My diary

Užíváníčko :-DD

5. srpna 2015 v 19:23 | Xoxo Vanessa
Lásenky! Jsem tadý!

Dnes večer je tak příjemně. Teď jsem si udělala domácí ledový čaj s ledem a malinami, sakra to je dobrota. Šupky beru čajíček, noťas a jde se ven na terasku psát. Vlastně i musím, protože v mobilu se mi neustále kupí fotky a docela mě to pěkně znervozňuje. Tákže správný čas je zveřejnit.

Dnešní článek je zaměřen na to, co jsem tento měsíc prováděla. Nezačnu od začátku, ale rovnou dnešním dnem. Ten si ještě dobře pamatuju. Jejéj dnes ráno jsem stihla nakoupit potraviny, ať máme co haminkat. Takže startuju. Zaprvé udělat snídaňku, uklidit byt, uvařit oběd a pak? Relax. Ách po delší době jsem si udělala chvilku pro sebe. Dala jsem si vířivku, vlasům jsem dopřála zábal, dokonce jsem měla čas na domácí masku pro mou pleť. Nechybělo ani trhání obočí, barvení obočí, pilovaní nehtů + lakování,... Jojo dnes jsem celkově odpočatá a sama se sebou spokojená. A co vy kočičky, taky si občas uděláte chvíli jen pro sebe a vaše tělo?

Často se ptáte na mou postavu a přáli by jste si tu svou aspoň trošinku změnit. Táák are you ready? Veřte nebo ne, přesně teď je totiž na to nejlepší doba. Využijte toho. Já právě shodila 2-3 kilíčka díky tomu, že jsou horka a já v takových dnech vůbec nemám hlad a vůbec chuť na těžká jídla. Jedině na lehké salátky a nebo jen na ledový meloun, áááá. Jojo, pak stačí jít k vodě, zaplavat si a to se pak lehce tvaruje postavička. Oproti tomu v zimě, kdy sedíme jen na zadku. :-D. Tákže vyměnte rohlíky s máslem za čerstvé ovoce. Zrovna teď je období, kdy je ovoce nejlepší a nejsladší. ♥

S přítelem jsme tento měsíc trošinku výletovali do přírody. Prostě rození trampové. Vzali jsme našeho Jerrynka a jupíí do lesa na menší tůru. Takové dny jsem si opravdu užívám a hlavně můj pejsek Jerrynek, ten byl ták šťastný. Snad vrtí ocáskem ještě teď. Přítel přestal vrtět ocáskem včera.

A jak jinak trávím čas? Když je vedro, tak jednoznačně dávám přednost pěkné opalovačce u vody, to je zkrátka moje! :D

Poslední dobou chodím také často do kina. Minimálně jednou do týdne jdu také s kamarádkami na drinky. Jojo jahodové mojito nebo piňa colada - to je moje zvlášť v letním období. A jakou já umím dělat piňa coládu, mňamíííí.


Sunny Beach, Bulgaria

30. června 2015 v 8:43 | Xoxo Vanessa
Tak kde jsme to skončili, jo jo už vím že letim z Tel Avivu do Burgasu. Jéé to bude oddychovka poté dobrodružné výpravě po dálném východě. Taky že jo a jedem. Pěkně taxíček a za půl hoďky z Burgasu na Sunny beach. No ať to zní trochu světově že. Jinak česky Sluneční pobřeží.

Musím se přiznat, že tu nejsem poprvé. Byla jsem tu jako teenežerka s maminkou. A už tehdy se mi tady libílo. Je to tady takové centrum zábavy. Prostě dovolenka pro ty, kteří preferují rušnou dovolenou oproti klidnější. No a já rodilá pařmenka volím rušnou dovolenou.


Takže pobřeží asi 3km a to samé restaurace, obchůdky, kluby, zmrzlinky, koblížky a samé ty dobrůtky. Ale postupně. První den lehárko a opalovačka u bazénku. Samozřejmě až po luxusní snídaňce pěkně venku u bazénku.


