Únor 2015

Skvělý týden( (Maroon 5, Fifty Shades Of Grey,...)

26. února 2015 v 19:35 | Xoxo Vanessa |  My diary
Čauky mňauky frajerky a frajeři :-*

Prvé řadě vám chci moc poděkovat za nádherné komentáře v minulém článku, byla jsem mile zaskočená, jak jste mi krásně psali. Moc, moc děkuji. :-*

Tento týden byl naprosto úžasný. A kde jsem všude byla? Kromě opalovačky u moře, kde denně lebedím a vychutnávam si to štěstí, že právě já můžu být v zimě v teple.

Taakže. Asi začnu tím, že 24.2 jsem byla na koncertě skupiny Maroon 5, "aaaaaaaaaaa" ano, přesně tak ječely fanynky a já, když jsme zahlédly zpěváka Adama Levine. Sakra holky, tak to je FRAJER, byl naprosto úžasný! A celkově jsem si koncert pořádně užila, jedním slovem BOMBA. Kdyžtak koukněte i na můj insta, mám tam kratší video. www.instagram.com/glamourvanessa

Druhý nezapomenutelný zážitek jsem prožila na dostizích. Miluji koně, jízdu na nich snad nic nepřekoná. Moje oči jen zářily, když jsem se kochala krásou koní, jak ladně běží, nádhera. A zajímá vás, jestli jsem si vsadila? Ano vsadila a řeknu vám, já asi fakt nikdy nic nevyhraji. Je zvláštní, když jsem si tipovala nanečisto, kdo vyhraje, tak to fakt vyšlo. Ale když si vsadím, tak jsem úplně vedle. No, tak snad mám štěstí v lásce. :D :*

Co dále miluji, tak to chodit do kina. A proto jsem si nemohla ujít film Fifty Shades Of Grey. Slyšela jsem na něj hodně špatných recenzí, jsem ráda, že jsem se tím nenechala odradit, protože mě se Fifty Shades Of Grey moc líbil.

Zamilovala jsem si dvě písničky z filmu od Ellie Goulding - Love Me Like You Do a od Beyonce -Crazy in Love. :-* <3

Miluji vás, těším se na vaše komentáře, Xoxo.Sexy Valentýn

16. února 2015 v 19:41 | Xoxo Vanessa |  My diary
Je 13.2 a usínám s tím, že zítra se probudím a bude Valentýn, svátek zamilovaných. A to já jsem, tak šupki spinkat. Ráno otvírám očička a vidím můj Liborek tu stoji v pozoru a drží v ruce kytici růží a balónek s nápisem "I love you", boože holky, vypadal uplně sladce. Hned jsem musela vyzkočit z postele jak raketa a vrhla jsem se miláčkovi do náruče, byla jsem tak dojatá. "Láskoooo".

Tak to byl vysilující úvod, protože pak se dívám na mobil a je 13:30. To není možné to je snad rekord. Ale tady padají rekordy běžně… prostě krásný začátek Valentine's day. Ale celý den byl super. Třeba zbytek dne na pláži. Všichni mluví o sexu on the beach, ale nikdo už o sexu in the ocean. Tak snad to nebude moc troufalé na blog, když se přiznám, že jsem si to přeci nemohla nechat ujít to vyskoušet, že?

Večer jsem pak měla svůj plán připravený. Koupím šampus a jahůdky. Lidičky však to znáte to je přeci mňaminka. Napustím vířivku, všude okolo budou voňavé svíčky a s miláčkem si dáme společnou whirpůlku. Všechno šlo podle plánu. Opíjeli jsme se, líbali se … A pak? Zajděte si na Padesát odstínů šedi, bylo to podobné. :D :*

Normálně bych řekla, ách jo škoda, že už konči den a bude až za rok, ale neřeknu. Mám nový vztah a chci si ho vychutnat, proto mám takový malinkatý Valentýn skoro každý den.

A co jsem všechno dostala za dárečky? Jéje, já musela být hodná…..Tak za prvé výlet úplně do nadpozemského ráje na Bahia Honda. Pane bože takové moře, čisté, teplé, průzračné. Já jsem nic takového ještě neviděla. Jo jo byla jsem doslova v ráji. A jako andílek jsem pro vás nafotila nějaké fotenky. Jezdí totiž se mnou vždy můj osobní fotograf. Za druhé jsem dostala lístky na Maroon 5. Já si úplně přála ten koncert vidět, ale byl vyprodaný. Tak nevím, kde láska ty listky sehnala. Že by je vytiskla? Ale on vždycky plní přání na počkání a zázraky do tří dnů, miluji ho.


Milujte se

12. února 2015 v 17:11 | Xoxo Vanessa |  My diary
Čauky mňauky kočičky.

Tak jsem slyšela, že Českou republika navštívila paní zima,... Holky, já to dobře znám, co je to zimečka... A co jsem já na ni nejvíce nesnášela? Když jsem ještě před rokem musela brzy ráno vstávat do školy, všude byla děsivá tma a ta příšerná kosička, brrr. Jojo, kolik úsilí jsem musela vynaložit, abych vstala z vyhřatého pelíšku... Znáte to?

