Březen 2012

NUDA!

28. března 2012 v 22:08 | Xoxo Vanessa |  My diary
Achjo to je nuda, já mám ale nudný život :// Nic nového nemám, neblbnu nic .. Jsem zkrátka nudná, doma se nudím ve škole se nudím :D Kur*a pořád nuda ... A dotoho starosti, přece se máme radovat, žijeme jen jednou ... Chtělo by to změnu, ale jak to provést, abych byla nejšťastnější?

.

Dear Monday, FUCK YOU

25. března 2012 v 23:42 | Xoxo Vanessa |  My diary
Taky se tak hrozně těšíte do školy po takovém nádherném víkendu? :D Proč to tak vždy rychle uteče, zítra to budu muset přežít, máme toho dost ve škole a konečně od středy praxe a žádné učení nebude. Já se jdu ještě učit němčinu a matematiku zopaknout, takže vidím to, že za hodinku půjdu spát - normálka :)) Brou:*

.

23.3. 2012 bruslící den, ...

23. března 2012 v 21:19 | Xoxo Vanessa |  My diary

Ahoj miláčkové, dnes jsem měla menší sportovní den. Dnes bylo krásně, tak jsem nechtěla trčet doma, tak jsme s Peťulou vyrazili na brusle, bylo fajn. Dnes Peťa byl u nás odpoledne, tak jsme si pustili film "Piraňa" objednali jsme si oběd (mňaaam zase jsme se pěkně nažrali, ...) a co máte vůbec v plánu na víkend? :))


Mohou vlasy růst rychleji?

21. března 2012 v 21:39 | Xoxo Vanessa |  Péče o vlasy
Vlasy jsou jednou z nejdůležitějších a největších předností žen. Každá žena by si přála, aby její vlasy vypadaly zdravě,
lesklé a zářivě. Toho lze dosáhnout jedině tehdy, budeme-li o své vlasy pečovat každý den s pomocí kvalitní vlasové kosmetiky. Jedním z přání žen však je i rychlejší růst vlasů. Je ale vůbec možný?

Růst vlasů - lze ho ovlinit?
Vědecky bylo dokázáno, že doposud neexistuje žádný způsob, jak ovlivnit, aby naše vlasy rostly rychleji. Ale můžete udělat hned několi věcí, aby byly vaše vlasy zdravé, tedy i zdravěji rostly.

Pamatujte si, že vlasy jsou velmi citlivou částí vašeho těla a potřebují zvláštní péči. K vašim vlasům byste měly přistupovat s citem.

Jak svým vlasům ke zdraví dopomoct?

Před sprchou vlasy prokartáčujte. Pokud tak učiníte, ve sprše se nezacuchají, tudíž se budou pak mokré i lépe rozčesávat.

Vlasy češte s citem a opatrně. Pokud jste majitelkami vlnitých nebo kudnatých, po umytí byste měly byste používat hřeben s širokými zuby, protože kartáče mohou narušit jejich strukturu a způsobují také krepatění vlasů.

Při použití kondicionéru zkuste prsty vlasy prohrabávat. To snižuje zacuchání a po umytí si vlasy nebudete muset příliš rozčesávat. Kondicionér na vlasy nanášejte vždy rovnoměrně.

Vlasy si nemyjte každý den. Vaše vlasy totiž chrání nejvíce samotný maz, a to lépe než cokoliv jiného.

Nedělejte si z vlasů příliš těsný culík nebo drdol. Můžete použít třeba spinátka nebo udělat copánky.

Denně užívejte multivitamíny. Nedostatek železa zhoršuje vypadávání vlasů. Ženy, které navíc prožívají stres a těžká období jsou vystavné vyššímu riziku nedostatku železa. Pokud zjistíte díky lékařkému vyšetření, že trpíte nedostatek železa, braním pilulek s jeho obsahem se vyvarujte, jelikož může dojít k poškození žaludku. Bohatě stačí užívání multivitaminu a konzumace potravin bohatých na železo.
Pokud patříte do skupiny vegetariánů, můžete jíst potraviny bohaté na vitamín C. Ten bude železo vstřebávat. Velké množství je ukryto v zelenině.

