My diary

Karin Life nový začátek

25. května 2016 v 20:14 | Xoxo Vanessa
Zdravím všechny mé návštěvníky blogu glamour-vanessa.

Psala jsem vám, že pro vás připravuji novou webovou stránku s mým blogem. I když jsem to tady měla ráda, je čas posunout se dál. Budu ale vzpomínat v dobrém, protože tento blog byl vlastně mou srdeční záležitostí. Mám tady spostu krásných vzpomínek. <3

Poslední dobou začal více převažovat fakt, že mi blog.cz nevyhovuje a nedokáže mi poskytnout vše to, co bych si přála. Také už jsem nechtěla vystupovat přes přezdívkou Vanessa. Stejně většina z vás ví, že se jmenuji Karin. ;-)

Takže pro toho, kdo rád čte mé články, mám novou stránku. Veškeré mé nové zážitky z mého života naleznete na stránce karinlife.com . Budu moc ráda, když mi zanecháte komentář, co říkáte na změnu. :-*

Pusů, uvidíme se na nové stránce karinlife.com


http://www.karinlife.com


Byli jsme na tripu

30. března 2016 v 5:11 | Xoxo Vanessa
Hellou girls.

Dnešní článek bude zřejmě posledni jak z Ameriky tak na současném blogu glamour-vanessa. V česku se už objeví nové zajímavé článečky na mém novém webu.

V dnešním článku vám chci popsat výlet, při kterém jsme objeli Floridu skrz na skrz. Česky přeloženo chtěli jsme jet tak, ať vidíme všechny velká města Floridy.

Naše trasa Daytona beach-Orlando-Tampa-Sarasota-Fort Myers-Fort Lauderdale-Miami. Ke každému městu by se daly napsat sáhodlouhé romány, ale abych vás nenudila tak jen ve stručnosti.

Daytona beach - proslavila se každoročnímy závody serie Nascar. To jsou ty závody jak jezdí závodní auta pořád dokola a diváky na druhý den bolí za krkem. Mají zde taky obrovskou širokou pláž s tak pevným piskem, že zde můžete jezdit autem. Vykoupat se a šupky do auta.

Orlando- Americké město, kde je soustředěno nejvíce zábavných parků na světě. Nejznámější Universal studio, Disneyland, Water park. (Samostatný článek o tom, jak jsem navštívila jeden ze zábavných parků v Orlandu naleznete zde.)

Tampa - krásné město na západním pobřeží Floridy. Tampa je známá svými nekonečně dlouhými mosty a atrakcí Bush gardens, což je spojení Zoo a zábavního parku s spoustou horských drah.

Sarasota - takové lázeňské městečko a nejkrásnějšími plážemi na Floridě. Jsou atraktivní hlavně svým sněhobílým pískem. Pláž Siesta Key byla zvolena vůbec nejkrásnější pláží Floridy.

Fort Myers . přístavní město taky na západě Floridy. Jako všechny města na západním pobřeží má krásné mosty, krásnou přírodu a pláže.

A Fort Lauderdale a Miami to jsou města, ze kteých jsem vám poslala už nekonečně mnoho fotek. Je hodně míst na zemi, kde je krásně a kde si užijete dovolenou, ale Miami a Fort Lauderdale jsou ale nejlepší místa na zemi pro život.

Krásné 3 měsíce pohodičky. Děkuju ti ježíšku, já budu zese celý rok hodná.

Čauki v ČR. Snad... přestupujem totiž v Bruselu. Bojííííííííím

Sarasota:Ááá, lidičky pomóóc! Zachraňte měěěěěě - žralok mě chce sežrat. :-D

Miami Zoo

24. března 2016 v 3:32 | Xoxo Vanessa
Krásný čtvrtek všem.

Kdo mě sleduje na instagramu, tak ví, že jsem před pár dny byla navštívit Zoo v Miami. Na mém insta jste mohli vidět jak fotku se slonem, tak s žirafou a nebo kratší video ZDE. A kdo tuší, že na toto témá bude i dnešní článek, tak tuší správně. :D :)

O tento zážitek se s vámi musím podělit, protože jsem za něj nesmírně ráda. Jsem opradu šťastná, že jsem mohla navštívit Zoo v Americe. Pokaždé, když jsem přijela do Ameriky, jsem chtěla jít do zoo. Až bušení zaťatýma pestičkama do stolu pomohlo. Na počtvrté, ale přeci. Hurááá jedééém.

