Listopad 2013

Life!! Mír a Lásku!! :)* ♥

25. listopadu 2013 v 19:28 | Xoxo Vanessa |  My diary

Ahojulinky! :D :-* Vanesska vám přináší další článeček, jste rádi? Psala jsem, čím více komentářů tím dříve bude článek. :-* A je to tady, komentáře se mi pěkně nahromadily a je načase můj slib splnit! Už včera jsem měla v plánu napsat článek, ale poděkujte mému přítelovi. Můj miláček mě totiž pěkně unavil a já se na nic jiného nezmohla než ulehnout do mého pelíšku a koukat na Československo má talent a pak na Vyvolené.

Teď piju kávičku, poslouchám hudbu a je mi krásně! Co mě jedině štve je čas! Zbytečně rychle utíká, kdyby šel alespoň na chviličku zastavit. Není nic horšího, když zjistíte, že jste promarnili svůj život. Proto si teď přeji, abych svůj život NEPROMARNILA. Sice teď mi je osmnáct let, ale i přesto se hrozím dne, kdy se probudím a najednou mi bude cca 70 let. "Brrrrr" Zůstanu stará, sama, nemocná,… V hlavě mi budou probíhat tolik vzpomínek (jak jsem byla mladá), myšlenek, výčitek (kolik toho jsem ztratila) a už nic nepůjde vrátit zpět, … a proto DOUFÁM, že tady tento okamžik NIKDY v mém životě nezažiju!!!!!

Stále jsem mladý miláček, který je pod ochrannými křídly (od rodičů), dokud můžu, tak tenhle život si užívám. A jak jsem si užila tento víkendík? "haha" Když je člověk zamilovaný, má svou druhou polovičku, tak téměř nepotřebuje nic! K čemu směřuji? K tomu, že jsem víkend strávila s mým přítelem! Ách, ta láska. ♥ :)* Kladu si otázku, jak je možné, že náš vztah je krásnější a krásnější?! A kolik jídla jsem opět sežrala, to se radši ani neptejte,když se na to dívám zpětně - úplně se hrozím. :D

V sobotu můj miláček byl sám doma, až do neděle. Hned jsme toho využili, já si zabalila zubní kartáček, pyžamko a přímo jsem letěla k němu spinkat. V mé hlavně jsem měla menší pláneček, který jsem uskutečnila. Koupila jsem dvě láhve Avanti, které jsme si s miláčkem otevřeli při společné koupeli při svíčkách - ách ta romantika. Byla to nádhera! Do detailů vám nebudu popisovat mou vanu, ale můžu vám aspoň říct, že nechybělo: líbání na krku, na zádech, polívání šampaňským, masáž nohou (jééééé) a polibky po celém těle "haha",… Po skvělé vaně jsem objednala jídlo pro sebe, ale samozřejmě i pro Peťu. Já si objednala výborný těstovinový salát s francouzským designem a Peťa si dal čínské nudle s kuřecím masem… A jak zhodnotit tento den? Nádherný, nádherný a znovu nádherný! A ráno bylo taktéž nádherné! :D :-*


Naše skleničky se šampaňským, které na nás čekaly až si ulehneme společně s Peťou do vany a budeme si vychutnávat tuto neobyčejnou, kouzelnou atmosféru.


Ááááá... :-** Ještě teď mám husinu, když si vzpomenu na tak skvělou masáž od mého miláčka!!!


Ale jo,.. Nakonec jsem se rozhodla, že vám přidám, alespoň tři fotečky z koupelny pro menší ukázku. Rychle jsme se vyfotili a o malou chvíli jsme zhasli, napustili vanu pěnou, rožli svíčky a to začala být teprve krásná noc! Škoda, že tato atmosféra nešla zachytit. :)**


Objednané jídlo o kterém jsem se už zmíňila. Čínské nudle s kuřecím masem a výborný těstovinový salát s kuřecím masem a francouzským dresingem. ♥♥♥ Mňam, mňam, ...


Ať každý den stojí za to!

