Červen 2014

Nikdy se neomluvím za to, že jsem sama sebou. Měli byste se mi omluvit za to, že mě žádáte, abych byla někým jiným.

27. června 2014 v 19:31 | Xoxo Vanessa |  My diary

Pecka song od času 1:00 ♥♥♥ "Jsem mimo kontrolu, haha"


Ánoooo!!! Oficiálně nám začínají letní prázdniny. Srandovní je to, že mi to ani nepřijde, že jsou. To bude nejspíše tím, že už jsem dva měsíce doma a nechodím do školy, heheč. Tento rok jsem se okradla o to, jak bych seděla znuděná ve škole a odpočítávala každičký den do letních prázdnin. A víte co? Vůbec mi to nevadí.

Každopádně tyto dva měsíce, co už nechodím do školy, ba naopak si užívám všude možně, kde jen můžu, mi utekly natolik rychle, že nevím ani, jak je to možné. No jo, to je důkaz toho, že jsem se ani trošičku nenudila, ale zažila jsem pravý opak - zábavu, zábavu a zábavičku, yeaah. Dělala jsem spoustu věcí, že mi nezbyl čas na blog (jak jste si mohli všimnout), ale za to mám krásné vzpomínky, které si hezky uchovám v soukromí, chichi. ♥ A teď mám před sebou další dva měsíce volna. Boože vidím to tak, že se blýská na skvělé časy. Sakra, snad si užiji každičkou vteřinku. Teď si jen přeji, ať je krásně a sluníčko bude jen svítit a já si budu moct dopřát spousty letních drinků, opalovaček, bazénů a milion výletů. ♥ I vy užívejte, protože pak bude následovat zima a tu já nesnáším, brrrrrrr.

Často mi od vás chodí zprávičky, jak jste zklamané, jak už z nešťastné lásky, ze školy, z kamarádek, apod. je toho bohužel dost… Vážně je mi to moc líto, ale když se budete uhryzávat do nekonečna, tak si nijak nepomůžete a ani nic z toho nenapravíte a proto se konečně PROBUĎTE A ŽIJTE! Věřím, není to lehké, ale každý, alespoň jednou zažil pocit zklamání či pád. A proto se postavte na nohy a uvědomte si, že není správné žit pro lidi, kterým je jedno jestli se trápíš či trpíš. Je zbytečné se pro takové lidi trápit. Začínají prázdniny, tak se neohlížejte za minulostí a jděte dál, hlavně užívejte a snažte se poznávat nové lidi a žijte své sny! :-* Nezapomínejte, v krajních situacích jsem vždy tady pro vás.

Vím, kolik tady mám miláčků, na které nedám dopustit, ale na druhou stranu mám tu i takové pindy, co se všude serou a zajímají se o věci, do kterých je jim absolutně hovno. Zlatíčka, měly byste se zajímat o své životy anebo vás naplňuje ten můj život? Teď mířím k mému asku. Naskákalo mi tam snad padesát otázek, které vznikly různými pomluvy o mě, ale to neznamená, že já se musím vám obhajovat a informovat, jak se věci mají. Každopádně vaše mylné představy vám brát nebudu, ale nemusíte mi to psát na ask, semnou to stejně nehte. Ještě aby ano, od anonymů. :-D A toto si přeberte sami, jak chcete a jak dokážete "Čím víc jsme spokojeni sami se sebou, tím menší máme potřebu strefovat se do ostatních".

Fůha někdy v lidech je tolik nenávistí, zášti a žárlivosti, až je to bohužel smutné, ale co už. A proto dnes jsem byla v cestovní kanceláři si domluvit další dovolenku u moře, jupíí. Potřebuji vypnout a nabít další pozitivní energii. Jéé, už se tak moc těším, 11.7 odjíždím z ČR a směr teplo, sluníčko, palmy, moře - ách. Jedu na devět dní, tak doufám, že se opálím, jako černoška, haha. Moře dělá velké zázraky a veškerá ta atmosféra okolo, mmm. ♥ Jo a ještě v srpnu budu mít menší dovolenku, jak asi už víte, mám soutěž krásy v Polsku, kde strávím týden v hotelu u hor a taktéž o mě budou pečovat. Různá wellnesska, cvičeníčka, jídelka a tak, však to znáte - prostě pohodička.