Byla jsem moc zvědavá hlavně na to, jaké zvířatka tady mají. Nejvíce jsem se těšila na kočkovité šelmy. Ty prostě miluji. Z tohoto důvodu jsem také nejvíce času strávila v areálech s kočičkama. Jsou tak nádherné a jaká z nich vyzařuje síla, wrrrr mňau. Ale největší zážitek jsem měla při krmení žiraf. Bylo to fakt super. No však koukněte na fotky. Jedno mínus bych ale této zoo dala. Mínus zato že neměli pandu! Sakra, kdy už konečně uvidím toto krásné zvíře? Snad brzy.

Z čeho jsem ale byla nejvíce nadšená? Z toho, že zvířata nejsou zavřené v malých klecích jako u nás v Ostravě. Naopak. Tady mají svůj výběh, kde se alespoň trošičku mohou cítit jako ve volné přírodě. Žádné klece a mříže. Prostě areál je oddělen od návštěvníků širokým příkopem, které zvíře nepřeskočí. A tak by to mělo minimálně vypadat všude. Buď ať jsou pořádné zoo, kde mají zvířata velký prostor, třeba jedno v republice a nebo ať nejsou. Chudák slon v zimě v zoo v Ostravě.

Jen je škoda, že fotky jsou focené mobilem. Proto jsem nemohla zachytit to pravé kouzlo a někdy to vypadá, že zvířata jsou daleko nebo fotky nejsou až tak kvalitní. No jo, mobil... :D . Vybila se baterka u Canonu. Upss.
Dunkin' Donuts

13. března 2016 v 4:48 | Xoxo Vanessa
Krásný víkend mí čtenáři.

Dnes mám narozeniny a strašně si je užívám. Už od rána slavím. A kolik? No sladkých 21. A začínám stylovou snídaní v nejsladším možném místě v Dunkin' Donuts.

Pokud si vzpomináte, tak se na mém blogu v minulosti objevil článek o amerických restauracích. Článek od vás sklidil samé pozitivní reakce a proto jsem se rozhodla, ukázat vám další místečko, kde američané nejraději chodí třeba na snídaně, na kávu, ale především na americké koblihy, mňam. A kde? Kde jinde než právě do Dunkin' Donuts. DD je rozsáhlý řetězec po celé Americe. Tady na Floridě je skoro na každém kroku.

Dunkin' Donuts má několik druhů koblihů. Sama jsem si nemohla vybrat, kterou koblihu si vzít a s jakou polevou či náplní uvnitř. Nakonec jsem se rozhodla pro koblihu s čokoládovou polevou. Jak říkají Němci ten kobliha splnila veškeré mé očekávání. Byla přesně podlé mé chuti, vláčná, křehká a ta čokoládova poleva, mmmm. Můj přítel si naopak vzal koblihu s jablečnou náplní, která měla také své kouzlo.

DD vám nenabízí jen koblihy, ale také mnoho vdolků a sušenek. I nemilovnicí sladkého si tu najdou své. Další výběr máte z obložených baget, sendvičů, croissantů a snídaňových hamburgerů.

Kdyby jste navštívili DD, copak by jste si dali vy? Radši sendvič a nebo (jako já) koblihu?

Přináším vám fotky interiéru a samozřejmě i to, co jsem si objednala. Budu moc ráda, když mi opět napíšete, jak na vás zapůsobila tato americká restaurace. :-)Grilování, opalování, moře,...

9. března 2016 v 5:59 | Xoxo Vanessa
Krásný den všem.

Teď tak koukám jako blázen, že utekl měsíc, co jsem neaktualizovala rubriku můj deníček? Jéjda, ten čas tak letí. Jak to máte s časem vy, jak vám utíká? Mě to příjde, jako kdyby uběhl teprve týden.

