Duben 2014

Šopinkuji :-)

30. dubna 2014 v 0:32 | Xoxo Vanessa |  Outfits
Zdravím lásečky,

Jak je u mě známo každý týden chodím navštěvovat nákupní centra, kde si blaze odpočinu třeba u kávičky, při té příležitosti, jak pobíhám po obchůdkách, spaluji nezbytné kalorie pro můj organismus a hlavně si dopřávám největší potěšení a to nakupováníčko. Holky, to je přece naše parketa, viďte? V tom jsme nejlepší a pak? Jsme nejkrásnější. ♥ No, a pak tu jsou bohužel takové holky, co veškeré parádění odsuzují a chodí jako ušmudlané šmudlinky. Je to velká škoda, protože můžou být vážně krásné. Já vím a věřím na to, že každá žena může být něčím ohromující.

Jsem ráda, že většina mých návštěvníků jsou krásní, dbají o sebe a mají vkus, mám vás ráda kočičky. :-*

Někteří si všimli a nemůžou se vyrovnat s tím, že se mi daří a hlavně, že jsem šťastná a žiju si spokojený život. To, že jsem přešla z jiných značek, které mi neseděly a vždy se hned zničily, neznamená, že jsem namyšlená. Nevím, jak vy, ale já si radši připlatím, pokud se jedná o kvalitu. VYŽADOVALI jste po mně, ať vám píšu, co nakupuji, fotím outfity a píšu kolik, co stálo. Jakmile to dělám, je to špatně a píšete mi, že se jen povyšuji. Hold mám blog a svou radost sdílím veřejně a jak si to přeberete je už jen na vás. No nic, je blbost teď vám něco vysvětlovat, rýpalové to stejně nepochopí, ne protože jsou hloupí, ale protože nechtějí a Ti co mě chápou, nepotřebují nic vysvětlovat. Zde se chodí můj oblíbený citát: "Člověk nerad vidí druhé šťastnější než je sám". Takže některé z vás opravdu chápu.

Včera u mě proběhly menší nákupy a rozhodla jsem se vám ukázat, co jsem si hezkého pořídila. Musím podtrhnout - věcičky vypadají samozřejmě lépe, když si je oblíknu. Už brzy je budete moct zahlédnout na mě.


No jo no, někdo má nákup za 900Kč na celý měsíc a někdo lesk na rty. :P Haha, dělám si srandu. Jen jsem chtěla tuto značku NARS vyzkoušet a musím napsat jsem opravdu s ní moc spokojená - má nádhernou barvu a dělá krásné rty. ♥ Top lesk.


Botičky: 1600 Kč


Tričko: 1390 KčAť už je 17:00 hod

26. dubna 2014 v 16:25 | Xoxo Vanessa |  My diary
Ahojenky. :-*

Lásečky, řeknu vám, po včerejší mé prácičce jsem zmožená, ale přitom mám v sobě takovou zvláštní energii, že bych šla zase řádit, haha. Vydělala jsem si móóc penízků, to budou zase nákupy - jako každý týden. Hold někdo umí vydělávat.

Cítím, že se blízká na hodně dobré časy a cítím, že přijde něco velkolepého. Jsem zvědavá, jestli se má předtucha vyplní - už teď jsem napnutá jako kšandy. :-D

A copak teď dělám? Teď se nudím a odpočítávám každičkou minutku do pěti hodin, no a pak za mnou přijde můj frajer. Chudáček je v práci, vydělává, abychom se měli dobře a hlavně, aby mohl Vanessku rozmazlovat.

Dnes půjdeme společně kávičkovat. Také máme jít někde na jídlo. Doufám, že mého miláčka nenaštvu, protože se mi nechce do žádné restaurace, ale chci si objednat jídlo domů. Chci mít hezky soukromí a mám chuť se úplně mazlit a milovat se, mmm. Dnes to vidím na romantický den, mám také chuť na boloňské spaghetti a výborné červené víno.