Poslední dobou se cítím táák moc nafouklá. Momentální výhra je ta, že mě už nelákají fastfoody, ale o to více poslední dobou ulítávám na sladké, jako jsou v kavárničkách ty lahodné dortíky. S takovou dopadnu fakt špatně, haha. Takže fotky, které teď přidávám, berte s rezervou. Už na sobě opět pracuji. Bohužel novější fotky teď nemám, což je škoda. Byla jsem totiž opět nakupovat a ráda bych vám ukázala mé nové věcičky, ale radši nebudu nic slibovat, však už mě znáte, haha. Radši se nechte překvapit. :-*

No nic, jdu si dát spršku, namalovat se a dát se celkově do pucu a večer se vyráží do ulic, papa miluji vás, vaše nejoblíbenější Vanessa !!! MucíQ posílám vám pusinečky. :-* ♥


Vůbec nestíhám :)

16. června 2014 v 21:55 | Xoxo Vanessa |  Outfits
Čauté miláčci, slyšela jsem, že jste byli moc smutní z toho, jak jsem tento týden nepřidávala žádné články, haha. Ale mějte pochopení, po dlouhé době bylo fakt teplo. Byla bych blázen, kdybych zůstávala doma. V těchto horkých dnech, které probíhaly, jsem trávila čas u vody sluněním se a plaváním, co jiného se taky dá dělat, že? :-D Nemusím snad zmiňovat, že jsem si to užívala parádně. Každopádně fotky mám, ale to až v dalším článku. No a co jsem dělala večer? Ani tady jsem nezůstávala doma. Večer bylo taktéž dusno, až jsem kvůli tomu nemohla spát. A proto má volba byla jasná. Vyrážela jsem do ulic na různé osvěžující drinky. Mmm a jak mi to vždy bodlo. Večerní posezeníčko venku na terase k tomu příjemná společnost, drink, prostě nádhera. ♥ Miluji život.

Moje velká výhoda je ta, že nemusím chodit do školy, upřímně si to neumím ani představit, že bych ve škole seděla na zadku utrpujicich osm hodin, kolem sebe bych měla nejrůznější lidi, jak šprty, lůzry tak i závistivce a tak dále a tak dále, však to znáte. :-D A proto musím odmaturovat v září, bože já se tam nemůžu vrátit, fakt ne. Už jsem tak moc zpohodlnila, že by to byla má vlastní sebevražda.

V úterý jsem měla doklas z materiálu, zvládla jsem to a má finální známečka na vysvědčení bude pěkná dvojka. V pátek mám další doklas a to z kosmetiky, snad to taky zvládnu a těch cca 60 stránek se naučím plus doufám, že si vytáhnu lehkou otázku. A pak hurá volničko, tak co podnikneme? :-D

Můj bráška konečně dostudoval, už jsem se bála, že se z něj stane věčný student. Bohužel tak moc si užíval života, že zapomínal na školu, haha. Ale tady je ukázka, že všechno jde, když se chce. Úspěšně zvládnul zkoušky… Já mu slíbila, když to zvládne tak jdeme chlastat a já budu platit…Blbý slib, že ano? Teď to vidím tak, že tento týden budu muset odložit šopinek a mé nakupování, sakra. :-D

Tak a teď k outfitu, jak se vám líbí? Pořídila jsem si nový overal, který jsem hned musela vytáhnout do města a sklidil velký úspěch a co tady na mém blogu, taky sklidí úspěch či nikoliv?

