Leden 2013

Můj dnešní den, jak přibližně vypadal:

30. ledna 2013 v 21:10 | Xoxo Vanessa |  My diary
Krásný večer všem! Už od rána jsem na vás myslela a fotila jsem všechno, co šlo. Ze spousty vyfocených fotek jsem vybrala osm nejlepších, které teď přidávám. Chci vám přiblížit jeden z mých obyčejnějších dnů, když je škola.
Dnes jsme měly na osmou vyučovací hodinu a myslíte, že já dorazila včas? Bohužel jsem opět zaspala, naštěstí jsem přišla jen o hodinu později, což není tak hrozné oproti mým předešlých zaspávajících dnů. Mé zaspání se podepsalo na mém líčení - nebyl čas, a proto jsem se dnes obešla bez stínů. Vystačila jsem si s řasenkou a jsem ráda, aspoň mě vidíte skoro přirozenou. Hlavní je, že čas na focení byl.

Dnešní školu jsem měla, až do 16:00 hod. Není divu, proč jsem dneska tak vyčerpaná a unavená. Po škole jsem si připravila na gauči teplý pelíšek z mé měkoučké, chlupaté dečky + s mým příjemným polštářkem. To byla pohoda jen tak ležet a koukat se na televizku. …

Zítra máme vysvědčení, tak jak se těšíte? :-* Miláčkové moji, budou samé jedničky?
NEZAPOMÍNEJTE veškeré otázky, dotazy, rady či nápady pro můj blog psát tady: !!! KLIK !!!


Jsem dobrá! Musím se vám holky pochválit, konečně jsem si udělala do školy svou domácí svačinku a jak mi chutnala :PP Budu muset si připravvovat své svačinky častěji a ne pořád utrácet v obchodech nebo v našem hnusném, školním bufetě.Tady vidíte, jaké máme tady u nás krásně počasí, ... Opravdu miluji, když začne tát sníh a mě vždy promoknou ponožky (prosím, prosím hlavně ať už znovu nesněží).


Chci vám představit mé modré botičky bez podpatků, které nejsou vůbec špinavé a ani trošku zničené od soli. :D:D Jsou vážně pohodlné, tak si je nesmím zničit a proto (za chvíli) mám v plánu je pořádně očistit.


Tato fotka vznikla, když jsem přímo bežela celá nažhavená a nedočkavá do mé milované školy.


Vyfotila jsem pro vás mou milovanou školní skřínečku :P :-*


A konečně fotka ve škole (jsem nejpilnější studentka) :


MILUJI vás všechny vaše Vaneska :-*

Victoria's Secret PINK:

29. ledna 2013 v 18:27 | Xoxo Vanessa |  Clothing
Ááá sakra jsem v sedmém nebi. Kdo by řekl, že mě ta růžová barvička, kterou tak moc nemiluji, mě tak okouzlí! Nemůžu se vynadívat! Přeji si a zároveň chci mít veškeré produkty z pink kolekce od Victoria Secret. Holky, já jsem si tuto kolekci vážně zamilovala, přímo mě polapila a teď jsem v pasti, abych začala už konečně vydělávat. Moc bych si přála ty roztomilé a zároveň sexy kalhotky, a nebo povlečení pro mou postýlku, teplákovou soupravu, bločky, lesky, krémy, PROSTĚ VŠECKO!

Mým velkým snem je mýt svou vlastní celosvětovou značku, která by byla především zaměřená na kosmetické produkty, ale vůbec by mi nevadilo, kdyby se má budoucí značka rozšířila i do textilního průmyslu (spodní prádlo, plavky, šaty, …) a také do luxusních botiček ♥. Kdo ví, třeba bude slavnější značka Vanessa 's Secret (tajemství Vanessy) než od Vic (samozřejmě, bych vymyslela originálnější jméno).

