Leden 2014

Liam Hemsworth

31. ledna 2014 v 17:56 | Xoxo Vanessa |  I love...
Panebože ten Liam je tak nádherný chlap miluji ho! Mám dva typy mužů, kteří mi jsou schopní zamotat hlavu. První z nich je takový ten SEXY muž na první pohled, většinou má snědší barvu (cizinec - Brazilec, Španěl, Ital, mulat…), měl by mít černé vlasy, krásné pronikavé modré oči, strniště na tváři a hlavně krásný velký úsměv. ♥ O postavě radši už nemluví, mmmm. ♥

A druhý typ je přesně, jako Liam Hemsworth! ♥♥ Sexy muž, ale přitom vypadá tak nevinně, takový medvídek - ťuťu. Ani se nedivím, že většinou Liam dostane obsazení v romantických filmech, je to lamač dívčích srdcí. ♥ Bože marjá, jak já ho miluji a jak ráda se dívám na jeho filmy.

Peťo, jestli si právě čteš tento článek, tak promiň, ale Liam je jen taková bokovka neměj strach, jinak já miluji Tebe. :-* ♥ Ale uznej, kdo by nemiloval tohoto mladíka… :-D :-D Haha

A teď něco o tomhle krasavci:


Liam Hemsworth, (*13. Ledna 1990 v Melbourne) je australský filmový a televizní herec. Do podvědomí diváků se dostal díky filmům Hunger Games nebo Expendables: Postradatelní 2.

Narodil se v Melbourne učitelce angličtiny Leonie a poradci sociálních služeb Craigovi Hemsworthovým. Má další dva bratry, kteří se věnují taktéž herectví. Jeho bratr Chris Hemsworth je znám z filmu Thor. V květnu se Liam 2012 se zasnoubil s americkou zpěvačkou a herečkou Miley Cyrus. V roce 2013 však oznámili ukončení zasnoubení.

V roce 2007 si zahrál po boku staršího bratra Luka v seriálu Neighbours. V roce 2009 si měl zahrát po boku Sylvestera Stallonea v Expendables. Bohužel byl ale nakonec ze scénáře vyškrtnut. Další jeho větší rolí byl Will ve filmu Poslední píseň, kde si zahrál po boku Miley Cyrusové. Při natáčení tohoto filmu se dali spolu dohromady.

Společně se svým bratrem se účastnil castingu na Thora, který vyhrál Chris.

V roce 2012 si zahrál ve filmu Hunger Games po boku Jennifer Lawrence a Joshe Hutchersona. Na rok 2013 je naplánováno pokračování tohoto filmu. Liam si také nakonec zahrál i v pokračování Expendables.


Užijte si jeho pár krásný fotografií a dávejte pozor, aby jste se nezamilovali, tak jako já:Vysvědčení, bejbé

31. ledna 2014 v 1:05 | Xoxo Vanessa |  My diary
Zdravím vás čičiny mé! :-* Právě jsem dotelefonovala s mojí nejlepší kamarádkou, hovor samozřejmě trval jak jinak než hodiny, však to určitě znáte, když telefonujete s vaší nejlepší kamarádkou, že ano kočky? Zkrátka my holky jsme pořádné drbny, haha. Já miluji telefování, můžu vykládat hodiny a hodiny a stejně mě to nikdy neomrzí a nepřestane bavit. Moje mamka občas trošku nadává, když vykecávám až do ranních hodin, ale ani se ji nedivím, když dostávám záchvaty smíchů, se kterými malém probudím celý barák a ozývá se můj smích až ven, haha.

Ano, ano.. tak dneska jsme měli vysvědčení. Doufám, že alespoň vy jste měli samé jediničky, když já ne. Já nejsem žádná šprtka, ale rebelka, haha. Mě postačují známky, když mám lepší trojku (3+) a hlavně, když mám znalosti všeobecné. Nemám ráda takové lidi, co si o sobě myslí, jak nejsou chytří a přitom nic neumí, jen to, co se naučili ze sešitu (od slovíčka ke slovu) přesně nazpaměť a odvykládají to jen jako básničku. Pro mne nejsou momentálně důležité známky, samozřejmě pokud nepropadám, ale hlavní pro mě je, ať udělám maturitu. Prosím Bože, jestli právě teď slyšíš mou modlidbu, tak pomožmi, ať zvládnu a získám maturitu na první pokus, ámen.