23. listopadu 2013 v 14:50 | Xoxo Vanessa |  My diary
Čauky mňauky mé kočičky. :-* Můj nadpis "Ať každý den stojí za to!" snad vystihuje vše. Opravdu bychom si měli užívat každičkou sekundu v našem životě, jak je známo nikdy nevíte, kdy je poslední. Je zajímavé, jak ti může pouhá jedna sekunda změnit život, jak k lepšímu, tak k totálnímu propadu. Ano, život je nefér. Nedávno jsem přemýšlela, kde se stala chyba, že jste začali na mě útočit s výhružkami a urážkami. A víte co? Ani se vám nedivím. Dost dokáže naštvat, když se má někdo dobře (jako já) a umí si užívat život na plné obrátky. Říkejte si, co chcete, ale je to závist. Mám vše, co taková puberťáčka potřebuje. Jsem zdravá, vypadám dobře, mám milující rodinu, nejlepšího přítele, nejlepší kamarádku, penízky na nákupy, nejmilejšího pejska, toto léto jsem si užila s přítelem dovolenou mých snů … a víte, co je nejhlavnější? Že jsem šťastná! "Dobrá nálada nevyřeší všechny Tvé problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí zato si ji udržet!" :D

Vzpomínáte si kočky, když jsem vám psala, že jdu fotit? A také jsem se vás ptala, jaké vlasy si mám udělat. Nakonec zvítězily vlnité vlásky. Chtěla jsem si vzít mé příčesky, protože jsem byla čerstvě ostříhaná a chtěla jsem mít úplně dlouhé, vlnité vlasy, ale bohužel kvůli času jsem to nestihla. Konečně dnes jsem si udělala čas a probírala jsem finální fotky, které budu chtít dát na úpravu, ale pořád se nemůžu rozhodnout. :D A proto jsem se rozhodla, že vám aspoň ukážu menší ukázku, co jsem měla na sobě. Záměrně mi nejde vidět do obličeje. Mého obličeje se budete moct dočkat až na finálních fotečkách.


Tak už je načase dopsat článek. A zrovna dnes bych toho mohla spoustu psát, ale nemůžu. Musím jít do vany, okoupat se, oholit se, vytrhat obočí, namalovat se a zkrátka dát se do krásy. Je víkend a já víkendy trávím s mým miláčkem, už se nemůžu na něj dočkat. Nejspíše miláček bude sám doma, tak k němu půjdu spinkat, jéééé. :-* Tak se mějte krásně a užívejte života, ťuťu. ♥


Jsem nejšťasnější a táák volná!!! Nic mě netrápí, jsem spokojená se svým životem. ♥Na focení nechyběl ani můj přítel, konečně budeme mít nové společné fotky!


Zanechte mi komentářek, když bude dost komentářů, bude dříve další článek. :)* XoxoV


Laškování ♥ :)*

21. listopadu 2013 v 23:03 | Xoxo Vanessa |  My diary

Alone - Heart (romantika)

- Přemýšlela jsem hodně krát, co bych chtěla být. Má volba vždy zaměřovala k nejlepší herečce nebo k nejlepší modelce, nakonec jsem se vždy rozhodla pro herečku. Totiž krásná herečka (celebrita) snad ještě více je fotografována fotografy a objevuje se v časopisech než modelka. Poslední dobou bych si přála jedinou věc a to umět nádherně zpívat. ♥ Štve mě, když si chci zazpívat nahlas, ale můj falešný hlas to nedovolí! :D Závidím všem, co umí zpívat, musí to být nádherný dar! Hlavně pocit, kdy můžete vyzpívat veškeré vaše emoce (zlobu, postesknutí, samotu, hněv, štěstí,…) Tento dar bych si přála i já. V příštím životě bych si přála od Boha, ať mě obdaruje nádherným zpěvem a já budu moct se stát krásnou, skromnou, talentovanou zpěvačkou.


No nazdárek. ♥ Už jsem přijela z Českých Budějovic, kde jsem zažila kupu srandy, poznala opět nové fajn lidí a zkrátka měla jsem se dobře. Hotel byl hezký, čisté postele, záchod a koupelna byla taktéž čistá, což je pro mě hlavní. Ale jinak v Českých Budějovicích bych nechtěla bydlet. Celkový pocit z tohoto města na mě nepůsobil kladně. Každý nadává na Ostravu, jak je škaredá, ale já bych neměnila. Už jen kvůli tomu kolik tady máme krásných, obrovských nákupních center, které milujííííí!

