My diary

Milujte se

12. února 2015 v 17:11 | Xoxo Vanessa
Čauky mňauky kočičky.

Tak jsem slyšela, že Českou republika navštívila paní zima,... Holky, já to dobře znám, co je to zimečka... A co jsem já na ni nejvíce nesnášela? Když jsem ještě před rokem musela brzy ráno vstávat do školy, všude byla děsivá tma a ta příšerná kosička, brrr. Jojo, kolik úsilí jsem musela vynaložit, abych vstala z vyhřatého pelíšku... Znáte to?

Ale i tyto měsíce můžou být příjemné. Pokud máte třeba přítele, snažte se s ním trávit, co nejvíce času. Pustěte si nějaký romantický film a třeba si k sobě lehněte, tulinkujte se pusinkujte, mazlete, blbněte,.. To jsou ty nejůžasnější chvilky. :-* Pocit lásky je ta nejkrásnější věc, co může být. <3

Hlavně kočičky nemějte depku, když vidíte kolem sebe bílo. Dělejte si krásné dny, už jen díky tomu, že můžete mít na sebe konečně čas, když venku není co dělat. Já bych si hned dělala různé zábaly na vlasy, zkoušela různé domácí masky na obličej. Ani taková manikúra by nebyla k zahození. A nebo poslechněte, co vám řeknou rodiče. Nudíš se? Tak uklízej a nebo se uč. :D :D

Sakra, ale mě brzy taky čeká zima, haha. Tady na Floridě to táák rychle utíká, sakra, sakra. No, a co tu tak dělám? Úplně vše, já to tady tolik miluji. Třeba včera jsme měli s miláčkem úplně sportovní den. Vyjeli jsme si k moři na kole. Vypadalo to přesně jako ve filmu. Cyklosteska podél moře, všude plno restaurací a barů. Lidi jezdí na kole, bruslí, prochází se. Krásný pohled na moře, každý se usmívá, no prostě pozitivní náladička. Ano, pro to se lidé, co bydlí u moře dožívají devadesáti let.

Jo a nezapomeňte, že se blíží Valentýn....., já prý už mám připravené nějaké překvápko a dáreček, jsem napjatá, jako kšandy. Samozřejmě i já mám dáreček pro svého miláčka, ale zatím vám to nemůžu prozradit, hihi. :-* Bože holky, nemůžu tomu uvěřit, že já fakt budu slavit Valentýna v Americe, kdyby jste jen viděly, jak je to tady názdobené. Všude se prodávají létající balonky, chlupatí medvídci, srdička, květiny,... Ách, úplně se tady rozplývám. <3

Už jsem dlouho neslyšela v komentářích moje největší fanynky, které mi radily, že bych tady neměla jet a tak. Co přimrzl vám jazyk k zábradlí?

A vy moje lásenky vám děkuji, přišlo mi teď tolik krásných komentářů ....když mi někdy chybí čeština, tak si je čtu pořád dokola.

Páčko. Miluji vás, Xoxo V

Na návštěvě u Harryho Pottera

5. února 2015 v 18:15 | Xoxo Vanessa
Tak kočky moje, teď mám pro vás článeček jako hrom. Jela jsem si splnit svůj dětský sen. Sen, který jsem snila každý díl, na který jsem chodila do kina. Sen, že si aspoň jednou mávnu kozelnou hůlkou. Jestli jsem vás chvíli napínala, tak teď je to venku. Anóó je to tak, jedu do Bradavic, kde se učil kouzla Harry Potter.

A kde že jsou ty Bradavice? Ani jsem se nemusela na nádraží rozbíhat proti zdi. Sedla jsem jenom do auta a jela do Orlanda. Je to město, kde jsou ty největší zábavní parky na světě. Tak je tam třeba Universal studio, kde jsou atrakce k filmům jako je Mumie, E.T.,Čelisti. Schrek,... Dále pak Harry Potter, Spiderman a Jurský park jsou v Adventure Island parku. Potom je tam ještě třeba Disneyland a Water park. Já jsem si to lidičky ani neuměla představit, jak to bude tam vypadat.

Znáte to, jak se řekne, že něco bylo dělo. Tak to by bylo málo. Jako do teďka nechápu, že tam fakt postavili přesnou kopii toho hradu, včetně celých Bradavic. Dokonce jsem tam potkávala takové fanynky, které chodili v těch pláštích, které se nosili na hradě ve filmu. Procházka hradem byla úplně úžasná. Snad ještě teď jsem nezavřela pusu údivem.

