Říjen 2015

A zpátky do Čr, ale prvně bude zastávka v...

9. října 2015 v 4:57 | Xoxo Vanessa |  My diary
Krásný středeční den mazlíčci.

Jaký máte týden? Doufám, že jen a jen krásný.

Uff, že celý měsíc jsem jen odpočívala, protože budu potřebovat spousty síly. Čekají mě nákupy! Budou tady slevy, které díky bohu stihnu. Co si budeme holky povídat, nakupování a ještě k tomu slevy? Nic lepšího nemůže být, to je přeci naše, souhlasíte?

Ptala jsem se vás v anketě, jaké články chcete, abych přidávala častěji, na druhém místě byly outfity. Tákže, jak přijedu do Čr, tak vám je nafotím. Hlavně nafotím, co pěkného jsem si pořídila v Americe.

Když už jsme u fotek, víte o tom, že jsem si zapomněla doma foťák? Chápete to, tak já, která miluje focení a zapomene si foťák. No škoda, protože kvalita fotek by byla ještě o něco lepší. Alespoň, že mám iphone, který fotí dobře.

Ták užijte si poslední fotky z Miamiiii.
S láskou Vaše Xoxo V.


Nezbytné maličkosti do Ameriky

7. října 2015 v 2:33 | Xoxo Vanessa |  Recenze ♥
Krásný den miláčci.

Jak se máte a copak děláte? Já právě koukám na The Voice a pomalu nemůžu odtrhnout oči od televize. Není divu, když v porotě je Adam Levine <3, Gwen Stefani, Pharrell a ten čtvrý kantrista ten mě moc upřímně nebere, haha. Jak koukám na Adama, tak je pro mě až neuvěřitelné, že jsem ho viděla v únoru na živo. Kdo sleduje můj blog delší dobu, tak ví, že jsem byla na koncertě Maroon 5 a byla to naprostá BOMBA. Holky, já tak pištěla s fanouškama, no co vám budu povídat, zážitek na celý život.

Doufám, že uvítáte dnešní článek, který je zaměřený na to, jaké kosmetické produkty jsem si vzala sebou do Ameriky. Tááák jste ready? Jdeme na to.

Časté dotazy jsou na mé vlasy, jak se o ně starám, jaké produkty používám, apod. Tak dnes se něco málo dozvíte. Na fotce můžete vidět:

- Yves Rocher - vyživující maska na vlasy
- Loreal šampón, který si nemohu vynachválit.
- Loreal posilující, hydratační maska.
- Biosil kondicioner
- Ek keratin sprej na ochranu vlasů proti teplu (můj malinký pomocník při žehlení vlasů)


Nejzamilovanější rok

3. října 2015 v 6:06 | Xoxo Vanessa |  My diary
Krásné sobotní ráno přeji. <3

Jak se mají moji miláčci? Já se mám krásně. Ve čtvrtek (1.10) jsme s přítelem oslavovali naše roční výroční. Panejo, to už je rok? Šilené, jak ten čas běží.

A jak jsme slavili naše výročí? Začalo to snídani do postele pro mého miláčka (musím si ho přeci taky rozmazlovat), pak relax u moře, kde jsme částečně sbírali sílu na večer. Večer jsme si zašli na večeři. Přeci bez dobrého jídla a vína to nejde. Souhlasíte? No a dezert jsme si nechali na doma. A potom? Samozřejmě následovalo spousty romantiky.... Zkrátka překrásný den, ještě teď mě hřeje srcíčko, když si na to vše vzpomenu.

Dneska si budu muset dát na snídani něco lehkého, protože odpoledne nás s přítelem čeká grilovačka, ááááá. Budeme grilovat pravé americké hamburgery. Ta chuť je nepopsatelná. Když jsi vzpomenu, co dělají za hamburgery různe fastfoody, tak do nich mě už nikdo nedostane. Jejéj, to bude zase pupíček. Ale tady je to opravdu nápor na chuťové buňky. Člověk zkrátka neodolá a pořád musí něco nového ochutnávat. Není divu, že minulou ameriku jsem přibrala snad čtyři kila. Teď se radši nevážím, haha!

Večer si jdeme trošinku vykřičet hlasivky fanděním. Jdeme se podívat na hokej, jak Jarda střílí góly na Floridě.

Táák a dnes vám opět přináším plavkové fotečky. Snad vás s nimi moc neprovokuji. Přes den nejraději trávím čas na pláži u moře a až večer chodím tak různě někdě řádit, haha.

Lásenky, založila jsem novou anktetu, nezapomeňte hlasovat.
Mám vás moc ráda, s láskou Vaše nejšťastnější Vanessa, muck.