Jezte také další vitamíny, biotin, rybí ruk a proteiny. Tyto látky jsou ve vaší stravě nezbytné. Bylo prokázáno, že s dostatečným přísunem těchto látek do těla, vlasy rostou ve větším množství. Tedy budou hustší.

Diety s nízkým obsahem bílkovin a železa a také ty s vysokým obsahem bílkovin a malým množstvím ovoce a zeleniny, jejichž výsledkem je dramatický úbytek hmotnosti, mohou vést k velkému zhoršení vypadávání vlasů. Snažte se, aby vaše strava byla vyvážená a zaměřte se na postupné snižování kalorií.

Stres je nejčastější příčinou vypadávání vlasů. Pokud se potýkáte s fyzickým nebo emocionálním vypětím, za zhruba 3 až 4 týdny se vše na vašich vlasech projeví. Proto hodně relaxujte a odpočívejte.

Důležité k zapamatování:
Jezte zdravě, nakupujte pouze kvalitní vlasové produkty, pravidelně používejte ochranné produkty, udržujte krok s masážními oleji.

Zdroj: extrakrasa.cz
S článek opravdu souhlasím! :))

Konečně mám ten neklas za sebou :*

21. března 2012 v 19:09 | Xoxo Vanessa |  My diary
Ahoj miláčkové, kdo četl můj blog, tak jsem psala o prázdninách, že se musím učit neklas do materiálu, samozřejmě myslíte, že jsem se učila? No samozřejmě, že ne a přes 20 stránek jsem se začla učit v 1 hodinu ráno do 3 (já vím jsem blázen), dnes jsem byla tedy zkoušená a mám za 3, kdybych to neodflákla to učení a nenechala opět na poslední chvíli, tak mám určitě lepší známku, ale já to nějak nehrotím, jsem ráda, že to mám za sebou a už žádné stresy nemám.

Konečně je venku krásně, nálady depresimující odešly a snad ani nepříjdou. Konečně venku nemrznu a můžu se normálně projít. Hahá a dnes jsem měla poprvé zadarmo Starbucks Coffee v centru rozdávali zadarmo, když se u nás tato nejlepší kavárnička bude otevírat (tak dělali reklamu, já se nemůžu už dočkat).

Haha, jsem dnes nudná já vím :D Přidávám fotku z léta ... Sakra už ani nemám žádné nové fotky, asi by to chtělo napravit.

.

Cesta na tajuplný ostrov 2

19. března 2012 v 23:45 | Xoxo Vanessa |  Films
Nedávno jsem byla v kině na "Cesta na tajuplný ostrov 2", kde hraje má úžasná Vanesska :* Musím říct, že film se mi hodně líbil, sice taková pohádka, ale opravdu jsem se zasmála, klidně bych ho viděla znovu a určitě se na něj znovu podívám, takže doporučuji. :)) Ps. byla jsem na 3D a opravdu krásné efekty po dlouhé době!Domácí bělení zubů

19. března 2012 v 14:49 | Xoxo Vanessa |  Péče o obličej
Domácí bělení zubů je dnes už hračka. Na trhu je spoustu přípravků, které slibují bělostný chrup. Dejte si však pozor, co si na zuby vlastně dáváte a velkou pozornost věnujte příbalovým letákům. Většina gelů na bělení zubů totiž obsahuje látky, které naruší zubní sklovinu. Zub pak není dostatečně chráněn a je náchylnější k obarvení - takže pozor na oblíbenou kávu nebo červené víno. Jiným nebezpečím jsou pak zubní kazy nebo zubní kámen. Pokud je máte (možná o nich ani nevíte) a budete si bělit zuby doma, může vás to pěkně zabolet.


