Prosinec 2015

Merry Christmas

28. prosince 2015 v 13:52 | Xoxo Vanessa |  My diary
Merry christmas lásenky,

Uff, tak jsem ukořistila chvilinku na psaní blogu. Však to znáte, vánoční shon, nákupy, úklid, cukroví…atd. Ty brďo já už jsem snad dospělá. Vždycky jsem prožívala předvánoční čas procházkami s Jerrynkem nebo kávičkováním s kamarádkami a najednou je tady ten dospělácký život. No a aby toho nebylo málo, vzala jsem si na konec prosince brigádu. Vlastně ne brigádu, ale galeje to byly. Zdálo se mi, že jsem byla v práci snad pořád. Taky když jsem byla jednou v práci do 22h, tak vlastně nevím jestli to mám brát jako odpolední nebo dokonce noční směnu :))) ? A však co, nejsem přeci z cukru a aspoň si můžu v Americe utratit svou výplatku. Jééé to jsem vám ještě neřekla, že máme s přítelem letenku už na leden?

Ale zpátky k Vánocům. Nebudete tomu věřit, ale já měla Vánoce už 23.12. Čekala mě doma nádherná kytice růží od přítele. ♥♥♥ Já v tu chvíli byla tak šťastná, že jsem úplně zapomněla, že mě zítra čeká ještě nějaké překvapení pod vánočním stromečkem. Ten den jsem myslela, že ten pocit štěstí už nic nepřekoná, ale opak byl pravdou.

Během dne jsem se proměnila na chviličku v masteršefku (aspoň to tvrdí přítel). To znamená, že jsem uvařila hrachovku a usmažila kapra a salátek, ten byl samozřejmě od maminky, mňamí (takže díky mami :-D).

Pořád je taky ve mě ta malá holka, která se strááášně těšinká na dárečky. Po večeři jsme otevřeli balkón na terasu. Samozřejmě proto, aby měl kudy přijít Ježíšek, že? No chtěla bych ho fakt vidět toho Ježíška. Holky to musí být fakt frajer, když si jen v koutku duše přejete nějaký ten vysněný dáreček a on ho fakt do 24.12 sežene a doručí. Šťastná ta, co ho jednou klofne. Snad bude šťastná jako já.

Vůbec jsem netušila, co má v plánu mi dát můj přítel pod stromeček. Přiznám se, že když jsem si dárečky rozbalovala, tak jsem plakala štěstím, obzvláště, když jsem rozbalovala speciálně vyrobený dárek od mé lásenky. ♥ Samozřejmě jsem se nenechala zahanbit a nějaké ty dárečky jsem taky nakoupila. I když bych nemusela, vždyť nejhezčí dárek je, že jsem celý rok táááák moooooc hodná.

Ještě teď, když jsi vzpomenu na letošní Vánoce, tak mě hřeje příjemný pocit u srdíčka, jak krásně jsme si je s přítelem užili. ♥ ... Jak ten čas letí, byly to naše druhé společné Vánoce. ♥♥♥

Táák a holky s pravdou ven, kolik jste přibraly díky všem dobrůtkám, co patří k Vánocům?

Nezapomínejte, mějte se rádi a nezlob te.
S láskou Vaše Vanessa. :-* ♥
Taštička pro Jerrynka

5. prosince 2015 v 22:54 | Xoxo Vanessa |  Recenze ♥
Ahojte,

všechny vás mocinky zdravím, v tom krásném, předvánočním čase.

Začíná nádherné období příprav na vánoční svátky a také shánění dárku pro naše nejmilejší,
Jak jste na tom vy, moji miláčci?

Já zatím nemám moc čas, jsem stále v jednom kole, ale jeden dáreček se mi podařilo již pořídit. Hádejte, co a pro koho by to mohlo být?

Kdo si tipnul na našeho malinkého čivaváka, tak se trefil. Díky webové stránce Vše pro pejska http://vsepropejska.cz/ , jsem si konečně vybrala cestovní tašku pro Jerrynka, kterou jsem mu již dlouho slibovala.

Teď už může Jerrynek se mnou kdekoliv a nemusí čekat sám doma, až se vrátím. Taška je ryze praktická věc, pejsek mě neušpiní, v MHD nebo v nějaké tlačenici ho nikdo nepřišlápne a dokoce má ničím nerušený výhled ven.

Stále nechápu, jak jsem se mohla bez takové tašky pro pejska obejít.

Díky nabídce internetového obchodu http://vsepropejska.cz/, který mi umožnil vybrat si z jejich nabídky, mám doma tašku v růžové barvě. Dlouho jsem vybírala, ale přeci jen mám čivavu, tak jsem chtěla, ať spolu navzájem ladí...

Takže tašku pro pejska už mám, teď se ještě rozmýšlím, jaký obleček do zimy Jerrynkovi pořídím. Na uvedených stránkách http://vsepropejska.cz/, je veliký výběr nejen tašek, ale i bundiček a mikinek pro mazlíčky, kdy doprava je zdarma.
Jerrynek je sice velký sportovec, takže zima mu moc nevadí, ale určitě je fajn mít nějaký obleček nachystaný, když nastanou velké mrazy . Obleček nemusí mít pejsek jen v mrazech, účinně chrání i proti promočení v dešti a také zabraňuje ušpinění pejska.

Kdo z vás máte mazlíčka jako já, tak neváhejte navštívit tyto stránky http://vsepropejska.cz . Nabizí pro naše mazlíčky taštičky, bundičky, mikinky s dopravou zdarma.

Pište, kdo máte takového mazlíčka jako já, co mu koupíte za dárečky, jestli ho nějak připravujete na zimu a jak řešite cestování?

Už se na vás mocinky těším a budu se snažit přidávat více článečků.

Pa pá