INSPIRATIONS

Emmanuelle Chriqui

5. ledna 2014 v 20:02 | Xoxo Vanessa
Zdravím vás čičiny moje. Dnes nejspíše neočekávejte můj osobní deníček, protože jsem celý víkendíček prospala, takže žádné fotečky nemám, haha. Panebože zítra škola, mě trefí šlak, asi budu brečet - mamí pomóc, já tak nechci, nechci a prostě nechci. Abych byla přesnější, tak zítra mám odpolední praxi a od úterý začne to peklo - škola.

A teď k dnešnímu článku, který směřuje k nádherné herečce Emmanuelle Chriqui. O této kočce jsem neměla zdání až do tohoto pátku. V pátek na stodolní zamnou, přišel jeden kluk, že mu připomínám jednu krásnou herečku (udělám vám teď tady menší konverzaci, haha)

- …………………………………………...........................……..

- (On) Musím ti něco říct, připomínáš mi jednu herečku, která je neuvěřitelně krásná

- (Já) Jsem se samozřejmě smála a ptala jsem se jakou

- (On) Viděla jsi film Zohan krycí jméno kadeřník?

- (Já) ne neviděla, jen jsem slyšela o tom filmu

- (On) No, tak tam hrála nádherná herečka, kterou mi právě Ty připomínáš.

- (Já) Byla jsem samozřejmě zvědavá, jak vypadá. Říkám mu, kouknu se na ní, jak přijdu domů a jestli zjistím, že je úplně - škaredá, tak ať si mě nepřeje. :D (Toho se já vždycky bojím, když mi někdo řekne: jé ty mi někoho připomínáš, tak se modlím, ať to není nějaká hnuska) :D:D

- (On) Víš co, já ti ji můžu ukázat - mám internet v mobilu.

- (Já) Tak ukaž, jsem zvědavá

- …………………………………………...........................……..

Řeknu vám, chlapec mě mile potěšil, protože Emmanuelle je nádherná baba! Dnes jsem si ji prohlížela na internetu a řeknu vám, zamilovala jsem si jí! A víte, koho mi hned připomínala? Ninu Dobrev !!!! Fakt je tam neskutečná podoba, jen je mezi nimi trošku věkový rozdíl. Podle mě by měla Emmanuell hrát maminku Eleně v seriálu The Vampire Diaries, haha.

Přidala jsem dvě kratší videa a pár fotografií, tak se koukněte a řekněte mi svůj názor, jestli je vám Emmanuell sympatická či nikoliv, mě je moc sympatická!


Dnes jsem proležela celý den v postýlce a tak mi to nedalo a šla jsem shlédnout online film Zohan krycí jméno kadeřník, kde hraje tato půvabná herečka. Bála jsem se, že film bude totální kravina, ale mile mě překvapil - teda hodně mě překvapil, tak dlouho jsem se nezasmála! Boží film, fakt se mi líbil. :D Však můžete kouknout na menší ukázku, kde je také Emmanuell.


Sakra není divu, že tato kráska mě pohltila, když je podobná na můj hvězdný vzor Ninu Dobrev!!!! Jsem ráda, že dotyčný zamnou řišel a řekl mi, že jsem právě podobná na Emmanuelle, díky němu mám další inspiraci, kterou budu sledovat. ♥

Nina Dobrev in ‘Cosmopolitan’

