Duben 2012

[Stefan & Elena] || You are everything

30. dubna 2012 v 17:49 | Xoxo Vanessa |  My diary
To video je táák úžasné, málem mě až rozplakalo. Já od prvních dílu jsem"milovala" Damona a přála jsem to Damonovi a Eleně, ale poslední dobou cítím, že Stefana mám tak ráda a začal se mi líbit (vnímám ho teď úplně jinak - je tak neuvěřitelně sexy). Asi před týdnem jsem se začala dívat od začátku na TVD, protože všechny ty krásné momenty jsem si chtěla znovu připomenout, protože už jsem pomalu zapomínala. Nemám co na práci, tak za chvíli jdu pokračovat v dívání. Kdysi jsem prožívala Elenu a Damona, ale teď? si uživím Elenu a Stefana, oni prostě k sobě patří, co všechno spolu prožili! Já je prostě miluju oba dva!!! Neumím si představit, že by Elena - Stefana odkopla a byla s Damonem, jsem zvědavá, co nám přinesou další nové díly TVD a jak všechno dopadne, zkrátka nesmí být od sebe.Video mluví za vše :( Jsou úžasní, to se nám může jen o takové lásce zdát.


za video děkuji: xoxo-gossipgirl

[28.4. 2012] Kino - Titanic ♥

29. dubna 2012 v 18:09 | Xoxo Vanessa |  My diary
Ahojky sluníčka :* Jak jsem vám včera psala, byla jsem v kině na Titanic. Samozřejmě film nezklamal, protože tento film patří mezi mé nejoblíbenější, jak začal film už se mi do očí vrhaly slzy, vždy tento film mi vyvolává, tak zvláštní pocit. Nechybělo ani mé oblíbené nachos a coca-cola. Omlouvám se za špatnou kvalitu fotek, ale mám shit mobil (asi začnu do kabelky nosit foťáček).
.

[27.4. 2012] Bylo moc hezky

28. dubna 2012 v 11:49 | Xoxo Vanessa |  My diary
Nádherný slunečný den přeji ♥ Konečně je venku nádherně, že kočky mé? :* Já dnes mám v plánu jít do kina na Titanic v 3D, tak se nemůžu dočkat - ten film pro mě něco znamená, něco nepopsatelného. Vždy ve mě zanechá neskutečný pocit.

Jinak včera byl opět krásný, slunečný den, tak jsme se domluvili s Peťou, že zajdeme ven. On je zlatíčko v překvapováním, přinesl mi nádhernou kytici růží (ty růže jsou ve skutečnosti krásnější a větší), je to nejúchvatnější kytka, co jsem kdy dostala! Zašli jsme si na oběd k číňanům na nudle a na kachnu (já samozřejmě měla kachnu). Potom jsme jeli do Karolíny a já jsem si odnesla rifle a mini sukni (za poslední 2 týdny, jsem si pár hadříků koupila, tak mám v plánu je nafotit a přidat je sem). Když bylo včera, tak krásně, tak ani nechybělo, jen tak si sednout na lavičku a vychutnávat si zmrzku a paprsky sluníčka ♥

Mějte se krásně dnes a užívejte života, mám vás ráda :*
Xoxo Vanessa.

Past Layouts

27. dubna 2012 v 13:16 | Xoxo Vanessa |  Past Layouts
Všimla jsem si, že tady mám rubriku "Past Layouts" která byla prázdná a to jsem musela hned napravit, protože na mých předešlých blogách jsem vždy přidávala předešlé vzhledy stránky

Ách, tady vidíme druhý design této stránky, pořád pamatuji, když jsem ho poprvé viděla byla jsem nadšená a tak šťastná. Měla jsem ho na přání od úžasné Katty: http://ninadobrev-4fans.blog.cz, podle mě patří mezi nejlepší grafičky, je moc šikovná a talentovaná.


První design této stránky byl od Ralpha, byl tu delší dobu, blog jsem rozjela na týden a potom jsem zase hned skončila. Snad po 1-2 měsíců jsem se vrátila a design jsem vyměnila (na designu můžete vidět mou starou fotku - haha je strašná)

.

[25.4. 2012] Vanessa Žywiaková a zase žere v KFC ♥

25. dubna 2012 v 21:19 | Xoxo Vanessa |  My diary
Ahoj kočky :* Dnes jsem byla papat, opět nezdravé jídlo (jojo) v KFC jsem si dala 2 longery, hranolky a stejnak teď bych si dala zase něco :D

Byla jsem tam dnes s Petrem, bohužel jsem si myslela, že to bude krásný odpočatý den, ale nebyl, protože jsme se začali hádat (samozřejmě a půlka dne v řiti) kvůli trapným věcem, co řešíme. Poslední dobou se hádáme každý den už na to nemám sílu a to já toho vydržím dost! Už mě to nebaví, připadá mi, že si mě neváží. Až mu řeknu, že je konec, tak bude brečet, jako malý, klečet, prosit a dělat pro mě první poslední (pořád dokola stejný příběh).
Nejhorší je, když mu řeknu, co mi vadí, tak je ještě nasraný (jak mi všechno vadí) a ne aby si to vzal k srdcí, když mě má rád, tak jak říká a lepší je, že se pohádáme a během 10 minut se zase chová jako ten nejhodnější kluk a je tak chápavý a dělá že se nic nestalo (GRRRRR kopnu ho do řitě a bude klid) kopla bych ho hned, ale zase toho pro mě hodně udělal ...

