Květen 2012

U kadeřnice :)

31. května 2012 v 20:59 | Xoxo Vanessa |  My diary
Ahojky moji miláčkové :* Moc, moc se Vám omlouvám za mou aktualizaci, ale venku je krásně a já furt někde lítám a teď mě ještě čekají písemky ve škole - Brrrr ... tak snad to zvládnu. Bohužel má aktualizace se podepsala na mé návštěvností k horšímu :( néé neopouštějte mě :D :D Poslední dobou se mi nedaří třeba dnes jsem měla jít na pohovor na brigádu, vše si zařídím i čas si udělám a co se nestane bloudím v Ostravě hodinu a stejnak jsem to nenašla, když jsem se zeptala pár lidi na cestu, tak každý frajer mě poslal jinde až jsem skončila někde v prdeli.

Jinak s těžkostí jsem šla ke kadeřnici se stříhat, protože vlasy chci mít nádherně dlouhé, ale tím, že si je stříhat nebudu, tak to určitě mi nepomůže, jen budu vypadat s vlasy, jako čarodějnice. Šla jsem zkrátit samozřejmě jen roztřepené konečky takže cca 3-5 cm, což je docela i dost, ale pořád mám dlouhé vlásky a jsem vážně ráda, že jsem se přemohla a šla jsem ke kadeřnice, protože teď moje vlasy jsou o hodně zdravější a teď můžou zase růst a jde se pěstovat dále ♥


[Ryor - Mutující krém s obsahem extraktů z mořských řas] a [Štětec na make-up od MaxFactor]

27. května 2012 v 17:49 | Xoxo Vanessa |  Recenze ♥
Ryor patří mezi mé oblíbené značky, které příjemně voní a celkově mi dělají dobře na obličej, jak masky, tak různé odličovací přípravky i krémy, apod. .. Koupila jsem si matující krém s mořskými řasami právě od této značky. Zkoušela jsem ho jednou, protože jsem si ho pořídila teprve před dvěma dny. Tak nemůžu potvrdit, že účinně absorbuje kožní maz a působí proti vzniku rozšířených pórů - toto píšou na obalu a taky má pokožku intenzivně hydratovat. Já tento matující krém budu používat pod make-up.Koupila jsem si nový štětec na make-up od max faktoru, protože už mě nebavilo, roztírat make-up rukama a dostávat zažraný make-up z nehtů. Takže tato metoda roztíraní make-upu štětcem je praktičtější a je to šup, šup. Tato značka patří mé nejoblíbenější, takže mě opět nezklamala. Ze štětcem jsem opravdu spokojená, je velmi příjemný na tvář.[18.5.2012] S tou mojí :* ♥

24. května 2012 v 23:59 | Xoxo Vanessa |  My diary
Ahojky :** Achjo už zase ponocuji, ale už se chystám spinkat. Přidávám fotečku opět ze stodolní. Taky jsem vám psala, že jsem tam teď chodila každý pátek, … A abych to moc nepřeháněla, tak zítra se tam určitě nehodlám jít. Fotka je focena už docela brzy ráno, kdy jsem za chvíli šla domů (takže mám zplihlé vlasy, zničené líčení apod) - ten večer jsem jenom tančila. Mé zlatíčko jsem líčila, akorát ta taky řádila, tak jak to bývá už je to mazlé (a ta, co tam všechno stihla "no" ale toto už je soukromé, že ty lumpíku? :D)


Korzety [Co je vlastně korzet?]

22. května 2012 v 11:09 | Xoxo Vanessa |  Clothing
Korzet je část oděvu, která má za úkol formovat tělo nositele/nositelky, a to někdy vcelku razantním způsobem. To, co od tohoto jedinečného kousku oděvu požadujeme je, aby nám zůžil pas. Korzet má pevnou výztuž. Na předním díle můžeme a nemusíme mít korzetové háky nebo šněrování. Pokud máme, tak to znamená že si korzet zvládneme obléknout sami. Pokud zde není a korzet není na předním díle rozdělen, tak již potřebujeme šikovného člověka na pomoc. Stahovat se můžeme o libovolný počet centimetrů, obecně však platí, že čím je žena štíhlejší, tím méně centimetrů si může dovolit ubrat a naopak.

Dříve se korzety nosily pouze jako spodní prádlo, místo dnešní podprsenky. To je fakt, který již dnes také neplatí. Z toho plyne další rozdělení, a to na korzety, které se nosí pod oblečením a na korzety, které se nosí viditelně. Spodní korzety můžeme dále dělit podle užitého materiálu, což úzce souvisí s pohybovými možnostmi, a také podle toho, zda-li jsou skutečně určeny pod svrchní ošacení (hladké) nebo pro erotické hrátky (zdobené).

Svrchní korzety dále můžeme dělit jako ostatní oděvy podle účelu - na vycházkové, společenské, do jisté míry i sportovní atp.

