Srpen 2013

Miluji filmové maratóny

29. srpna 2013 v 1:31 | Xoxo Vanessa |  My diary
Nazdárek. :-* Jsem tak nadšená, návštěvnost jen roste, děláte mi opravdu radost. Bylo mi hned jasné, že vysoká návštěvnost nepřinese jen klady, ale i zápory. Chtěla jsem se teď vyjádřit k těm, co mi píšou anonymně. Vážně někteří mě baví tím, jak se snaží mě změnit - to jako vážně? :D To stejné bych mohla psát i já vám, ať se změníte a jak jste trapní. :D Ale pořád jsem na tom lépe jak vy. Na rozdíl od vás si užívám života a nesleduji a nekomentuji cizí životy. ♥ Mám ty nejlepší kamarády, rodinu, přítele, a dokud oni si nezačnou stěžovat, tak se měnit nebudu. :*

Dnešní den jsem strávila s mým zlatíčkem. Je to má nejdelší kamarádka, kterou mám. Doslova ji znám od pískoviště. Je tady pro mě vždy. Jakmile potřebuji pomoct tak vím, že nikdy by se na mě nevykašlala. Jak dlouho se známe? Tybrďo snad 13 let, tak se pozná opravdová kamarádka. Kolik zážitků s ní mám. Chodily jsme spolu do školky, do školy a také jsme byly společně u moře, …

Dnes jsme si udělaly další krásný den (nevím, jak vy, ale já se snažím poslední dny prázdnin pořádně užívat ). Koupily jsme si pizzu, nachos, brambůrky, bruschetty, popcorn, víno a ani jednohubky nechyběly. Veškeré dobrůtky jsme měly a teď "huráá" na filmový maratón. Jste zvědavé, jaké filmy jsme si pustily? Tak já vám to povím: V kůži třicítky, Bejvalek se nezbavíš, Pod jednou střechou, hlavně nezávazně. Filmy jsem viděla poprvé a jak moc se mi líbily ani slzičkám jsem se neubránila. :D:* V tomhle ohledu jsem strašná ciťka.


Taky milujete, když s kamarádkou zalehnete do pelíšku pod peřinu, zatáhnete žaluzky, jíte popcorn a sledujete filmy? Miluji tu pohody. Hlavně, že vypnu a v té chvíli nic neřeším, krom filmu, kde si pak vyliji veškeré emoce ale pak mi je fajn! :D:* Přiznám se, že vždy mi fajn po filmu není … někdy jsem tak nasraná, jak to špatně dopadne a nebo zkrátka žárlím! :D:*


Jak se starám o mou pleť, když se objeví akné

28. srpna 2013 v 0:12 | Xoxo Vanessa |  Péče o obličej
Myslím si, že pro dnešek mému blogu neublíží, když odbočím od mého deníčku a článek bude směřovat jinde. Rozhodla jsem se, že by bylo fajn, kdybych vám napsala, jak se starám o mou pleť. Pak ve mně trklo, že by článek byl moc dlouhý a všechno by se sem nevešlo. Proto jsem pro dnešek zvolila lepší možnost a to takovou, že vám napíšu, jak jsem se starala o mou pleť během těchto dnů.
Když jsem přijela z dovolené, měla jsem menší problém, o kterém jsem vám na blogu nepsala. Byla jsem opět zoufalá, co se týče mé pleti. Na dovolené mi nesedl opalovací krém a po mém obličeji hlavně na čele mi naskákalo milion jebáčku. Opět jsem byla totálně na nervy, ale díky bože už je to za mnou. A vlastně, jak jsem se starala o mou pleť? Tak pozorně čti:

Jako potřebný základ, aby byla vaše pleť čistá, je odličování. Pokud si špatně odlíčíte vaši pleť, pak se nedivte následkům, jako předčasnému stárnutí nebo pupínkům. Já se MINIMÁLNĚ odličuji 2x denně a to večer a ráno. Miluji, když si odlíčím mou pleť. Hned cítím, jak má pleť nabude svěžesti a čistoty. Teď mi sedly dva odličovací přípravky a to od Garnieru a Dermacolu čisticí pleťová mléka, které vážně moc příjemně voní - doporučuji.


Teď vám prozradím můj fígl, který pomáhá proti akné (jebáčkům). A to jednoznačně Tea tree olej, pokud toto zázračné antiseptikum nemáš doma, tak děláš chybu. A co je Tea Tree olej? 100% čistý olej čajovníku australského je nejsilnější přírodní antiseptikum. Příznivě působí při kožních infekcích, menších popáleninách, drobných řezných rankách, akné, aftech, oparech či plísňových infekci. Pro mě je to zázračná lahvička. :))


Další přípravek, který tyto dny "boj proti akné" mi nesměl chybět, byla alpa. Né proto, abych se ožrala a zapomněla, jak mám hroznou pleť. :D Důvody byly však jiné, … Ráno a večer jsem na vatový tampónek nalila trochu alpy a očistila jsem si s ní pleť. Holky, kdo bude používat alpu, dávejte pozor! Díky alkoholu, který se v ní nachází, můžete si svou pleť přesušit a následně vám může vzniknout paseka. Alpa je dobrá na zbavení pupínku, ale na dlouhodobé užívání to bych neriskovala. Nebo ji používejte přímo na "postižené" místo než na celý obličej.