Historie:
Značka Victoria's Secret vznikla v roce 1977, když se Roy Raymond v San Francisku rozhodl, že všem a hlavně mužům ukáže, že nákup spodního prádla může být i příjemnou záležitostí. Sám se necítil dobře při nákupu spodního prádla pro svoji manželku. Po pěti letech se rozhodl firmu prodat společnosti The Limited, která ji vlastní dodnes. Značka je jednou z nejznámějších, co se spodního prádla týče, ovšem v posledních několika letech se soustřeďuje i na parfémy, módní doplňky, plavky a dokonce i oblečení. Značka je známá nejen pro své krásné a luxusní prádlo, ale i pro jejich dokonalé přehlídky a výběr těch nejlepších modelek světa, které dokonale prezentují značku.

Pokud vás zajimá tato kolekce, tak více se dozvíte na officiálních stránkách: http://www.victoriassecret.com/pink
A víkend zase fuč ...

27. ledna 2013 v 21:49 | Xoxo Vanessa |  My diary
Přeji příjemnou večerní neděli i když pro nás tak příjemná není, když si vzpomeneme, že zítra budeme muset zase brzo vstávat do školy. Mě by ani nevadilo to ranní vstávání, ale já to prostě nedávám, když je taková zima - mě se vždy tak nechce vstávat z mé vyhřáté postýlky do té zimy:(( Nečekaně opět utekl rychle víkend a já si ho zase užila :-* co vy, jak jste si ho užili? Já kvůli rodinné oslavě přibrala z 47 kg na 50 kg :D takže super, budu to muset vycvičit:)) Teď chci otestovat jednu dietku pro ty, kteří chtějí zhubnout, pokud testování vyjde pozitivně, tak vám šupnu recept, jak shodit rychle kila dolů a pokud vyjde negativně, tak nic nebude. :(:D


Musela jsem zakrýt moji pusinku, protože s ní jsem vypadala, tak divně :D


A nezapomeňte pozdravit mého nového přítele :P :-*


S láskou Xoxo V :-*

A víkend před námi :-*

25. ledna 2013 v 21:09 | Xoxo Vanessa |  My diary
Přeji krásný páteční večer. Ani nevíte, jak se těším na dnešní nejnovější díl upíru. Až si udělám minimálně třicet sedu lehů + 30 dřepů, tak potom celá natěšená se můžu spokojeně dívat na upíry (TVD). Jinak pro oživení mého blogu přidávám pár foteček z mého mobilu. A co máte vůbec v plánu o víkendu? Já vůbec netuším, co budu dělat, když venku je taková zima a pořád je tam mokrý sníh (hned mi promoknou nohy a to přímo nesnáším :D)… no tak jsem zvědavá, co nakonec vymyslím (třeba bych mohla přidat článeček - nějaké tipy?) :-*

Tak se zatím mějte a posílám vám pusinky - moc, moc, mocsmajlíksmajlíksmajlík
Vaše Xoxo Vanessa.

Můj oblíbený energy drink bez kterého bych někdy školu vážně nedala,…


Musím se pochlubit s mou prestižní písemkou, která zobrazuje fakt skvělou známečku, už se nedivíte, že se musím pochlubit? Určitě taky milujete tuto známku, jako já … fakt dělo:D


Můj obrázek, který jsem musela nakreslit do výtvarky, protože jsem tam neměla žádnou známku, neklas jsem vážně nechtěla dostat :D Njn nemají tak blbě hodiny výtvarky umístit na první hodiny, potom jen zaspávám a když už jsem na hodině, tak buď kecám s kamarádkami, a nebo dělám důležitější věci než je kreslení a to, že se učím na jiné hodiny, kde píšeme písemky.


Achjo, jak ráda bych si zašla zase na krásné a především dlouhé gelové nehty:( blbá praxe, tak musím mít krátké, nenalakované nehty:( !!