Vždy jsem si přála hodně moc komentářů na mém blogu. Teď odjedu, podívám se na poslední článek a nemůžu své oči odtrhnout. Říkám si šálí mě zrak nebo vidím dobře? Ano, ano mám přes 40 komentářů, čím pak to asi bude? :-** Co musím napsat, moc, moc jste mě potěšili a děkujííí! Mé přání bylo vyslyšeno.

A teď k fotečkám, které přidávám. Nedávno jsem si užila velkolepou párty s mojí kamarádkou Danielkou, která je prostě můj nejkrásnější miláčineček. :-* ♥ A s ní? Nejlepší párty! A proto jsme se teď nedávno domluvily a vyrazily jsme do ulic (do klubů), ať jim ukážeme, jak se tančí a jak se má správně bavit! Než jsme vyrazily na stodolní, tak jsme trošku popily u Danielky. Nechlastaly jsme jen tak obyčejné krabicové víno. :D Udělaly jsme si večer s plnou parádou. Nechyběly nám jednohubky, hroznové víno, brambůrky ani různé druhy sýrů, které se hodí k bílému vínu. Na fotce můžete vidět, že atmosféru jsme si doladily svíčkami.

Tyjoo, budu muset si dávat pozor, co píší na blog. Měla bych si uvědomovat, že poslední dobou mě zná více lidí. Za tyto dva týdny už tři holčiny s kamarádkami se o mě bavily či volaly "Není to Vanessa?", "To je Vanessa" … Musím říct, že je to moc milé. ♥ Chci vám říct, holky nebojte se, klidně za mnou můžete přijít. :-* Nejsem tak namyšlená, jak se zdám z fotek.


A tak si žiju. :)*


Ze zkušeností už vím, když jsem pod vlivem alkoholu, tak se fotit prostě nemůžu. :D Alespoň, že ty ruce existují. :DMimochodem s Peťánkem jsme si pořidíli jednu hru - laškování. "haha"


Nákupy, nákupy, nákupy - nejšťastnější ♥

17. listopadu 2013 v 17:41 | Xoxo Vanessa |  My diary
Ahoj pusinky. ♥ :-* Přináším vám pár foteček z víkendu a jednu fotografii ze stužkovacího večírku, který proběhl v celku fajn. Dala jsem si pár skleníček vína a hned jsem se bavila o něco více! "haha" Co mě štve, měly jsme objednané fotografy, ti naštěstí dorazily, ale problém je, že fotky budeme mít až za dlouho.

V úterý mám jet do Českých Budějovic, kde budu přes noc. Byla jsem vybraná (ze školy), že půjdu jedné holčině dělat modela na nehty, samozřejmě nehodnotí se jenom nehty, ale také celková vizáž. Teď jsem na nervy, protože se mi dělá opar a docela pěkně velký, zítra to budu muset říct naši mistrové, což si myslím, že by to mohl být velký problém. Kdyby nakonec nemohla jet, tak by mohl být další menší problémek, že je koupené oblečení s mou velikostí.

V sobotu jsem byla nakupovat. Nejenom, že mám nové luxusní kozačky, ale také mám nové rifle, tričko s dlouhým rukávem, tričko s krátkým rukávem a béžové válenky - haha. Sakra, budu muset opět všechno nafotit, ať se vám můžu pochlubit.

V sobotní den jsem strávila s mým Peťánkem, zašli jsme si na čínské nudle, potom jsme šli k němu spát, kde jsme si zase objednali jídlo. Achjo, sobotní den jsme jenom prožrali a to ani nemluvím, kolik jsem snědla brambůrků a různých čokoládek. Nechybělo ani mazleníčko. :P V neděli ráno (dnes) jsme si s miláčkem zajeli do Futura na kávičku. Bylo brzo ráno, tak jsem se ani nemalovala (viz druhá fotka). Miláček si udělal také radost, pořídil si nové tričko, mikinku a rifličky. ♥♥♥ :-** Dnes jsme byli trochu oba dva dojebaní, když jsme si uvědomili, že končí víkend a nás čekají povinnosti - mě škola, Peťu práce.