Tak jsem zvědavá, jak to bude dál (jestli se budeme hádat, jako děcka - tak zůstane sám) a nebo bude zase rozumný, jakého ho znám..

Deichmann boty :*

25. dubna 2012 v 11:59 | Xoxo Vanessa |  Recenze ♥
Čau kočky ♥ Dnes jsem doma, naštěstí netvrdnu ve škole, tak než sedět a válet se u televize, tak jsem si řekla, že mě nazabije přidat článek. Vzala jsem do ruky foťák a vyfotila jsem moje nové botky od deichmanna. Moje maminka si je koupila za 1 499 kč, jak jsem ty boty viděla, tak jsem si řekla, že si taky je musím koupit, ale nebyl čas. Asi po týdnu až 2 týdnů, jsem si zašla do obchodu a vidím milé překvapení z 1499 kč slevněno na 549 kč (takže skvělá cena) boty jsou vážně nádherné - hlavně k leginám ... Potom máte úžasné, štíhlé nožičky.PROMO fotka k těmto úžasným botkám :
.

[17.07. 2008] Vanessa Hudgens

23. dubna 2012 v 21:59 | Xoxo Vanessa |  INSPIRATIONS
Krásný večer, přináším vám inspiraci od hvězdné Vanessy Hudgens, jak už jsem zmínila: " já Vanessu miluji a je pro mě obrovskou inspirací" . Bylo pro mě těžké vybrat jeden set fotek, protože Ness má každé fotografie božské (jedny jsou hezčí, jak druhé) tak jsem si řekla, že nebudu vybírat, ale náhodně rozkliknu fotografii a přidám její styl. Od Vanessy styl se nedá definovat, protože je to chameleon: jednou je indiánka, sexy žena, potom její božský "boho" styl a samozřejmě se nebojí vyjít ven ve sportovním stylu. Zkrátka ona ráda kombinuje a je pro každou příležitost.

Sami koukněte na fotky a posuďte sami, jak je stylově oblečená. Nejvíce se mi zalíbily hnědé botičky. Líbí se mi moc tmavé barvy, ale aby nevypadala Vanessa smutně a nevýrazně, tak správně zvolila fialovou mikinku na oživení, jejího looku. Samozřejmě nezapomněla kabelku, která ke každé ženě patří a na jemné dopňky (náramek). A jak se líbí vám LOOK od Vanessy Hudgens? Zkrátka pro mě: jednoduchý a krásný!


[21.4. 2012] Ťuťu ňuňu, nejroztomilejší pejsek

21. dubna 2012 v 22:49 | Xoxo Vanessa |  My diary

Jsem zamilovaná do tohoto nádherného pejska. S maminkou jsme dnes šly na cvičák (kde se cvičí psi) - je to od mamky koníček a já po dlouhé době jsem šla sní. Jsem moc ráda, že jsem šla, protože jsem viděla jednoho z nejroztomilejších pejsků. Pejsek byl naprosto užasný ještě lepšejší než na fotkách - prostě fajnovej prcek. A co je nejkrásnější, že to není štěně, ale pejsek má už 2 roky a pořád je to miminko zlaté ♥

Nádherné vlnité vlasy // Curly Hair

19. dubna 2012 v 13:19 | Xoxo Vanessa |  Hair
Já osobně miluji zdravé, husté, vlnité vlasy. Já sama mám vlnité vlasy a když se zadaří, tak mám prsténkové vlny po celé hlavě (ale to málokdy), většinou "prsténkové" vlnité vlasy mám u moře nebo na bazéně. Žehlím si často vlasy, protože s vlnitými vlasy není sranda. Sami někteří uznáte a víte, když se ráno probudíte, jak vaše vlasy vypadají (každý pramen na jinou stranu) a když je rozčešete, uděláte ještě hůř, protože je roztřepíte. Bohužel někteří mezi námi mají vlnité vlasy, ale chodí, jak čarodějnice bez jakékoliv úpravy (achjo).

Proč vlastně vlasy žehlím? Je s nimi menší práce a vždy vypadají dobře a upraveně.
Když se vlasy dobře upraví do vln, tak si myslím, že skoro každá holka se pozastaví a tiše závidí. Krásné vlny totiž vidíme na málokom, protože zabírají dost práce.

A teď se můžete kochat:Buďte připraveni na změnu této stránky! ♥

16. dubna 2012 v 23:46 | Xoxo Vanessa |  My diary
- Krásný večer achjo, jsem tak znechucená z té odporné školy, vůbec mě to nebaví !! Nejhorší je, že se vůbec neučím a když se k tomu rozhodlám, tak mi to nejde vůbec do hlavy, mám v hlavně úplně jiné myšlenky a nevím, jak se jich zbavit.

- Jinak moji návštěvníci, kdo jsem rád chodí a líbí se mu tady, tak pro vás mám připravenou velkou změnu tohoto blogu, zatím nic neprozdradím, ale během cca 2 týdnů se to dozvíte :* a snad budete čubrnět.

- Potřebovala bych vypnout a odjet někde do klidu (nemusí to být pláž, palmy a nádherné moře), ale třeba najít nějaké krásné místečko za městem, třeba u vody, být tam sama, abych mohla přemýšlet, odpočinout si od toho stresu a napětí. Miluji vodu, takže by mi vůbec nevadilo jen tak sedět a pozorovat.


.