Já nevím proč, jestli jsme si zamluvili celý hotel pro sebe nebo co, ale u bazénu nikdo nebyl celý den… já jak se dám do opalování tak nikoho stejně nepotřebuju, snad ovívat banánovým listem. Prostě jen takové placatění.


Taky se rádi jen tak nudinkáte? Já jo a taky ráda papinkám. Proto fičím na večeři. Už jsem dlouho neměla lasagne, proto moje volba byla jasná. Když se setmělo tak jsem si dala trochu toho tuc tuc tuc, pak večerníček a spinkat minimálně do 11 hod.


Další dny nečekejte nic nového, prostě stejný scénář: snídaňka, opalovačka, večeřička a pařbička. No vlastně jediné co se vymyká scénáři je výlet lodí do Unesco chráněného města Nessebar. Taky nesmím zapomenout na extrasupertřída výlet na skůtru. Původně jsme si půjčili silniční, ale sotva jsme vyjeli do hor, tak fungoval jako terénní. Ještě teď mám vymasírovanou dupinku.A jak jsme s ním klopili zatáčky, tak to mám ještě teď oděrky na oušku.


Tak a jako každá pohádka má dobrý konec, tak ta moje dovolenková měla taky. Jsem doma v našem obyváčku, myslím na vás a dopisuju pro vás tento článeček. Tak ať se líbínká. Jooo a už mám rozepsaný další článek o kosmetice.

Miluji vás, Xoxo.

Izrael, Jeruzalem

21. června 2015 v 21:36 | Xoxo Vanessa
Ahooj lásenky už jsem zpátky v Čr, jak jste mohli vidět na mém instagramu, tak jsem malinko cestovala. A když jsem vám tolik chyběla, tak jsem tu jen pro vás a jdu zase psát. :-* Dnešní článek bude o mém poznávácím výletě do Izraele a nebojte příští článek budena jiné téma, jak jsem slibovala.


S láskou jsme se rozhodli, že po užíváníčku v Americe si uděláme výlet za poznáním do Izraele. Je to v celku adrenalin, jet bez cestovky a vše závisí jen na vás, zda se ztratíte či nikoliv, haha. A zrovna do Izraele, kde může být kdekoli bom bom bomba.

Táákže v neděli jseme fičeli autíčkem na letiště do Katowic. Čekání na letadlo mi docela rychle uteklo, vlastně letiště mám ráda. Vždy si tam dám dobrou kávičku, čtu si časopis, koupím si něco dobrého na jídlo, a nebo jako teď jsem se zastavila do parfumérie a testovala jsem vůně, mmm. Momentálně hledám nový parfém s krásnou vůni, nemáte kočky nějaký tip? :-*

No a co vy máte rádi létaní? Já ano a zároveň ne, protože se hrozně bojím. :( Jsem trošku v tomhletom stašpytel. Ale jinak ta krása, když vzlétáte a vidíte z výšky například hory, moře, mráčky. Tak to je nádhera!! Jojo, vždy koukám z okénka a jen čučím a čučím. :-D No a pak usnu. :D :D :D :D

Za tři hoďky jsme byli v Izraeli, pohodička. Přijeli jsme večer. Vzali jsme si taxi a hurá do našeho apartmánu. Po příjezdu jsme se rozhodli, že se půjdeme projít. Cca za 10 minut jsme to vzdali a kmitali zpátky. Shodli jsme se na tom, že procházku odložíme na druhý den, že nejsme žádní sebevrazi. Trošinku to byla divočina, temné uličky, opuštěné, dobité baráčky,...

Ráno už vše vypadalo jinak, veseleji. vyšli jsme do ulic a z procházky se stal celodenní výlet. Prošli jsme snad celý Tel Aviv (druhé největší Izraelské město, zde jsme byli ubytování). Bože holky, tento výlet mi hodně dal. Měla jsem možnost poznat úplně jinou kulturu, lidi, jejich náboženství, oblečení, jídlo. Nemohla jsem se vynadívat.