Přináším vám fotečky ze čtvrtečního dne, kdy jsme s kamarádkou vyškrtly z našich diářů kluky a udělaly jsme si NÁŠ den. Zašly jsme si na manikúru, gelové nehty, řasy, oběd a na výborné frappé. Opravdu je mi líto těch, kdo nemá svou opravdovou kamarádku anebo, kdo si kamarádek neváží. Bez přátelství nestojí život za nic.

Btw. Tak co říkáte na mé růžovoučké drápy? Já je miluji, na příteli si je dnes poprvé vyzkouším při vášnivém, dravém sexu, kdy mu je pěkně zaryji do zad, mmm. ♥

S láskou Vaše Vanessa.


Jediný azyl, vždy a všude otevřený pro všechny trpící, je příroda.

21. dubna 2014 v 22:06 | Xoxo Vanessa |  My diary
Ahojky lásečky :-*

Celý víkend jsem strávila všude možně krom doma a to více jsem si užila prázdniny! Ani na vteřinku jsem se nenudila a to je pro mě základ, juchůů. Bohužel mi nezbyl čas na mé slavné focení pro blog,… No, teď kecám, čas by se asi našel (když se chce, všechno jde) spíše jsem byla myšlenkami úplně jinde.

Když dnes máme Velikonoce, tak jsem se ráno stavila domů. To bych přeci nemohla udělat těm mým šmigrustníkům. Víte, jak by byli smutní, kdybych nebyla doma? Já a sobecká?! Nikdy! Teď vidíte, jak nemyslím jenom na sebe, ale i na druhé. :-P Jojo, to byli opět fronty za mými dveřmi. Díky bohu, že jsem pro tentokrát neskončila ve vaně, to bych byla v celku naštvaná. :D

Po šmigrustu a mém zmalovaném zadečku, jsem byla rozhodnutá, že v žádném případě nezůstanu doma sedět. Vzala jsem mobil s vědomím, když zavolám mému miláčkovi a pozvu ho na procházku, tak mi určitě nedá košem, ba naopak půjde velmi rád. Miláček byl u mě do patnácti minutek a mohli jsme vyjít do přírody. Mimochodem to si na něm velmi vážím, jakmile mu zavolám, vždy za mnou co nejrychleji přijde.

Má malinká skupinka fanoušků může zajásat. Tentokrát jsem myslela i na vás. Na mou dnešní vydařenou procházku jsem si sebou vzala foťáček s úmyslem nafotit fotečky pro vás a můj blog. Opět přidávám silnou várku fotografii, myslím si, že je to tak lepší. Alespoň mě uvidíte trošku v přirozenější podobě než v té vyumělkované (z výběrových, nejpovedenějších fotek).

Zde vidíte, že i já dokážu odhodit podpatky, líčidla a stát se "nenamyšlenou" holčičkou, která zrovna nepřemýšlí, co na sebe, ale naopak si vychutnává pohodu a kochá se zdejší krásou přírody. Miluji takto vypnout, jít za klidem a hlavně být pryč od městského ruchu. Ostravu někdy opravdu proklínám, ale na druhou stranu ji mám opravdu ráda. Mám menší výhodu v tom, kde bydlím. Bydlím ve městě, ale přitom mám vše kousek a můžu dojít pěšky třeba k takové řece, rybníčku, lesu,… ♥

Holčičky mé, taky máte tak rádi brýle? Nejen, že je to skvělý módní doplněk, ale když nejste namalované, skvěle vám zakryje obličej a nic nejde poznat, jako právě u mě a mých dnešních fotografií. Když jsem šla do přírody, tak s tím, že tam půjdu hezky přírodně.

Odpočinula jsem si krásně a mám skvělý pocit na srdíčku. Cítím se vážně dobře, že jsem opět udělala něco pro mé tělíčko.

Holky, venku začíná být opravdu příjemně, tak neseďte sakra doma a už vůbec NE u počítačů a jděte se ven projít. ♥ A když nepůjdete? Tak si pak nestěžujte na své postavičky.Ať cokoliv přinese osud, nezapomeň žít.

