Let's talk

Čerstvě zasnoubená Miley Cyrus ostříhala vlasy nakrátko

15. srpna 2012 v 22:48 | Xoxo Vanessa
Už bylo načase, abych přidala nějaký článek do rubriky "Let's talk". Když se všude okolo píše, debatuje o Miley Cyrus a jejich vlasech, musela jsem tuto HOT novinku využít a sem napsat. (Spíše mě zajímá váš názor, co si myslíte o novém sestřihu Miley?)


Někdejší představitelka televizní Hannah Montany si sedla do křesla celebritného stylistu Chrise McMillan, který se léta staral o účes Jennifer Aniston.

Když poprvé jsem viděla Miley sestřih - zhrozila jsem se, nemohla jsem věřit svým vlastním očím. Nechápala jsem, jak někdo s takovými nádhernými vlasy se může ostříhat?! Dočetla jsem se, že Miley udělala dobrý skutek, když své vlasy darovala charitě. Napadla mě možnost, mohla se ostříhat kvůli nové roli, třeba jako Vanessa Hudgens nebo jiné celebrity.

Abych se přiznala, tak mi bylo líto, když lidi začali psát o Miley, jak je škaredá , některé nadávky si mohli vážně nechat pro sebe. Přece je to její věc, … Já Miley obdivuji,vždy byla pro mě rebelka, teď to dokázala a jde vidět, že se nebojí ničeho - změna je život. Plus nedávno zhubla asi 15 kilo, …

Svůj nový image vyfotila a okomentovala na Twitteru.
"Pokud někdo nemá na jazyku něco milé, ať raději neříká nic. Moje vlasy patří jen mé hlavě, nikoho jiného a teď jim dám sbohem," napsala s tím, že nikdy se necítila tak sama sebou, jak s novým účesem. "Někdo mi zrovna řekl, že jsem krásnější než Miley Cyrus," dodala na síti.

To si však nemyslí mnozí z jejích 7mi milionech fanoušků na Twitteru. Silná reakce přišla i od mladého rapera Tylera the Creatoru, i když ji vzápětí vymazal. "Tvůj kadeřník je idiot," napsal.

A váš názor je jaký, na nový účes Miley?


Megan Fox je těhotná

26. června 2012 v 18:59 | Xoxo Vanessa
Páni, nevím jestli jsem jenom já tak po zadu, ale úplně mi utekla tato novinka, že Megan Fox je těhotná. Sedím u PC a projíždím fotografie svých nejoblíbenějších celebrit, abych se mohla inspirovat a obdivovat je. Najedu na Megan a jen čumím na její bříško. Hned jsem si zjišťovala okolnosti a ano je to pravda, je těhotná. Nechápu, jak někteří novináři můžou na tady tohle psát bulvárně, až se vážně stydí. Nechápu, proč ji nenechají aspoň jednou v klidu, ukážu vám malé ukázky, co píšou:

WTF? [ Co píšou trapní novináři ]................................................................................................

- "Megan oplodnil onan a ona bude vypadat jak traban. "

- "Megan Fox se rozhodla použít poslední část svého těla, ve které ještě nemá píchlý botox [děloha] a otěhotněla. Utěšuje nás fakt, že vzhledem k tomu, že si vzala za manžela Briana Austina Greena, který je v podstatě obrovský chodící kok*t, nemuseli spolu souložit a stačilo jen, aby na ni slintnul nebo smrknul. "

- "Co se týče těhotenství Megan, doufáme, že se z ní nestane sloní matka co nechodí po chodníku, ale zabere rovnou čtyři pruhy dálnice a místo normálního oblečení na sobě nosí cirkusový stan."

Fakt trapné, co píšou někteří novináři, jen se směju :D .. Naštěstí všichni novináří nejsou stejní a najdou se takový, co píšou radostně o těhotenství Megan a jen ji to přejou. A já přeji Megan, až je její dítě hlavně zdravé. ♥


Mary-Kate and Ashley Olsen

21. června 2012 v 15:39 | Xoxo Vanessa
Krásný den dupky, přináším první článek do nové rubriky "Let´s talk".
Chtěla jsem slyšet váš názor na sestry Olsenové. Pro mě jsou srdeční žáležitostí, já je miluji už od malička. Byly pro mě velkou inspirací, chtěla jsem se chovat, vypadat jako ony. Díky nim jsem chtěla mít i světlejší vlasy. Pamatuji si na jejich dokonalé filmy a nebo seriály. Mrzí mě, že se trochu změnily, ale tak nadrbou stranu, každý se mění, ale mám je pořád v srdci, jak byly malé, teď už je tak neznám. Jinak já měla radši vždy Mary-Kate ♥

Jinak, znamenají pro vás něco Olsenky?
Váš nejoblibenější film od nich?
Měly jste je taky tak rády?
A koho jsme měly radši?


 
 

Reklama