Prosinec 2013

Poslední běhando v roce 2013!

30. prosince 2013 v 22:01 | Xoxo Vanessa |  My diary
Ahojky, kdo by to řekl, že dneska na blogu přibude druhý článek, haha. :-* Říkám už nechci na vás tak kašlat, jako do teď. Končí rok 2013 a mě to nedalo a musela jsem jít naposledy v tomto roce si večer zaběhat a řeknu vám, jsem na sebe pyšná, haha. Na běhaníčko jsem sebou vytáhla mého přítele, ať si také udrží kondičku a samozřejmě mého Jerrynka jsem nemohla nechat doma, to by mi srdce rvalo. Můj Jerrynek není žádná kabelkovská čivava, ale pěkný sporťák. Dokonce toho uběhne více, jak já! :D:D Bylo fajn, běhali jsme tak různě, hlavně u poklidných částí, jako kolem parků, rybníku, apod. … ♥♥♥

Než jsem vyrazila běhat, tak jsem se pro vás vyfotila i když jsem nebyla vůbec namalovaná. Když jsem doma či u přítele, tak mi nevadí, že nemám na sobě ani make-up, ale jakmile mám jít do společnosti či ukazovat se společnosti, tak nerada se předvádím v mé přirozené kráse (necítím se). Tak omrkněte fotky a nebuďte moc kritičtí. :-*

Byla tady otázka, co budu dělat na Silvestra. Žádná velká párty se u mě konat nebude. Přítelovi jsem slíbila, že tentokrát Silvestr s ním oslavím, do třetice už spolu musíme být. Před třemi roky jsem byla moc mladá, abych někde šla, a před rokem jsem trávila Silvestr s mojí kamarádkou Danielkou u ní doma a pak byl směr stodolní, bejbýýý!! :D:** A tento rok mám být s přítelem.

První plán byl takový, že budeme u mě a všechno si připravíme/nastrojíme sami, jako je jídlo, pití, atd…A jak naschvál mí rodiče nikde nejdou a zůstávají doma, zkazili mi plány!:D:D No…, odpoledne ke mně pravděpodobně přijde Peťa a pak večer půjdeme k němu domů, kde bude jeho sestra, její mimčo, její přítel, jejich mamka,… a budou všichni společně oslavovat, tak se k nim nejspíše přidáme. Já bych radši zůstala u nás doma, vím, že s Peťou bych měla svůj vlastní pokoj, ale problém je ten, že já v mém pokojíčku nemám televizi, tak by to bylo celkem o ničem na Silvestra být zavření v pokojíku a bez televize. :D:D

No, ale ještě uvidím, jak to dopadne a kde nakonec strávíme Silvestra. Plány se mouhou ještě změnit, protože můj bracha se jde bavit pryč, tak možná se k němu připojím i já s Peťou.. no kdo ví.. :D Pokud bude čas a nálada, nafotím fotečky!

Budu se snažit ještě zítra přidat článek, abych vám popřála vše nejlepší do nového roku. Pokud ho nestihnu přidat, tak se omlouvám a pro jistotu vám teď popřeji v rychlosti všechno nejlepší do nového roku miláčkové!!! :**Večerní procházka ještě v roce 2013

30. prosince 2013 v 13:23 | Xoxo Vanessa |  My diary
Ahojky zlatíčka, projížděla jsem si svůj blog a zjistila jsem, že mi jedna věc vadí. Sice je hezké, že přidávám články, ale jakmile jsem se na ně zaměřila, zjistila jsem, že přidávám hodně podobné. A to většinou, že jsem byla v šopině, pak v mekáči, pak v kfc, pak zase v mekáči a tak nějak furt dokola no! :D:D Je pravda, že já jím ráda a takové papánička budu dále navštěvovat, ale "sakra" také dělám i jiné aktivity, které na blogu nedokumentuji, což mě zamrzelo a proto jsem to včera změnila!