Za chvíli s mými miláčky půjdu na večerní procházku. Koho pak myslím? Jerrynka a Peťánka, jo a mé nové valenky. haha. :-*


Dnešní fotka na které jsem nenamalovaná! Bez make-upu, pudru, tvářenky, obočí, tužky, stínu a také bez řasenky aneb já v přirozené kráse:


Dnešní vychutnáváníčko ranní kávičky s miláčkem. :-*


Miluji, miluji a znovu miluji moooc!! :-* ♥ Nic se nevyrovná lásce.


Stačí dvě věci, alkohol a love box a o zábavu je postaráno. :D


Stužkovací večírek

15. listopadu 2013 v 14:20 | Xoxo Vanessa |  My diary

LAMBE ALABAKOVSKI - Zemi se

-Mám slabost, pro cizince a nebo pro písničky, které jsou nazpívané ve španělštině, italštině či, jak tady tato v makedonštině.


Hey, hey bitches! Konečně páteček a my máme před sebou další víkendíček, doufám, že máte nějaké super plány a nebudete znudění trčet doma - to je to nejhorší, co můžete dělat. Samozřejmě já plány mám, jako každé víkendy, budu trávit s mou láskou. Ještě nevíme, jestli zajdeme do shoppinu, nebo do kina anebo půjdeme ke mně domů na film "ťuťu" :-* ♥
Dnes mě čeká stužkovací večírek a nevím proč, docela jsem nervózní, jak to bude probíhat apod. doufám, že se večírek obejde bez pomluv. Nemůžu už vypisovat, protože nestihám a musím se jít připravovat.

Přidala jsem pár foteček, které jsem pořídila tento týden, tak čauky mňauky. :-*

Včera jsem si zašla do solárního studia, abych chytla hezkou, tmavou barvičku do šatů. No, nejspíše jsem to krapet přehnala a spálila jsem se. :D Jenom mám rudý obličej, který nejde přehlédnout. "haha" Od včerejška se potírám bílým jogurtem :D a doufám, že se mi podaří zakrýt make-upem můj nový rudý. :D Hlavně se modlím, ať se nezačnu olupovat, ale zatím - dobrý :DSakra a je to tady. Opět jsem zavítala do KFC v tomto týdnu snad po třetí. :D A to nemluvím, když jsem moji lásku v neděli zvala do Mekáče, no nic .. dávám si opět pauzu s fastfoodama. :D
Upřímně? Tato fotka se mi nelíbí, spíše já se sama sobě na ní nelíbím.. Přidávám ji sem proto, protože žádné nové fotky své nemám, tak snad se uspokojíte s toutou fotečkou:


Můj miláček měl hlad, tak jsem musela udělat nějakou rychlovku. Připravila jsem pro něj hovězí steak s hranolky, jooo a prý byl dobrý. :-**


A tady máte Vanessku ve škole - pilná žačka! :D


Outfit

13. listopadu 2013 v 22:33 | Xoxo Vanessa |  Outfits
Heyaa bitches! :* Máte se? Já se mám krásně, sice trošku unaveně, ale mám se skvěle! :D Zítra mám úplně dělo rozvrh, učíme se jen tři hodiny. Mám na 8.00 do 10:30 - jéééé! A pak směr solárečko, musím se trošku opálit do nových šatů na stužkovací večírek. Ano, správně čtete, konečně, konečně a ještě jednou konečně jsem sehnala šatičky! Sice to nejsou úplně mé vysněné šaty, mohly by být upnutější, ale jo - jsem spokojená. Nejspíše jste zvědaví, jak vypadají a ano ukážu je vám, ale až po stužkovacím večírku. Máte se na co těšit, doufám, že vyjdou pěkné fotečky, které budu všechny moct tady na blog přidat! Jinak v pondělí jsem si pořídila nové sexy, vysoké, černé podpatky, které vám samozřejmě také ukážu. Nejspíše tyto nové botičky mě budou doprovázet po celý večer na večírku.