Další atrakce byl Jurský park. To byla akcička. Sedneme na člun a sjíždíme řeku. Najednou se otevře brána a jsem tam, v ráji dinosaurů, brontosaurů a nevím, jak se ještě všechny ty potvory jmenují. Všude kolem mě vylézali z vody, fůůůj. Celá atrakce byla zakončena tím, že náš člun letěl asi 50m volným pádem z vodopádu. Mamíííí, já se tak bála.

Na Spidermanovi to bylo zase jako v 8D kině. Jsem pořád někde létala mezi mrakodrapy, padala a vzlétala, všude sršely ohně, stříkala voda, no mě se pak trochu točinkala hlavička. Jako holky to není jen tak projít takový park.To je akcička na celý den. Já jsem byla tááák unavená, ale šťastná. Chvíli jsem byla prostě součástí těch filmů, které jsem jako malá milovala. A já jsem ještě malá. Ale jenom někdy.

Jinak jsem už samozřejmě velká, a proto jsem taky na zpáteční cestě navštívila Cap Canaveral, odkud v Americe startují rakety a raketoplány. Tak tady sídlí ta slavná NASA? Trochu jsem se upravila, abych vypadala jako kočička. Co kdybych potkala nějakého astronauta. CHi chi. Chtěl někdo z vás být astronaut? Já teda bych nechtěla být astronaut ani za nic. Když jsem viděla, jak spí nebo jak chodí na záchod... Jó jó, tak to byl celý výletík. Byl krásný, ale víc se mi libilo Orlando, Harry a Jurský park. To je jasné. Jsem přeci vaše čičinka a ne někaký inženýr z NASA. Lásenky pozdravuju vás všechny a užijte si fotečky. Pa pa kočičky


Key West plný duchů

30. ledna 2015 v 0:02 | Xoxo Vanessa
Milánkové doufám, že jste rádi, že na vás tak myslím a přidávám článečky, ale chci ať vše prožíváte se mnou, s vaší Vanesskou. Tentokráte popíšu trochu hororový výletík na Key West. Znáte to misto? No je to prý nejjižnější část Ameriky. Koukám na mapu co to je za tečku v moři. Tam se jako dá dojet autem jo? Ha Ha Vždyť to je skoro jako ostrov. Nebudou tam lidožrouti? Když už sedím v autě, tak se dozvím, že lidožrouti ne,ale straší tam prý duchové. Bojinkám. Jáááá tam nechci. Když už jsem moc vyváděla, což v překladu znamenalo, že jsem dělala něco co jako, že ječím, jsem si poslechla příběh o pirátech, kteří tam přepadávali lodě a vraždili a vraždili a ti zavraždění tam teď straší…a bla bla bla, no tomu tak věřím, Tak jsem se trochu uklidnila a vychutnávám si cestu. Nějakých 220mil z Miami.

Lásenky moje to byla nádhera. Jeli jsme z jednoho ostrovu na druhý. Všude krásné modrozeleňoučké moříčko a ty mosty. Jeden most měřil kolem 10km. Takový výlet. No musím se přiznat, že to není jen výlet. Jedu si vlastně doplnit řasy. Ááá je to venku. Však víte holky jaké to je, když máte v česku svoji holčinu, co vám dělá řasy a teď tu někoho shánějte v americe. Hrůůůza. No a na Key Westu dělá řasy jedna češka, tak aspoň hodím řeč. A taky, že jsem pokecala. Byla to holka přímo z Ostravy, která tu žije už 2,5 roku. A daří se ji. Říkala, že by se už nevrátila do Česka. Asi proč, že? Jéééé a už jsem zase krásná. Mám nové řasičky za 60 USD. Ufff, jak se cítím báječně. Úplně luxusek.

Procházim se jako frajerka s novýma řasičkama po Key Westu. Blíží se večer a říkám si na co ti lidi hledí. :D :D Aha na západ slunce. To snad vidím poprvé v životě, jak ta žlutá koule se mění v červenou a šupky dupky a je pryč. A den je fuč.

