Červenec 2014

Number 1

31. července 2014 v 15:01 | Xoxo Vanessa |  Outfits
Ahojenky mé lásečky největší :-*

Ano, ano lásky, já žiju, nemějte o mě obavy, nic se mi nestalo, jen trošičku nebyl čas. Jakmile jsem z dovolené přijela zpět do ČR, tak i tady jsem nadále pokračovala ve stejném duchu: užívání, užívání a užíváníčko. A nakonec to dopadlo, tak, že jsem doslova zapomněla na můj blog.

Víte, jaká pozitivní věc byla na mé neuaktualizaci? To, že se ukázalo, jak mě máte moc rádi. Když se teď hluboce zamyslím, tak vlastně já ani nikoho nemám, jak v osobním životě, tak v blogovém, kdo by si dovolil mě nemít rád, sakra, jak já to dělám? Haha.

Kočičky moc vám děkuji za nádherné vzkazy, které mě hřejí u srdíčka, a já se divím, proč mi je furt takové horko. Už vím, kdo za to může, vy! Vy potvůrky. ♥ Miluji vás.

A jak jsem si užila dovolenou? Úplně luxusně! Nemám slov! Více vám řeknu v dalším článku se spoustou fotografii, jen se těšte.

Ale přeci jen vám něco prozradím. Když jsem přijela domů z dovolené, rodiče si nemohli nevšimnout, jak jsem přibrala. Tady je důkaz, jak jde krásně za 8 dní přibrat. A tentokrát nekecám, je to na mě velmi znát i po obličeji. Jindy bych to až tak moc nehrotila, protože bych věděla, že svou váhu budu mít za chvíli zpět. Ale problém je ten, že v pondělí odjíždím na Miss!

Upřímně teď jsem z mé váhy nesvá, protože vím, jak jindy ji mám TOP! Každopádně koupila jsem si dietní koktejlíček za 800 Kč. Teď ho momentálně popíjím místo oběda a musím vám říct, je vážně lahodný, mmm už se těším na večeři, haha. :-D Snad to zabere,…

Poslední dobou jsem si zamilovala kina a právě proto je často navštěvuji, hlavně s kamarádkami a užíváme si spousty srandy. Miluji život bez starostí! Předevčírem jsem byla na filmu Úsvit planety opic a jaký byl film? Bomba, bomba, bomba! Samozřejmě já ciťka skoro celý film probrečela, ale vážně doporučuji! A dnes jdu do kina na film Hercules.

A teď k mému outfitu, jak se vám líbí mé nové šatičky Guess? Cenu vám neprozradím, nechci nikoho provokovat, i když někteří by si to pěkně zasloužily, haha.


Užíjte si fotečky, brzy přidávám nové, teď už musím jet do kina, tak pá, pá :-*
Těším se na komentáře, Xx V.
Bye, bye ČR [11.7 - 20.7] Welcome to Croatia

11. července 2014 v 2:22 | Xoxo Vanessa |  Outfits

Mike Candys Brand New Day || Zbrusu nový den


Zdravím vás pipinky, bože já jsem tak šťastná, že nevím, jak to ani napsat. Jsem tak šťastná, že pouhé psaní o mých pocitech nestačí, nejraději bych radostí zařvala a pěkně s plných plic, ááááá.

Nejspíše až do teď mi pořád nedocházelo, že mát odjet pryč ČR a naopak jet za sluníčkem, teplem, a především za zázračným mořem! Ano, celou dobu se těším, ale teď? Teď mě popadla taková radost, že se snad z ní zblázním! Áááá, holky já se ták moc těším, fakt moc!