Pokud zvládnu maturitu, tak vám povím - to bude život, už mám plány. A pokud mi vše výjde, jak plánuji, tak to si budu žít, jako prase v žitě, haha. Samozřejmě také budu očekávat životní překážky, bez nich by to nebylo ono. :-D Mě jen tak něco nedostane nakolena, takže pohodička. V dnešní době by jsme měli být hodně silní a jít se za svými sny, hlavně nepromarněte svůj život. Je mi teprve osmnáct let a občas pociťuji, že bych si měla svůj život užívat ještě více!

Haha, dneska jsem neměla čas pořídit novou fotku i s vysvědčením a proto přidávám starší fotku, kdy jsem dokončila druhý ročník kosmetičky, tybrďooo - to letí. Mimochodem dnes jsem si zašla na doplnění řas a jsem moc, moc spokojená, opět mám očička jako mrkající panenka. ♥

No a co mám v plánu na víkend? Sakriš já vůbec nevím, snad se něco vyvrbí a hlavně, ať se nenudím. Ale určitě si vytisknu maturitní otázky a možná se na ně už konečně kouknu, haha.


Aby článek nebyl moc chudý, co se týče fotografií, tak alespoň přidám dvě fotečky s Peťou, které byly pořízené cca před pár měsíců zpátky, mimochodem byl to hezký den. ♥♥♥ Ps. vím, vypadám tam jako debil, haha. :DUž jsem moc unavená a vůbec nevidím na klávesnici, tak se kočky moc omlovám za popřípadné překlepy, jdu spinkat, dobrou noc. Xoxo


Čerstvý salátek s kuřecím masem

29. ledna 2014 v 22:34 | Xoxo Vanessa |  Food
Zdravím pipiniky mé! :)* Je středa a víte co je třeba? Haha přidat článeček, když jsem od neděle nepřidala žádný. Doufám, že jste nový článeček očekávali každou chviličku a hlavně doufám, že jste se na něj těšili. Mucíík :-*

Pro tento týden jsem se rozhodla, že si udělám menší očistu mého těla a dopřeju mu zdravější stravu. Hlavně se chci vyvarovat přesmaženým hranolkům a sračkám jako jsou třeba ve fastfoodech hamburgery, blbéé a přitom mňáám, haha. Místo této stravy chci určitě nahradit třeba za takový zdravý, nadýchaný kuskus či rýži, popřípadě lehké salátky. Tuto očistu chci vydržet minimálně jeden týden. Nejen že mému tělu prospěji, ale taky si moc pochutnám, naštěstí miluji kuskus a lehké salátky, … Když vám chutná zdravá strava, tak máte vyhráno.

Snad někomu právě teď přinesu menší radost, když napíši, že receptíky, které sama odvyzkouším budu přidávat častěji - samozřejmě společně i s fotkami. Myslím si, že je to skvělý nápad určitě to mému blogu neuškodí, ba naopak prospěje a oživí. Tak co mí kuchtilci, jste rádi? ♥ :))

Tak a teď zpátky k mému salátku. Natrhala jsem si čerstvý, ledový salátek, přidala jsem nakrájenou zeleninu (papriku, rajčátka) a samozřejmě jsem nemohla zapomenout na můj oblíbený lehký sýr mozzarelu a pak to stačilo jen promíchat. Kuřecí nudličky, které jsem podávala společně se salátkem, jsem lehce posolila, popepřila a dokořenila kořením Gyros a šup na pánvičku osmáhnout společně s cibulkou. Mňam, mňam,…

Dresing k tomuto lehkému salátu jsem zvolila jogurtový, který byl složen s jogurtu, medu a citronové kůry.
Jako pití jsem zvolila ledový zelený čaj s citrónem, který jsem mimochodem nesladila. Snad víte, jak je zelený čaj a citrón zdravý - na to nezapomínejte a taky si občas dopřejte tento čaj. ♥ :)

No a teď přemýšlím, co si zítra ukuchtit? Že by špagetti s lososem nebo s tuňákem či klasické? No, uvidím. :)) ♥

Xoxo Vanessa


Pláčeš? I v slzách je síla. Tak jdi a žij.