Včera jsem byla s mým přítelem a s mým Jerrynkem na večerní procházce. Mimochodem miluji večerní procházky je na nich něco tak kouzelného a romantického. Co mě dost mrzí, až vytáčí je to, že sama na večerní procházku nepůjdu, protože se bojím (jsem strašpytel). Dnešní doba je vážně hrozná, člověk se bojí vyjít někde sám, aby ho někdo neklepl či neokrad. Jestli se má kriminalita rozrůstat a má být hůř, tak potěš pánbůh. No a teď zpátky ke včerejšímu dni. Rozhodla jsem se, že si sebou vezmu foťák (jinak většinou fotím mobilem). Pár foteček jsem nafotila a teď je pro vás přidávám, přeci do nekonečna to tady nemůžu zanedbávat. :-* Snad v následujícím roce 2014 se polepším.

Po dvouhodinové procházce, jsem šla spát k Peťovi. Hráli jsme karty a vyhrála jsem 13:6, haha! Přišli jsme k němu pozdě večer, tak se nám nic moc nechtělo dělat krom lehnout si a dívat se na film. Jo a objednali jsme si zase čínské nudle. Čemu jsem se musela smát, když Peťa mě pozoroval, jak žeru a prohlásil, že vážně nechápe, jak můžu mít takovou postavu, když žeru to, co žeru a dokonce sním více jako on! :D A také se ptal, jestli vydržím nejíst půl hodiny! :D Holky, kdybyste viděly, kolik jsem do sebe nacpala žrádla, sami byste nechápaly. Já vím, kdybych jedla, jako normální lidi (snídaně, oběd, večeře a nějaká svačinka) tak jsem táák štíhlá, že bych byla nadmíru spokojená, škoda no, že miluji až tak moc jídlo! :D


Teď koukám na novu na masku, tak už musím končit, tak papá. :-* Užijte si fotky. :-*Můj ken :D :-*


Kosmetika od Ježíška :))

27. prosince 2013 v 17:50 | Xoxo Vanessa |  Recenze ♥
Ahoj pusinky ♥, za chviličku si půjdu umýt hlavu, vyfénovat a vyžehlit mé vlasy, pak se nalíčit, obléct se a pak? Vyrážím s kamarádkou na páárty! ♥Už teď mi hrají písničky na MAX, abych se přeci naladila na tu správnou atmosféru, co mě čeká večer! Doma máme otevřené vínko, asi si naliju jednu skleničku, hihi. Jinak mám se báječně, až na to, že mi na čele roste druhá hlava (dopr*ele).

Sakra, už dlouho jsem nic nepřidávala do mé rubriky "recenze". Všimla jsem si, že tuto rubriky docela často zanedbávám. Konečně přišla příležitost i čas a já mohla nafotit mé nové produkty a hlavně je přidat na blog.
Jak můžete vyčíst z nadpisku, tak tyto přípravky jsem dostala od Ježíška, které byly hezky zabalené a čekající na mě pod stromečkem. Dárečky se mě dočkaly a já je teď můžu vesele používat. Jsem vážně moc, moc spokojená. Dostala jsem věci praktické a ne žádné blbosti.

Omluvte mě za to, že nebudu psát obsáhlou recenzi. Napíšu to teď a VŠEOBECNĚ, veškeré přípravky, které jsem teď přidala, jsou vážně dobré! Nemám ani jednu výčitku proti nim! Jsou to přípravky takové, když je doberu, tak si je většinou pořídím znova.

Oni už neví, kolik těch sprejů mi mají pořídit! Haha, ale na druhou stranu si vůbec nestěžuji. Já je rychle vystříkám! Bez těchto miláčku by mi nedržel účes! Syoss je skvělý a Garinier - Fructis (na sprej) krásně voní!


Pod stromečkem se mi objevily i takové maličkosti, jako jsou dva šampóny, které budu testovat nově, do teď jsem s nimi neměla žádné zkušenosti vlastně krom Head&Shoulders. Dále jsem našla sprcháč, který mimochodem krásně voní.


