Únor 2012

Ano, ještě žiju :* ♥

26. února 2012 v 21:28 | Xoxo Vanessa |  My diary
Ahoj pusinky, tak se zase po týdnu ozývám, já vím jsem strašná a zlá pro ty, co tady chodí a čekají nové články a informace, ale veřte mi napravím to :)) Měla jsem málo času a dotoho mi nešel PC, ... Chtěla bych už tento týden, přidávat články, ale radši nic neslibuji, ... Kdybych náhodou tento týden nedala vědět, tak na 100% o víkendu tady bude nástup a pojedu bomby :D Achjo, jsem ták dojebaná z této neděle, protože zase zítra do školy a zase celý týden před námi ... Už mě přímo sere ten stereotyp (pořád dokola: víkend rychle uteče a zase škola ... a pořád dokola).

Abych dokázala, že ještě žiju, tak jsem se pro vás teď vyfotila :*

.

Omlouvám se, ale nešel mi PC

20. února 2012 v 23:29 | Xoxo Vanessa |  My diary
Ahoj pusinky, já jsem tak bez nálady a unavená ... Omlouvám se, že jsem nedala vedět, ale nešel mi vůbec zapnout PC, konečně se rozjel, ale nemám tu žádné programy prostě nic - všechno se smazalo, ... Tak ještě pár uprav a už zítra bych mohla přidávat článečky :-*

Před chvíli jsem si objednala z internetu pončo + top ... Miluji takový pohodlný styl, jéjé já se už těším, až mi to dorazí domů. S poštovným mě to vyšlo na 519 kč :)

.

[February 14th] Forever Alone Official Day

15. února 2012 v 0:08 | Xoxo Vanessa |  My diary

Ahoj pusinky mé sladké, tak co, jak jste si užily Valentýnovi den? Plné romantiky s miláčkem? Zašli jste si na večeři? Nebo jste vařili společně? a nebo jste si něco objednali domů? a nebo jste se jenom mazlili? Ách, já vám závidím, kdo prožil den plné romantiky. Já nic nedostala, ani pusinku, bohužel jen sms. Docela smutné, když zavzpomínám, jaké to bylo před rokem (zamilovanost je ta nejkrásnější věc). Dnes jsem měla v plánu si pustit nějaký romantický film, dát si popcorn, pizzu a být sama, ale radši jsem změnila plán, nechtěla jsem brečet, takže radši jsem ležela a nudila se. A co vy nezadaní, taky nuda? A nebo jste si užily krásný den s kamarádkou? I s kamarádkou se dá prožít nádherný Valentýn.

Tak a ještě trochu té romantiky, přidávám místa, kde by mi vůbec nevadila taková večeře s miláčkem.
[2012] Sexy Valentine's Day Makeup

14. února 2012 v 17:39 | Xoxo Vanessa |  Make-Up
Tak pusinky, máme tady další článek tykajícího Valentýnu, týká se líčení. Zvolila jsem lepší možnost, než přidávání inspirujících obrázků. Můžete se přímo podívat na tutorial, jak se správě a přesně nalíčit, aby jste vypadly neodolatelně krásně. Přidala jsem tři videa, které mě zaujaly, samozřejmě na youtube jich naleznete spousty. Příjemnou zábavu :-*

* VALENTINE'S DAY MAKEUP TUTORIAL *Valentine nail

14. února 2012 v 17:19 | Xoxo Vanessa |  Nail
Ahoj cukrátka, když máme dnes ten sladký Valentýnovy den, tak jsem se rozhodla naladit i tento blog do Valentýnu. Připravila jsem si pro vás inspirující článek o nehtech, které se hodí na tento zamilovaný den. Můžete se podívat:

* VALENTINE INSPIRATION NAILS *Krajka v módě

12. února 2012 v 17:59 | Xoxo Vanessa |  Clothing
Krajka patří mezi nejsmyslnější módní materiály. Už dávno nezdobí pouze spodní a noční prádlo. Krajkové zdobení dnes můžeme vidět téměř všude. I letos na jaře se opět zahalíme do krajky. Návrháři si ji zamilovali natolik, že přesto, že byla hitem loňského jara a léta, módní trend krajky si můžeme užívat i letos. Ti, kteří tento trend prosazovali už loni, mu nyní dávají ještě větší grády. Krajka je prostě ženská a dají se sní dělat divy. Kdo by si ji nechal ujít?