26. ledna 2014 v 18:31 | Xoxo Vanessa |  My diary
Luxusní song, vždy mě dokáže roztančit!! Volume na MAX a jedeme bobyyyy !!!! Yeaah! Tak co holky, kdy jdeme pařit? Prý že jsou se semnou nejlepší kalby, haha! :D


Nazdárek moje pipinky :-* ♥ opět se vám hlásím a rovnou s tím, že odvolávám pauzičku a budu zase přidávat - jupíí! Upřímně mě trošku deprimuje moje návštěvnost, když z 300 lidí denně klesla na cca 150! Tak jsem si řekla A DOST! :D No a jsem zase zpátky, doufám, že skáčete radostí, haha.

Poslední dobou si fakt užívám a dělám si jenom samou radost. ♥ Ani se neptejte, kolik jsem utratila za tyto dva týdny, cca 10 tisíc - haha. V tomto týdnu mám v plánu si pořídit růžové nike botičky na běh, ať konečně docílím mé vysněné postavičky. Do léta budu nádherná a těším se, jak se budu promédovat někde na dovolené v plavečkách. Ráda bych si v tomto týdnu stihla zajít do salónu na vybělení zoubků, ale pořád nejsem rozhodnutá, kde si mám zajít. Chci mít konečně krásný, zářivý, bílý úsměv - už se těším.

Kočky, taky u vás už nasněžilo? U nás bohužel ano a máme tady pěknou zimu, brrr! Jestliže i zítra vydrží sníh, tak vám říkám jdu na kopec a beru si sebou sáně a budu sáňkovat mezi ty malé smrady a abych nezapomněla, fotečky také budou! :D

Ách bože, zase tak rychle utekl víkend, ale řeknu vám, opět byl úžasný! Zítra mě čeká blbá ranní praxe a také i v úterý, kdyby se mi aspoň chtělo tak, jak se mi moc nechce, haha. Nesnáším ranní vstávání, kdy mám z mého teplého pelíšku vylézt do té odporné zimy. A co budu dělat dneska? Jsem tak natěšená, až dopíšu tento článek a půjdu se dívat na nejnovější díl upířích deníků. Mé oči budou zase směřovat na Stefana a Damona - miluji je!

Ze včera na dnešek jsem spala po hodně dlouhé době u mého přítele a bylo mi vážně nádherně - moc, moc, moc.. Mmmm, děkuji. :-* Dnes jsem si zajela do shoppinku pro novou žehličku na vlasy. Doprovod mi dělal kdo jiný než můj přítel, haha on je taková moje nejlepší kamarádka. Za to jsem ho pozvala do KFC na pořádný kyblík, tak jsem se fajně přežrali doslova až k prasknutí a pak jsme si zašli si vyvalit naše přežrané pupky do kavárničky (člověk si má užívat každou vteřinku, nikdy nevíte, kdy je ta poslední). Ještě teď se cítím přepapaně, musím se dnes překonat a jít si zacvičit!

Boože, takový zhulenec - haha! :D:D Ani se neptejte, kde jsou tyto fotky focené! Nebo víte, kde? :D:D:D


Miluji Ugovu čerstvou šťávu a vy?


Dnešní posezeníčko v mé oblíbené kávarničce. Bože Grycan dělá tak lahodnou kávu a to už vůbec nemluvím o trubičce se šlehačkou, kterou jsem si tam vychutnávala - hotový orgasmus.