A jak probíhal třetí den? Hihi, přiznám se malinko nás boleli nožičky, tak jsme si dopřáli pohodičku u moře. ♥

Čtvrtý den byl pro nás poslední a zároveň pěkně náročný. Prvně jsme se museli posílnit v krásné, utulné izraelské kavárničce, kde jsem si dali jejich snídaňku, mňami. A pak to začalo. Měli jsme naplánovaný výlet do Jeruzalému a k Mrtvému moři. Jediný háček byl v tom, aby jsme vše stihli do odletu v osm večer a poté hurá směr Bulharsko.

Zaprvé jsme museli najít správný autobusík, který nás dopraví na vlakové nádraží. Potom samozřejmě nastoupit do správného vlaku a na spravné zastávce vystoupit. Jeli jsme totiž na letiště, kde jsme si pujčili autíčko a bez navigace jsme jeli jako správní dobrodruzi k Mrtvému moři.

Vždycky jsem slýšela, že se tam nedá potopit a tím pádem ani utopit. Jak jako nedá? To chci vyzkoušet. Moc moc moc. Také je prý Mrtvé moře zázračné zhlediska zdravotnictví. Nejčastěji si tam chodí lidi léčit lupénku, různé kožni onemocnění, atd. Já na čelíčku měla drobnější akné, takže takové menší léčeníčko se mi hodilo. Když jsme přijeli tak jsem si dopřála menší léčebnou kůru, která spočívala v tom, že jsem si omyla čelíčko a dopřála si nefalšovanou bahenní masku. Natřela jsem si bahínko na celé tělo a nechala působit 20 minut. Bože holky všem bych to přála. Pak jsem sebou plácla do moře na záda a četla si časopis. Asi nic nevážím nebo co. Ležím jak na lehátku. Byl to luxusek všech luxusků. Jupíííííí. Ve vodě se ale nesmíte koupat déle než 30 minut, natož se napít vody, jinak je po vás :D . Voda byla užásná a tak hřejivá. A má pokožka? Tak hebká a lesklá! V žádném kosmetickém salóně by to nedokázali! Bože holky, já to chci mít ve vaně tolik soli, haha.

Mé tělo dostalo tolik minerálu z Mrtvého moře, že jsem mohla spokojeně vyrazit do nejposvátnějšího města na světě - Jeruzaléma.

Prostě jsem tam musela jet. Podívat se kudy opravdu procházel Ježíš a kde z olivové hory vstoupil do nebe. Pro mě, když jsem to vždy slyšela jak ho ukřižovali bylo jak vyprávění pohádky. A nakonec jsem šla po stejné dlažbě jako on. Tak blízko historie jsem nikdy nebyla. Je pravda, že jsem tam musela jet taky pro to, abych babičce přivezla svatý obrázek a rodičům vložit přáníčko do Zdi nářku. Nakonec se mi to povedlo i když bylo vidět, že doba je těžká, protože tam bylo tolik přáníček, že nebylo skoro místo na to moje. Teď aby se to jen splnilo. Já si přála? Pššššš nemůžu prozradit, hihi.

Na zpáteční cestě menší zdrženíčko v zácpě, málem zmeškané letadlo, ale jak jseme vletěli do oblak a řekla jsem si UFFF byla jsem hrozně šťasná, že jsem viděla trochu jiný svět. Pa pa v Bulharsku.


Lásenky !!!!

