nenapadá jen to, abych teď psala mým jediným miláčkům a to vám. :-*

Cítím se tak volně, když už nemusím chodit do školy. Teď vzpomínám na školní léta a říkám si, sakra byla jsem fakt dobrá, když jsem vydržela nekonečných osm hodin sedět na zadku ještě k tomu na tak tvrdé židličce. Božínku, můj zadeček tak trpěl. Jojo dala jsem mu pořádně zabrat, haha. No jo teď mému zadečku budu muset vše vynahradit a pěkně o něj pečovat. Jsem tak starostlivá, haha… ♥

Každopádně kolik mám tady studentíčků mezi mými návštěvníky? No upřímně vám vůbec nezávidím vstávat každé ráno do školy, natož v zimě a čekat rozespalí v 6 hodin ráno na autobusové zastávce, haha nechtěla bych. :-D A to už nemluvím o písemkách, na které nejste připraveni, jojo ty stresy jsou hnus.

Nadruhou stranu to já se pěkně vyspím do růžova, vstávám, kdy se mi zamane, většinou v jednu hodinu odpoledne, uvařím si kávičku a záleží na mně, co budu dělat. ♥ Někdy jen tak lenoším v postýlce, koukám na filmy, poslouchám písničky, hraji si s pejsky anebo někde řádím s kamarádkami. ♥

A teď směřuji k další mé nové novince. Doma máme dalšího člena naši rodiny a to Trewiska. ♥ Mamka si pořídila další miminko (pejska) a je naprosto úžasný. Miluji, jak mě vytáčí, jak mě neposlouchá a jak všechno kouše a chce ničit. Je vážně zlatíčko, ale to každá štěňátka přeci, haha.

Já zkrátka miluji zvířátka, nedám na ně dopustit, nikdy bych jim nemohla ublížit, a když slyším o nějakém týrání, jsem z toho úplně na prášky. A co nesnáším, když na sociální sítí se sdílí například video, kde někdo umučí bezbranné zvířátko. Já si takové video nedokážu pustit, v tomhle nejsem silná povaha. Vcítím se do role toho umučeného zvířátka, jak se muselo bát a jakou nesnesitelnou bolest muselo prožít - no už teď mi je z toho úzko. Život je někdy fakt nefér…

Dnešní článek měl být o mých nových pořízených věciček, ale vzhledem k tomu, že jsem dnes opět nestíhala, tak jsem volila jinou alternativu a to takovou, alespoň něco napsat, než nic. Sranda byla taková, že jsem vám chtěla přidat nějaké mé nové frajerské fotečky. Bohužel poslední dobou jsem vůbec neměla náladu na focení. Řekla jsem si "chuj s tím" a přidám vám normální obyčejné fotečky - Selfíčko.

Jedna fotografie pochází z autobusové zastávky, kdy čekám na autobus a autobus zatím nikde v dohledu, haha. No jo a konečně nezmalovaná, občas mi stačí jen pudr a lesk a hurá do světa. ♥


Ale, ale a tady má Vanesska nalíčené očička na které balí frajery. ♥ Jednou dobu jsem si přála jinou barvu očí, ale teď jsem za mou hnědou rádá. ♥♥♥♥ MOJE MAMINKA a Trewis Tonny ♥♥♥Menší shrnutí

16. září 2014 v 23:04 | Xoxo Vanessa
Zdravím lásečky moje největší, sakra to byla, ale doba, co? Haha, upřímně mě to ani nepřipadá, že jsem blog neaktualizovala přes měsíc, spíše mi to připadá, jako kdyby to bylo jen pár dnů. Ale chápu, že pro některé to byla věčnost, věřím, že jste to hodně těžce nesli. Jsem vskutku ráda za to, že každý z vás to vydržel a neskočil z okna, i když jste měli určo namále. Doufám, že teď skáčete radostí (samozřejmě ne z okna) ale z toho, že jsem zpátky a v plné síle!

Během tohoto měsíce se přihodilo mnoho změn, které jsem si chtěla v klidu a v soukromí vyřešit, teď vše mám vyřešené a můžu se zase zabývat "blbůstkami" jako je blog, haha dělám si srandu, blog miluji a moc jste mi chyběli, myslím to vážně, vážně se mi stýskalo, moc, moc, mocinky moc. :-*

Nejhlavnější změna, které proběhla v tomto měsíci je ta, že jsem se rozešla s přítelem po tři létem vztahu. Vím, že už jednou něco takového tady bylo, ale teď už je to definitivní. Ráda bych vám sdělila, proč s Petrem jsem už dále nemohla být, ale pak jsem si uvědomila, vůči němu by to bylo nefér. Psát o něm, stěžovat si co mi vše vadilo a ještě k tomu veřejně, uznejte sami, to se nehodí. Nejhorší je na tom to, že Petr se s tím pořád nedokáže vypořádat a chce mě pořád zpátky.