Toto jsem sice já nedostala, ale má maminka. Je to vážně skvělý set, vypadá krásně a produkty taky vypadají velmi lákavě.


Nej, nej, nej! Nejlepší značka pro vlasy Loreal Professional! Nejen že jejich produkty překrásně voní, ale dodává vašim vláskům blahobyt! Od teď si chci šetřit na tuto značku a pořídit si více jejich produktů. A zato mé vlásky mě budou milovat!Ano, ano .. další radost, kterou jsem našla pod stomečkem. U mě je známo, že Christinu miluji.
Musím přivítat do mé sbírky nového člena Playboe, který taky moc příjemně voní. Miluji moje rodiče.


Toto jsem si pořídila včera za penízky od Ježíška. Došel mi nejlepší make-up od MaXfactoru, tak jsem si ho musela znova pořídit (419 Kč). Jak naschvál mi došly opravdu nejlepší černé stíny od Lorealu (250 Kč). Věřte mi je to dobrá investice! Tyto stíny vám vydrží opravdu 24 hodin!!!! Dále jsem si pořídila pudr od Dermacolu, který je velmi příjemný pro mou pleť a také mi voní! Ještě jednou velice příjemný pudr. Bez těchto tří věcí bych se těžko dokázala obejít!


Dále jsem dostala skvělou tvářenku a fixační pudr! Znova - spokojenost.


Jééé a dále jsem dostala rozjasnovač pod očí! Skvělá věc!


Pac a pusu :-* ♥

Půjdu na tetování, hádejte na jaké :))

26. prosince 2013 v 12:06 | Xoxo Vanessa |  My diary

Ahojky moji andílci! ♥ Ano, ano, opět se vám ozývá vaše blogerka VANESSA! V době ukončení blogu mě to dohnalo k projíždění starších svých článků a musím říct, některé jsou obzvlášť vážně moc hezké (já vím samochvála smrdí, ale musím si je pochválit, haha). V některých článkách jde rozpoznat, že jsem psala od srdce, tudíž v nich jsou zanechány pár střepů ze mě samotné (spousty vzpomínek, jak na dobu štěstí, tak neštěstí). To bych vážně nedokázala opustit,… A pro jsem ZPÁTKY!

Jůj, tak jak tedy mám začít? Hmm asi tak, když vám řeknu, že Vánoce jsem si opravdu užila. Vážně moc, moc - nečekala jsem to. Štědrý den jsem trávila poleháváním na gauči u pohádek, vedle mě samozřejmě nechyběly chlebíčky, cukroví a samé dobrůtky, kterými jsem se celý den ládovala. Holky, ještě teď mám nafučené břicho - pomóc. :( Odpoledne jsem si dala menší pauzičku od pohádek a využila jsem ji tak, že jsem s přítelem šla vyvenčit toho mého nejmilejšího pejska - Jerrynka. Při té příležitosti jsme se popusinkovali, pomojali a taky nechyběla ta důležitější věc předání dárečků. ♥

A jak probíhala naše Štědrovečerní večeře? Řekla bych úplně normálně, jako u většiny. Usedli jsme ke stolu, od kterého se nemůže odejít jedině až po ukončení - věřím na takové pověry (kdo od stolu vstane, do roka zemře). Na úvod před zahájení večeře se všichni postavíme, "pomodlíme se", poděkujeme za to, že jsme se znova sešli a poprosíme o požehnání do příštího roku. Dále si vezmeme každý kousíček vánočky či chlebu a postupně si od každého urveme kousek. Pak následuje přípitek a jde se jíst - hurááá! :D Jo a ještě pod talíř si vždy dávám šupinku a penízky.

Na jídlo máme hrachovou polévku s krutónky a pak následuje kapr s bramborovým salátem. Já kapra od jisté doby nejím, když se mi zarazila kost v krku a museli mi ji doma vytahovat pinzetou, tak fakt kapra už nechci. :D A proto si pochutnávám na kuřecím řizečku.

