Únor 2016

Floridský outfit

20. února 2016 v 3:48 | Xoxo Vanessa |  Outfits
Krásný víkend lásky. :-*

Tak jaké máte plány na tento víkend? U mě cooooool. Pořád stejně si užívám tepla, sluníčka, moře a zkrátka všeho příjemného, co mi Florida nabízí. Ale řekla jsem si, ať na blogu nemám jen fotky z bazénu a od moře, připravím si a nafotím pro holky takový floridský outfit.

Asi vás teď nebudu inspirovat, co si obléct v pondělí do školy či do práce, ale tak třeba menší inspirace na léto nezaškodí ne? Když už jsme u léta, tak co kočky těšíte se?

Já mám tisíce důvodů, proč preferovat letní období. Jeden z nich je oblékání. Mám raději na sobě méně věcí, potom se citím úplně free a fresh. Pořád lepší než si na sebe oblékat milióny věcí jako v zimě. Štrample, svetr, oteplovačky, bunda a hurá na kopec bobovat...:D.

A těmito pocity free a fresh jsem se řídila při výběru a sestavování mého outfitu. Hlavně jednoduchost a pohodlnost. Žabky, kraťasy, tričko, kabelka a vyráží se pohodlně do města na zmrzlinku nebo na kávičku. :-D :-)

A teď něco přímo k jednotlivým částem oblečení. Můžete vidět kabelku Michael Kors, která se momentálně stala z mých kabelek favoritka číslo jedna. A to nejenom tím, že je nová. Dostala si mě tím, jak je praktická, jak se dá nosit buď v ruce nebo přes rameno. Samozřejmě je důležité i kolik věcí se do ní vejde. Móóóc. Jóó a ta barva je pro mě okouzlující, miluji poslední dobou šedou. Dále můžete vidět mé nové tričko z Guessu a také kraťasky z Guessu, které jste určitě už viděli v minulosti na mém blogu. A aby nepřevládala jen značka Guess, vzala jsem si jako doplněk hodinky Michael Kors.

Ták a teď otázka na můj outfit. Je hot nebo very good? :D :P

Doufám, že když jsem pro mé zahořklé fanynky nezvolila možnost "not" , že to nevadí. Pro ně mám totiž na závěr fotenku, která přesně vystihuje to, co bych jim chtěla vzkázat.
Rekonstrukce obočí metodou 3D microblading a mikropigmentace rtů

18. února 2016 v 3:05 | Xoxo Vanessa |  Recenze ♥
Zdravím všechny mé čtenáře,

Už jste slyšeli o nové metodě microblading, díky ní docilíte krásného, přirozeného obočí ? Že ne? Tak já se vám pokusím přiblížít o co jde.

Microblading je japonská metoda permanentního make-upu. Vláskový vzhled obočí je vykreslován malou čepelkou tvořenou několika jemnými hroty.
Od klasické metody permanentního make-upu se liší použitím ručního pera, do kterého jsou vkládány čepelky.
Tato metoda je zatím jediná, která dokáže napodobit přirozené obočí tak, že vytetované chloupky jsou k nerozeznání od vlastních. Výsledkem je přirozený a jemný vzhled obočí.

Tuto metodu provádí Iana Willkofer. Iana je ve svém oboru skvělá. Pracuje jako makeup artist a také permanent makeup artist. Její práce byli publikované v různých časopisech po světě, hlavně v Make-up Magazine. Iana také pracovala jako makeup artist na módní přehlídce Feeric Fashion Week a New York Fashion Week.
Mimo jiné je výborná také v oblasti permanentního make-upu rtů neboli mikropigmentace rtů. Příklady její práce můžete shlédnout na Facebooku https://www.facebook.com/ianawillkofer/ .

Iana bydlí v Německu. Nebojte se, objednáni je možné, protože jezdí také do Prahy 1x do měsíce na pár dní, zhruba 4-5 dní. Takže objednávky pište předem. Teď v Praze bude 4-5-6 března.

Cena obočí: 6999,- Kč
Rty (celé): 7499,- Kč
Volnočasové aktivity aneb co dělám, když nic nedělám

15. února 2016 v 1:09 | Xoxo Vanessa |  My diary
Zdravím všechny mé miláčky,

Valentýn je minulostí, ale my co jsme zamilovaní nám to nevadí, protože láska není jen o jednom dni. Ale jednu výhodu má. Dávají a dostávají se dárečky. Já jsem dostala asi ten nejhezčí na světě. Tak postupně. Krásné ranní probuzení s vůní růže, dáreček a romantická večeře.

