Prosinec 2012

Nové možnosti, nové výzvy, nová naděje, 2013 prosím buď úžasný

31. prosince 2012 v 16:39 | Xoxo Vanessa |  My diary

Nový rok, nový začátek, čistý štít, ...


Zdravím, dnes nebudu ležet na gauči a čekat až odbije půl noc. Dnes mám v plánu si tento den pořádně užít !!!!!! Doufám, že i vy si tento den skvěle užijete !!!! Teď se dodívávám na film "ŠTASTNÝ NOVÝ ROK" tento film, tak miluji !!! a pro dnešní den je pro mě tak emotivní !! A potom se jdu připravovat na megaa páááártyy :D !!!

Ohlédněme se za rokem, který končí a připomeňme si šťastné chvíle, své výhry, ale i své prohry … své sliby, které jsme nesplnily ,… je čas, kde se otvíráme velkým dobrodružstvím, a nebo se uzavíráme do sebe ve strachu, abychom se nezranili. O tom je silvestrovská noc, o tom dostat šanci, šanci na odpuštění, pracovat lépe, dělat víc - dávat víc, milovat víc a přestat se starat, co kdyby, ale starat se, co by mohlo být. Buďte na sebe milý, laskavý, nejenom dneska, ale CELÝ ROK!


393026_576632885687246_1395719875_n_large


PŘEJI VŠEM ŠTASTNÝ, NOVÝ ROK!
Doufám, že v novém roce budete i nadále
naladěni na můj blog: Glamour-Vanessa

Second photo from Aleš Fremut (Kimi)

29. prosince 2012 v 15:49 | Xoxo Vanessa |  My diary
Já vím samochvála smrdí, ale já si nemůžu pomoct, ale z této fotky jsem úplně nadšená, ohromená, okouzlená, … Velké díky samozřejmě patří fotografovi !! :)) K minulé fotografiiklik se strhla zajímavá diskuze. Jsem zvědavá jaká diskuze bude teď, takže pište své názory:


Pár změn pro mé vlasy :))

29. prosince 2012 v 0:08 | Xoxo Vanessa |  My diary
Ahooj zlatíčka zdravím vás se skvělou náladou, snad se máte tak úžasně jako já :-* Teď koukám na můj nejoblíbenější film deník Bridget Johnesové (prostě v Bridgit se vidím :D) … Včera jsem si koupila tmavě hnědý šampón na vlasy a rovnou ten den jsem si mé vlasy obarvila. Už delší dobou jsem přemýšlela o nějaké změně a nakonec jsem se rozhodla tím, že si ztmavím vlasy. A výsledek? Někteří ani nepoznali, že mám tmavší vlasy, ale ti co si více všímají, tak to poznali, ale není to žádná šílená změna :))
A dnes jsem zavítala ke kadeřnici, protože mé vlasy byly už hrozné. Konečky jsem měla totálně spálené ze zabijácké žehličky. Když jsem už u těch změn, tak jsem provedla ještě jednu změnu a to, že jsem si nechala ostříhat ofinu… Ofinu nemám střihlou, jako kleopatra, ale mám ji cca u očí … Ofina se mi líbí vypadám zase trošku jinak, ale asi zůstanu u mé staré/dlouhé ofiny (jako to ností Nina).


Tak, která? :-*

27. prosince 2012 v 21:01 | Xoxo Vanessa |  My diary
Se segrou :P


Pohoda :))

26. prosince 2012 v 22:15 | Xoxo Vanessa |  My diary
Ahooj zlatíčka :-* Dnešní den jsem strávila s Peťou a musím říct, že to byl docela hezký den. Však takové pohodové dny určitě znáte, koukali jsme se na televizi, hráli jsme Xbox, udělali jsme si hranolky, Peťa připravil chlebíčky a taky nechyběly ani brambůrky :) …

Opět jsem vám vyfotila pár fotek, abyste měli menší obraz o dnešním dni :)) … Dnes jsem neměla náladu si upravovat vlasy, protože někdy mi dají opravdu zabrat a stejnak jsem nikde do společnosti nešla, … takže jsem se vám vyfotila i s mým hovnem na hlavě :D njn domácí pohodička…