17. dubna 2014 v 22:32 | Xoxo Vanessa |  My diary
Ahojenky lásenky :-*

I když dobře vím, jak život není fér, tak se s tím stále nedokážu vypořádat! Některé věci nejsou ták fér,… ale proč to tak je??! Poslední dobou se mi vážně moc dařilo, že jsem měla v každé chvíli očekávat zlomek neštěstí.

Stala se mi jedna nepříjemná věc, kterou zatím nebudu zmiňovat, protože není zcela sto procentní. Pořád doufám a očekávám menší osvícení, které vše změní. A kdyby ne? Tak život jde dál... Život nikdy nezapomene na to, aby nám hodil klacky pod nohy. Také nám s radostí připravuje těžké překážky, se kterými je jen na nás zda je překročíme a jak se s nimi popereme. Když se s nimi popereme a ve finále je zvládneme a nepoloží nás na zem, pak jsme silnější a silnější - o tom to je.
Mmmm, já miluji silné lidi a jejich odhodlání, sama teď na sobě pracuji a chci se překonávat. Věřím na osud a vše to co se má stát, tak se stane a všechno, co se děje má svůj důvod !!!

Ze všeho beru vždy pozitiva… Takže jsem zvědavá, jak vše dopadne, určitě pak vám dám vědět.

Sakra, žijeme jen jednou a teď máme PRÁZDNINY! Musím si je užít, ať se děje cokoliv. Určitě mě nemine nějaký dobrý obídek v restauraci, nakupovaní a ani posezeníčko v kavárně. A pak uvažuji nad dalšími aktivitami. Kdyby se udělalo hezky, tak bych si šla s radostí zajezdit do přírody na kole, nebo si šla zaběhat, ať jen nesedím na zadečku. Anebo? Že bych si dopřála relaxík někde ve wellnesu?

Mé kamarádky včera šly na stodolní, já měla jít taky, ale nakonec jsem zůstala doma. Raději jsem se zachumlala do mého pelíšku, udělala jsem si slaďoučký popcorn a pustila jsem si komedii, která mě vždy rozesměje a zvedne náladu: Zohan krycí jméno kadeřník, haha. Ten film miluji. Miluji, jak mě dokáže rozesmát. :-*

Lásečky mé, chci pro vás natočit videjko, které se vám bude určo hodit, ale teď záleží jen na času, tak se modlete, ať ho o víkendu mám! A co mám pro vás připravené? Videjko, jak cvičím. :-*


Opět jsem navštívila mou oblíbenou kávařničku v Shoppin Parku. Poslední dobou tam často vysedávám a vychutnávám si kávičku, fresh džus a trubičku. ♥ Miluji tuto kombinaci.

Zítra nebo v sobotu čekejte další článeček !!! ♥

Xoxo V


Venčím naše mazlíčky

13. dubna 2014 v 21:57 | Xoxo Vanessa |  My diary
Ahoj lásenky a je to tady, opět nás postihla ta nepříjemná část - máme po víkendu… Komu je z toho do pláče? Doufám, že nejsem jediná, které je! Ale věřím v to, že my holky to opět zvládneme, přece jsme šikulky. :P

Není divu, že na dnešní den nemám nic v plánu, když venku je zima, brrrr. Radši se zachumlám do mého pelíšku i s Jerrynkem, vezme si notebook, a buď si budeme psát s kamarády, nebo koukat na seriály. Sakra, už bych měla zařadit do mého zaneprázdněného diáře učeníčko, ať jsem chytrá holčička. Achjo, vždyť je to ztráta času, radši bych udělala smutné očička na maminku, ať mi dá penízky a vesele bych šla nakupovat, jako včera. Anebo? Šla bych s kamarádkou kávičkovat a řešit důležitější věci - jaká kosmetika pomáhá, co je v módě - než se učit o trávící soustavě, kosterní soustavě, o tkáních, a tak dále - no bóóže můj.