Cítím se fakt báječně, ale jedinou nevýhodu takový dlouhodobý pobyt v zahraničí má. Začiná se mi totiž stýskat po mé rodince a po mém pejskovi Jerrynkovi. Kdyby tak zamnou příjeli a já bych jim to tu mohla vše ukázat. Každopádně, našla jsem aspoň jediný důvod, proč se těším do Ostravy. Těším se moc, jak je všechny uvidím, postiskám a upusinkuji.

Ale dost kňourání a zpátky k užíváníčku. Dnes jsem se probudila do krásného slunného dne a jak to tak bývá, chytla mě žravka. Copak si ta Vanesska asi dneska spapinká na oběd. Buuurgr. Jo jo jo. Žádná dieta today. Uděláme si s přítelem pravé americké burgry a zároveň využijeme hezký a pohodový den ke grilování a procházce v divočině. Naše volba byla jasná. Zajedeme si do našeho oblíbeného parku, kde chodíme grilovat přímo k jezeru. Všude okolo nás je krásná příroda a klídek. Však mrkněte na fotky.

Vždy si grilování užíváme a odchazíme nabití samou pozitivní energii. Zvláště, když nás zastihla i malá přeháňka. Pro nás, ale no problemos. Zaprvé dešť trvá na Floridě tak 10min a zadruhé nám dá šanci využít prostory našeho útulného autička. A teď hádanka. Co tam těch dest minut děláme, když auto z venku vypadá jako když ho zapnete do elektriky. Áaaach ta romantika.

A právě dnes jsem vám nafotila pár fotek z dnešního grilování a nejen to. Přidávám pár fotek od moře, co jsem našla v iPhonu. Zachycují chvíle, kdy si to tady nesmírně užívám. <3

Tak jo, užijte si fotky a budu ráda za zpětnou vazbu, jak se vám fotky líbí či nelíbí. A nebo klidně mi napište, co naopak by jste chtěli, ať vám nafotím, není problém. :)

Papa, mám vás ráda.

Koupené nejlepší hovězí burgry a grilovaní může začít.

Příprava na hamburgery, tak jak je máme rádi. Housky, sladká cibule, máslové americké okurky (mňam), slanina, sýr chedar, salátek a nakonec medový hořticový dresign. To bude dobrota. A na pití vychlazený jablečný cider.

Cvičím jak RAMBO.

2. března 2016 v 16:11 | Xoxo Vanessa
Krásnou středu všem.

Dnes jsem si připravila článek na vaše přání. Nejčastější dotazy totiž byly právě na mou postavu, cvíčení a jídlo. A proto jsem se v něm zaměřila právě na toto téma. Na mou postavu, cvičení atd.

Na úvod vám dám nahlédnou, jak jsem to měla v mládí se sportem. Jako malá jsem měla sportu dostatek, protože jsem chodila do různých sportovních kroužků a pořád lítala někde po venku. Pohybu jsem tedy měla tak akorát, že opravdu nebylo jak přibrat. Však to znáte holky, když jste byly na základce, tak vás různé tyto blbůstky také bavily. :D :D

Je jasné, že na střední jsem už měla úplně jiné zájmy než je sport. Kamarádky, pařbičky někdy i to učeníčko... Škoda pro mě. Právě v té době jsem zleňivěla a nic se mi nechtělo dělat, co se týče pohybu. Během těch čtyr let, jsem se několikrát dokopávala, že budu pravidelně běhat nebo cvičit. To mi ale tak vydrželo maximálně týden a všechen ten elán byl vždy fuuuuč. A tak to bylo pořád dokola.

Před měsícem jsem si řekla a dost. Udělalám si čas na své tělo. Nevím, jestli je to tady na Floridě tím prostředím, ale cvičení mě baví a nemusím se nutit. Naopak mi dodává skvělý pocit, že něco pro sebe dělám, že budu vypadat dobře a hlavně dodává mi novou pozitivní energii. Člověk je hned čilejší, živější a šťastnější. Cvičení se neprojeví jen na těle, ale celkově i na duševní stránce. A to chodím do fitka teprve jeden měsíc pravidelně co druhý den. Mám pernametku do poloviny dubna , takže mám ještě před sebou krásných jeden a půl měsíce! Hlavní je, že mám cíl, protože taky nemám ještě nejdokonalejší postavu a také mám co zlepšovat a pořád se co učit. Jak cvičit na strojích a které svaly posilovat. Můj cíl je celkově si zpevnit postavu, nabrat kondičku. Jednoduše, ať nejsem žádná sračka a HLAVNĚ můj největší úkol je zvětšit a zpevnit dupinku.