Můj miláček nejkrásnější! ♥♥♥
Odjet někde daleko, …

23. ledna 2013 v 19:09 | Xoxo Vanessa |  My diary
Člověk musí v životě odejít daleko, aby našel sám sebe … Musí hodně přemýšlet, aby se dokázal těšit z toho, co mu zůstane … Musí si vyslechnout spoustu lží, aby věděl kdo mu říká pravdu … Musí si hodně protrpět, aby zjistil co je skutečné štěstí … a musí se nesprávně zamilovat, aby našel skutečnou lásku …


Kdybych mohla nebo spíše kdybych měla peníze, tak hned jedu pryč daleko! Nemusela bych se hned stěhovat, klidně by mi stačila dvou týdenní dovolenka. Když jsme u dovolené, tak to mi připomíná mé oblíbené letní prázdniny. Už se nemůžu dočkat, protože s kamarádkou jsme se domlouvaly, že pojedeme spolu k moři (byly by to krásné, nezapomenutelné prázdniny) - doufám, že to vyjde :-*

Poslední dobou u nás v Ostravě mě všechno štve (lidi, zima, prostředí, atd. …) a proto chci jet pryč daleko minimálně na týden. Chtěla bych navštívit zemi, kde bude krásně, teplo a hlavně kde budu mít klid! Jako společníka bych si přála vzít svého miláčka, kterého bohužel momentálně nemám :D Vždy jsem si přála (pořád přeju) jet k moři s mou druhou polovičkou - byla by to nejkrásnější dovolená s nádhernými, prožitými dny s plnou romantikou :D :-* Nejlepší by bylo navštívit pláž, která bude prázdná přímo pro nás dva a ne takovou, kde je plno lidí (okolo vás řvou, běhají děcka,…) a nemáte si, kde položit deku a nebo ještě lepší by bylo navštívit nějaký přenádherný, opuštěný ostrov, ale se servisem :D :)) Jak ráda bych se teď vyvalila na deku a cítila teplé paprsky od sluníčka a nebo bych zašla na romantickou procházku po pláži při západu slunce ♥♥♥Holky, koukejte na první obrázek - tam by bylo krásné randičko, viďte? :D:* a vůbec všechny fotky jsou nádherné, které teď přidávám:

Správné odličování je základ

21. ledna 2013 v 22:09 | Xoxo Vanessa |  Péče o obličej

Pokud nechcete, aby se na vaší pleti objevily předčasné vrásky, komedony nebo ucpané póry, tak dejte na mé rady a nezanedbávejte odličování vaši pleti.

Největší chyby, které při odličování mnozí z vás dopouštějí:

1) Večer jsi unavená a odličování necháváš na ráno
- Největší chyba v odličování, jaké se můžeš dopustit. Přestože pleť ráno důkladně vyčistíš, nemá možnost odpočinku a regenerace v průběhu noci. Pokud se ráno nalíčíte do dalšího pracovního dne, odpočinek své pleti prakticky nedopřeješ. Potom se nediv, když se objeví ucpané póry, olupující se šupinky nebo pupínky. Nezapomínej, že také tímto přispíváš k předčasnému stárnutí pleti a vráskám a to přece nechceš, nebo snad ano?

2) Šetříš na odličovacích tampónech
- Zvládneš si odlíčit oči, tváře i rty jediným tampónem? Šetříš peníze za nákup odličovacích tampónů, ale nešetříš svou pleť. Špinavý tampón na pleti zanechává velké množství nečistot. Tampóny proto vyměňuj, dokud poslední, který během tvého odličování použiješ, nezůstane zcela čistý.

3) Nelíčíš se, proto ti odličování připadá zbytečné
- I když se nelíčíš, střádáš přes celý den na své pleti škodliviny z okolního prostředí. Tyto nečistoty je třeba z pleti doslova umýt, aby pokožka mohla volně dýchat a nezanášely se póry, a proto nezanedbávej večerní rituál a pleť důkladně vyčisti.

4) K odlíčení ti stačí voda a mýdlo.
- Alkalické mýdlo (tj. běžné mýdlo na ruce) na pleť nepatří, protože narušuje její vrchní ochrannou vrstvu a nadměrně ji vysušuje. Na vysušené pleti se pak mohou tvořit olupující se plochy kůže. K odličování a čištění pleti používejte výhradně odličovací kosmetiku vhodnou pro tvůj typ pleti a kvalitní odličovací tampóny.