A teď k dárečkům. Vůbec jsem nečekala, že toho tolik dostanu. Protože každý rok to bylo tak, že jsem dostala dopředu penízky a já si šla nakoupit dárečky, které jsem dala mamince a ona mi je pak zabalila pod stromeček. No a tento rok jsem vůbec nestíhala. Nestihla jsem si nakoupit dárečky pro sebe a to je co říct, haha. Takže jsem si říkala, tybrďo, co budu mít pod stromečkem krom obálky s penězi?:D No a byla jsem mile překvapená. Našla jsem tam dvě parfémované vody a to od Christiny Aguilery a od Playboye. Dále jsem tam našla šampón na vlasy, tužidlo na vlasy, kleštičky na řasy, zrcátko, tričko,… Od miláčka jsem dostala překrásné červené botičky, pernamentku do solária a překrásný řetízek! Jo a pod stromečkem se samozřejmě našla obálka s penízky.

Dnes už půjdu konečně nakupovat do Karolíny a budu si dělat samou radost. Chci si koupit masku na vlasy, make-up, pudr, tvářenku, řasenku - protože, jak naschvál mi vše došlo :( … No a pak si chci určitě koupit rifle, minimálně dvě trička, šálu a pak se uvidí. :P

No a tak to dopadá, když na vás kašlu a po delší době jdu psát článek, mám potřebu vám snad vše napsat, haha.

Chyběla jsem vám? :-*Můj miláček Jerrynek, který byl po celou dobu přítomný u stolu, když jsem jedla, tak mi seděl na stehnech a jedl semnou. Je pro mě vše. ♥

Hezké Vánoce!

24. prosince 2013 v 0:59 | Xoxo Vanessa |  My diary
Ahoj, říkám si, jak začít... No, nebudu chodit kolem horké kaše.


Nevím, čím to je, ale blog mě přestal bavit. Možná je to váma, možná je to mnou, ale hlavní problém je ten, že mě to tu nebaví. Musím si dát pauzu a vše si promyslet a rozhodnout se zda se zpátky za vámi vrátím, či nikoliv.

Chybí mi mé staré blogové časy, kdy jsem si mohla přidávat, co jsem chtěla a nikdo se do mě nesral. Každému bylo jedno, co jsem ten den jedla, co jsem dělala, nebo jak jsem zrovna vypadala a nikoho nesralo, že jsem zkrátka šťastná. Jsem ve fázi, kdy bych nejradši najela na blog a klikla na "zrušit blog" a automaticky bychzačala trávit čas jen s mými kamarády. A ne si zdržovat život, přidávání mých fotek na internet, abych si potom přečetla, jak jsem namyšlená a škaredá.

Měla jsem spoustu nápadů na články. V plánu jsem je měla přidat o těchto prázdninách. Zkrázka chtěla jsem tady s vámi trávit čas více než přes školu, kdy nemám čas. Ale mé plány se změnily.

Holky nebojte se i když tady píšu negativně, tak se mám nádherně. Jen co se týče mého blogu jsem znechucená. Vánoční svátky se budu snažit užít nejvíce, co to jen půjde - to bych nebyla já. Vvidím to tak, že přiberu 10 kg, jak už teď papkám u dívání se na pohádky, haha - miluji tu kouzelnou (vánoční) atmosféru. Jinač plán už na Silvestra mám.

Dnes máme Vánoce... Alespoň vám přínáším nový design, abych jsem trošku přinesla tu příjemnou vánoční atmosféru. Boože to zase tak rychle uteklo. Nejspíše neočekávejte ani žádné články z Vánoc, jak říkám, dávám si pauzu, takže i můj foťák si odpočine. No, mohla bych psát a psát, ale už to radši ukončím. Přeji všem krásné, šťastné Vánoce!!! A my se uvidíme možná tento rok a nebo možná až ten další rok či v tom horším případě konec, ale i tak mějte se krásně.