Včera jsem měla na starost naše dva pejsky. Kdybych je nevytáhla na procházku při takovém krásném počasí - to by byl hřích. Určitě bych byla potrestaná, třeba takovou celulitidou na zadečku, no a to by byl můj konec. Naštěstí často na zadečku nesedím, a proto žádnou nemám. Víte, jaký je nejlepší lék na celulitidu? POHYB! Na krémy zapomeňte a jděte si zacvičit.

Mí pejsci byli šťastní, sice trošku zlobili, alespoň si procházku užili, ještě aby ne, když byli semnou, haha. No, jen mé mamince jsem neudělala radost a to tím, když zahlédla, co jsem měla na sobě. Říkala mi, že jsem blázen, když jdu venčit dobrmana na takových jehlách. Hold já to vidím zase jinak, ….

Na fotkách můžete zahlédnout mé nové leopardi legíny, džinovou bundičku, kterou jsem si nedávno pořídila a značkové tričko YSL. Chtěla jsem vám napsat, kolik co stálo, ale pak by někteří z vás měli potřebné nutkání sem psát, proč se tak chlubím. Tak pro dnešní den si vychloubaní nechám stranou a tuto informaci si nechám pro sebe. Mimochodem, jak se vám líbí mé leopardí legíny? Řeknu vám, ony jsou ÚŽASNÉ! Ten materiál, jak sedí, prostě TOP! Jen je jedna menší nevýhoda,... jak je známo takovéto vzory vaši postavičku rozšiřují a proto každý si je nemůže dovolit. I mně rozšiřují, ale chlapi si je nemůžou vynachválit, co jsem slyšela. Alespoň vám legíny udělají sexy zadek a vypadáte jako správná sexy ženská - žádné párátko! :-)

Jak vidíte, musela jsem na procházku vytáhnout opět mé nejoblíbenější kozačky. Za chvíli bude teplo a já se s nimi budu muset rozloučit na určitý čas. Jojo, už pomalu začínám leštit z botníku mé letní lásky. Taky se už připravujete na léto? Cítím, že toto léto bude ÚŽASNÉ !!! Už se nemůžu dočkat.

Posílám pusinky vaše blogová Vanessa. :-* ♥ A užijte si spousty foteček, které přidávám. Tentokrát jsem nevybírala z deseti fotek tři nejlepší, ale máte je tady všechny v plné kráse - včetně momentek.


Snít o něčem nepravděpodobném má své jméno. Říká se tomu NADĚJE.

8. dubna 2014 v 21:01 | Xoxo Vanessa |  My diary
Zdravím kočiky mé! :-* Doufám, že se máte krásně, protože já ano! Kdo už mě zná tak ví, že jsem většinou nabitá dobrou náladičkou a nic mě jen tak nerozhodí! A už vůbec ne anonymní komentáře.

Někdy jsem tak milosrdná a hodná, že ráda rozdávám rady i takovým, jako jste vy (haters). Jestli si myslíte, že váš život bude šťastnější a bohatší tím, že se budete navážet do mě a srát se mého soukromí, co zrovna dělám či nedělám - tak jste na velkém omylu. Upřímně? Co je vám potom?! Raději si jděte zaběhat na čerstvý vzduch, co vám prospěje, než vysedávat na vaši gigantické řiti a pěstovat si celulitidu. Pokud máte tak velké nutkáni mi psát anonymně a bohužel k tomu nepostačí ani odborná léčba, tak si hold piště. Pamatujte na to, i když se schováte za počítačem, stejně zůstanete tragédem. Fuck you bitches. :-*

A teď ke školičce, líbí se mi, jak všichni už jedou bomby, učí se a už snad umí vše a k tomu ze stresu hubnou… ale já? Já mám vždy čas - pohodička, haha. Doufám, že budu patřit k těm, co na to celou dobu kašlou a učí se poslední týden před maturitou a stejně tu maturitku dají. Držte pěsti pro štěstí, muck. :-*

Škoda, že tu vše nemůžu psát... ale šla bych sama proti sobě,... to by byly teprve zajímavé články a zábavné. Potom by jste zjistili jak můj život je o hodně pestřejší než se jeví na mém blogu...