6. června 2015 v 23:17 | Xoxo Vanessa
Ahooj lásenenky, ano jsem zpátky. Už jste mi také moc, moc chyběly. :-*

Už jsem nevydržela se nevrátit k psaní blogu, když jste mi tak pěkně psali v komentářích blogu a na facebook, ať se vrátím. Ano a měli jste pravdu. Byla by to fakt škoda můj blog opustit, když tu mám tolik příznivců, vzpomínek a zážítků. A taky blog mi více vždycky dával než bral. Třeba díky blogu jsem poznala mou úžasnou kamarádku Elizabeth, se kterou si strašně moc rozumíme, že Elizabeth? S tebou se nejlépe drinčičkuje. :D :-*

Hodně z vás mi psalo, že vám tady chybí články s radami pro vás. Takže máte je mít. Trošku jsem přehodnotila smysl psaní mého blogu a určitě se máte konečně na co těšit. Hlavně se chci zameřit na recenze, doporučovat vám kosmetické přípravky a hlavně psát články, které milujete. A to různé tutoriály, jak vlasové, tak make-up, co na pleť a tak. :-* ♥ A nejlepší je, že to nebudu dělat jen pro vás, ale i pro sebe, protože mě to fakt baví.

A co vlastně jsem jinak teď dělala? Hledala jsem práci a pár brigád se mi naskytlo, tak jsem je využila. Několikrát jsem byla za hostesku na různých promo akcí, nebo jsem dělala barmanku za barem. Přípravu míchananých nápojů jsem si úplně oblíbila. Taky jsem jich pár vypila, haha. No nic, teď penízky potřebuji, už začíná léto a jako správná holka potřebuji pár modních kousků dokoupit, však to znáte ne? Holky, to nakupování nás jednou přivede namizinu. :D :(. Tento měsíc jsem si sice trošičku mákla,... ale i tak jsem si našla čas pro sebe, kamarádky a pro přítele.

Docela dost jsem tento měsíc prožila a je mi líto, že jsem blog pozastavila, teď vám vše nestihnu říct. :( Tak vám přidávám aspoň pár foteček z instagramu. A od příště? Jak jsem psala, máte se na co těšit lásenky moje. :-*

Tento článek slouží, jako takový nový restart mojeho blogu. A dovolím si otázku, tak co těšíte se? A prosím napiště mi, jaké články, by jste si nejvíce přáli. Ať vím s čím začít. ♥


Los Angeles, Arizona, New York

10. dubna 2015 v 15:45 | Xoxo Vanessa
Čauteee. Z Ostravy vás zdraví vaše cestovatelka Vanesska. Ano jsem doma a chci se s váma podělit o mé poslední zážitky z nejkrásnějších zimních měsiců v mém životě.

Začalo vše Silvestrem v New Yorku, potom krásné dva a půl měsíce v teplíčku v Miami. Poslední článeček byl z města hříchů Vegas a dnešní článeček bude o Los Angeles a pár foteček z Arizony a New Yorku, kde jsem se ještě na skok stavila před odletem do Česka. Ale prvně k LA.

Z Vegas je to asi čtyři hoďky autem přez poušť a hory. Cesta uběhla strašně rychle, protože tak krásná příroda vás úplně uchvátí a hledíte z okna a hodiny plynou a plynou. Byla jsem ale strašně nervozní. Úplně moc jsem se těšila. To víte ty seriály, filmy, herci to je přeci LA. Můj sen snů.

Ze snění jsem se poprvé probrala, když jsme míjeli ceduli Californie a podruhé když jsem poprvé uviděla cedulku Los Angeles. Jéééé. Na navigaci vidim 30 minut do Hollywoodu. 30 minut je pryč a stojím na první hvězdě Olsenek, jak já je milovala. Pak už to šlo rychle Godzilla, Michael Jackson….., tak to je Hollywood bulvár, ale jinak starší budovy a kina. Trochu to tu na mě působilo jako zašlá sláva. Pravý opak, ale byla cesta k nápisu Hollywood. Prostě paráda. Dali jsme si úkol dojet co nejblíže odkud se dá vyfotit. A povedlo se. Nezastavilo nás ani upozornění, že vjezd je povolen pouze těm, kteří zde bydlí.

No a jak se fotenky povedly? Já myslím, že jo.