Frajerka jsem zrovna nebyla, když jsem se dozvěděla, že přespíme v domě, kde mají ducha. Nepomohlo mi ani, když mi řekli, že je hodný a nic nedělá. Taková blbost, hodný duch. Hej, v noci jsem raději nešla ani na záchod. Jo jo vaše Vanesska je strašpytel. Ale jenom do rána. Ráno mě totiž čekala taková menši exkurze do domečku, kde bydlel jeden známý pán. Nóó hodně známý. Ernest Hemingway. Ten si teda žil, sakra takový velký bazén. To jako tak neslo psaní knížek jo? Asi přejdu od psaní blogu na psaní knížek. :D Teď už jsem zase v Miami a přidávám nějaké fotečky. Tak snad za trochu toho strachu to stálo ne ? Co myslíte…..? xoxík, pacík a pusík

Postřehy z Floridy

27. ledna 2015 v 6:27 | Xoxo Vanessa
Miláčkové, už je to nějaký ten pátek, co jsem opustila Česko a přežívám zimní měsíce na americké Floridě. Když jsem zde byla na podzim 2014, tak pro mě bylo vše nové, krásné, úžasně nepopsatelné, ale byla jsem ze všeho tak tochu vyplašená. Nyní jsem se už trochu rozkoukala, jak to tady na Floridě chodí a chtěla bych vám některé mé postřehy popsat.

Tak za prvé. Počasí je tady v zimních měsících prostě boží. Přijemné tepličko 23-29 stupňů. Jestli bude zítra modrá obloha, to se opravdu nemusíte bát. Bude. Moře je chladnější než v létě, ale zato příjemně osvěží.

Co dál? Tak třeba papáníčko. Jsou tady úplně dobrůtky, které v Česku nejsou. Mezi moje nejoblíbenější patří uplně slaďoučké okurky, mexické fazole s burbónem a mufinky. Ale samozřejmě největší delikatesa je pravý americký steak. Takové hovězí masíčko jsem ještě nejedla. Dozvěděla jsem se, že je to tím, že když tady krávy chovají pro maso, tak jenom pro maso a ne pro mléko. No a vidíte, u nás jsou některé krávy co se nechovají ani pro mléko ani pro maso. Prostě se chovaji jenom jako krávy.

Co třeba doprava. Lidi tady nechodí pěšky. Všichni jezdí autem. I do toho nejbližšího obchodu. Auta jsou tu obrovská fúúha. Jééé, škodovku jsem neviděla. Silnice jsou široké minimálně tři nebo čtyři pruhy. Jezdí se tu v klidečku, předpisy se dodržují. Nikdo na nikoho netroubí a neukazuje fakáč. Všude se dá přijet autem, stačí otevřít okénko a můžete třeba vhodit poštu do schránky, vložit peníze do banky atd. Je to stejné, jako kdyby jste přijeli na Mc Drive u McDonalds v Česku. Mňam dostala jsem chuť na hambáček. Jôó a na nejdůležitější věc jsem málem zapoměla. Za benzín zaplatíte 13kč za litr. To se potom jezdinká.

No a vás holky uržitě zajímá nejvíce šopinkování. Nejlepší nakupováníčko je stejně jako v Česku v obchodnich centrech. Ceny značkových věcí jsou tu neporovnatelně nižší. Nejlépe je třeba nakupovat o státním svátku, to jsou trěba slevy i 70 procent. Takže třeba peněženka Guess pak stojí 12USD, kabelka Guess 30USD, kabelka MK 120USD. A které obchody mi chybí v česku? No určitě Viktorka, DKNY, BEBE, Holister, Aeropostale, GAP. No je jich tady fakt hodně. Oběhat všechny obchody, tak to je tak 5 hodin minimálně. Uff, někdy jsem pak opravdu unavená a spím i 14 hodin. Chi chi.

A teď ty méně příjemné věci pro mě. Alkohol si můžete objednat až ve 21 letech. Do klubu vás taky nepustí jako teen. Ach jo. Takže na suchu. Nééé však víte, že jsem psala, že když se chce, všechno jde.

No a jako poslední něco pro moje dvě fanynky agličtinářky. Mluví se tady americkou angličtinou, Nelásenky, naučila jsem se už opravdu hodně slovíček a vět. Třeba pro případ, kdyby mě někdo zlobil, tak mám říct "Fuck you, bitch" . Tak snad to nebudu muset použít..:). A lásenky moje, pro vás jsem se naučila "Have a nice day"


Pac a pusu, Xoxo V :-*


Konečně v teplíčku

18. ledna 2015 v 2:12 | Xoxo Vanessa
Tak jo, pry vám chyběl pozdrav ahoooj miláčkové :-* posílám vám ty nejsladší pusinky z Floridy a k tomu přidávám mé fotečky, ... když jste si o to někteří svými komentáři táák říkali...