Zítra bych si mohla konečně udělat více času a přidat další článek, ale jsem zvědavá, jak zítra budu stíhat mé veškeré plány. Zítra mám naplánované, že si udělám gelové nehty, které jsem si měla udělat už dnes "haha". Pro dnešní den přidám alespoň outfit s novými božskými džíny z obchodu Leonella, které jste mimochodem mohli vidět ve článku, když jsem byla volit. Tento outfit jsem fotila dne 20.10. 2013, už bylo načase ho sem přidat, když jsem si dala tu práci s focením. :D

Sluší mi to? :)*Starbucks coffee [Shopping Park]

11. listopadu 2013 v 0:43 | Xoxo Vanessa |  My diary
Zdravím miláčkové, nejraději bych si teď šla lehnout do postýlky a věřte mi, během pár sekund bych byla tuhá. :D Sice vstávám za pár hodin, protože mám ranní praxi, ale néé - já nejdu spát a to kvůli jedinému důvodu. Slíbila jsem vám na asku, že přidám článek, tak svůj slib plním. I když už většina z vás sladce spinká v pelíšku (nechť se vám zdají jen ty nejkouzelnější sny). Alespoň na vás čeká článeček ráno nebo odpoledne nebo prostě, až zavítáte na můj blog.
Dnešní den jsem strávila doma u počítačku, kde jsem si s vámi psala na mém asku a musím říct, byla s vámi sranda, opravdu jsem se bavila. No a k večeru jsem měla namířeno společně s mojí kamarádkou do slavné kavárničky Starbucks (v Shoppink Parku). Miluji Starbucks kávu, ale třeba má babička by se zhrozila, kdybych ji pověděla, že za jednu kávu jsem utratila 115Kč "haha". Kočky, zhřešila jsem, ke kávě jsem si dala dezertík a to pěkně lahodný, tučný, čokoládový muffinek, který se mi tou dobrou radostně rozplýval na mém jazýčku. "hihi"
S kamarádkou, kterou vám teď představím, jsem se měla tak skvěle, až mi z toho bylo špatně. :D:D A to jako fakt, já jsem se tak smála, že jsem se málem počůrala, dělaly jsme různé blbosti, ... mě to tak vyčerpalo, že se mi udělalo tak špatně, že to semnou málem švihlo. Bála jsem se, že nedojedu ani domů, naštěstí kamarádka ode mě bydlí tři minutky pěško, takže jsem nejela pozdě večer sama domů. Jo a už je mi lépe. No a teď k mé kamarádce, už párkrát jsem vám o ní psala na mém blogu, jestli si pamatujete, pokud ne, tak pro vás mám pár zajímavostí, které tu šupnu:

-Je to má nejdelší kamarádka.
- Doslova ji znám od pískoviště.
- Chodila jsem s ní do školky a také do základní školy, kde jsme spolu seděly.
- Jmenuje se Andrejka.
- Nejhodnější, nejobětavější člověk, kterého znám.

- Její přednost, nemaluje se a stejnak je krásná!
Bylo nádherně, každý mi jen může závidět

8. listopadu 2013 v 22:48 | Xoxo Vanessa |  My diary
Zdravím kočky, tak jsem se dodívala na Vyvolené a řeknu vám, jsem pěkně naštvaná, že postoupila ta uječená slepice Eva, já ji prostě nesnáším, fandila jsem Regině. Na koho opravdu chytám velkou averzi, tak to je na Pavlínu, asi jsem dospěla k názoru, že se na Vyvolené dívat už nebudu. :D

Jakmile dopíšu tento článek, čeká mě chystaníčko na zítřejší ranní focení. Přemýšlím, jestli si mám vlasy nakulmovat nebo naopak si je vyžehlit. Nyní se mi více líbí varianta nakulmování, ale záleží, jak budu stíhat, protože mi to zabere více času. A co vlastně budu fotit? Žádné spodní prádlo, ale chci se vyfotit v červených romantických šatech u vody.
A co mám v plánu po focení? Velmi důležitý bojový úkol. Půjdu na lov do obchoďáku, společnost mi bude dělat Peťa. Potřebuji sehnat hlavně upnuté, sexy šaty na stužkovák, který mám příští týden. K té příležitosti se porozhlédnu po kozačkách, doplňcích, a tak … sakra potřebovala bych tak milion, abych byla kočka. :( Já už to vidím, jak naschvál nic neseženu a vše bude zbytečně předražené a hnusné. Tak myslete kočky na mě a držte mi palce.