GUESS ♥♥♥ Skvělá značka, teď jen čekám, až mi dorazí kabelka Guess za 5 tisíc a tato skvělá výbavička půjde okamžitě do ní.♥


Cítím se vážně moc, moc milovaně ♥♥♥ A můj Jerrynek taky. ♥♥♥


Luxusní praxička, dopřávala jsem si samé blaho. ♥ A co to mám na fotce? Zábal a pak následuje hluboké čistění. ...


Miluji masky ani se neptejte, které mám všechny na sobě. Pamatuji si jen, že jsem míchala kaolinovou masku s klidnicí, s vyrovnávající, s karotenovou, atd... haha. Nezapomínám ani na svůj krk ani na dekolt, jestli vy ano! Tak děláte obrovskou chybu! :) Nikdy na sobě nešetři - naše pravidlo s Danielkou. :)
Fresh juice ♥

5. dubna 2014 v 17:58 | Xoxo Vanessa |  My diary
Včerejší párty, byla skvělá! ♥♥♥ Tuc, tuc, tuc !!! :))


Ahojky kočičky, bohužel budete muset vydržet ještě měsíc s mou mizernou aktivitou, co se týče mého blogu. Jak víte, tento rok maturuji a bylo by škoda neodmaturovat díky tomu, že vysedávám na počítači. Jestli se mi podaří odmaturovat, tak to se teprve těšte, jak já to tady rozjedu. Nebudete se moc vynadívat, kolik přibude sem foteček a článečků.

Musíte pochopit, jakmile se mi objeví chvíli volného čas a zbude mi energie, tak dávám přednost před blogem mým kamarádkám a přítelovi. Už tak mám na ně málo času a nemůžu si dovolit na ně kašlat - potřebují mě stejně, jako já je. A proto se těším, až odmaturuji, budu mít fůůůru času - to terpve bude uživáníčko. ♥

Po náročném týdnu jsme se s kamarádkou domluvily, že po škole si půjdeme někde sednout. Přeci jen zasloužíme se trošku odpočinku. Zašly jsme si do Broadwaye, kde je fajné posezení a interiér je velmi příjemný. Já si objednala výborný, čerstvý džus, který tak moc miluji a také jsem si dala zdravý ovocný salát. ♥ No a co si dalo mé zlatíčko? Kávičku na posilnění.

Už musím dopsat článeček, můj miláček na mě čeká. Je víkend a já jdu k němu spát. Mmm, koupila jsem si nové spodní prádlo a podvazky, tak snad mu udělám radost a neroztrhá mi je, jako minule. Miláček už prý objednal pizzu a to jsem před chvíli dojedla u nás doma kačenu se zelím a s knedlíkem, tak doufám, že to dnes vše vysportuji! :)*

Tak se mějte krásně, mé čičiny - miluji vás. :-*
XoxoTak jsem se velice těžko rozhodovala, zda přidám naši třídní fotku či nikoliv. Protože určitě sami znáte, jak to chodí. Třídní fotky, fotky na občanku či na pas dopadají vždy katastrofálně, haha. Alespoň vidíte mou třídu, s kým se setkávám skoro každý den už čtyři roky. Některé holky jsou strašně fajn a hodné, které dokážou pomoct a poradit, ale na druhou stranu jsou tu i takové holky, že nechápu, jak někdo dokáže táák pomlouvat a řešit životy ostatních - no, to asi nikdy nepochopím.

Cítím se smutné, protože bohužel na této fotce chybí mé nejlepší kamarádky (Danielka, Verunka a Lucinka), které jsou ovšem ty nejkrásnější kočky (jak vnitřně tak i na venek) a to nepíšu jen tak, je to čistá pravda! ♥ Jojo, já vím s kým se mám kamarádit.

Myslím, že není potřeba psát, kde jsem já, určitě mě snad každý hned pozná. Kdyby náhodou ne, tak sedím v pravo - úplně na kraji. :))