(První fotka): Moji miláčkové v zimečce, alespoň oni si vychutnávají sníh. (Druhá fotka): Nedávno jsem dostala růžičky od přítele k našemu výročí - sakra už jsme spolu třetím rokem, já se pos*ru, jak to rychle utíká. (Třetí fotka): Plus přidávám sýrovou pizzu, kterou jsem si nedávno objednala domů. Vypadá obyčejně, ale ta chuť - tybrďo SKVĚLÁ !!!! ♥
Stužkovací večírek

23. ledna 2014 v 17:13 | Xoxo Vanessa |  My diary
Tak trochu naladíme té romantiky a dáme ploužáčka? :D :)Nazdárek, sice mám dva týdny pauzu s blogem, ale já si nemůžu pomoct, strašně se nudím! :-D Dnes ve škole bylo fajn, protože jsme se vůbec neučily a měly jsme zkrácené vyučování. Jojo, tak by to mohlo zůstat i nadále, haha. Domů jsem přišla cca v 11 hodin a od té doby se nudím. Zítra máme fajně na třetí hodinu a končíme o půl jedné, Yeeeees! To se někdo má, že? :D Když se na zítra nemusím nic učit, tak jsem si udělala menší časík pro můj blog a přidávám sem pár fotek ze stužkovacího večírku, kde mimochodem se sama sobě vůbec nelíbím… :-// co už .. Všude nemůžu vypadat dobře.¨

Poslední dobou jsem furt ve stresu, tak musím nakupovat. Včera po škole jsem si udělala menší nakupovací den v šopinu. Pořídila jsem si pět triček, jedny džiny, nový šál, diář a termoskový hrníček. ♥Vše vám nafotím, nebojte se.

Jaj… u nás trochu napadl sníh, což mě štve. Chtěla jsem se jít zítra bavit, ale když tam je taková zima, tak nevím, nevím.. Ale asi na tu jednu skleničku si zajdu, haha.. Však co, žijeme len raz.

No nic, jdu do solárka, kvůli mé pleti. Na čele se mi vyhodilo nepříjemné akné, tak se toho jdu zbavit. Snad nikoho nepotkám, necítím se, když musím Ostravou kráčet nenamalovaná.

Tak papa.


Menší radost :)

18. ledna 2014 v 14:35 | Xoxo Vanessa |  Recenze ♥

... Píšu narychlo - nestíham


Šáhla jsem po lepší značce a to L´orealu. Nemůžu se vynachválit, krémy jsou fakt senzační. Co se týče výběrem krémů, taky si musíte dát záležet. Každému sedí něco jiného. Vzpomínám si, že některé krémy mi neseděly tím, že mi ucpávaly póry a pak mi vzniklo akné - takže pozoor! :)) Ale teď jsem spokojená a pleť mám hezkou. Když nevlastníte podkladovou bázi pod make-up, tak krémy jsou nezbytnou součástí pod váš make-up. :)) Přeci nechce zbytečně svou pleť vysušovat a přivolat si předčasné vrásky.


Pořídila jsem si nové stíny od Lorealu za 250Kč !! UŽ jsem to tady zmiňovala vícekrát, tyto stíny jsou nejlepší, mají skvělou výdrž!

Od maminky jsem dostala novou řasenku od MaxFactor. Tuto řasenku hlavně využívám pro mé dolní řasy. Vrchní řasy si momentálně neřasenkuji, když mám to prodlužko řas. ♥ Je to skvělá investice, co se týče prodloužení řas. :))


Jejéj, copak si to Vanesska zase pořídila? Novou kabelku do ŠKOLY a nové sexy botičky se čtrnácti centimetrovým podpatkem - budu zase frajerka … :-* Hihi, v Karolíně mám vyhlídnutou DALŠÍ kabelečku, kterou si nejspíše pořídím - je vážně moc krásná. Je v barvičce nude se stříbrnými kamínky, už se vidím, jak se s ní budu procházet po nákupech, nebo procházkách po městě, apod…


2 photos [Jan Hubnik]

15. ledna 2014 v 15:24 | Xoxo Vanessa |  My diary

DJ Antoine - House Party


Zdravím čičiny, dnes vás nejspíše neohromím s bohatým článkem a se spoustou fotografií. Snad si u vás trošku šplhnu tím, že aspoň něco malého napíšu, furt je to lepší než nic, že miláčkové? :-* Ani nevíte, jak ráda bych přidala obsáhlý článek se spousty fotografií, ale tento týden je pro mě hrozný, co se týče času, školy, apod… :D Budete to muset vydržet ještě do víkendíčku. Doufám, že pak se najde čas i na můj blog, který má nový design, jak jste si mohli všimnout - sakra, tak ho nesmím zanedbávat, když to tu mám tak hezké! :-D Ale ještě ho musím doladit, co se týče nastavení a menu (sloupečku).