Já teď Peťovi přeji, ať potká slušnou, normální holku, která ho bude mít ráda a ať konečně na mě zapomene. Vždyť v dnešní době je normální, když se někdo rozejde, protože v tom vztahu není šťastný. Život jde dále, a jak se říká, když něco skončí, něco nového začíná! A navíc začala jsem s ním chodit, když mi bylo patnáct let, byl to můj první kluk, bylo jasné, že jednou přijde ten okamžik a my spolu nebudeme. A právě teď nastal, už nechci a chci mít konečně klid!

A teď nahodím téma Miss, které jsem se zúčastnila v Polsku. Bylo to úplně skvělé! Byli jsme ubytovaní v pěti hvězdičkovém hotelu Diament. Hotel vlastnil wellnessko, SPA a také bazének, kde jsme mohli kdykoliv zavítat. Vše znělo tak luxusně a k tomu nám bylo řečeno, že vše máme zadarmo, tak jsme si myslely s holkami (já a mé dvě kamarádky) když vše tak vše. No jo, tak jsme po večerech chodily na hotelový bar. Samozřejmě v domnění, že je vše zadarmo, bohužel to je asi ten důsledek, proč jsme se tak pěkně rozšouply, bohužel jsme nevěděly, že se nám to připisuje na pokojový účet, haha… ale co, hlavně, že v té chvíli jsme byly šťastné a cítily jsme se jako frajerky. Sice trošku nám úsměv přešel, když nám přišel účet, ale nakonec to dobře dopadlo, zacvakal to jeden sponzor, haha.

No jo, to bych nebyla já, abych někde jela a nic extra se nepřihodilo, jojo alespoň není semnou nuda a vždy si odnesu pěkné a vtipné vzpomínky.

Upřímně já a mé dvě kamarádky (Slovensko a Maďarsko) jsme byly nejkrásnější, skoro každý to říkal. Ani jedna jsme se neumístily proto, že jsme si neudělaly dobré jméno. Už jen za ten účet anebo naši nedochvilností - většinou jsme my tři chodily všude pozdě a na nás se vždy čekalo a to jen proto, že jsme vždy chtěly vypadat krásně, tak jsme se upravovaly a ten čas, který nám zadali, jsme nesplnily. Hold já za 35 minut se nestihnu osprchovat, udělat si vlasy, nalíčit se a obléct se. A my jsme netušily, že při výběru hlavní vítězky se bere zřetel, jak se chovala během celého pobytu. Myslely jsme, že stačí, jak zazáří na podium.

Každopádně já si vůbec nestěžuji, hodně mi to dalo - spoustu zkušeností.

Není důležité vyhrát, sice ano výhra byla krásná, ale důležitější je postupovat dál a ne zaseknout se na jednom místě. Je zajímavé je, že vítězce nenabídly tak výhodné nabídky, jako mi. Já už mám nabídky ke spolupráci, jak focení tak hostesing a hlavně zúčastnit se další soutěže Miss tentokrát v Egyptě. Já a můj manažer jsme na to kývli, takže v listopadu si dám pěkně Egypt a tentokrát to vyhraju, haha. A když ne, tak si odnesu zase další kontakty a tak budu postupovat dál a dál a věřím, že nabídky se budou postupně navyšovat.


Někteří se mi smáli, že jsem nevyhrála, ale věřte mi, kdo se bude smát na posledy, budu já, ne vy.

Tak a teď menší shrnutí… Doufám, že vám není moc líto, že nepřináším nové fotky, ale všechno bude. Už zítra chci udělat pár nových foteček pro můj blog. A pokud budu stíhat, chci sem psát každý den nebo, alespoň, co druhý den, takže z toho vyplývá, fotek bude dost! Jinak už jsem se vám pochlubila, že mám nový frajerský mobilek? Že ne? Tak zítra buďte naladěni na můj blog, čeká na vás článek o mých nových věcech.

Jinak kočičky, jak jste si užily léto? Já úplně super a vzhledem k tomu, že se nám tady ochlazuje, tak uvažuji, že bych vyjela zase za teplem, přeci tady nebudu mrznout. Tak já nevím, kam mám vyrazit, že by Brazílie? Jamajka? Španělsko? Či Amerika? Miami? Bahamy?Hawai?