Jaký byl další plán. Projet se uličkami Beverly Hills, projít si luxusní obchůdky na Rodeo drive, vykoupat se v Tichém oceánu v Malibu a opalovačka na pláži v Santa Monica. Hlásim, že vše bylo splněno.

Tak a vidíte všechno jednou končí a mám to za sebou. Teď u mě probíhá aklimatizace jak na časový posun, tak na počasí, na jiné prostředí a tak. Když se ohlídnu zpátky, tak si myslím, že to není možné, že mě potkalo takové štěstí. Na závěr proto musím napsat děkuji miláčku. :-* ♥


Las Vegas

25. března 2015 v 20:51 | Xoxo Vanessa
Gembleři a gemblerky zdravím vás z Las Vegas. Nebudu ten úvod natahovat, protože stačilo přistát letadlem a když jsem jen vykoukla z okýnka letadla, začly padat slova jako ty vogo, ty brďo…a ano i ty sprostější do prdele a tak ….. :D Jo jo to se prostě nedá pochopit a kdo to neviděl tak prostě neuvěří. Ani nevím kde začít. Snad tím, že je to město hříchů. Takže žádná slušňanda a hubky šupky z letadla a hřešit a hřešit.

Ubytováváme se v hotelu Wynn. Popišu ho velmi rychle. Krása, krása, luxus. Když jsem přišla na pokoj, tak se mi zastavil dech. Obří okno s pohledem na Las Vegas, obří koupelna s dvěmi umyvadly, vana a sprchový kout. No a postel snad pro pět lidí. Kufry padly na zem a fičím do ulic. Je to prostě sen a přála bych vám tady být, je to prostě pohádka. Možná je to všechno tady trochu kýčovité a monstrózní, ale mocinky pěkňoučké.

Uvidite tady New York a Sochu svobody, Paříž a Eifelovku, Benátky, Cesar palac známý z Pařby ve Vegas, vodopády, vodotrysky, výbuch sopky a hodně hodně dalších pičovinek. Všechno doplňují kasína, kterých je tu asi tisíce, Taky jsem neodolala a truchu jsem si zahrála. Čekala jsem, že mi přistane nějaký milionek a prd. Ale já mám lásku a ta je důležitější než všechny ty milióny, takže nevadí když nepřistál. Ale Vegas je prostě Vegas. Nikdy na něho nezapomenu. Ale teď balím kufry, půjčujeme si auto a směr poušť.

A do kterého města se dostanete za čtyři hoďky a nemůžete si ho nechat ujít za nic na světě. Ano správně je to město andělů Los Angeles. Takže bye Nevada good morning Californie. Teď už věřím, že uvidím Hollywood a Beverly. Ale jaké to bude? Ách, ja se tak těšinkám.Můj první článek psaný v letadle, směr Las Vegas.

12. března 2015 v 1:55 | Xoxo Vanessa
Holky moje už mi opravdu chybíte a vlastně i celé Česko . Ale to je asi i tím, že už se mi to tady krátí. Jo jo tři měsíce utekly jak voda a mě to připadalo jako tři týdny.

A co dělám, když vlastně tady nic nedělám. No balím se. A kde jedu? Já já se to bojím snad jen vyslovit. Kdyby jste mě teď holky viděly,tak to zaklepávám na dřevo. Jo hraju vám trochu na nervy, protože vždycky jak to vyslovím, tak se rozbrečím. Tak jo nádech tři dva jedna ....jedu do Los Angeles a Las Vegas. No vidíte zase brečím. A to proto, že LA je opravdu to nej nej nejvíc, co jsem kdy chtěla. Pak už můžu jezdit třeba celý život do Chorvatska. Už budu spokojená. Hollywood, Beverly, Rodeo drive, Malibu,....já se snad .....tak teď už chápete, že jsem celá nesvá a nervózní. Držte mi prosím palečky ať potkám v LA nějakou hvězdu. Řekla bych "how are you" já jsem Vanessa, blogerka....😊. No to by si asi sedli na dupinku, že?