S láskou Xoxo Vanessa

Víte, kde všeci můžete jít? DO pííííí*eee!

22. prosince 2013 v 21:02 | Xoxo Vanessa |  My diary

Zendaya - Replay


No nazdárek.. :)) Jsem v takovém spěchu, že vážně nestíhám blog a už nemám ani důvod, proč sem přidávat tolik článku. Ještě k tomu jsem dostala na některé z vás averzi. Nevím, co máte za problém. Blog není žádná má povinnost a ani mě nějak neživí, abych na vaše lusknutí prstů přidávala články. Přidávám si je pro sebe a ne pro vás, když vám to tak vadí, tak jsem, nechoďte. Aspoň blog pro mě bude jako kdysi odlehčení, kde jsem se vždy uklidnila.

Další místo, kde asi brzo zešílím je u nás doma, bože jak já to tam někdy nesnáším. Nejhlavnější důvod proč chci, udělat maturitu je ten, abych se hned odstěhovala a mít konečně klid! A vše si zařiď podle sebe, jak mi to vyhovuje.

Většina z vás se těší na Vánoce, abych pravdu řekla, já ne. Jedině co na tom beru pozitivního je to, že mám volno a nemusím do debilní školy mezi ty koko*ské děcka, které jsou úplně trapné(krom čtyř mých kamarádek). :-* ♥

Abych nebyla jen negativně naladěná, tak jsem musela jít nakupovat. Momentálně nemám problém s financi, jsem dobře založená. Taky jsem si zašla na prodlužení řas, ale fotku nemám, protože na foceníčko není čas. V páteček jsem si udělala chvíli pro sebe a když máme ty prázdniny, tak jsem si udělala gelové nehty. :-* Juju, jsem zase frajerkááá! :))

Přidávám starší fotky, .. škoda, že nemám nové fotky.. To by jste čuměli.. :-** :D


Kdo to visí na nástěnce ve škole? Hihi


Romantická večeře

16. prosince 2013 v 22:34 | Xoxo Vanessa |  My diary

Alexandra Stan - Bittersweet (LIVE)Nazdár frajerky, nestihám, nestíhám a prostě nestíhám nic! Ale abych se přiznala, vůbec mi to nevadí. Docela tento pocit mám ráda, alespoň se nenudím. Dnes jsem měla odpolední praxi a zítra mě také čeká. Po praxi jsem si zašla s miláčkem zaplavat na bazén. Sice voda byla studená, ale bylo příjemně. Miluji večerní plavání a miluji vodu. I na jídelko jsme si zašli, na grilované kuřátko z tesca (tam dělají nejlepší grilované kuře) a ani posezeníčko v kavárničce nechybělo. Pokud bude čas, tak jsem na blog hodím pár foteček.

V páteček jsem si užila skvělou párty, haha. S mojí novou kamarádkou Barunkou jsme si zašly na stodolní a to na skleničku vína do klubu Mulaty a pak dále radši nemluvím, ale bylo fakt skvěle. :-** Že by další týden repete? Haha

A teď k fotkám, které přidávám. S miláčkem jsme si zašli na večeři do nejlepší restaurace, kde prostě vaří nejlépe. Nemám ani slova, abych vám řekla, jak bylo úžasně. ♥♥♥ Jídlo úžasné, atmosféra také, personál také, zmrzlinový pohár, šampáňo a sex, haha. Sakra, teď přemýšlím, co mi chybí? Poslední dobou vůbec nic! Jsem tak šťastná, že bych mohla radost rozdávat.

Mimochodem, už máte nakoupené Vánoční dárečky? Ptám se, protože já ne. :D:D Fakt nestíhám, ale počítám, že půjdu ve čtvrtek nakupovat dárečky pro mé nejbližší. :-* ♥ Nejspíše pojedu do Shoppinu, tak kočky, koho potkám? :P


Nejlepší jídlo, které jsem kdy jedla! Luxus, luxus, luxus !!!!!! Tří druhy masíček - mňaam!! Už se těším, až si to s miláčkem opět zopáknem.