5) Krk a dekolt neodličuješ
- Při odličování bys neměla zapomínat ani na svůj krk a dekolt. Kůže je v těchto místech velmi jemná, a pokud se o ni dobře nepostaráte, objeví se zde první vrásky.


Jakou používám odličovací kosmetiku?
- Nejčastěji používám odličovací přípravky od značky Ryor. Tuto značku také používáme na praxi. Musím podotknout, že jsem byla také spokojená s odličovacími přípravky od značky Nivea!

- Na oči používám odličovací olejíček (nejrychlejší volba odlíčení očí a nestane se, že bych musela oči dřít). Na pleť používám čisticí pleťové mléko a pro dočištění pleti pak použiji čisticí pleťovou vodu - klasika :))


Doufám, že jsem vám některým pomohla a teď všichni budeme
mít krásnou, čistou pleť. Líbám vás Vaše Xoxo Vanesska :-*

Co si obléct na maškarní? :D

21. ledna 2013 v 16:25 | Xoxo Vanessa |  My diary
KONEČNĚ! Ano konečně už mám uzavřené všechny známky, celkově tento měsíc byl pro náročný a vůbec nic jsem nestíhala … S časem by se to mělo zlepšit a to i pro můj blog :-*

Přináším vám čtvrteční backstage fotky, které vznikly v naší škole. Ve středu a ve čtvrtek se koná menší akce, kdy budeme s holkami prezentovat naši školu (jaké tam máme obory). A proto ve čtvrtek proběhla menší zkouška (jak budeme vypadat, co budeme dělat, atd…). Kadeřnice a kosmetičky si vyhrály dost a nakonec jsem dopadla takto, jak vidíte na fotkách. Byla docela sranda si vyzkoušet takové šaty, které bych jindy na sebe neoblekla a nebo účes, který bych si nikdy neudělala. Jak jsem se viděla poprvé, tak jsem se pěkně zlekla :D ale pak jsem si jakštakš zvykla:D. Pořád máte názor po tady těchto fotkách, že by mi slušel i kastrol na hlavě? :D

.............................................Jak se dnes dostanu večer na PC, tak mám v plánu:....................................................

- Přidat článek
- Odepsat na komentáře
- A hlavně odepsat na otázky, které mi pokladáte tady !!! ASK ME !!!


Odlehčení jídelníčku, ...

17. ledna 2013 v 0:12 | Xoxo Vanessa |  My diary
Hi guys ♥♥♥ Zlatíčka, je mi moc líto, že se ozývám po nekonečném, zdrcujícím týdnu (aspoň pro mě). Tento týden je pro mě příšerný, stresující a to díky mé lenivosti k učení. Celý půl rok dělám vše kromě učení a pak to tak dopadá. Jsem vážně unavená, ještě mě čeká náročný páteční den, kde mě nemine písemka z chemie. A potom? KONEČNĚ - budu mít veškeré známečky uzavřené a budu mít zase před sebou půl roku nic nedělání :-D ale teď už vážně už je načase se učit pravidelně, než si nechávat učení na poslední dny a učit se celé sešity za den :-D … Snad nejste jako já?! Ale vzorní studentíčci :-P

Včera jsem měla TÁK výborný těstovinový sálat s kuřecím masem, který byl dochucen do gyrosu - mňam. Vše jsem vám chtěla nafotit, ale jak naschvál začal blbnout foťák, takže jsem byla pěkně nasraná :-D. Po včerejším lehkém obědě jsem měla znovu chuť na nějaký saláteček. Doma jsem už měla napečené kuře s brambory, tak jsem zaimprovizovala. Koukla jsem do ledničky a udělala jsem si svůj salát (viz fotky). Za ingredience jsem použila rajčátka, ředkvičky, okurku, papriku. Pro ledový (hlávkový) salát jsem použila mou zálivku, abych ho dochutila do mé chuti. Do mé lehké dobroty jsem nemohla, zapomenou přidat kousky kuřete. A nakonec jsem si udělala teplé, křupavé toustíky (jeden byl se sýrem a druhý bez). A jaká byla další má dobrota? Čerstvé vymačkané pomeranče! - Miluji toto pití, poslední dobou piju šťávu z pomerančů skoro pořád! :-)

Příjemná změna vyměnit fast foody za domácí výborný, lehký salát. Cítím se tak svěže a lehce.