Tak ale dost už bolo romantiky....:) :) . Chtěla jsem vám hlavně napsat o mých volnočasových aktivitách. To znamená, co jako dělám, když neležím u moře a neopaluju se :) :). Trochu musím poškárlit mé tzv. anti fanynky, že?

Nejlepší aktivita je samozřejmě něco, co můžete udělat pro své tělo. Jeden komentář k mým fotkám byl, že mám přibrat v oblasti břiška. Tak jsem si z toho vzala příklad a co bych také pro své fanoušky neudělala.....šla jsem s přítelem grilovat.

Nejlepší místa na grilování jsou tady veřejné parky. Jsou tady krásné, rozsáhlé parky s jezery a místy na grilování. Můžete tady bruslit na kolečkových bruslích, hrát míčové hry, jezdit na kole, střílet z pistole na střelnicích. A mnoho dalších aktivit pro malé děti. Vstupné se platí jen o víkendu.

Samozřejmě jako správným trampům nám nešel rozdělat oheň, přítele kousnul mravenec, ale nakonec vše dobře dopadlo a já splnila hlavní úkol přibrat v oblasti břiška. Ještě teď v něm cítím ten pravý, americký a nefalšovaný burger. Ale jen do dalšího dne , kdy jsem šla bruslit . Asi jsem to i trochu přehnala, když jsem snad projela půl Floridy, protože když jsem si pak sundala brusle úfffff, tak jsem snad prožila takový menší orgasmus. Chi chi.

No a vidíte týden vám uletí jak voda a když k tomu připojíte ještě večer fitko a na druhý den plavání v moři, tak se tady na Floridě snad nedá přibrat. A pak, že jsme si tady jeli odpočinout. Jen jestli mě tak trochu přítel nevodí za nos.....:)
Valentine's Day Is Coming ...

9. února 2016 v 23:47 | Xoxo Vanessa |  My diary
Čauky, ták kolik mám mezi mými čtenáři zamilovaných hrdliček?

Nebo jinak, jak se těšíte na Valentýnek? Už víte, jak svou lásku potěšíte? Koupíte nějaký dáreček? Budete něco vyrábět, anebo prostě postačí, že budete spolu?

To já Valentýn zbožňuji. Hlavně si užívám, když jsem teď v Americe, kde je to jejich svátek zamilovaných. To je to úplně o něčem jiném než u nás v Čr, kde se naopak více slaví tak možná První máj.

Tady v obchodech už to začíná překypovat samou láskou. Všude okolo na vás září všelijaké zamilované výzdoby. Spousta letájících balónků ve tvaru srdíček, růží, plyšáků,... Opravdu si v tom Američané libují. Kdyby jste viděli ty růžové cukrovinky, dortíky, perníčky, sušenky, bonbónky, atd. a vše v růžové barvě a opět ve tvaru srdíček. Co vám budu povídat tady ta atmosféra je kouzelná.

Jinak se mám jak v sedmém nebi. Nemám žádné starosti a teď ani povinosti. Citím se tak volně a to je snad ten nejlepší pocit - volnost.

Taky mi nechybí ten stres a naštvaní lidé z česka. Když jsem třeba měla brigádu, že jsem prodávala v novém obchodě Beya v Nové Karolině, tak tam přišel chlap a uplně řval, že se mu přetrhl řetízek za 199 kč a že chce vrátit peníze. Takové lidi tady nepotkávám a ani nevidím, že by se tak chovali. Tady v Americe by se na takového člověka dívali jako na blázna.

Nebo další připad, když se třeba jen blížíte k cestě a vypadá to, že ji chcete přejít, tak auta začínají zastavovat a to ještě nejste u kraje cesty. O to víc pak trpím, když nechci ani přejít a oni už čekají. To pak musím vykouzlit svůj neodolatelný úsměv ....:), ale o tom to je klid a pohodička. Taky vás to už někdy štve ta atmosféra v česku?

Další super den D je Superbowl. Finále v americkém fotbale. To jsou tady druhé Vánoce. Lidé už od rána nakupují potraviny. A to hlavně kuřecí křidélka, žebra, sušenky, nachos, popcorn....a kdyby jste chtěli náhodou chytit místo v restouraci, tak nemáte šanci. Od rána lidé už zabírají místa a debatují, kdo vyhraje a tak. Vždyť jenom nejlevnější lístek na stadión stál kolem 1300 usd. Wow. Já se taky koukala, ale v televizce. Ale spíš než koukala, tak jsem papala všechny ty dobrůtky, co jsme si nakoupili, než abych fandila.

A že jsem papala moc, to mi nevadí, protože už chodím pravidelně do fitka. A buším a buším, hlavně teda dupinku. :D :)

Tak na závěr pár foteček z bazénů, z moře a z fitka.

Pac a pusu, Vanessa.