A tak se přibývá na váze... Ale co, žijeme jen jednou! :-*


Mmmm romantika a pak směr k přítelovi domů, přišli jsme snad o pul noci. !! :-* ♥ Už jsem vám řekla, jak moc miluji mého přítele? :-* ♥

Konečně další článeček!! :-*

12. prosince 2013 v 17:18 | Xoxo Vanessa |  My diary

Dělová :) :-* [Demi Lovato - Neon Lights]


Heyaaa! Konečně vám vaše blogová kráska Vanessa opět píše "haha". Ano já vím, už bylo načase přidat nový článek. Prvé řadě vám chci poděkovat za vaši trpělivost a zkrátka, že tady pořád chodíte a baví vás můj blog "mucík". :-* Ještě vám chci poděkovat za vaše komentáře, jak za pozitivní, tak negativní.

Od doby, co jsem si zrušila ask, tak (díky bohu) najednou zmizeli haters. Byli tak hrozně otravní. I když se tady občas objeví zápornější komentář, tak to mi nevadí, protože je podaný slušnou formou a v podobě jen vašeho názoru. Ask jsem si založila za účelem, abych vám s určitými věcmi pomohla či abyste se něco nového o mne dozvěděli. Všechno bylo fajn, než se to zvrhlo k urážkám a výhrůžkám typu, že bych potřebovala dostat přez držku apod. to jsem si klepala na čelo a říkala si, to si snad děláte prdel ne? Všechno má své hranice a na takové vyhrůžky jsem neměla čas a ani náladu. Nikdy nevíte, co se skrývá za magora na druhé straně a proto jsem můj ask zrušila a nehodlám ho ani obnovovat. A to jsem chtěla na Vánoce novou webkameru, abych mohla nahrávat videodpovědi, no co už. :))

Holky, dnes se mi zdál tak krásný sen, kdybych vám ho směla, jen povyprávět, co se mi zdálo a o kom "mmmm". Ale bohužel nemůžu, když tento deníček je veřejný "haha". Hold, stará láska nikdy nerezaví. ♥ :D Ale byl to příjemný sen, haha.

PRAXE

Abych to tady nezanedbávala, tak vám přináším fotky z pondělní praxe. Na fotkách mě neuvidíte, ale můžete vidět mou kamarádku Danielku, kterou asi už znáte. Starala jsem se, o ní hezky. :-* Trhala jsem obočí, barvila jsem řasy, dále jsem dělala hluboké čistění a také nechyběla ani masáž dekoltu, krku a obličeje společně se zapracováním masky. ♥ Ťuťu, a pak jsme si své role vyměnily a já také ulehla na kosmetické lehátko, kde jsem si fajně odpočinula. ♥

- Pár našich masek na obličej:


- Danielka relaxuje na lehátku při napářce na hluboké čištění:


- Když se nudíme na praxičce, tak si čteme S vyplazeným jazykem:


- Barvím řasy mé kočičce Danielce:


ŠKOLA (ÚTERÝ):- Po škole jsme si zašly s holkami do mekáče. Pro tentorkát jsem zvolila zdravější formu a to salát. Ale řeknu vám v KFC dělají lepší salát.


Xoxo Vanessa

Pedikúra

6. prosince 2013 v 17:47 | Xoxo Vanessa |  My diary
Ánoooooo, konečně páteček! Bože jsem tak šťastná, zvládla jsem další unavující týden a teď je přede mnou ta lepší část, na kterou jsem se tak moc těšila a to na víkendíček! Ještě netuším, co budu provádět v sobotu, zda budu zlobit anebo budu hodná? To ještě uvidíme, haha. :-* A co máte v plánu vy kočky nebo jsou tady přítomní i kocouři? Muck :-*

