Handbags

Slaměná [pletená] kabelka

18. června 2012 v 21:29 | Xoxo Vanessa
Slaměná kabelka
..........................................................................................................................

Bude vaší nejlepší přítelkyní (nejen) v letních dnech. Tato kabelka je úžasně praktická (pojme slušně velký nákup i
výbavuna pláž), hodí se do přírody i na pochůzky městem a nepostrádá uvolněnou eleganci a styl. Jsou to tašky, ale také trochu košíky. Vždycky se mi líbily.Tenhle obrovský "koš" pletený z trávy s provazovými uchy, se dá přivázat barevný hedvábný šátek, který působí velmi šmrncovně. Nikdy nevyjdou z módy.

Jen jedno bych jim vytkla. Ony za to sice nemůžou, ale pro kapesní zloděje jsou jako stvořené. Takže si musíte dávat pozor, kdo se okolo vás motá.

Já tyhle kabelky miluji a musím se přiznat nemám ani jednu, ale to se hned změní. Na procházky, nebo na pláž je opravdu dělaná, nemůžu si pomoct, ale jsou tak roztomilé.


Luxusní kabelky Louis Vuitton

27. listopadu 2011 v 14:09 | Xoxo Vanessa
Wow, prohlížela jsem si kabelky Louis Vuitton a teď jsem rozhodnutá, že si jednu pořídím, teď nemám peníze, tak to vidím na Vánoce. ♥ Milujete taky tu značku jako já?

Louis Vuitton kabelky se již celou řadu let drží na špici moderního průmyslu. Nosí je hvězdy světového i českého showbusinessu a mají tak výrazný design, že se jich nelze nevšimnout. Alespoň jeden kousek z kterékoli kolekce této výrazné francouzské značky by neměl chybět ve sbírce žádné součastné moderní ženy. Charakteristický monogram LV je synonymem luxusu, vkusu a elegance již po tři století.


 
 

Reklama