V Las Vegas máme rezervovaný hotel Wynn, jeden z nejluxusnějších hotelů na světě. Ale to je práce mého miláčka, který tam jde hrát nějaký turnaj v pokru. Tak snad přivezeme i nějakou tučnou výhru. Děleňí už jsem vymyslela já 70%. Minimálně.

Tak 11.3 bye bye Miami a welcome to LA !!! Koncem března v Česku lásenky, vaše Vaness.

Americké dobrůtky

3. března 2015 v 4:38 | Xoxo Vanessa
Právě ležím u bazénu, kde mi probíhá něco jako moje soukromá párty. Hudba na max. Popíjím si tady stoprocentní pomerančový džus a k tomu hodně ledů. Ano ano přesně tak to miluji. Před chvíli mi dorazila pizza, abych se mohla naladit na dnešní článek, haha, ať mi při mém psání nekručí v bříšku. Je to tady úplně, jak z filmu, taky si tady tak připadám. <3

A teď k věci. V dnešním článku vám chci ukázat z menší části, ať vidíte, co tady papkám nebo přesněji, ať vidíte, co si nakupuji domů za potraviny. V komentářích se mě taky ptáte, zda držím dietu. Nedržím, ale je to tady v Americe nápor na chuťové buňky. Já bych tady jedla snad všechno co tu je. Hlavně sladké okurky, bourbon fazole, tuňákovou pomazánku, zmrzlinku Häagen Dazs, pizzu Papa Johns a lidičky ty steaky, tak to je fakticky pochoutka.

Jóóó a teď vám chci napsat něco co snad ani nepochopíte. Vaše Vanesska v sobě objevila novou vášeň a to vaření. To že mám mlsný jazýček, to jsem věděla. Vždy jsem totiž poznala které jídlo je fakt dobré, ale že se mi to jednou bude hodit k vaření to jsem netušila. Hlavně jsem si vždy vařila sama pro sebe. Ale když vaříte pro někoho a mu to potom opravdu chutná, tak najednou zjistíte, že vás to vaření baví a každé další jídlo berete jako výzvu.

To jsem celá já, začala jsem hned pro mě tím nejtěžším. Dozlatova propéct steak z toho nejkvalitnějšího hovězího masa a k tomu zelené fazolové lusky. Prý filet mignon je nejlepší a taky nejdražší. Mamííí, já jsem se tak bála, že to zkazím. Jo a musel být medium propečený. No to se jednoduše řekne medium. Maminka tu není, ale kdyby tady byl aspoň Pohlreich.

Tady mě právě můj jazýček nezklamal a vše se povedlo na jedničku. Aspoň mi to tak bylo řečeno....:D. Tak každá pochvala potěší a mě to nějak nakoplo, že mám za sebou uvařených už tak deset jídel. Že jenom deset? No protože chodím papat taky do restaurací. Samozřejmě na potřebnou inspiraci. Aspoň to tak tvrdím. Chi chi. A že tu těch restaurací je.

No pomalu končím, protože už zase dostávám na něco chuť. Užijte si fotečky a kdyby jste po nich holky dostaly taky na něco chuť, tak mě moc neproklínejte. Však to znáte, při nejhorším tepláky a běhat a zhazovat kila...:)))))). Páčko vaše Vaness.

Skvělý týden( (Maroon 5, Fifty Shades Of Grey,...)

26. února 2015 v 19:35 | Xoxo Vanessa
Čauky mňauky frajerky a frajeři :-*

Prvé řadě vám chci moc poděkovat za nádherné komentáře v minulém článku, byla jsem mile zaskočená, jak jste mi krásně psali. Moc, moc děkuji. :-*

Tento týden byl naprosto úžasný. A kde jsem všude byla? Kromě opalovačky u moře, kde denně lebedím a vychutnávam si to štěstí, že právě já můžu být v zimě v teple.