Ani já nevydržím na svém obličeji jen tak nechat pupínky, které všichni nesnášíme a proto během chvíle začnu do nich dlubat, rýpat, mačkat,… Někdy mi to pomůže, někdy bohužel si to moc rozrýpnu. Tento týden jsem byla šikovná a moc hezky jsem si je vymáčkla.

Před a po vymáčknutí pupínku musíme vždy svou pleť odlíčit - to je snad všem jasné. Někdy, když svou pleť moc rozdrbu, tak mi pomáhá přírodní antibiotikum koloidní stříbro, které má účinky: hojící, regenerační, zklidňující.


Znáte galvanickou žehličku? Určitě někteří ano a někteří ne. Je prostě skvělá na pleť, na vrásky a dokonce i na celulitidu.
Co je galvanická žehlička a jak funguje? Žehlička velikosti a vzhledu klasického depilačního strojku funguje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu (povzbuzuje buňky k vyšší aktivitě) a je natolik chytrá, že si i sama identifikuje typ pleti, podle kterého si sama nastaví intenzitu a poté započne hloubkové čištění pleti ve všech vrstvách kůže.
V následující části se žehličkou do pokožky vpraví kosmetické přípravky, které pleť vyživí a vytáhne z pleti všechny nečistoty a toxiny, které jsou v ní obsaženy.
Před samotným žehlením je na obličej nanesen gel, který podporuje obnovu pleti společně s následným žehlením. Doba, za kterou je pleť důkladně vyčištěna se udává okolo 28 dní, může se však mírně lišit podle věku ženy.

Celý zákrok trvá jen 10 minut ve dvou pětiminutových fázích, je samozřejmě bezbolestný a již po jednom použití jsou viditelné očekávatelné výsledky. Ze začátku se žehlení provádí zhruba třikrát týdně, poté stačí žehličku používat pouze jedenkrát za týden.


Oslava výročí v Chorvatsku :*

26. srpna 2013 v 22:30 | Xoxo Vanessa |  My diary
Zdravím mé fanoušky. ♥ Než se rozepíšu, tak v první řadě se chci omluvit za mou aktualizaci. Ale měla jsem tak nabité dny, že jsem vůbec nebyla doma. Určitě mě chápete, musím si užívat poslední dny prázdnin. Jen zítra nemám žádný program, ale naopak ve středu to se s mojí kamarádkou rozhodně nudit nebudeme. :* Podle mé náladičky se rozhodnu zda tento den zdokumentuji. Mé oči můžu jen nechat na mém toplisu, krásně mi návštěvnost stoupá. Jsem zvyklá za den cca 300 lidí, ale ne cca 650 … a to pořád roste a roste. Myslím si, že velké zásluhy mi dělá klip "pěkný holky". :P:* Klip už je nahraný na jiné stránce, hádejte na jaké? :D

A teď zpátky k Chorvatsku. Co bylo zkrátka nádherné? Bylo to, že s mým miláčkem jsme mohli právě prožít naše výročí u moře. ♥ Krom toho, že jsme se cukrovali celé dny na pláži, tak večer nás čekala romantická večeře. Výběr restaurace nebyl až tak jednoduchý, když jich tam bylo spousty. Nakonec jsme si vybrali skvělou restauraci s nádherným výhledem a se senzačními židlemi (vážně byly pohodlné). :D Není nic krásnějšího, když vám hraje romantické hudba, máte nádherný výhled na moře, měsíc s hvězdami přímo září, venku je krásně a hlavně naproti sobě máte tu nejlepší osobu. ♥ S miláčkem jsme si oba dva dali: kotletu a k tomu hranolky. Lidi! To bylo tak vynikající! Jakmile se dívám zpětně na to jídlo, tak mi stéká slina po tváří. Ano, ano… tak moc jsem si pochutnala, jak už dlouho ne. Náš večer neskončil jídlem. Objednali jsme si červené víno. Řeknu vám, víno mě nikdy moc nelákalo, vždy jsem si radši vybrala šampaňské, ale to víno bylo tak lahodné, že jsem opravdu nechápala. Zkrátka boží večer. Povídali jsme si a povídali, bylo mi moc fajn (vůbec se mi nechtělo jet zpátky domů). K výročí jsme si tentokrát žádný dáreček nekoupili. Rozhodli jsme se, že se sami sebe navzájem pozveme. Já pozvu Peťu a Peťa mě. Platili jsme v přepočtu na české peníze 1000Kč a opravdu stálo to za to. ♥