7. srpna 2013 v 3:00 | Xoxo Vanessa
A teď vážně znáte dokonalejší ženu než Ninu Dobrev? Já rozhodně ne. Tady tato přenádherná Bulharka žije můj sen. Závidím ji, kde se až propracovala. Někdo hold má štěstí a umí se dobře narodit. A teď momentálně zaplňuje různé obálky časopisů, hraje v mém nejoblíbenějším seriálu "The Vampire Diaries", kde je hvězda, je velkou inspirací pro tolik slečen, umí si pěkně vydělat a může pomáhat druhým, … Jak už jsem psala, žije můj sen. Radši už nemluvím o tom, že randila s Ianem Somerhalderem holky, co si budeme povídat Ian je bůh aspoň, co se týče vzhledu. ♥
Nina dostala ohromnou nabídku od časopisu Cosmopolitanu. Je jasné, že tady tuto možnost si nenechala ujít. Jaký "blbec" by odmítl fotit pro tento významný časopis? Já určitě ne a Nina taky ne a právě proto zaplnila titulní stranu se svou novou božskou fotografii . Vydaní má vyjít v září 2013, já ten časopis musím mít!
Jakmile jsem zahlédla tento nový photoshoot od Niny, který koluje po celém internetu, hned jsem měla nutkání napsat o tom kratší článek. Alespoň má rubrika, kde mám své vzory, nebude tak prázdná! Nina je můj největší vzor. ♥ Je přirozeně krásná! Zkrátka miluji na ní všechno. ♥

Miluji Jennifer Stano

24. července 2013 v 17:20 | Xoxo Vanessa
Jennifer Stano ♥♥♥ tak ta je podle mě kráska! Je to můj největší inspirativní vzor, co se týče oblečení. Ani jeden kousíček z jejího šatníku bych neodvrhla. Když teď píšu tento článek, chce se mi až brečet. Před chvíli jsem si projížděla nejen fotky outfitů této nadané krásky, ale i fotky jejího šatníku, luxusního baráku, kde bydlí apod. holky řeknu vám proto bych i vraždila! :D Chtěla bych náhlednou do jejího života, jaký je doopravdy, jestli je opravdu tak dokonalý a hlavně jestli je šťastná. Na fotkách mi přijde, tak veselá a spokojená. Závidím, jestli si vzala svého muže a to nejen pro peníze, ale taky z lásky - pak ji nic chybět nebude. Teď nedávno spolu čekali miminko chlapečka a mám dojem, že se už narodilo. Projížděla jsem fotky Jenn, když byla těhotná a vypadala velmi spokojeně. Mám pocit, že bude skvělá máma. ♥ Z této krásky mám dojem, že žádná namyšlená fiflena nebude, ba naopak bude velmi chytrá a milá. Všimla jsem si, poslední dobou lidé hodně soudí jiné podle oblečení, když vypadají hodně dobře, mají luxusní kousky v šatníku a dbají o sebe hned jsou namyšlení, … ale to už jsem odbočila od tématu. Teď zpátky k mé Jennifer. ♥ Co na ní obdivuji je dost věcí, ale co vážně na ní miluji je její božská a troufla bych si říct dokonalá postava. Není žádná vyhublá anorektička. Sice je štíhlá, ale tak pěkně. HLAVNĚ má postavu zpevněnou, což nemá z toho, že nejí, ale z toho že cvičí. Shlédla jsem pár videích na youtube, jak cvičí. Musím uznat žádná suška to není, umí si pěkně dát do těla. Čeho jsem si všimla, tak máme s Jenn společného to, že obě dvě máme dobrmana. ♥

Prosím nezná někdo recept, jak na takový život?

- Hold někdo se umí dobře narodit.


Nikoleta Lozanova

2. února 2013 v 18:51 | Xoxo Vanessa
Nedávno jsem projížděla facebook a narazila jsem na krásku Bulharska : Nikoletu Lozanová, která má za manžela fotbalistu. Je velmi krásná, co myslíte vy?
Ashley Tisdale ♥

21. prosince 2012 v 20:48 | Xoxo Vanessa
Po delší době jsem si vzpomněla na film HSM, který snad známe všichni, napadlo mě, že se podívám na hvězdné obsazení, jak se tým to hvězdám teď daří. Má oblíbenkyně byla vždy Vanessa Hudgens o té informace sleduji pořád. Hned za ní jsem měla ráda Ashley Tisdale. Ashley nesleduji, ale při mé dnešní nudě, jsem si začala prohlížet její fotografie a je vážně neuvěřitelně KRÁSNÁ!! Co říkáte vy na Ash?
Christina Aguilera