Taakže. Asi začnu tím, že 24.2 jsem byla na koncertě skupiny Maroon 5, "aaaaaaaaaaa" ano, přesně tak ječely fanynky a já, když jsme zahlédly zpěváka Adama Levine. Sakra holky, tak to je FRAJER, byl naprosto úžasný! A celkově jsem si koncert pořádně užila, jedním slovem BOMBA. Kdyžtak koukněte i na můj insta, mám tam kratší video. www.instagram.com/glamourvanessa

Druhý nezapomenutelný zážitek jsem prožila na dostizích. Miluji koně, jízdu na nich snad nic nepřekoná. Moje oči jen zářily, když jsem se kochala krásou koní, jak ladně běží, nádhera. A zajímá vás, jestli jsem si vsadila? Ano vsadila a řeknu vám, já asi fakt nikdy nic nevyhraji. Je zvláštní, když jsem si tipovala nanečisto, kdo vyhraje, tak to fakt vyšlo. Ale když si vsadím, tak jsem úplně vedle. No, tak snad mám štěstí v lásce. :D :*

Co dále miluji, tak to chodit do kina. A proto jsem si nemohla ujít film Fifty Shades Of Grey. Slyšela jsem na něj hodně špatných recenzí, jsem ráda, že jsem se tím nenechala odradit, protože mě se Fifty Shades Of Grey moc líbil.

Zamilovala jsem si dvě písničky z filmu od Ellie Goulding - Love Me Like You Do a od Beyonce -Crazy in Love. :-* <3

Miluji vás, těším se na vaše komentáře, Xoxo.


Sexy Valentýn

16. února 2015 v 19:41 | Xoxo Vanessa
Je 13.2 a usínám s tím, že zítra se probudím a bude Valentýn, svátek zamilovaných. A to já jsem, tak šupki spinkat. Ráno otvírám očička a vidím můj Liborek tu stoji v pozoru a drží v ruce kytici růží a balónek s nápisem "I love you", boože holky, vypadal uplně sladce. Hned jsem musela vyzkočit z postele jak raketa a vrhla jsem se miláčkovi do náruče, byla jsem tak dojatá. "Láskoooo".

Tak to byl vysilující úvod, protože pak se dívám na mobil a je 13:30. To není možné to je snad rekord. Ale tady padají rekordy běžně… prostě krásný začátek Valentine's day. Ale celý den byl super. Třeba zbytek dne na pláži. Všichni mluví o sexu on the beach, ale nikdo už o sexu in the ocean. Tak snad to nebude moc troufalé na blog, když se přiznám, že jsem si to přeci nemohla nechat ujít to vyskoušet, že?

Večer jsem pak měla svůj plán připravený. Koupím šampus a jahůdky. Lidičky však to znáte to je přeci mňaminka. Napustím vířivku, všude okolo budou voňavé svíčky a s miláčkem si dáme společnou whirpůlku. Všechno šlo podle plánu. Opíjeli jsme se, líbali se … A pak? Zajděte si na Padesát odstínů šedi, bylo to podobné. :D :*

Normálně bych řekla, ách jo škoda, že už konči den a bude až za rok, ale neřeknu. Mám nový vztah a chci si ho vychutnat, proto mám takový malinkatý Valentýn skoro každý den.

A co jsem všechno dostala za dárečky? Jéje, já musela být hodná…..Tak za prvé výlet úplně do nadpozemského ráje na Bahia Honda. Pane bože takové moře, čisté, teplé, průzračné. Já jsem nic takového ještě neviděla. Jo jo byla jsem doslova v ráji. A jako andílek jsem pro vás nafotila nějaké fotenky. Jezdí totiž se mnou vždy můj osobní fotograf. Za druhé jsem dostala lístky na Maroon 5. Já si úplně přála ten koncert vidět, ale byl vyprodaný. Tak nevím, kde láska ty listky sehnala. Že by je vytiskla? Ale on vždycky plní přání na počkání a zázraky do tří dnů, miluji ho.

 
 

Reklama