Rady pro bíle zuby:

- K odstranění skvrn, které se na zubní sklovině tvoří, použijte 2× měsíčně sodu bikarbonu.
- Můžete přidat kapku hřebíčkového oleje do zubní pasty a zuby vyčistit s takto obohacenou pastou alespoň jednou týdně.
- Přestaňte kouřit. Kouření je nejrychlejší cestou, jak změnit barvu vašich zubů z bílých na žluté.
- Smíchejte čajovou lžičku citronové šťávy a kuchyňské soli a udělejte z ní jemnou pastu. Aplikujte na ta nejžlutější místa na zubech a jemně je s ní vyčistěte.
- Doporučujeme pužívat ve stravě zázvor nebo čerstvou citronovou šťávu, oboje totiž zlepšuje trávení i dech.
- Použijte vnitřní bílou část pomerančové kůry a "vygumujte" zuby do běla.
- Vysušené listy bobkového listu kombinované s vysušenou kůrou z pomeranče představují výborný bělící prostředek.
- Bílé zuby získáte tím, že si budete do zubní pasty přidávat kapku hřebíčkového oleje, a to minimálně jednou týdně.

VANESSA HUDGENS ! ♥

18. března 2012 v 9:29 | Xoxo Vanessa |  INSPIRATIONS
JE NEJLEPŠÍ, NEJÚŽASNĚJŠÍ A NEJKRÁSNĚJŠÍ :* Zkrátka můj vzor. Jak je možné, že je někdo tak dokonalý? :)) Vanessu znám docela dost, protože ještě nedávno jsem vedla o ní blog, kde jsem sledovala denní novinky od Ness, bohužel kvůli času jsem s blogem skončila, ale kdo chce můžete se kouknout na můj starý blog, protože starších novinek je tam hodně: http://miss-vanessiiik.blog.cz Vanessa je můj vzor snad už přes 3 roky. Hodně lidí, kdo ji neznalo ji mělo za sladkou Gabrielu z High School Musical, ale to byla jen role - Vanessa sama řekla, že té nálepky se zbavovala dlouho. Nessinka je takový "chameleon" - prostě je nejlepší :D :*Sunny Day - YEAAH ♥ :*

17. března 2012 v 15:33 | Xoxo Vanessa |  My diary
Ahoj miláčkové, zdravím vás ze skvělou náladou. Jsem tak plná energie ani se nedivte, když venku je ták krásně a svítí sluníčko - konečně! Za chvíli půjdu ven na procházku, doma rozhodně trčet nehodlám. V ponděli mě čeká ve škole neklas z materiálů docela mi to už nahání strach, protože mám asi 20 stránek na učení a ještě jsem se neučila (tak buď dnes večer se budu učit a nebo celý zítřek :( - nad to zvládnu). Achjo a nám už končí týdenní prázdniny ...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Je úžasná :* Mám ji na 100 volume :D A na sousedy kašlu, ty už jsou zvyklí :)


Kosmetické přípravky :*

14. března 2012 v 18:39 | Xoxo Vanessa |  Recenze ♥
Přidávám kosmetické přípravky, které jsem si nedávno koupila, některé mám dýl některé míň, ale na tom nezáleží. Vybrala jsem pár přípravků s kterými jsem spokojená a chci je vám doporučit.

1. Velona - hydratační gel s aloe vera na pleť je vážně příjemný a krásně hydratuje.
2. Garnier - výživný regenerační krém s ovocnými mikrooleji (nádherně voní a jako většina krému je velmi příjmný). Obličej po krému je opravdu jemný.
3. Ryor - peeling (ryor je osvědčená značka) takže nemám žádný problém.


4. Ryor maska s kaolinem - maska má odsraňovat přebytečný mastný kožní film. Když jsem masku použivala pravidelně musím uznat, že menší změnu jsem pocítila a má pleť se neleska.
5. Amia oční odličovat - nejlepší oční odličovat tento přípravek snad budu kupovat pořád :)) nanesu tři kapky na prst a krouživými pohyby si odličuji oči, potom jen opláchnu vodou a během pár sekund mám oči odličené a to použivám vodoodolnou řasenku.
6. Dove antiperspirant - není co dodat (normální jako ostatní :D)


7. Garnier fructis - pokud máte barvené vlasy doporučuji !!! Překrásně voní a navíc vyživuje, je tam dvojítá péče o vlasy, déle vydrží vaše barva na vlasech.. je tam toho dost! :D Já barvené vlasy nemám, ale koupila jsem to pro moji maminku.
8. Golden rose - odlakovač s vitamínem E

.