Už nutně potřebuji pěkně luxusní dovolenou, tak raďte kočičky. ♥

Na dnešní večer nemám nic v plánu, budu na blogu, takže klidně mi zanechte komentářek a já popřípadě na něj i odpovím. Pac a pusu, Xoxo V :-* ♥


Jedna vzpomínková na rozloučenou, fotečky mě a Petra už neuvidíte.
A tady máme dvě momentky z Miss


Vrátila jsem se z Chorvatska a teď zase odjíždím pryč

4. srpna 2014 v 2:59 | Xoxo Vanessa
Ahojenky,

Slíbila jsem článek a také svůj slib plním, co bych také neudělala pro vás, že kočičiky? Místo toho, abych už spinkala a sbírala energii na zítřejší odjezd do Polska, tak já zase ponocuji, no jo no to jsem prostě celá já. :-D Doufám, že ráno vstanu, no musím,… Protože já ještě nemám sbaleno, haha zajímalo by mě, kolik z vás kroutí hlavou nad tím, že pořád nemám sbaleno? Nadruhou stranu věřím v to, že se tady najdou i takoví, co to dobře znají a vše nechávají na poslední chvíli, jako já :-P :-D Tak kdo se ráno ke mně staví a pomůže mi s balením? :-*

Každopádně doufám, že ráno nebudu mít chaotické a ať vše najdu, co si budu chtít sbalit a hlavně, ať na nic nezapomenu, což i na to jsem někdy expert. To mi připomíná, když jsme teď s přítelem jeli na dovolenou k moři a já frajerka si zapomněla sluneční brýle doma. Přítel neměl pochopení, jak jsem mohla takovou věc zapomenout,… jojo smál se mi, ale také, že se brzy dosmál. Když jsme vystupovaly z autobusu, tak samozřejmě, že ty své sluneční brýle zapomněl v autobuse, haha dobře mu tak. :D

A teď otázka, jestli se vůbec těším na ten můj menší výlet za soutěží? Fůha, ano i ne. Ne - z důvodu, protože budu týden pryč od všech mých kamarádu, přítele, rodiny a mého nejmilejšího pejsánka Jerrynka. A zkrátka nemám moc ráda, když odjíždím z domova pryč do neznáma. Já to prostě doma mám moc ráda. ♥ Každopádně teď tu píši, jak jedu na týden pryč a přitom to opět uteče, jako voda, takže žywiaková žádné obavy!! :-D

A teď je tu i ta dobrá stránka proč se těším. Vykouknu zase z Ostrav pryč, pojedu do hotelu v horách, kde bude příjemný vzduch, krásné okolí a především se o mě budou starat. ♥ Miluji, když se někdo o mě stará, především když mě někdo rozmazluje zdravým, lehký jídýlkem a ještě k tomu je vše krásně nachystané a naaranžované, třeba taková snídaně, mmm ♥ A na co se nejvíce těším? Na natáčení s televizí ♥♥♥, už v úterý proběhne natáčení mého medailonku, tak na mě myslete.

Co mě láká? Až mě budou učit choreografie a budeme pořádně cvičit, jsem zvědavá, jak to zvládnu, snad mi vše půjde lehce a neukážu se, jako pořádně kopyto, haha. Samozřejmě po pořádné makačce si skočím do bazénku a pak na odreagovačku do SPA, mmm - přidá se někdo?

Měla jsem více příležitosti absolvovat takovéto soutěže, ale vždy jsem se bála neúspěchu. Uvědomila jsem si, jak čas rychle utíká… Je to opravu šílené - už mi táhne na dvacet let. Ano, je pravá chvíle, abych zkusila a zjistila, zda na to mám či nemám, než ve stáří plakat nad životem a říkat si, kdybych tehdy zkusila to a to, kde bych asi teď byla… Radši teď vše vyzkouším a budu vědět, že pro své sny jsem udělala maximum. To platí i pro vás, nebojte se, nikdy nemáte, co ztratit, ale pravý opak - posílí vás to a vždy získáte nové zkušenosti, které jsou nezbytné a to při čemkoliv!

A abych nezapomněla, užijte si mé plážové fotky, muck :-* Hlavně mi držte pěsti pro štěstí, ať to vyhraju a i když ne, ať se alespoň umístím. No, a kdy máte na mě nejvíce myslet? V neděli! To bude ten velký den - D ! Joo a piště mi komentáře, miláčci. :-*

A protože jedu do Polska loučím se s Vámi hezkým polským pozdravem Do widzenia. :-* ♥

Welcome holidays - Croatia

2. srpna 2014 v 17:48 | Xoxo Vanessa
Zdravím mé věrné fanoušky této stránky. ♥ Sice mi má návštěvnost a počet komentářů trochu upadly dolů, ale za to si můžu sama a to s mojí příšernou aktualizaci. A proto jsem se rozhodla, i když teď píšu narychlo, je pořád lepší vám napsat, než nenapsat, že ano? ...Bohužel teď jsem časově úplně vytížená.