20. října 2012 v 20:39 | Xoxo Vanessa
Do mé inspirace hvězd nemůže chybět Christina Aguilera, protože ona je prostě úžasná! Kdybych si mohla vybrat hlas od zpěvaček, tak bych si přála mít hlas právě od Christiny. Je opravdu nádherná, nemůžu zní oči nechat, hlavně v klipu Dirty. A co vy, máte ji rádi?
Zanessa [2009 Kids Choice Awards]

16. srpna 2012 v 15:59 | Xoxo Vanessa
Boože, tyhle fotky Vanessy Hudgens a Zaca Efrona prostě miluji. Určitě patří tyto fotky do mé inspirace, a proto neváhám a přidávám je do této rubriky. Už je to delší doba, co Zac a Vanessa netvoří pár, u všech jiných celebrit chápu, že se s někým rozejdou (tak to v životě chodí), ale u nich to nemůžu pořád překousnout, nevím proč… Oni se k sobě, tak hodili, byli úžasní! :(

A teď k stylu od Vanessy, takový styl mám hodně ráda, Vanessa vypadá jako kovbojka. Líbí se mi, že Vanessa umí z jednoduchého stylu - dostat to nejlepší a vždy ohromí. Pro Vanessu je typické, doladění svého looku - svými šperky, které chci vždy všechny! Vanessa je prostě Vanessa - je originální ♥ nikdy nepřestane být mou inspirací!

A Zac? Opět vypadá vkusně, nejradši mám takové oblečení na mužích, … Prostě stylové!Nicole Scherzinger

1. srpna 2012 v 22:19 | Xoxo Vanessa
Jak už víte mezi mé největší inspirace patří Vanessa Hudgens a Nina Dobrev. Mám více celebrit, které obdivuji, mezi ně patří Nicole Scherzinger, která na mě už dávno zapůsobila ve skupině Pussycat Dolls. Vždy jsem chtěla, taky tak krásně tančit a zpívat, jako ona. Musím podotknout, že obdivuji její postavu, má ji totiž špičkovou. Přiznávám se, že Nicol moc neznám, ale jen z klipů (ve kterých jenom oči můžu nechat) více informací jsem si o ni nikdy nezjišťovala.
Nina Dobrev - J Davies 2011

6. května 2012 v 20:09 | Xoxo Vanessa
Jak už jsem zmiňovala, tak Nina Dorev je pro mě neuvěřitelnou inspirací. Je pro mě něco velkého. Dnes jsem si prohlížela od této herečky fotky. Moc se mi líbí fotografie, když Nina spolupracovala s fotografem J Daviesem. Na těchto fotkách má Nina neuvěřitelnou, božskou postavu, tak jsem se musela s vámi s těmito fotečkama podělit. A co říkáte vy na Ninu? No není úžasná? Já ji miluji ♥


[17.07. 2008] Vanessa Hudgens

23. dubna 2012 v 21:59 | Xoxo Vanessa
Krásný večer, přináším vám inspiraci od hvězdné Vanessy Hudgens, jak už jsem zmínila: " já Vanessu miluji a je pro mě obrovskou inspirací" . Bylo pro mě těžké vybrat jeden set fotek, protože Ness má každé fotografie božské (jedny jsou hezčí, jak druhé) tak jsem si řekla, že nebudu vybírat, ale náhodně rozkliknu fotografii a přidám její styl. Od Vanessy styl se nedá definovat, protože je to chameleon: jednou je indiánka, sexy žena, potom její božský "boho" styl a samozřejmě se nebojí vyjít ven ve sportovním stylu. Zkrátka ona ráda kombinuje a je pro každou příležitost.

Sami koukněte na fotky a posuďte sami, jak je stylově oblečená. Nejvíce se mi zalíbily hnědé botičky. Líbí se mi moc tmavé barvy, ale aby nevypadala Vanessa smutně a nevýrazně, tak správně zvolila fialovou mikinku na oživení, jejího looku. Samozřejmě nezapomněla kabelku, která ke každé ženě patří a na jemné dopňky (náramek). A jak se líbí vám LOOK od Vanessy Hudgens? Zkrátka pro mě: jednoduchý a krásný!

 
 

Reklama