Duben 2015

Los Angeles, Arizona, New York

10. dubna 2015 v 15:45 | Xoxo Vanessa |  My diary
Čauteee. Z Ostravy vás zdraví vaše cestovatelka Vanesska. Ano jsem doma a chci se s váma podělit o mé poslední zážitky z nejkrásnějších zimních měsiců v mém životě.

Začalo vše Silvestrem v New Yorku, potom krásné dva a půl měsíce v teplíčku v Miami. Poslední článeček byl z města hříchů Vegas a dnešní článeček bude o Los Angeles a pár foteček z Arizony a New Yorku, kde jsem se ještě na skok stavila před odletem do Česka. Ale prvně k LA.

Z Vegas je to asi čtyři hoďky autem přez poušť a hory. Cesta uběhla strašně rychle, protože tak krásná příroda vás úplně uchvátí a hledíte z okna a hodiny plynou a plynou. Byla jsem ale strašně nervozní. Úplně moc jsem se těšila. To víte ty seriály, filmy, herci to je přeci LA. Můj sen snů.

Ze snění jsem se poprvé probrala, když jsme míjeli ceduli Californie a podruhé když jsem poprvé uviděla cedulku Los Angeles. Jéééé. Na navigaci vidim 30 minut do Hollywoodu. 30 minut je pryč a stojím na první hvězdě Olsenek, jak já je milovala. Pak už to šlo rychle Godzilla, Michael Jackson….., tak to je Hollywood bulvár, ale jinak starší budovy a kina. Trochu to tu na mě působilo jako zašlá sláva. Pravý opak, ale byla cesta k nápisu Hollywood. Prostě paráda. Dali jsme si úkol dojet co nejblíže odkud se dá vyfotit. A povedlo se. Nezastavilo nás ani upozornění, že vjezd je povolen pouze těm, kteří zde bydlí.

No a jak se fotenky povedly? Já myslím, že jo.

Jaký byl další plán. Projet se uličkami Beverly Hills, projít si luxusní obchůdky na Rodeo drive, vykoupat se v Tichém oceánu v Malibu a opalovačka na pláži v Santa Monica. Hlásim, že vše bylo splněno.

Tak a vidíte všechno jednou končí a mám to za sebou. Teď u mě probíhá aklimatizace jak na časový posun, tak na počasí, na jiné prostředí a tak. Když se ohlídnu zpátky, tak si myslím, že to není možné, že mě potkalo takové štěstí. Na závěr proto musím napsat děkuji miláčku. :-* ♥