Včera jsme si udělali hezky výlet společně s mým manažerem a další účastníci Miss do Polska. Každá z účastnic má za úkol si vybrat svatební šaty, které pak bude předvádět ve finále, samozřejmě vše je sponzorováno, haha. Jéj, jsem tak nadšená, už se nemůžu dočkat finální přehlídky, věřím, že bude kouzelná! A pak se modlím, ať výjdou pěkné fotenky a videjka se kterými se budu moct tady s nimi pochlubit. ♥

Za chvíli letím na brigádku, ať můžu opět utrácet, jako divá než se tak stane, chci vám představit fotečky, které můžete vidět v tomto článku. Jojo, konečně přidávám fotky z dovolené, ale je to jen malinká ukázka toho, jak tam bylo nádherně! Věřím, že máte velkou fantazii a není třeba dodávat, jak každý den jsme si s miláčkem užívali v Chorvatsku. Romantické procházky při západu slunce, podvečerní večeře na pláži, párty, drinky, opalovačky,… haha a tak dále - však koukněte na fotky a nezapomínejte, je to jen menší ukázka! :-* Zítra dopřidávám další - více plážových a mých. ♥ Už se těšíte?

No nic už musím letět, jdu se upravovat, ať jsem čičinka, jakou mě znáte, mňaaau.♥

Xoxo V
Sex, drogy & cyb'n'roll

7. července 2014 v 20:01 | Xoxo Vanessa

Ahojenky,

dnes je tak krásně a já doma, tak si říkám, zdali to není hřích, haha. Po hodně dlouhé době jsem zažila chvilkovou nudu, ale jsem za ní ráda, alespoň mě dohnala k tomu, abych si KONEČNĚ udělala čas na blog. To je skvělý že? A ne, že si budete odteď přát, ať se častěji nudím.

Poslední dobou, jsem opravdu minimálně doma a to se pak odráží na můj blog a na můj ask, kde mám nashromážděných přes 80 otázek. A co jinak dělám přes ty mé slavné dny? Co jiného se dá dělat v Ostravě než nakupovat, kávičkovat, večer drinky na terase, večerní projížďky v autíčkách a tak různě no… :-D

Poslední dobou chodím často do kin a do výborných restaurací. Bylo na čase se rozloučit s fastfoody, radši si připlatím a dám si výborného čerstvého lososa, steak, salátek, těstoviny a tak dále, kvalita je pro mě teď vším. Nicméně, jak se stravujeme, tak to se odráží na našem celém organismu.

Vidím to u sebe. Hned se cítím svěžejší, nejsem unavená, necítím se těžce, kruhy pod očima jsou méně zřetelné a to nemluvím o mé pleti, jak se zlepšuje. Takže kočičky dejte na mou radu. Je léto a k létu se hodí jen fresh dobroty! Nezapomínejte je čas bikin, takže teď všichni si dejte povinně, alespoň 50 dřepů, ať jste TOP! Muck :-* Já se taky dnes nejspíše přemůžu a trošičku si zadřepuji, haha.

Ještě se vrátím k mému času, musím se vám s něčím pochlubit. Nedávno jsem byla se povozit na motorce, fůůhaa to byla jízda a ten zážitek. Je to vážně nepopsatelné a zároveň skvělé. Přiznám se, rychlá jízda mi nedělala moc dobře, nejspíše mi zafungoval pud sebe záchovy a pociťovala jsem strach. Ale za to, pomalejší jízda, při které jsem si mohla vychutnávat vítr, okolí, tak to byla BOMBA! Cítila jsem se vážně dobře, prostě jako frajerka, haha.

Když zrovna svůj zadeček nevozím na motorce nebo ve fáru (autu), tak si ráda zajezdím na kole či na bruslích. Je to boží pocit, jakmile přijdete domů a jste celý unavení (servaní) z toho, jak jste si daly pořádně do těla. Jojo, mám to ráda, bohužel častěji vysedávám a promenáduji se po městě, místo sportovanička, haha.

Asi si říkáte, co vám to přináším za fotečky? S přítelem jsme si udělali svou soukromou párty a pěkně jsme si zařádili. Přidávám, alespoň dvě orientační fotky, zbytek raději nebudu publikovat, chacha.

Tak pro dnešek se s vámi loučím a zanechte mi nějaký komentářek, zjistila jsem, že miluji vaše komentáře, ať jsou jakékoliv. Když mi budete častěji psát a vyjadřovat své názory pod články, budu přidávat více článků, ale musím vidět, váš zájem.

S láskou vaše provokatérská blogerka.

A nezapomínejte glamour-vanessa, je nejlepší.


 
 

Reklama