Co si budeme namlouvat i když jsem dospělá a jela bych na dovolenou s rodiči, pořád bych musela poslouchat. Ale když jedu s přítelem? Páni, žádný dohled,… sakra to budeme, ale řádit, haha. Samozřejmě nezapomenu na slušné chování, ale v čem spočívá ta krása? Vše bude záležet jen na nás a my budeme ti páni. Jéj, já se tak těším. Už to úplně vidím, bude to jak v té nejkouzelnější pohádce či nejromantičtějšímu filmu. A večer? To bude, jako v tom nejbrutálnějším pornu, haha dělám si jen srandu. I když…? :-D

Teď bych vám úplně vše ráda vypsala, jak chci tam prožívat dny a co všechno chci zažít. Ale rozhodla jsem se, že ne. Lepší bude, když se vrátím z dovolené, tak poté vám napíšu, co jsem vše doopravdy prožila, než teď psát jen mé pouhé sny, které se odehrávají v mé hlavičce.

Není divu, že přidávám další outfit, když ten předešlý sklidil, tak velký úspěch. Doslova těmi komentáři jste křičeli o další a máte ho mít! Nejen, že si můžete, všimnou, jak vše hezky mám sladěné, ale také mé výborné nálady, která přímo tryská z fotografií. Není divu, proč jsem tak veselá, je to foceno dnešní den lépe řečeno den před odjezdem do Chorvatska.

Dostal mě komentář v minulém článku, že "trapně pózuji".

To jako vážně? Jste úplně mimo! Kdo chce být šik, tak ví, že se pózuje přesně, jak to dělám já.

A nezapomínejte být naladění na mém instagramu http://instagram.com/glamourvanessa, Pac a pusu, Xoxo VanessaSex, drogy & cyb'n'roll

7. července 2014 v 20:01 | Xoxo Vanessa |  My diary

Ahojenky,

dnes je tak krásně a já doma, tak si říkám, zdali to není hřích, haha. Po hodně dlouhé době jsem zažila chvilkovou nudu, ale jsem za ní ráda, alespoň mě dohnala k tomu, abych si KONEČNĚ udělala čas na blog. To je skvělý že? A ne, že si budete odteď přát, ať se častěji nudím.

Poslední dobou, jsem opravdu minimálně doma a to se pak odráží na můj blog a na můj ask, kde mám nashromážděných přes 80 otázek. A co jinak dělám přes ty mé slavné dny? Co jiného se dá dělat v Ostravě než nakupovat, kávičkovat, večer drinky na terase, večerní projížďky v autíčkách a tak různě no… :-D

Poslední dobou chodím často do kin a do výborných restaurací. Bylo na čase se rozloučit s fastfoody, radši si připlatím a dám si výborného čerstvého lososa, steak, salátek, těstoviny a tak dále, kvalita je pro mě teď vším. Nicméně, jak se stravujeme, tak to se odráží na našem celém organismu.

Vidím to u sebe. Hned se cítím svěžejší, nejsem unavená, necítím se těžce, kruhy pod očima jsou méně zřetelné a to nemluvím o mé pleti, jak se zlepšuje. Takže kočičky dejte na mou radu. Je léto a k létu se hodí jen fresh dobroty! Nezapomínejte je čas bikin, takže teď všichni si dejte povinně, alespoň 50 dřepů, ať jste TOP! Muck :-* Já se taky dnes nejspíše přemůžu a trošičku si zadřepuji, haha.

Ještě se vrátím k mému času, musím se vám s něčím pochlubit. Nedávno jsem byla se povozit na motorce, fůůhaa to byla jízda a ten zážitek. Je to vážně nepopsatelné a zároveň skvělé. Přiznám se, rychlá jízda mi nedělala moc dobře, nejspíše mi zafungoval pud sebe záchovy a pociťovala jsem strach. Ale za to, pomalejší jízda, při které jsem si mohla vychutnávat vítr, okolí, tak to byla BOMBA! Cítila jsem se vážně dobře, prostě jako frajerka, haha.

Když zrovna svůj zadeček nevozím na motorce nebo ve fáru (autu), tak si ráda zajezdím na kole či na bruslích. Je to boží pocit, jakmile přijdete domů a jste celý unavení (servaní) z toho, jak jste si daly pořádně do těla. Jojo, mám to ráda, bohužel častěji vysedávám a promenáduji se po městě, místo sportovanička, haha.