Na zítra se nemusím nic učit, tak za chvíli si zaslouženě vyrážím na kávičku s přítelem do Karoliny. Koho tam potkám? :-P Možná si tam zajdu na jídlo, můj mlsný jazýček má chuť na něco lehkého, že by sushi? Každopádně v Karolíně si chci koupit novou podprsenku, tvářenku a stíny. Kamarádka mi doporučila jednu skvělou podprsenku za litr, která dělá hezké prsa a po čase se nezničí. Chci si ji koupit, ale bojím se, že nebudou mít mou velikost, mám 70C a většinou všude mají 75C - achjó .. Na další doporučení si chci koupit tvářenku, která stojí na internetu 700Kč. Modlím se, ať v obchodě je podobná cena, pokud bude o hodně dražší, tak si ji bohužel objednám z internetu.

Včera jsem dostala kapesné, tak se bojím toho, jakmile budu dnes v Karolíně, ať penízky hned nerozfofruji a neutratím za oblečení! Chci si začít šetřit,… jsem zvědavá, jak dnes uspěji. Co myslíte zvládnu to? Já se obávám, že ne! Haha.. Už teď mi šrotuje v hlavě, kdybych si koupila aspoň jedno tričko - to mě přeci nezabije, haha … :D !!!

No nic, jdu se ještě trošku upravit, kouknout se na vaše komentáře a na vaše blogy a po čtvrté vyjíždím, tak papá.

Nový design !!!

12. ledna 2014 v 14:45 | Xoxo Vanessa |  Past Layouts
Ahojky kočky, ozývám se a to rovnou s novým vzhledem mé stránky! Snad jste si nemysleli, že vánoční design tady bude až do léta, ale naopak očekávali jste každou chvíli nový vzhled! A teď otázká, jak se vám líbí můj nový design? Jestli mám mluvit sama za sebe, tak jsem moc, moc spokojená a troufnu si říct, že tento design je nejhezčí, co jsem tady kdy na blogu měla! Určitě tu zůstane dlouho a jen tak ho nezměním. Hned se tady cítím lépe a doufám, že i vy a také, že se vám tu teď líbí zase o trošku více a budete sem chodit častěji. :-*


A kdo dělal tento úžasný design? Nejlepší Katy z webu: http://graphics.yc.cz/


Tralalalala :)*

9. ledna 2014 v 20:03 | Xoxo Vanessa |  My diary

Robin Thicke - Blurred Lines


Čauté smradíí! Ne dělám si srandu, vy nejste žádní smradi, ale mé pusinky! ♥ :-* Konečně, konečně zítra máme páteček a víkendíček, který je před námi yeaaah! Ale jsem docela zoufalá ze zítřejší písemky z matematiky. Máme psát pololetní písemku (ze dvou učiv) a já je zrovna vůbec nechápu, dokonce si teď nemůžu ani vzpomenout, jak se jmenují. :(:D Boože já to nedám. Jakmile dopíšu tento článek, jdu se kouknout na tu matiku, ale bojím se, že ji vůbec nepochopím, tak myslete na mě.

Dnes ve škole to bylo strašné, jako ostatní dny. Nemůžu si pomoct, ale škola mě poslední dobou úplně deprimuje. Za ty čtyři roky je to snad poprvé, kdy tam chodím až s takovým odporem. Nikdo mi tam nic nedělá, ale já stejně chytla na mé spolužačky docela velkou averzi, vadí mi jejich kecy, jak řvou, už jen to, jak čumí, popřípadě sedí, haha. Hlavně se modlím za to, ať za mnou nepřijdou a už vůbec ať se nesnaží semnou navázat společnou konverzaci, to by mě asi kleplo! :D

No vidím to tak, že si budu muset v nejbližší době zajít do wellnessu na relaxační procedury, přidá se někdo? :-P Dnes po škole jsem si zašla, alespoň do solária, kde si svým způsobem také na chvíli odpočinu. To teplíčko, které hezky ohřívá mé tělo, působí na mě velice kladně, do toho mi hraje hudba ve sluchátkách, naladím si hned myšlenky na pozitivní a je mi hned fajn. :))

Když jsem ve stresu, tak buď jím anebo se dělám krásnou. A proto zítra zamířím na prodloužení mých řas. Už se moc, moc těším, až budu mít očička jako mrkající panenka. Po těžkém, hlavně unavujícím týdnu si zasloužím skleničku dobrého vína v nějakém klubu. A proto s mou kamarádkou Verunkou vyrážíme zítra do ulic. ♥ Takže párty, snad se pořádně odreaguji!