Tento týden jsem byla šopinkovat a pořídila jsem si pár hezkých věcí ze kterých mám radost, však holky znáte to - nakupování to je naše. :-* Stihla jsem si zajít i na nehty a také na doplnění řas (bez řas bych snad už nemohla existovat). No a při té příležitosti taky přemýšlím, proč jste řešili, zda umím anglicky? Když si sama domluvím řasy a nehtíky, tak co víc ještě umět. Ha ha . Snad jen "how much " ? A abych hezky svůj zkrášlující den zakončila, zašla jsem si spokojeně na kávičku do Starbucksu. Miluji takové dny,. :-D :-*

Jo a moje nelásenky jako B, K., jaké máte počasí v ČR ?
Já mám 30 a někdy když je fakt ukrutná zima tak 23stupňů a užívám si to, jak to nejvíce jde. To víte, chodím si tady v šatičkách, plavečkách a chytám bronz. :-* A jak se chytá bronz. No plácnete sebou u moře nebo u bazénu, pustíte si do sluchátek nějakou hudbičku a jenom si stačí pamatovat, že v 18h zapadá sluníčko ;))))). Jo a po každých 30 minutách se otáčet....! Jednou jsem to prošvihla a když jsem pak stála na přechodu pro chodce tak auta zastavovala, protože si mysleli že mají červenou.

No nic, tak si užijte fotečky a já se jdu zase opalovat.

A co mám ještě v plánu? Dnes večer si zajdu na večeři a na skleničku vína. Mám chuť na něco lehkého, zdravého. Buď si dam čerstvý, křupavý salát a nebo vynikajícího lososa na másle s citronem, hmmm ještě nevím. :-* Ale co vim urcite, ze si nenecham ujit romantickou procházku po plaži.

Tak zatííím paaa, brzo čekejte další článek o výletě na Key West, nejjižnější části USA. Pac a Pusu, Xoxo V ...jo mam pro vás vzkaz, že jestli Libora budete štvát, že to píše on, tak si založí blog.

New Year Eve New York 2015

12. ledna 2015 v 22:43 | Xoxo Vanessa
A jaky byl 1Silvestr na Time square? Nooo bombicka. Ale byly to nervicky. Ja jsem si myslela, ze tam bude miliony lidi, ale ze se tam dostanem v pohode. Ale vloudila se mala chybicka.. Tri ulice pred Time square byly mraky policajtu a pokud jste nemeli listek na silvetrovskou show, tak by neproklouzla ani myska, natoz ja. Nevim, ale v takovych pripadech jsem optimistka. A vyplatilo se.

Zniceho nic nas nekdo oslovil, jestli nechceme koupit za 40 usd dva listky na silvestrovskou party. Adresa Broadway 1505. Risk je zisk. Kupujeme.

Neznamy prodejce listku jde s nama a prekonavame prvni policejni hlidku. Sice jsme meli trochu podezreni, ze vse bude jenom nejaky podvod s listky, kdyz se prodejce zniceho nic vyparil, ale kdyz jsme prekonali jiz patou hlidku, zacala jsem tajne doufat, ze vse dobre dopadne. A taky, ze dopadlo.

Najednou hledim, jsem uprostred Time sqare v New Yorku a hreje me pocit, ze jsem jedna z tech, kteri meli to stesti oslavit Silvestra prave zde. Je prave 21 hodin. Ty brdo, co tu budem delat tri hodiny. Venku mrzne, je -3. Brrrrrrrrr.

Nastesti se tu stridaji ruzni znami zpevaci takze prvni hodinu se zkousim zahrat tancenim. Druhou hodinu popijim tajne propasovany Moet. I kdyz bych nemela, je mi teprve 19! Ale preci nezmrznu. No nee. Posledni hodinu zpiva Taylor Swift, takze to docela utika. Pozoruji lidi kolem, hemzeni policajtu. A pak to prislo 7..6..5…4…3…2…1….Happy New year 2015……no neni krasne. Muj nejkrasnejsi Silvestr.