Nedávno jsem přemýšlela nad moji návštěvnosti, samozřejmě jsem s ní spokojená, ale teď nesměřuji k tomu, zda jsem s ní spokojená či nikoliv. Spíše by mě zajímalo, kdo tady chodí. Myslím si, že bych byla docela dost překvapená. Třeba bych byla mile překvapená, ale také by se tu určitě našli lidi, které bych odtud hned vyvedla "haha". No jo, můj blog navštíví za den někdy více jak 300 návštěvníků a teď otázka, kdo se všechno schovává za toutou číslici? Fanouškové? Kamarádí? Nepřátelé?.... tož otázka, myslím si, že od každého trošku. :))


Přináším vám úterní fotečky z praxe, když jsem šla zavítat na ranní praxi. Kamarádka Verunka potřebovala modela na pedikúru, tak jsem šla a teď mám aspoň krásné nožičky. Po ranní praxi mě hned následovala má odpolední praxe, kde my jsme dělaly gelové nehty, jako každou úterní praxi. Docela se už těším na měsíc leden, kdy si prohodíme s druhou skupinou a my se budeme učit konečně pedikúru, které je v maturitních zkouškách a ta druhá skupina bude mít zase oplátku gelové nehty. No a já už budu umět všecičkooo! :-**


A teď pro změnu tmavší líčení:


Lehátko už pro mě připravené :P
Skalpíík.. :PNěco na mě leze :))

2. prosince 2013 v 21:16 | Xoxo Vanessa |  My diary

Chuckie feat. Maiday - Skydive


Ahoj miláčkové, tak článeček dovršil 30 komentářů a já svůj slib plním a přináším vám další článeček. Tento týden mám odpolední praxi, achjo zase celý den zabitý. Díky bohu, že praxi mám jenom dva dny. Ale je pravda, že některé praxe miluji, kvůli zákaznicím. Sice dnes jsem dostala dýško jen 20 korun, ale třeba před týdnem jsem dostala od jedné zákaznice dýško 110 korun "haha" asi jsem byla šikovná. Holky, někdy vám musím říct, s jakými zákaznicemi se dostávám do styku, člověk by někdy až nezachápal, alespoň mám srandovní zážitky. No, zítra na praxi budeme dělat gelové nehty, musí se mi podařit a doufám, že mé kamarádky budou spokojené, tak kočky zítra na mě myslete.

Asi na mě něco leze, jsem v jednom kuse unavená, vysílená, není mi nejlíp, bolí mě hlava a také v krku. Celé dny popíjím horké čaje. Hlavně teď nesmím onemocnět. Ve škole mě čekají samé písemky, jedna hned už ve středu "sakriš". Vůbec nevím, kdy se mám učit. Jakmile dopíšu tento článek, jdu vypracovávat maturitní otázku. A zítra? Přijdu domů až po 19 hodině, což jak se vidím, nebudu mít žádnou sílu na učení, prosím, prosím, ať mi zítra jde rychle učení do hlavy.

Tak tady tyto čtyři fotky jsem nafotila přímo pro vás, protože jsem věděla, že budete chtít článeček. Za jiných okolností bych se prostě nefotila, protože jsem vypadala strašně, ale slib je slib. :D:D Ale přece jen, nemusím jen přidávat modelové fotečky. Fotky jsou pořízené z dnešní praxe, kdy jsem vylehávala na kosmetickém lehátku přikrytá teplou dečkou, kde jsem odpočívala.


Ještě vám přináším jednu fotografii z Českých Budějovic, kde jsem šla dělat modela na nehty. Za téma této soutěže pořadatelé vybrali SVATBU a já šla za "nahou" nevěstu, haha. :-*


Můj včerejší obídek, opět z chachara. Minule jsem si objednala výborný ledový, těstovinový salát s kuřecím masem a s francozským dresignem. Tentorktám jsem chtěla ochutnat něco nového a proto jsem si objednala ledový kuřecí salát s jogurtovým dipem a taky byl moc dobrý. :)) Mňam, mňam.