No nic kočičky, už musím končit a přesunuji se na můj ask. Konečně odpovím na vaše otázky, tak papa.Venušiny kuličky

13. června 2014 v 9:56 | Xoxo Vanessa |  Recenze ♥
V První řadě vám chci představit mé nové Venušiny kuličky, které jsem dostala na otestování. Uznejte sami, jsou krásné, že ano? Hmm , růžové: http://sexshopp.cz/vibracni-kulicky-vajicka/venusiny-kulicky-sporty-ruzove-80024/

Už delší dobu jsem rozmýšlela nad tím, že si Věnušiny kuličky pořídím, díky příběhům,, které mi vyprávěly kamarádky, a to, jak jsou příjemné nejen v intimním životě. Jedna má nejmenovaná kamarádka nosila Venušiny kuličky do školy, není divu, že pořád chodila po chodbách s příjemným úsměvem ve tváři - ano docílila orgasmu i ve škole. No, není to hezké zpestření? Haha.

Jestliže máte partnera, můžete si s kuličkami užít spousty vzrušivých momentů také v posteli.

Je to skvělý dáreček pro vás samotné nebo pro vaše kamarádky. Co si budeme povídat, některé ženské je opravdu potřebují, jsou tak protivné, protože nemají chlapa anebo mají bohužel takového, co se jim nevěnuje, jak by potřebovaly. A zapomínají na to, že dnešní doba má tolik vymožeností a pomůcek, mezi které patří i zmiňované Venušiny kuličky, které jim dokáži zpříjemnit den orgasmem. Můžou ho zažít všude při sportovních aktivitách, při tanci, při uklízení, při nakupování nebo dokonce v práci? Záleží na každou zvlášť, jak moc je odvážná.

Venušiny kuličky nejsou zdaleka jen erotickou pomůckou, jak by se mohlo zdát. Jistě, jejich masážní efekt je příjemným bonusem, ale především se starají o zpevňování poševního svalstva. To se potřebuje dostat do formy zejména po porodu. Dále s kuličkami bojujete také proti inkontinenci. Pokud máte problém s inkontinencí (únikem moči), rozhodně neváhejte a navštivte tuto stránku, která vám dá užitečné rady a hlavně se zaměřuje na správné cviky: http://vibratory.net/clanky/kegelovy-cviky-lecba-inkontinence-cviceni-po-porodu-47/


Jak kuličky fungují?

Vlastně podobně jako klasické činky - posilují svalstvo. S tím rozdílem, že je nezvedáte pomocí bicepsů, ale udržujete v sobě silou poševního svalstva. Netrénovaná žena musí začít s co nejmenší zátěží, postupně můžete přejít na těžší kousky. Venušiny kuličky jsou zpravidla tvořeny jednou až dvěma kuličkami o průměru 2 až 3 cm, v nichž je ještě po jedné menší kuličce. Ta při pohybu vyvolává samočinně vibrace.
U některých žen kuličky nevyvolávají žádné pocity, jen posilují pánevní dno.

Jak je používat?

Kuličky se mohou používat dvěma způsoby. Buď je žena může nosit při běžných denních aktivitách pro příjemný pocit, vhodnější jsou samozřejmě aktivity, při kterých dochází k rytmickému pohybu - tedy, např. chůze, aerobic, jízda na kolečkových bruslích, tanci…
Samozřejmě je vhodné přemýšlet, kam a na jak dlouho si kuličky berete. Zároveň není moc chytré si kuličky aplikovat, pokud se vydáváme někam, kde nebude možné si je vyndat před toaletou a pořádně si umýt ruce i kuličky a uskladnit je.

Chcete si dopřát nekončící pocit uvnitř vašeho těla?
Tak neváhejte a dopřejte si Venušiny kuličky! Pokud vám mohu doporučit, navštivte tuto stránku http://sexshopp.cz/vibracni-kulicky-vajicka/, kde mají velmi příznivé ceny kuliček a navíc jsou designově nádherné. Přeji při výběru, příjemnou podívanou.