Ale i tyto měsíce můžou být příjemné. Pokud máte třeba přítele, snažte se s ním trávit, co nejvíce času. Pustěte si nějaký romantický film a třeba si k sobě lehněte, tulinkujte se pusinkujte, mazlete, blbněte,.. To jsou ty nejůžasnější chvilky. :-* Pocit lásky je ta nejkrásnější věc, co může být. <3

Hlavně kočičky nemějte depku, když vidíte kolem sebe bílo. Dělejte si krásné dny, už jen díky tomu, že můžete mít na sebe konečně čas, když venku není co dělat. Já bych si hned dělala různé zábaly na vlasy, zkoušela různé domácí masky na obličej. Ani taková manikúra by nebyla k zahození. A nebo poslechněte, co vám řeknou rodiče. Nudíš se? Tak uklízej a nebo se uč. :D :D

Sakra, ale mě brzy taky čeká zima, haha. Tady na Floridě to táák rychle utíká, sakra, sakra. No, a co tu tak dělám? Úplně vše, já to tady tolik miluji. Třeba včera jsme měli s miláčkem úplně sportovní den. Vyjeli jsme si k moři na kole. Vypadalo to přesně jako ve filmu. Cyklosteska podél moře, všude plno restaurací a barů. Lidi jezdí na kole, bruslí, prochází se. Krásný pohled na moře, každý se usmívá, no prostě pozitivní náladička. Ano, pro to se lidé, co bydlí u moře dožívají devadesáti let.

Jo a nezapomeňte, že se blíží Valentýn....., já prý už mám připravené nějaké překvápko a dáreček, jsem napjatá, jako kšandy. Samozřejmě i já mám dáreček pro svého miláčka, ale zatím vám to nemůžu prozradit, hihi. :-* Bože holky, nemůžu tomu uvěřit, že já fakt budu slavit Valentýna v Americe, kdyby jste jen viděly, jak je to tady názdobené. Všude se prodávají létající balonky, chlupatí medvídci, srdička, květiny,... Ách, úplně se tady rozplývám. <3

Už jsem dlouho neslyšela v komentářích moje největší fanynky, které mi radily, že bych tady neměla jet a tak. Co přimrzl vám jazyk k zábradlí?

A vy moje lásenky vám děkuji, přišlo mi teď tolik krásných komentářů ....když mi někdy chybí čeština, tak si je čtu pořád dokola.

Páčko. Miluji vás, Xoxo V


Na návštěvě u Harryho Pottera

5. února 2015 v 18:15 | Xoxo Vanessa |  My diary
Tak kočky moje, teď mám pro vás článeček jako hrom. Jela jsem si splnit svůj dětský sen. Sen, který jsem snila každý díl, na který jsem chodila do kina. Sen, že si aspoň jednou mávnu kozelnou hůlkou. Jestli jsem vás chvíli napínala, tak teď je to venku. Anóó je to tak, jedu do Bradavic, kde se učil kouzla Harry Potter.

A kde že jsou ty Bradavice? Ani jsem se nemusela na nádraží rozbíhat proti zdi. Sedla jsem jenom do auta a jela do Orlanda. Je to město, kde jsou ty největší zábavní parky na světě. Tak je tam třeba Universal studio, kde jsou atrakce k filmům jako je Mumie, E.T.,Čelisti. Schrek,... Dále pak Harry Potter, Spiderman a Jurský park jsou v Adventure Island parku. Potom je tam ještě třeba Disneyland a Water park. Já jsem si to lidičky ani neuměla představit, jak to bude tam vypadat.

Znáte to, jak se řekne, že něco bylo dělo. Tak to by bylo málo. Jako do teďka nechápu, že tam fakt postavili přesnou kopii toho hradu, včetně celých Bradavic. Dokonce jsem tam potkávala takové fanynky, které chodili v těch pláštích, které se nosili na hradě ve filmu. Procházka hradem byla úplně úžasná. Snad ještě teď jsem nezavřela pusu údivem.

Další atrakce byl Jurský park. To byla akcička. Sedneme na člun a sjíždíme řeku. Najednou se otevře brána a jsem tam, v ráji dinosaurů, brontosaurů a nevím, jak se ještě všechny ty potvory jmenují. Všude kolem mě vylézali z vody, fůůůj. Celá atrakce byla zakončena tím, že náš člun letěl asi 50m volným pádem z vodopádu. Mamíííí, já se tak bála.

Na Spidermanovi to bylo zase jako v 8D kině. Jsem pořád někde létala mezi mrakodrapy, padala a vzlétala, všude sršely ohně, stříkala voda, no mě se pak trochu točinkala hlavička. Jako holky to není jen tak projít takový park.To je akcička na celý den. Já jsem byla tááák unavená, ale šťastná. Chvíli jsem byla prostě součástí těch filmů, které jsem jako malá milovala. A já jsem ještě malá. Ale jenom někdy.

Jinak jsem už samozřejmě velká, a proto jsem taky na zpáteční cestě navštívila Cap Canaveral, odkud v Americe startují rakety a raketoplány. Tak tady sídlí ta slavná NASA? Trochu jsem se upravila, abych vypadala jako kočička. Co kdybych potkala nějakého astronauta. CHi chi. Chtěl někdo z vás být astronaut? Já teda bych nechtěla být astronaut ani za nic. Když jsem viděla, jak spí nebo jak chodí na záchod... Jó jó, tak to byl celý výletík. Byl krásný, ale víc se mi libilo Orlando, Harry a Jurský park. To je jasné. Jsem přeci vaše čičinka a ne někaký inženýr z NASA. Lásenky pozdravuju vás všechny a užijte si fotečky. Pa pa kočičky