Já jsem se asi zamilovala do těchto prvních šatů a druhých. Musím si na jaro-léto podobné pořídit. Navíc mě se líbí všechny krajkové věci je opravdu těžké vybírat, jaký kousek si pořídit, ...Jennifer Stano - Style

10. února 2012 v 13:29 | Xoxo Vanessa |  INSPIRATIONS
JEJÍ KRÁSNÝ ŠATNÍK:


Přidávám další mou inspirací, tentokrát se to týká Jennifer Stano, která je v zahraničí známá a pokud se nemýlím, tak u nás není proslavená, protože to není žádná herečka, zpěvačka, která se vyskytuje v televizi. Když už tady mám článek o Jennifer, tak vám ji přiblížím. Jenn vystudovala vysokoškolské vzdělání obor módní návrhářství. Tato kráska především zdobí stránky časopisů, píše o zdravé výživě, fitness apod. A je to taky blogerka :))

Přidávám tu pár její osobních fotek, tento styl je mi ták blízký. Opravdu se mi líbí uplé věcičky, které jsou tak sexy. Taky eleganci a volné trička, které Jenn má … Brala bych její celý šatník ….!!! Má ho tak obrovský, ...

Kdybych mohla napsala bych o ní více, ale bohužel jsem dnes spala jen hodinu a něco a navíc jsem byla ve škole, takže jsem tak vyřizená, že jsem vůbec ráda, že jsem zvládla vůbec toto napsat, tak a teď se kochejte:
Když se daří, tak se daří :D ♥

8. února 2012 v 15:49 | Xoxo Vanessa |  My diary
Ahoj moji milí, přidávám k fotkám, co jsem za poslední dobou prováděla.
Musím se opravdu pochválit, začínám být pilný žák … Dnes jsem dostala mou nádhernou písemku z angličtiny, jak vidíte na fotce - za 5 :D Jojo, já vím jsem šikovná … Moje první pětka z ajiny, ale je pravda, že ji už pomalu nesnáším i když je docela důležitá.


Mňam, mňam … Teď některým udělám chutě, koukejte, jak si žeru :D Nebudu vám nalhávat opravdu jsem se přežrala, že jsem měla co dělat, abych vstala potom od stolu :D … Nejradši jsem si chtěla někde lehnout, odepnout puntek a vyvalit bříško :D


A teď poslední fotka, vypadám tam divně, ale pochopte ten den jsem neměla nikde v plánu jít. Byla jsem oblečena spíše do sportovně, krom kozaček. A proč, přidávám tuto fotku? Na fotce můžete vidět mou novou basketbalovou mikinu, která začíná být velkým hitem už i u nás. Pořídila jsem si ji rychle, než ji začnou nosit všichni ostatní a musím říct je vážně pohodlná. A je fajn mít bohatý šatník a ne pořád v jednom stylu, co vy už jste viděli tyto mikiny? Na internetu začinají být už skoro všude.

.

Nová leopardi mikina z Tally Waijl

6. února 2012 v 21:09 | Xoxo Vanessa |  Recenze ♥
Krásný večer :** je pondělí a já se cítím, jako kdyby nebyl žádný víkend, jsem ták vyčerpaná. Mám novou mikinu s oblíbenými vzory a to leopardími. Mikinka je opravdu úžasná na dotek a pohodlná, já jsem sní spokojená. Koupila jsem si ji v obchodě Tally Waijl. Omlouvám se za špatnou kvalitu fotky, ale fotila jsem ji teď večer :*

.

V lásce se vždy řiďte pouze srdcem, ...

5. února 2012 v 15:09 | Xoxo Vanessa |  My diary
V lásce se vždy řiďte pouze srdcem, vykašlete se na rozum, protože rozum Vám nikdo nedá ani nevezme, ten budete mít vždycky....Pro lásku je třeba udělat všechno, všechno co srdce chce a po čem touží, a to Vás musí vést dál, a ikdyž jednoho dne ten druhý to Vaše srdce rozšlape na hadry a Vy budete mít pocit, že padáte a padáte, tak věřte, že až dopadnete, tak budete vědět, že jste udělali všechno proto, abyste dostali to, po čem Vaše srdce toužilo a rozum Vás postaví pak zpět na nohy a nikdy nebudete přemýšlet co by bylo, kdyby bylo to a to...nezůstanou nezodpovězené otázky a odejdete čistí....Proto nebuďte slaboši, kteří se ohání tím, že si pokaždé nabijou držku, a že to nemá cenu.....protože když do věcí nejdete po hlavě, tak se to nikdy nedozvíte a budete jen skuhrat a skuhrat, že to stejně nemá cenu, a že to stejně dopadne jak to dopadne, a že stejně to a to...dokud tam tu hlavu totiž nestrčíte, tak to prostě nikdy nezjistíte......Člověk toho druhého nemiluje jen tak, Vaše srdce a duše ví proč Vás to táhne, tak to zjistěte...buď se přilepíte navždy, nebo si o toho druhého rozbijete hubu, nic mezi Vás neuspokojí, to mi věřte..... (Pan Lef)

Vzpomínám si, jak si mi přinesl kytici o 5 růžích a z toho jedna umělá růže a dodal si, tak romantickou větu "budu tě milovat dokuď všechny růže nezvadnou".