Bohužel ten den jsme se moc nefotili, protože jsme si užívali a nebyl čas na focení. Tak aspoň takové fotky přidávám. Muck :*


Giveway

26. srpna 2013 v 18:02 | Xoxo Vanessa |  My diary
Zdravím. :* Když jsem přijela z dovolené, tak jsem vám psala, že jsem vám něco menšího přivezla. Chtěla jsem vás s něčím menším potěšit, ale problém byl ten, že všude v Chorvatsku prodávali různé magnetky, pohledy a samé takové ty suvenýry, … Jakmile jsem zahlédla obchůdek, kde prodávali lapače snů, hned ve mně trklo, že některým by se tenhle dáreček mohl zalíbit. ♥ Snad vám nemusím psát, jaký má vyznám lapač snů (to snad každý ví). Já osobně miluji různé talismany.

Pokud bude zájem, tak tato giveway nebude poslední a příště se třeba můžete těšit na kosmetiku, které nikdy není dost.

Je mi moc líto, že vůbec nestíhám a bohužel jsem nestihla ani fotky přefotit, tak se omlouvám za špatnou kvalitu.

A jak vyberu výherce? Tak, že ho přes program vylosuji. :))


Do komentáře napiš:

Přezdívku:
A jakou dlouho znáš můj blog:

souboje-blogerek.blog.cz

26. srpna 2013 v 14:46 | Xoxo Vanessa |  My diary

Omlouvám se, ale dnes už určitě bude giveway (v 18:00 hod).


Páni …♥ Nepíšu tento článek kvůli souboji, ale proto, jak mě to nesmírně potěšilo. Nevím, jak ostatní blogerky, ale já si takových věcí moc vážím. Je to pro mě nesmírná čest, že mě někdo zařadil mezi nejlepší blogerky. Čím déle bloguji pomalu vidím mé pokroky. Jsem ráda, že jsem vás ještě neomrzela ba naopak. A o mé rostoucí návštěvnosti už ani nemluvím, děkuji, děkuji a děkuji moc. Je mi jedno, pro koho budete hlasovat, jen jsem se chtěla pochlubit. :D :-**PatCrycheer - PĚKNÝ HOLKY (BEAUTIFUL GIRLS)

25. srpna 2013 v 21:02 | Xoxo Vanessa |  My diary

I já zdravím všechny pěkný holky. :-*


Tak a je to tady!!! Konečně Patrik vydal svou novou hitovku "PĚKNÝ HOLKY", kde mně můžete zahlédnout. Docela jsem překvapená, natož, že jsem se zúčastnila jen jednoho natáčení tak jsem tam často. Jsem moc ráda, že jsem do toho šla. Nejen, že jsem potkala suprové lidi, ale hlavně byla sranda. ♥

Ták a já už jsem ticho. Teď jsem zvědavá na vaše názory.

Mám rád pěkný holky, rád, rád, pěkný holky ...

-No není to chytlavý? :D:)


Když hraji na klavír

22. srpna 2013 v 14:43 | Xoxo Vanessa |  My diary

Zítra přijďte čeká vás tady giveaway


Čauko. :* Dnes jsem trochu unavená a přiznám se i líná, což na sobě nesnáším. :D Proto nepřidávám slíbený článek, o kterém jsem vám psala včera. Možná ho přidám večer, ještě uvidím. Myslím si, že vůbec nevadí, když na chvíli odbočím od dovolené.

Před dovolenou jsem si sundávala gelové nehty, abych si zašla na nové. Než jsem tak uskutečnila, tak jsem toho rychle využila (že nemám nehty). Posadila jsem se za klavír, na kterém jsem už dlouho nehrála. Začala jsem si jen tak hrát, bylo to velmi příjemné, a proto jsem se rozhodla, že pro vás natočím kratší video. Aspoň mě uvidíte i v jiném světle než jen, jak chodím po nákupech, jak se šperkuji, apod. …

Omlouvám se za špatnou kvalitu videa, jak obrazově tak zvukově. Bohužel nejde moc slyšet dynamika a trochu mám rozladěný klavír. Snad to nevadí a vy se spokojíte s takovým videem. :*