Jo a abych nezapomněla, po škole jsme si zašly s Verunkou na kávičku s teplým, křupatým croissantem. Až tak moc jsme se zakecaly, že já to zapomněla vyfotit, takže mám vyfocené, už jen dropky - ale pochutnaly jsme si - mňam, mňam.Mé včerejší ráno, kdy jsem se chystala do školičky. Jak vidíte na fotce mi nechybí ani káva na povzbuzení. Ráno mi káva nesmí za žádných okolností chybět, haha. Vždy si pustím rádio, uvařím si kávu, tu si pomalinku vychutnávám a přitom se pomalu maluji, takže takový relax. Nejradši se maluji u okna, kde je přirozené světlo (mimochodem tak se to má správně dělat).


Včera jsem vypadala úplně obyčejně. Žádná sexy, zmalovaná roštěnka, haha! :D To mě čeká až zítra večer. :-P


Panebože, jak já nesnáším matematiku! :D


Ve škole, fotka snad mluví za vše (palec dolů).


Haha, po sto letech jsem se učila, to chce fotku! :D


Dnešní solárečko! ♥♥ :D


Xoxo Vanessa !!! :-* Mám vás ráda!


Clothing :))

7. ledna 2014 v 17:40 | Xoxo Vanessa |  My diary
Jéjé, nějak mě přepadla zvláštní nálada. Poslouchám různé pomalé rapy, ale řeknu vám, strašně mě to uklidňuje a nutí k přemýšlení. Mišo Biely je vážně sympaťák, co se týče jeho hlasu.

Stále ťa vidím, stále ťa cítim pred sebou, stále ťa hľadám, už dávno som bez snov,o čo som prišiel, zistil som neskôr, lebo ty si jediná, v mojom srdci jediná!Ahojky kočičky, omlouvám se předem za to, že nepřidávám SVÉ fotečky do "deníčku", protože vím, že takové články milujete ze všeho nejvíc! Na druhou stranu musíte mě pochválit za to, jak poslušně přidávám. Už to není jednou za týden, jako to bylo doposud. Abych pravdu řekla, nějak jsem si vás oblíbila ♥, tak se musím snažit, mám vás ráda kočky.

Už mě to štve, jak nikdo není pořád doma! Jindy by mi to nevadilo, ba naopak bych byla ráda, ale prostě teď potřebuji, ať je někdo doma - nemá mě kdo fotit, haha! Potřebuji konečně pro vás nafotit slíbené outfity! Dnes jsem se naštvala, tak jsem vám alespoň nafotila pár hadříčků, které jsem si pořídila za měsíc prosinec. Moc toho nemám, ale člověk by se divil, na kolik penízku mě takové kraviny vyšly. Třeba za boty jsem dala 1599Kč a za kalhoty taky nějak tak. Bohužel nejsem milionář, musím si i odkládat penízky na kosmetiku, kávičky, které mě taky vyjdou na hezkou částku. Uff, že mám přítele, který mi občas také udělá radost, hihi. ♥

A teď se přiznám, tyto fotečky jsem fotila strašně nerada. A proč? Protože zkrátka oblečení na fotkách vypadá obyčejně, což mě mrzí. Když si ho obleču, hned vypadá jinak, však to nejspíše znáte. Každopádně mám v plánu nafotit outfity, kde se určitě objeví i toto oblečení, které budu mít hezky sladěné s doplňky, botičkami a různými kravinkami, no však uvidíte, mucík.

Pro dnešek se s vámi loučím, jsem úplně unavená, hlavně nesmím jít teď spinkat, pak večer nemůžu usnout. Tak papá. :-*

Xoxo ♥ Vanessa