Děkuji za vaši návštěvnost, mám vás ráda
Vaše Xoxo Vanessa :-*

Moji miláčkové :*

10. ledna 2013 v 22:45 | Xoxo Vanessa |  My diary
Ahoj miláčkové! Pro ty, kteří tu chodí na můj blog každý den a dokonce rádi, tak doufám, že právě teď vám udělám malou radost s tímto článečkem. Už bylo na čase zase něco přidat :P Mějte pochopení s mou aktivitou na blogu, jednou přidávám a přidávám a jindy to je mizerný (vše ovlivňuje čas, nálada, apod. …)

Tento týden jsem ráda a proč? Protože nemám školu "YES" ale praxi, takže pohodička, nemám žádné obavy z písemek a taky nemusím sedět celý den na zadku:)) Ráno po cestě na praxi se Danielce podařilo, vyfotit krásná zasněžená fotka, kterou teď přidávám. Miluji sníh, je ták kouzelný, ale bohužel odpoledne roztál a přímo ty břečky (sračky) nesnáším. Nesnáším, jak mám vždy promoklé boty! Snížek mi stačil - byl krásný, ale teď prosím - UŽ CHCI LÉTO!!!


Na praxi jsme se s mou milovanou kamarádkou domluvily, že si uděláme trvalou na řasy. K dispozici mám pro vás dvě fotky, abyste mohli vidět a udělat si menší představu, jak to zhruba vypadá (bohužel finální fotku už nemám).S Dájou jsme po praxi zašly do Nové Karolíny, kde jsme omrkly pár módních kousků a potom jsme zašli do MC. Já měla takovou chuť na můj oblíbený, čerstvý, křupavý croissant s džemem a k tomu si dát lahodné cappuccino s karamelem. Neváhala jsem ani vteřinu a proto jsem si koupila tuto mou oblíbenou dobrotu. Na této fotce vypadám, jako totální mamrd :D ale jiné fotky se už vůbec nepovedly, tak aspoň k dispozici máme tuto:
Ale, ale kdopak tu žere?:D :-* Ps. Dají, snad se ti ty dvě fotky líbí a ne že mě serveš, že tam vypadáš blbě! Ale jsi tam ták fajnová :-* takže tichoučko :-*Líbám vás všechny Vaše Vanesska :-*

Silvestrovská noc :*

4. ledna 2013 v 21:09 | Xoxo Vanessa |  My diary
Zdravím kočky, konečně je před námi další víkend, který určitě rychle uteče. Jsem ráda, že mám chvíli čas a můžu přidat kratší článek o mé Silvestrovské noci, který jsem měla v plánu přidat už dříve. Vaše článečky jsem si přečetla, jak vy jste užívaly nový rok, a musím říct, že já si ho také pořádně užila. Měla jsem být doma, jako každý rok, ale plány se změnily k lepšímu. S moji milovanou kamarádkou jsme se domluvily, že bychom mohly něco společně podniknout. Šla jsem k mé Dajince a tam jsme si daly výborné šampaňské s jahodami, tančily jsme, zpívaly jsme a prostě bylo skvěle!! Bylo to ještě lepší ve dvou než s kupou lidí na nějakém bytě. Po půlnoci jsme vyrazily na stodolní, kde jsme pořádně oslavovaly a tam jsme už samozřejmě nebyly jen my dvě :)) bylo prostě kráásně, .. U Danielky vznikly i pár foteček, tak se můžete kouknout (chtěly jste, až se vám vyfotím s mou ostříhanou ofinou, ale čas pořád nebyl, když se zaměříte na dvou fotku lze vidět …)A TADY JSME ÚPLNĚ JAKO SESTŘIČKY, MÁM TĚ MOC RÁDA :-*