Nafotila jsem vám menší ukázku, jak tento měsíc cvičím a na jakých strojích. Na co se zaměřuji. Pokud byste měli další otázky, určitě se na mě obraťte v komentářích. :))

Pro mě je tady ten nejlepší stroj na zadek, po kterém necítím zátěž na kolena oproti dřepování. Zvedám nohu nad zadkem 20x a postupně přidávám záváží. Dohromady pro každou nohu udělám 105 zdvihů a pokračuji na další stroj.

Zpevňujeme záda a ruce.

Top, top, top! Tady v Americe máme i jezdící schody. Další super stroj na zadeček. Většinou si dávám 15 minut chůze do schodů.

Volnočasové aktivity aneb co dělám, když nic nedělám

15. února 2016 v 1:09 | Xoxo Vanessa
Zdravím všechny mé miláčky,

Valentýn je minulostí, ale my co jsme zamilovaní nám to nevadí, protože láska není jen o jednom dni. Ale jednu výhodu má. Dávají a dostávají se dárečky. Já jsem dostala asi ten nejhezčí na světě. Tak postupně. Krásné ranní probuzení s vůní růže, dáreček a romantická večeře.

Tak ale dost už bolo romantiky....:) :) . Chtěla jsem vám hlavně napsat o mých volnočasových aktivitách. To znamená, co jako dělám, když neležím u moře a neopaluju se :) :). Trochu musím poškárlit mé tzv. anti fanynky, že?

Nejlepší aktivita je samozřejmě něco, co můžete udělat pro své tělo. Jeden komentář k mým fotkám byl, že mám přibrat v oblasti břiška. Tak jsem si z toho vzala příklad a co bych také pro své fanoušky neudělala.....šla jsem s přítelem grilovat.

Nejlepší místa na grilování jsou tady veřejné parky. Jsou tady krásné, rozsáhlé parky s jezery a místy na grilování. Můžete tady bruslit na kolečkových bruslích, hrát míčové hry, jezdit na kole, střílet z pistole na střelnicích. A mnoho dalších aktivit pro malé děti. Vstupné se platí jen o víkendu.

Samozřejmě jako správným trampům nám nešel rozdělat oheň, přítele kousnul mravenec, ale nakonec vše dobře dopadlo a já splnila hlavní úkol přibrat v oblasti břiška. Ještě teď v něm cítím ten pravý, americký a nefalšovaný burger. Ale jen do dalšího dne , kdy jsem šla bruslit . Asi jsem to i trochu přehnala, když jsem snad projela půl Floridy, protože když jsem si pak sundala brusle úfffff, tak jsem snad prožila takový menší orgasmus. Chi chi.

No a vidíte týden vám uletí jak voda a když k tomu připojíte ještě večer fitko a na druhý den plavání v moři, tak se tady na Floridě snad nedá přibrat. A pak, že jsme si tady jeli odpočinout. Jen jestli mě tak trochu přítel nevodí za nos.....:)Valentine's Day Is Coming ...

9. února 2016 v 23:47 | Xoxo Vanessa
Čauky, ták kolik mám mezi mými čtenáři zamilovaných hrdliček?

Nebo jinak, jak se těšíte na Valentýnek? Už víte, jak svou lásku potěšíte? Koupíte nějaký dáreček? Budete něco vyrábět, anebo prostě postačí, že budete spolu?

To já Valentýn zbožňuji. Hlavně si užívám, když jsem teď v Americe, kde je to jejich svátek zamilovaných. To je to úplně o něčem jiném než u nás v Čr, kde se naopak více slaví tak možná První máj.