Welcome to New York

3. ledna 2015 v 2:09 | Xoxo Vanessa
Ještě nevím, jestli sním nebo bdím, každopádně z letadlového okénka vidím město měst a dominantu Ameriky New York. My máme stověžatou Prahu a tady je snad tisíc mrakodrapů. Než jsem se stačila rozkoukat přistáváme na letišti JFK, jednom z největších na světe. No já čumím, kde to jsem? To není Mošnov v Ostravě. :) Jejda, nesouhlasí mi otisky prstů porovnávané s moji minulou návštěvou Floridy. No snad mě nevrátí zpátky, že?! Ale vždyť je Silvestr, otisky neotisky vidím už nápisy Welcome in New York, takže jsem asi prošla. :) :D

Vejdu do metra. Hledím, jak mi ubíhá jedna stanice za druhou, přemýšlím jaké to bude v New Yorku, když slyším hudbu. Jsem snad už na silvestrovské párty? Neee, to jenom černoch pořádá svou vlastní show v metru. Jojo tak začínají hvězdy. Tančí, žongluje s čepičí, točí se kolem tyče,... Oh my god. :) Tak na zpestření cesty se to dalo. Proč to lidé nedělají v tramvajce v Ostravě? :) No než si stačím odpovědět vycházím z metra. Tři, dva, jedna teď...... neee já se snad poseru. Jsem na stanici metra Time square, mrakodrapy, reklamy, milion lidí. To to to je velkoměsto, to je New York.

Kufry na hotel a já chci prostě do Central parku. Co že to je ta aklimatizace a časový posun? To fakt neznám. No prostě mířím přímo do Central parku. Přesně tak se tady cítím jako ten Kevin tehdy ve filmu. Úplně ztracená. :D Dokonce se podívám na chvíli do hotelu Plaza, kde se Kevin tehdy ubytoval. Míří ke me recepční. Tak nevím, je to ten stejný, který hrál tehdy v tom filmu Sám doma 2?

Z Central parku po 5TH Avenue spěchám do metra a rychle se mrknout na Sochu svobody, Brooklynský most, okusit jak se vaří čínské speciality v Čínské čtvrti a rychle zpátky na Time square oslavit Nový rok 2015. A o Silvestru na Time square zase příště, byly to nervy se tam dostat. :) Teď už jsem v klidu, že? Ležím si v teple v Miami u bazénu a píšu blog... :) A nepište mi proč jsem jela do Ameriky, když neumím perfektně anglicky. Nebo vám budu posílat fotky v plavkách... ;)) Good bye winter.


Ztraceni v New Yorku - Silvestr 2015

28. prosince 2014 v 21:15 | Xoxo Vanessa
Tak Vánoce jsou za námi……krásné a pohodové. Ufff, ale co ty napapané bříška! Co teď s nimi uděláme. Já každopádně nebudu čekat na novoroční předsevzetí a pomažu pěkně do fitečka ladit postavičku už teď.

Taky už teď plním své předsevzetí, že vám vynahradím menší pauzičku s psaním na blog. Ale doufám, že jste z mých posledních článečků pochopili, že jsem prožívala a prožívám výjimečné období a je to dostatečnou omluvou proč jsem vás tak zanedbávala miláčci.

Vidím, že venku sněží. Brrrrr začíná zimečka. Máte rádi zimu? Já tak maximálně týden. Naštěstí mám kam jet za teplíčkem. Určitě víte, že můj přítel bydlí na Floridě, takže když jsem slyšela "balíme jedeme domů" tak bych snad odjela i bez kufru... To je sranda jak balíte plavečky, kraťásky, sluneční brýle a venku mrzne. No nebudu vás zlobit, ale já fakt za to nemůžu, že praotec Čech se zastavil zrovna tady, kde není moře a teplo. Nééé mam to tu taky ráda, ale teď se úplně těšinkám na sluníčko.

Takže holky a kluci v úterý směr Praha - New York - Miami. Proč New York? No protože máme Silvestr 2015!!! Tak to už by bylo, když tam budeme mít mezipřistání nepopřát si do nového roku na Time Square. Každopádně před Silvestrem musím do Central Parku a nakouknout do hotelu Plaza , kde trávil Vánoce Cavin. Snad se tam neztratíme. Jéé, vy už budete spinkat, když v New Yorku bude Nový rok.

Takže vám přeji už teď. Ať je i pro vas nový rok úplně nej nej nej a hlavně štastný a veselý. To vám přeju z celeho srdce, joo a jako že se Vanessa jmenuju…Marry me?

27. prosince 2014 v 20:09 | Xoxo Vanessa
…. Užívám si svůj sen, jsem v Paříži se svojí láskou.