A teď k té příjemnější častí, alespoň pro mě. Vzpomínám si, jak jsem se v srpnu opalovala hezky na sluníčku u moře s mým miláčkem. Byla to nádherná dovolená, dovolila bych si říct ta nejlepší. Nedávno jsme se bavili a plánovali další. Peťa přišel s tím, že bychom si ji mohli zakoupit už teď, ale kdo ví, jak to vše dopadne. Možná vám v prosinci napíšu, že už mám zakoupenou dovolenou, třeba do Španělska, kam se chceme podívat. "haha"

Muck, užijte si fotky.
"I Can't Love Them Both"

3. listopadu 2013 v 19:35 | Xoxo Vanessa |  My diary
Tak teď jsem dodívala na další díly upířích deníku. ♥ Musím si chvíli odpočinout, než půjdu na další koukáníčko "haha". Já prostě miluji, miluji, miluji, miluji strašně moc tento seriál! Asi si budu muset zajít k doktorovi, zda nejsem nemocná - pěstuji si totiž krásnou závislost! :D Kdybych jsi mohla vybrat, jak můžu vypadat, hned bych vykřikla, jako NINA DOBREV. Je to ta nejkrásnější žena na světě! Dokonalá kráska s něžnou tvářičkou, ale přitom je tak sexy!

A teď kočky mám na vás otázku:

Sakra, tak kdo je lepší Stefan či Damon?

- Já na tuto otázku nedokážu odpovědět. …


Jsem strašná ciťka, zase držím slzičky na krajíčku… Nádherné video ♥♥♥ Dotyčný je velice šikovný. :))


Holaa! :)*

3. listopadu 2013 v 15:54 | Xoxo Vanessa |  My diary
Přeji příjemnou neděli. I když pro mě tak příjemná není, dívám se na hodiny a už jsou skoro čtyři, což znamená, že čas opět rychle utíká. Ani se nenaději, bude večer, půjdu spát a budu muset přivítat další den a to pondělí - achjo. Naštěstí v pondělí nemám školu, ale praxi, ale i tak se netěším. Jinak dnešní neděli si užívám, tak že jen polehávám v postýlce a odpočívám, jakmile dopíšu tento článek, jdu se dívat na TVD "haha".

Když tak přemýšlím, tak mě docela mrzí, že jsem vám nepopřála šťastný, strašidelný Halloween + jsem mohla přidávat tematické články. Když tak přemýšlím, je to škoda,… Já miluji Halloween. Vždy mě mrzelo, hlavně jak se byla malá, že se tento svátek neslaví u nás, jako v Americe. Když jsem projížděla nejnovější fotky celebrit, jak vyráželi na párty v různých strašidelných kostýmech, hned jsem chtěla jít na takovou párty. A co vy, lákají vás Halloweenské párty? Já jako malá společně s kamarádkami jsme dělaly doma různé Halloweenské párty - vyvolávaly jsme duchy a tak :D - milovala jsem to!

Včera v televizi dávali horor Halloweenská noc. Řeknu vám, trošku jsem se bála, ale to jen díky tomu, že doma všichni už spali, byla půl noc, všude zhasnuto, tak to ve mně vyvolávalo divné pocity (strach). :D


Už jsem vám psala, že já mám toho nejlepšího pejsánka? Je to moje malé miminko, které miluji. ♥♥


Poslední dobou si dělám docela často na snídaní ledové smoothie. ♥♥♥ Je zdravé a tak dobré, to mi připomíná … jdu si udělat další "haha" :-*


Pac a pusu :-*