Tady v obchodech už to začíná překypovat samou láskou. Všude okolo na vás září všelijaké zamilované výzdoby. Spousta letájících balónků ve tvaru srdíček, růží, plyšáků,... Opravdu si v tom Američané libují. Kdyby jste viděli ty růžové cukrovinky, dortíky, perníčky, sušenky, bonbónky, atd. a vše v růžové barvě a opět ve tvaru srdíček. Co vám budu povídat tady ta atmosféra je kouzelná.

Jinak se mám jak v sedmém nebi. Nemám žádné starosti a teď ani povinosti. Citím se tak volně a to je snad ten nejlepší pocit - volnost.

Taky mi nechybí ten stres a naštvaní lidé z česka. Když jsem třeba měla brigádu, že jsem prodávala v novém obchodě Beya v Nové Karolině, tak tam přišel chlap a uplně řval, že se mu přetrhl řetízek za 199 kč a že chce vrátit peníze. Takové lidi tady nepotkávám a ani nevidím, že by se tak chovali. Tady v Americe by se na takového člověka dívali jako na blázna.

Nebo další připad, když se třeba jen blížíte k cestě a vypadá to, že ji chcete přejít, tak auta začínají zastavovat a to ještě nejste u kraje cesty. O to víc pak trpím, když nechci ani přejít a oni už čekají. To pak musím vykouzlit svůj neodolatelný úsměv ....:), ale o tom to je klid a pohodička. Taky vás to už někdy štve ta atmosféra v česku?

Další super den D je Superbowl. Finále v americkém fotbale. To jsou tady druhé Vánoce. Lidé už od rána nakupují potraviny. A to hlavně kuřecí křidélka, žebra, sušenky, nachos, popcorn....a kdyby jste chtěli náhodou chytit místo v restouraci, tak nemáte šanci. Od rána lidé už zabírají místa a debatují, kdo vyhraje a tak. Vždyť jenom nejlevnější lístek na stadión stál kolem 1300 usd. Wow. Já se taky koukala, ale v televizce. Ale spíš než koukala, tak jsem papala všechny ty dobrůtky, co jsme si nakoupili, než abych fandila.

A že jsem papala moc, to mi nevadí, protože už chodím pravidelně do fitka. A buším a buším, hlavně teda dupinku. :D :)

Tak na závěr pár foteček z bazénů, z moře a z fitka.

Pac a pusu, Vanessa.Vanessa is back (po čtvrté)

31. ledna 2016 v 1:46 | Xoxo Vanessa
Hi guys,

Ani nevěřím, že mi to tak skvělě vyšlo. Celou dobu, co jsem byla v Česku, tak bylo docela příjemné počasí, žádné kruté zimy. Sotva odletím za teplem do Miami, tak do ČR přijdou mrazy. To jsem měla štěstí, uff. Ale už se zase v Čr otepluje, tak aspoň že tak. Jste rádi a nebo jste pro zimu?

Ten čas tak letí. V Miami jsem už přes týden. Cesta byla fajn, docela rychle utekla. Tři hodiny do Prahy a pak 12 hodin letu. V letadle to řeším tak, že první dvě hodiny koukám na film, pak se najím, vezmu si prášky na spaní a spím. V podstatě celou cestu prospím. :D No a není divu, že mi to pak rychle utíká, haha. Asi jsem snad ještě spala nebo nechápu, proč jsem nezačala ječet, když mi imigrační úředník sdělil, že jsem prý překročila roční limit pobytu v minulém roce, což jsou tři měsíce. A co jako, tak to mám jet domů nebo co? Jako první jsem si vzpoměla na písničku Co ti jebe, na gebulu ti tu jebe a pak jsem si řekla, že mi může maximálně tak naplácat obuškem, ale domů mě nedostane!!! Ještě, že tu má přítel byteček, jinak by jsme asi americké úředníky neobměkčili.

Další šok co jsem zažila, že byla trochu zimečka, která tu na Floridě byla první tři dny. Sakra a já chtěla hned do plavek a opalovačku. Tak aspoň udělám něco pro zdraví a pěkně jsem si naordinovala procházky kolem našeho bytečku a maximálně koupačku ve vyhřívaném bazénu. Ale aspoň jsem z procházek nafotila nějaké fotenky a můžu vám ukázat jak to tady vypadá.