Je večer, prší.

Na podzim je Paříž tak krásná a romantická. Právě procházíme parkem směrem k ruskému kolu. Déšť mi nevadí, mám pocit, že mi prší štěstí, ale přesto se s miláčkem zastavujeme pod nádherným stromem. Držíme se za ruce.

Libor mi šeptá do ucha: "Karin, jsi moje největší láska" …Zní to krásně, ale tak trochu jinak. Cítím, že se má něco stát.

"Karin vezmeš si mě"?

Najednou tu přede mnou klečí a v jeho ruce vidím prstýnek. Snad ani nedýchám. Bože, říkám "Ano".
Asi mi neuvěříte, ale to jsou pocity, které prostě neumím popsat. Ani nevím, jak vše dlouho trvalo. Čas se prostě pro mě zastavil, byla jsem šťastná.

Ráno se probouzím. Jééé jsem zasnoubená. Nebyl to jen krásný sen. Prohlížím si prstýnek, je opravdu nádherný, jemný, třpytivý……

Chtěla jsem vám aspoň ve stručnosti popsat , co jsem v tu chvíli cítila. Ale jak jsem již psala, nikdy to nenapíšu tak, jak jsem to prožila. Vždy jsem si představovala různé scénáře, jak a kde by mělo zasnoubení proběhnout, ale teď vím, když je to spontánní, je to nejkrásnější, co můžete prožít.

Taky jsem se dozvěděla, že původně byla pro mě připravena žádost o ruku na jednom z pařížských mostů, kdy měl při nasazení spadnout prstýnek do řeky. .. Samozřejmě měl být prstýnek falešný, a až poté mi měl být navléknut ten pravý. Umíte si to holky představit? To by byl ale šok :-D

Tak a už víte, co to bylo za překvapení z Alo Diamonds. Boože v životě jsem neviděla krásnější prstýnek,... ♥

Tohle je nejlepší období mého života, rozplývám se štěsím. ♥♥♥Veselé Vánoce

24. prosince 2014 v 16:09 | Xoxo Vanessa
Milááčci ahooj!

Přeji vám krásné a pohodové Vánoce, plné pohádek, klidu, dobrého jídla a abych to zkrátila doslova ty nejkrásnější Vánoce,...vím, že si to všichni zasloužíte, protože se všichni na ně celý rok těšíte. Vánoce jsou totiž dnem v roce, kdy se vám mohou splnit ty nejtajnější sny. A když to tak někdy v životě nevypadá sny se musi snít, ať jsou splnitelné nebo nesplnitelné. Svět je potom o něco krásnější. Jsem jedna z vás, takže vím, že my holky máme jeden velký sen podívat se aspoň jednou v životě do romantické Paříže. Asi musím poděkovat trochu osudu, trochu štěstíčku, ale holky já tomu ještě teď nemůžu uvěřit. Já se pořád šťípala a nebyl to sen, já tam opravdu byla.

Lásenky vánoční Paříž je fakt nádherná. Já tu atmosféru snad ani neumím popsat, takže přidávám aspoň pár foteček. Nejvíce mě samozřejmě zaujala Eiffelovka, je to fakt dáma, která se nechává strašně ráda fotit a vždy vypadá perfektně. Úplně jsem si také užila procházku od Muzea Palais du Louvre, přes park k ruskému kolu, kolem vánočních trhů a pak dále po Champs - Elysées. Jako princezna jsem se chvíličku cítila, když jsem se blížila k bráně zámku ve Versailles. Jééé když vám teď píšu uplně jak bych to prožívala znovu.

A málem bych zapoměla , že už musím letět smažit kapra. Udělat salátek, potom papáníčko a dárečky. Jupííí. Snad jsem nezlobila a vy také ne. Pak mi napište jaký nejkrásnější dáreček jste dostaly. Já ale už nejkrásnější dáreček dostala právě v Paříži. To totiž nebyl jen obyčejný výlet ♥♥♥......., ale o tom až v příštím článečku..:)

Nenechte se nečím nebo někým rozhodit, co by vám pak bránilo k užívání vánočních svátků. ♥ Lásenky moje, užívejte volnička, jak nejlépe umíte...

Mějte se rádi....I když teď trochu zanedbávám blog, tak bych si nenechala ujít to, abych vám popřála ŠŤASTNÉ A VESELÉ!


 
 

Reklama