A co vy kočky, jaký jste měly den? :-* ♥


Miluji vás :-*

26. prosince 2012 v 0:49 | Xoxo Vanessa |  My diary
Ahoj miláčkové, co bych si bez vás počala :-* Chtěla jsem vám moc poděkovat za vaší návštěvnost, milé komentáře, dotazy a za nádherné emaily, které mi od vás chodí - děkuji, děkuji, děkuji :-* Pokud to půjde tak nadále, tak vás budu muset s něčím odměnit. :PP

Pokud si někdo vzpomíná, jak jsem nedávno psala, že budu mít pro vás o víkendu překvapení, které bohužel padlo. Měla jsem připravené video, kde jsem vám přála šťastné a veselé Vánoce a hodně štěstí do nového roku, bohužel video se nepovedlo - spíše mě se nelíbilo (představovala jsem si ho jinak) proto jsem ho neuveřejnila, ale jestli někdo smutní, tak nesmutněte z videa jsem vám udělala pár mých animací :))

A vůbec, jak si mé zlatíčka užíváte Vánoční svátky? A co Ježíšek - jste spokojení s dárečky?VESELÉ VÁNOCE VŠEM ♥

24. prosince 2012 v 16:49 | Xoxo Vanessa |  My diary
Tak ještě jednou vás dnes zdravím :-* S tím to článkem bych chtěla všem popřát mým věrným čtenářům
KRÁSNÉ A VESELÉ VÁNOCE.


Možná někteří už večeříte, ale my ještě ne, snad nebudeme večer zase jako poslední :D … Doufám, že nikdo z vás nestresuje a užíváte si pohodu, jako já - povalování na pohovce a koukáním na pohádky.


Musím se s vámi podělit o jedno blahopřání, které jsem dostala a moc si ho vážím. A stýmto přiložením vám přeji to samé: "asi otřepaně všem do Nového roku přeji zdraví a štěstí, ale osobně si myslím, že právě tohle je to nejdůležitější. Jak se říká - zdravý člověk má tisíce přání, ale nemocný pouze jedno. Proto Ti přeji ať máš jen tisíce přání... Krásné Vánoce a úspěšný nový rok 2013!"

© ninadobrev-4fans.blog.cz

Ještě jednou šťastné a veselé Vánoce všem, přeji já a můj blog G-V!
Užívejte si tento den a nenechte se dnes od někoho s něčím vytočit.

Včerejší večerní procházka :* ♥

24. prosince 2012 v 14:18 | Xoxo Vanessa |  My diary
Ahooj miláčkové moji :-* Včera jsem byla hrozně ráda, když začalo sněžit, akorát jsem se obávala, jak napadl sníh, že hned taky roztaje a bohužel mé obavy se naplnily. Dnes venku je opravdu hnusně, nejspíše budou další Vánoce bez sněhu :-( A jak je to u vás se sněhem? Aspoň včera jsem využila počasí a šla jsem s mými mazlíčky na procházku… Pro vás a můj blog vznikly dvě fotečky, které teď přidávám :-P

KRÁSNÉ VÁNOCE VŠEM! Buďte na sebe hodní a mějte se rádi :-*[22.12. 2012] Shoppin

22. prosince 2012 v 23:18 | Xoxo Vanessa |  My diary
Ahoj miláčkové moji :-* Dnes jsem byla nakupovat dárky (nechápu, jak někteří stresují už dva měsíce dopředu s dárky, když se to dá stihnout v klidu za jeden den :D). Nakupování dárečku pro mé blízké jsem v pohodě zvládla a to bez žádného honu a stresu. Potom jsem si zašla i s mým kamarádem :P do KFC - mňam to jsem se zase nažrala a jak dobře, když si na to teď vzpomenu, tak bych to ještě jednou spapala :D:D Nafotila jsem vám pár fotek, přidávám skoro všechny, protože se mi nechtěly vybírat, které jsou nejlepší, tak prostě tady je máte :D :


MOMENTKA :DDDD !!!


Usher - More

22. prosince 2012 v 22:37 | Xoxo Vanessa |  Music
Tu můžu poslouchat stále a stále dokola :)) :D