-A jak se vám líbí korzety? -----------------------------------------------------------------------------------------------------

Mě hodně přijdou mi tak sexy ♥ Uvažuji, že si jeden koupím :P
Design by ninadobrev-4fans.blog.cz

20. května 2012 v 15:39 | Xoxo Vanessa |  Past Layouts
Páni, to je ale změna, co? Taky se vám líbí jako mi? Mě už ta růžová lezla krkem, doufám že jsem vám aspoň s tou změnou trochu vyrazila dech a že jste to vůbec nečekali. Za tento krásný design musím poděkovat Katty. Ano je úžasná a podle mě patří k těm nejlepším blogerkám. Určitě zavítejte na její blog. Uvidíte sami, jak to tam má pečlivé a úžasné. Také se dočtete hodně o seriálu TVD. A pokud máte zájem o design právě od ní, tak se dočtete v menu, jak se zapojit do soutěže. Jinak slovy nepopíšu mou radost, jen vím, že budu na tento design koukat a koukat. Tak, co líbí se vám? Mě střasně moc ♥♥♥ Děkuji, děkuji Katty :* moc si toho vážím.


Yiruma: [Kiss the Rain] and [A River Flows In You]

20. května 2012 v 13:55 | Xoxo Vanessa |  Music
Ahojky sluníčka :* Měla bych se dnes zase učit, ale bojím se, že se k tomu opět nedostanu :D Jinak dnes mám klidnou náladu, tak poslouchám uklidňující skladby. Poslední dobou jsem byla živel samá stodolní i tento pátek, ale teď si chci dát pauzu, když začíná být tak krásně, tak to vidím na pohodové procházky v přírodě, návštěvy kamarádek a pustit si filmek a taky nezapomenu zavítat do nákupního střediska. ♥

A dnes poslouchám klavír - po dlouhé době. Uvažuji, že tu první skladbu se naučím, protože umím hrát, ale už delší době jsem se tomu nevěnovala :( Yiruma je úžasný a tu druhou skladbu, snad znáte všichni z Twilight.

Je možné, že tyto skladby se vám neukážou a zase to tu bude přehozené, tak radši klikněte tady: KLIK !


.

Nudím se, tak přidávám fotky ze školy.

20. května 2012 v 10:59 | Xoxo Vanessa |  My diary
I tento rok jsem se fotila s Kiky, jsme domluvené, že až do čtvrťáku se budeme vždy spolu fotit, až vidíme změny :D Na fotce vypadám jako debil (hlavně na té druhé, protože ta fotka skresluje obličej).


Já se nerada fotím ve škole, ale když zamnou přišla Terka a požádala o fotku, tak proč ne :)


Ideálný vztah

17. května 2012 v 19:49 | Xoxo Vanessa |  My diary
Na internetu jsou všude návody, jak na kluky a různé články o lásce, aby to klapalo. Myslím si, že když si přečteme takové články, kde nám radí, tak se nic nového nedozvíme. Stejnak nakonec se každý zachová podle sebe, jak to cítí.


Já tady nebudu psát žádné dlouhé rady, ale idealní vztah a aby byl krásný a vydržel, tak by jsme se měli chovat podle mě takto :

- Hovoriť jako nejlepší priatelia ….
- Blbnúť jako malé deti …
- Milovať jako milenci.
- Držať spolu jako manželia.
- A chrániť jako súrodenci.

Moje žehlička na vlasy: remington s9500 pearl

17. května 2012 v 12:39 | Xoxo Vanessa |  Recenze ♥

- Úzká žehlička na vlasy Pearl se zdokonalením keramickým povrchem Ultimate s odlesky z pravých perel. Díky štíhlým 110 mm destičkám s keramickým povrchem může žehlička vytvořit krásné rovné vlasy. Keramické destičky chrání vlasy před možným poškozením teplem. Zdokonalený keramický povrch zajistí osmkrát hladší skluz a pětkrát trvalejší výsledek. Zajisté oceníte i nastavení teploty od 150 do 230°C, které je žehlička schopna dosáhnout již během 10 sekund. Součástí je žáruvzdorná skladovací krabička a vak. Uzamykatelný kloub žehlicích kleští. Automatické vypnutí po 60 minutách, pokud nestisknete žádné tlačítko. Digitální displej, LCD zámek & Turbo Boost.- Ano, já tuto žehličku opravdu miluji, jinou už bych nechtěla. Jsem sní naprosto spokojená. Žehlím si vlasy skoro každý den a musím uznat, že je nemám, tak zničené a spalené jak od mé předešlé žehličky (samozřejmě žádnou žehličku neznám, která by neničila vlasy). Druhou vlasnot kterou miluji na této žehličky je luxusní design, pořád se nemůžu vynadívat a to ji už mám cca půl roku. Skrátka tato žehlička je pro mě TOP.

Otázečky na vás :*...............................................................................................................................

1) Jakou žehličku na vlasy vy použiváte ?
2) A jste sní spokojené?[11.5. 2012] Fotky ze stodolní :)

13. května 2012 v 14:49 | Xoxo Vanessa |  My diary
Příjemné odpoledne, dnešní den je pro mě unavující, možná kvůli počasí (sakra už chci sluníčko). Dnes se mi krásně spalo do 12 hod, jojo nejsem žádné ranní ptáče. Nevím, jak to dnes zvládnu, ale musím se učit, píšeme zítra pololetku z kosmetiky (já ten sešit snad neotevřela celé toto pololetí :D).

Jinak přináším vám fotky ze stodolní z klubu Koxovny, když jsem šla navštívit kamaráda Míšu a můžete ho vidět na druhé fotce :P ....

Jinak doufám, že jste dnes nezapomněli vaši mamince popřát ke dni matkám......................................


Tak a tady vidíte Mišulu, čekujte tu jeho pracku :D Jak se dívám na tu fotku, tak tu ruku má velkou, jak skoro mé tělo :D


A tady mám fotku s fotografem, pokud to vyjde, tak budou nové fotky.