A co vy, máte nějaké zkušenosti s Venušinými kuličkami? Nebo vaše kamarádky?
Projížďka na kolečkových bruslích

2. června 2014 v 15:14 | Xoxo Vanessa |  My diary
Zdravím vás pipinky moje :-* Je od vás tak milé, jak vyžadujete další a další článek. Povězte mi, co více si může přát blogerka, než to, když její čtenáři si dožadují více a více a mají ji rádi. ♥ Poslední dobou mě vaši láskou a vašimi milými vzkazy rozmazlujete, ani nevíte, jak si toho nesmírně vážím. Kdybyste měli jakýkoliv problém, určitě neváhejte a ozvěte se mi, pro mé miláčky cokoli. :-*

Určitě jste se předešlého článečku, až až nabažili a proto je nejvyšší čas přidat nový - juchůůů. Po mé vysněné dovolené není divu, že jsem přiletěla naprosto odpočatá a nabitá energií. Hned na druhý den jsem vytáhla mé nové kolečkové brusle a mého přítele, abych mu všecičko povyprávěla, jak jsem se měla báječně. Jak už jsem zmínila, v sobě jsem měla neskutečnou energii. Rozhodně jsem nemohla jenom sedět, jako obvykle u nějakého drinku a povídat si, ale naopak musela jsem být v pohybu. Kolečkové brusle byla skvělá volba. Projela jsem snad celou Porubu, musela jsem vše obhlídnout, jestli náhodou se něco nezměnilo. Jezdila jsem si v našem krásném parku, pak naopak jsem si zajela na Hlavní třídu, kde je ruch a spousty lidí, ale mám to tam ráda. Tam vždy jezdím/chodím v létě na zmrzlinky či na ledové tříště. Počasí bylo nádherné a s přítelem jsme se potřebovali zchladit a také si na chvíli odpočinout. Hmmm, u mě volba byla jasná, dala jsem si ledovou tříšť a kousek sýrové pizzy, který tam je naprosto výborný! Tak mě napadá pro ty, co neznají mé město, nejspíše nafotím nějaké fotečky, ať vidí, kde žiju a kde chodím, to je dobrý nápad ne?

Zkrátka miluji léto a teplo, můžete dělat cokoliv a provádět veškeré aktivity plavat, hrát tenis, bruslit, jezdit na kole, hrát fotbal, běhat,… Tak toho využijte a začněte něco dělat a uvidíte, jak kila půjdou dolů, no není to nádhera? Navíc nezapomínejte, blíží se období bikin a holky, co si budeme povídat, musíme být fit a krásné. :-*

Víte na co se těším? Na piknik! Přítelovi říkám, až bude teplo, tak si chci konečně udělat nádherný den v přírodě, kde budeme mít okolo sebe kouzelný rozhled, a nikdo poblíž nebude, kdo by nás mohl prudit. Už teď přemýšlím, jaké jídélko bych si sebou zabalila, haha - já prostě miluji jídlo. Samozřejmě nesmí nám chybět ani roztomilý košíček, ve kterém bude láhev šampaňského a čerstvé jahody. Jéj, ať už je hezky a já si budu moct takový den prožít a nebojte, určitě bych na vás nezapomněla a vznikly by spousty romantických fotografií, které bych zveřejnila na blog.

Ještě jedna maličkost, co jsem se vrátila z dovolené, mám úplně krásnou, čistou pleť. ♥ A svou pleť odměňuji tolikrát tím, že si na ní nenaplácám žádný make-up. Poslední dobou, když je větší teplo, tak se nemaluji. Zjistila jsem, že furt nemusím být namalovaná a víte, kolikrát se cítím tak svěže a dobře, je to fajn pocit. ♥ Ani na fotkách nejsem namalována, příjemnou podívanou, pa mé lásky.

XoxoV :-*♥