A schválně, kdo věděl, že umím hrát na klavír?Xoxo Vanessa

Večerní drinky

21. srpna 2013 v 15:30 | Xoxo Vanessa |  My diary
Čauky mňauky :* Vaše blogerka Vanessa vám přináším další článek do mého blogového deníčku. Článek směřuje k mému nočnímu životu, jak jsem si s miláčkem užívala na dovolené v Chorvatsku. Rozhodně večer jsme netrčeli doma u televize - to bychom byli blázni. Jakmile jsme přišli z moře, pokaždé jsme si dali sprchu, abychom ze sebe smyli sůl (to určitě znáte). Po sprše začali mé oblíbené úpravy a pak směr "noční život" do městečka, kde jsme převážně chodili na večeře a na drinky. Jak už jsem zmínila drinky, tak jsme nechodili jen tak na ledajaké drinky, ale vážně na výborné! Mmm… řeknu vám, to byl život. Nechodili jsme si sednout do uzavřených klubů, ale naopak do otevřených barů, kde to vypadalo prostě krásně. Co myslím tím vypadalo krásně? Že to nebyl obyčejný bar, jak tady v Ostravě známe. Sedíš na terase blízko moře okolo tebe palmy, příjemný vánek tě omývá a hlavně máš nádherný výhled na moře. Vidíš kouzelný měsíc a posloucháš příliv a odliv. ♥♥♥ Holky řeknu vám, tak senzačně jsem si odpočinula. To jsem potřebovala, snad jsem nasbírala plno síly a za chvíli hurá do školy a učení na maturitu. :( sakra!! :D:D A kdo nejvíce si odpočinul? Mé vlasy, ty jsou mi nejvíce vděčné... :D týden jsem je nevřaždila žehličkou. :*:D

Bojím se, že vás můžu už nudit těmito články a proto zítra se můžete těšit na článek i s videem. ♥:*


#Nej, nej, nej, nej :** prostě nejlepší drinky ♥


#Večerní procházka po pláži u moře, než jsme si šli s miláčkem na drink.

#A tady si už vychutnávám drinčík s papajou

Z pláže ♥:*

20. srpna 2013 v 13:47 | Xoxo Vanessa |  My diary
Zdravím mé kočky. :-* Dnes máme v Ostravě sychravé počasí a já můžu jen vzpomínat, jak před pár dny jsem ještě ležela na pláži a slunila jsem se v Chorvatsku. ♥Na provokaci dnešní článek bude ukazovat, jak jsem si užívala odpolední dny plné sluníčka.

Mám spousty fotek z pláže. Budu je přidávat postupně. Nebudu je všechny míchat do kupy, mám je rozdělené podle dnů.

Když tak přemýšlím, tak jsem vám neřekla, jaký vypadal můj první den v Chorvatsku. No a jak vypadal? Hodně zajímavě. :D Peťa se hned první den spálil a ještě k tomu ho štípla vosa, mě při opalování posral pták a to není vše … :D pak začalo pršet (naštěstí dlouho nepršelo). Ale pak ostatní dny ty byly jen nádherné, každý den lepší a lepší. ♥♥♥

Pár lidí mí říká, když jsem nenamalovaná tak jim nepřipomínám Češku, ale indiánku. :))

Pořád se máte na co těšit, články ještě budou z mé nádherné dovolené a video vás taky nemine, takže buďte nadále naladěni na tuto stránku Glamour-Vanessa.

Mějte se krásně Vaše indiánská Vanessa. ♥:*


Druhý den v Chorvatsku (večer)

19. srpna 2013 v 19:18 | Xoxo Vanessa |  My diary
Nazdáárek :-* … Bylo těžké se rozhodnout, jaké fotky mám dříve přidat, když jich mám 600. :D Nakonec jsem se rozhodla, že přidám fotky z druhého dne, kdy jsme si zašli s mou láskou na první večeři v Chorvatsku. Sice chlubit se nemá, ale já se pochlubím. Tady tuto večeři jsem zaplatila já a měla jsem z toho velmi dobrý pocit. Peťa si dal hranolky se skvělým dochuceným kuřecím masíčkem k tomu pivo (nechápu komu chutná pivo, vždyť je tak hnusně hořké, jak si to člověk může vychutnat? :D..) a já jsem volila na jídlo lehký kuřecí salátek. Na pití jsem rozhodně nevolila pivo, ale 100% pomerančový džus a bílé víno. ♥Rozhodla jsem se, že si budu udržovat štíhlou linii. "Haha" co myslíte, vydrželo mi to po zbytek dovolené? Ani se neptejte, kolik jsem toho snědla v ostatních dnech. Ale co už, však jsem byla na dovolené, tak jsem si dopřávalo no. :D
Nevím, jak fotky na vás působí, ale já se sama sebe vidím velmi šťastně a také, že jsem byla a jak moc. ♥Chci zpátky,…

Myslím si, že to byla dobrá volba začít takovým článkem. Lepší je začít něčím neurálním a pak to stupňovat na lepší a lepší. ♥:* Takže se máte dále na co těšit.

Vaše milujicí Vanessa. :*