Holky a už to pěkně začíná. Zase se všude na mě smějí americké dobrůtky "vem si mě", "sněz si mě" a já nemůžu odolat. Boože, bůh mě ochraňuj. O Vánocích jsem naopak shodila na 46kg a teď zase pro změnu přiberu? Snad ne,... :D

Ale copak jídlo, to nějak přežiju. Ale kdyby jste viděly tady to oblečení, kabelky, peněženky, botičky, kosmetiku,... no zkrátka vše, co my holky milujeme, tak se asi zblázníte. Já jsem tady z těchto obchodů úplně hotová. Budu se muset hodně hlídat, jinak vykradu banku a skončím v kriminále. Hlavně, že si nakoupím, haha. :D :* No jo, my holky co jsme nakažené virem šoping jsme strašné, že?

Už delší dobu nemám ask, ale to nevadí. Jestli máte nějakou otázku nebo potřebujete s něčím poradit, klidně se na mě obraťte v komentářích, ráda odpovím či poradím.

Tak zatím pa, pokecáme si v komentářích.
Pusinku, xoxo V.

Dvě hodiny do Norska a pak hurá do Ameriky.
Procházka s mojí láskou po pláži. <3

Shrnutí týdne

19. ledna 2016 v 0:26 | Xoxo Vanessa
Hi guys.

Tak jaký jste měly víkend lásky? Já pracovní, ale to mi vůbec nevadí, protože celkově jsem měla nádherný týden.

Ve čtvrtek jsem byla s mojí sestřenicí Vanesskou na kávičce. Kde jinde než ve Starbucksu. Daly jsme si karamelové latte macchiato, mňam mé nejoblibenější.

Ani nevíte, jakou obrovskou radost jsem měla, že jsme si udělaly na sebe čas a mohly se vidět po ták dlouhé době. Jako malé jsme spolu trávily spostu času. Jééé, tolik krásných zážitků máme z dětsví. Mohla bych o tom vyprávět klidně hodiny, byly jsme jako sestry. Vzpomínky mám opravdu nádherné a silné, na které nezapomenu.

Je možné, že i vy znáte Vanessku a to z blogu: www.boho-chic.blog.cz. A kdo nezná, doporučuji všem kouknout na její blog. Určitě si zamilujete články od Ness, jako já.

V pátek jsem byla opět kávičkovat, tentorkát s mou kamarádkou Haničkou, je to opravdu mé zlatíčko. Co si budeme povídat, takové holčičí dny, plno keců, drbů, pomluv asi každý miluje, že ano?

Jen jedná nemilá zpráva byla minulý týden. A to, že můj Jerrynek byl na operaci. Bobíšek, docela ty první dny vypadaly hrozně, bála jsem se o něj. Ale můj myšáček je silný. Už opět litá venku a nahání zajíce. Také rána se pěkně hojí (díky bohu).

S přítelem jsme měli plán, dopřát si wellnesko někde v horách. Uvažovali jsme o Alpách, ale bohužel to nevyšlo. No nevadí, tak někdy příště.

Oba dva společně rádi chodíme do kina. Kdy si vezmeme nachos se sýrovou omáčkou nebo popcorn k tomu jedině colu a film může začít, ááá to úplně miluji. Jen si říkám, kdy konečně příjdu do kina včas a ne za tmy. Všichní už sedí, sledují reklamy a já teprve přicházím, haha. Každopádně teď jme s přítelem byli na "Hunger Games: Síla vzdoru 2. část" upřímně nic moc. :D Dále jsme byli na další dva filmy, které jsou opravdu bombové a všem doporučuji: "Osm hrozných" a "Revenant Zmrtvýchvstání", kdo už viděl a co na filmy říkáte? :)*

Takže tak lásky. Už půjdu spinkat, tak dobrou noc,
Pusinku Vaše V.Pro mě jasná volba karamelové latte macchiato. A jaká je vaše nejoblibenější káva ve Starbucksu?

 
 

Reklama