Asi si říkáte, co vám to přináším za fotečky? S přítelem jsme si udělali svou soukromou párty a pěkně jsme si zařádili. Přidávám, alespoň dvě orientační fotky, zbytek raději nebudu publikovat, chacha.

Tak pro dnešek se s vámi loučím a zanechte mi nějaký komentářek, zjistila jsem, že miluji vaše komentáře, ať jsou jakékoliv. Když mi budete častěji psát a vyjadřovat své názory pod články, budu přidávat více článků, ale musím vidět, váš zájem.

S láskou vaše provokatérská blogerka.

A nezapomínejte glamour-vanessa, je nejlepší.Outfit k čivavě

4. července 2014 v 15:41 | Xoxo Vanessa |  Outfits
Holá princezničky a princátka.

Tak, jak se máte? Předpokládám, že báječně. Máme letní prázdniny, dnes je venku přímo kouzelně a tak to má být. Konečně opět sluníčko vykouklo, hřeje a dobíjí nám pozitivní energii, prostě radost žit. A co máte dnes v plánu nebo už se někde válíte u vodičky, mmm? Já nakonec nikde k vodě nejdu, za šest dní odjíždím do Chorvatska a tam si sluníčka, moře užiji až, až. Sakra, jak já se těším. A s kým jedu? S přítelem, takže už teď vidím, jaká krásná, vášnivá dovolená to bude. Pokud máte svou druhou polovičku, tak je úplně jedno kam pojedete, to je na tom to nejlepší.

Jak víte, nedávno jsem byla v Turecku. Ano, Turecko bylo vážně bezkonkurenční, co se týče hotelu, bazénu, lehátek, servisu, drinků, apod. V Turecku, kde jsem byla, bylo spíše naladěno na párty. Párty probíhaly doslova všude, jak u bazénu, tak u moře, tak v hotelu - jak už jsem zmínila prostě všude. Ani trošičku si nestěžuji, zážitky jsou nepopsatelné a nezapomenutelné. Teď na druhou stranu to chce klid, pohodičku, romantiku, něhu a vše, jak z romantického filmu. Kdy se budu s mou druhou polovičkou všude možně držet za ruce, procházet se při západu slunce, vychutnávat si večeře ve výborných restauracích při svíčkách a to už nemluvím o líbánkách večer či milování na pláži, jako před rokem. A to mi teď momentálně splní Chorvatsko. S přítelem plánujeme také výlet, vyjížďku lodí na ostrov, ať poznáme to pravé kouzlo a taky ať se jen neválíme na pláži.

A co já mám dnes v plánu? Asi si dám menší nákupy,… Taky to tak máte, nakupujete, nakupujete a pořád máte pocit, že nemáte nic na sebe? :-D

Kočičky, nemohla jsem si nevšimnout, jak moc máte rády outfity a proto většinou články na toto téma sklízí úspěchy. Když vím, jak se rády kocháte, nafotila jsem vám další outfitek, když jsem šla venčit mého největšího drahouška Jerrynka. Já ho tak miluji, ale to už nejspíše víte. Každopádně víte, jakou velkou zodpovědnost máte, když si pořídíte čivavu? Čivavky jsou nejkrásnější mini pejskové, o tom není samozřejmě pochyb. Pokud se rozhodnete pořídit tak božského pejska, jako je čivava, musíte zvážit velmi důležitou věc - zda se k ní vůbec hodíte a nemůžete jí přeci dělat ostudu. Docela dost je podstatné zvážit, co si zrovna vezmete na sebe. Já zvolila mé nové pořízené věcičky, upnuté džíny, které jsou na kolenou roztržené pro větší šmrnc. K tomu jsem dále volila jemný růžový topík a elegantní sáčko a 14,5 centimetrové podpatky, tak co říkáte na můj outfit, dá se? :-*

S láskou váš největší blogový miláček! http://instagram.com/glamourvanessa