I love...

Liam Hemsworth

31. ledna 2014 v 17:56 | Xoxo Vanessa
Panebože ten Liam je tak nádherný chlap miluji ho! Mám dva typy mužů, kteří mi jsou schopní zamotat hlavu. První z nich je takový ten SEXY muž na první pohled, většinou má snědší barvu (cizinec - Brazilec, Španěl, Ital, mulat…), měl by mít černé vlasy, krásné pronikavé modré oči, strniště na tváři a hlavně krásný velký úsměv. ♥ O postavě radši už nemluví, mmmm. ♥

A druhý typ je přesně, jako Liam Hemsworth! ♥♥ Sexy muž, ale přitom vypadá tak nevinně, takový medvídek - ťuťu. Ani se nedivím, že většinou Liam dostane obsazení v romantických filmech, je to lamač dívčích srdcí. ♥ Bože marjá, jak já ho miluji a jak ráda se dívám na jeho filmy.

Peťo, jestli si právě čteš tento článek, tak promiň, ale Liam je jen taková bokovka neměj strach, jinak já miluji Tebe. :-* ♥ Ale uznej, kdo by nemiloval tohoto mladíka… :-D :-D Haha

A teď něco o tomhle krasavci:


Liam Hemsworth, (*13. Ledna 1990 v Melbourne) je australský filmový a televizní herec. Do podvědomí diváků se dostal díky filmům Hunger Games nebo Expendables: Postradatelní 2.

Narodil se v Melbourne učitelce angličtiny Leonie a poradci sociálních služeb Craigovi Hemsworthovým. Má další dva bratry, kteří se věnují taktéž herectví. Jeho bratr Chris Hemsworth je znám z filmu Thor. V květnu se Liam 2012 se zasnoubil s americkou zpěvačkou a herečkou Miley Cyrus. V roce 2013 však oznámili ukončení zasnoubení.

V roce 2007 si zahrál po boku staršího bratra Luka v seriálu Neighbours. V roce 2009 si měl zahrát po boku Sylvestera Stallonea v Expendables. Bohužel byl ale nakonec ze scénáře vyškrtnut. Další jeho větší rolí byl Will ve filmu Poslední píseň, kde si zahrál po boku Miley Cyrusové. Při natáčení tohoto filmu se dali spolu dohromady.

Společně se svým bratrem se účastnil castingu na Thora, který vyhrál Chris.

V roce 2012 si zahrál ve filmu Hunger Games po boku Jennifer Lawrence a Joshe Hutchersona. Na rok 2013 je naplánováno pokračování tohoto filmu. Liam si také nakonec zahrál i v pokračování Expendables.


Užijte si jeho pár krásný fotografií a dávejte pozor, aby jste se nezamilovali, tak jako já:


Kríže // Cross

4. února 2013 v 21:55 | Xoxo Vanessa
Mezi mé nejoblíbenější symboly patří kříže. Nevím čím to je, ale zkrátka tento symbol si mě něčím dostal. Doslova miluji tento symbol, když se objeví na řetízku, náramku či na prstýnku. Já osobně mám růženec, nevím čím to je, ale když ho mám, cítím se líp a připadá mi, že mi přináší štěstí. Také se mi moc líbí tetování s křížem, ale někdy na mě působí, tak chladně až někdy z toho mám hrůzu (jako ze hřbitovů). Tetování s křížem bych brala jedině, jako má Demi Lovato na ruce - to je prostě nádherné!

Tetování od Demi, takové bych si dokázala na sobě představit i já :))
 
 

Reklama