Srpen 2011

Jsou, tak sladcí :*

31. srpna 2011 v 21:00 | Xoxo Vanessa |  My diary
Zdravím se skvělou náladičkou :-P už delší dobou uvažuji, že si koupím krásného, roztomilého králička ♥ … Včera jsem se byla dívat na králičky oni jsou, tak SLADCÍ :* hned bych si jednoho vzala domů, ale opravdu uvažuji, už kdysi jsem měla takového sladkého mazlíčka a vím, že se o tomu musím věnovat a pořádně starat a teď se bojím, že nemám dostatek času … =* A nechci, aby takový čumáček byl jen zavřený v kleci … No tak uvidíme, jestli si nového mazlíčka pořídím domů a nebo ne, ale uznejte, že jsou sladcí? :-*Kosmetika

28. srpna 2011 v 12:39 | Xoxo Vanessa |  Recenze ♥
Krásný den pacc Když jsem psala článek tady, zmiňovala jsem se, že jsem byla nakupovat a slíbila jsem vám, že odfotím mé věcičky, můj slib plním a proto přidávám první várku "kosmetiky", a na příště odfotím mé oblečení, co jsem koupila ze dne 25.8 paccMiluji nakupování!

25. srpna 2011 v 23:56 | Xoxo Vanessa |  My diary
Čauki miláčkové ! Dnes se citím tak nádherně, byl opradu úžasný den.
Dnes jsem byla ráno s kamaradkou ji radit, co si má koupit za kosmetiku, která ji bude sedět a skrášlovat ji. Kamarádka chce ze sebe udělat novou kočku, tak jsme se vyhrály. Já ji líčila, vlasy barvila, pokud budete chtít můžu vám ukázat proměnu.
Ale dnes jsem myslela i na sebe, zašla jsem s mým miláčkem roztomilým do shopping parku nakupovat, než jsme se vrhli na vyčerpající nákupy dali jsme si užasné ledové kafé "mňáám, až do těď se oblizuji" ... V podpadkách jsem prochodila všechny obchody asi tak za 3 hodinky, ale nakonec jsem si odnesla pár kousku oblečení domů, zítra oblečení nafotím a dám je sem :-* Po užasných nákupech jsme si zašli do Mekáče ...
A abych nezapomněla, musím se pochválit dnes večer asi tak okolo 9 hodin jsem byla běh s miláčkem a cítím se opavdu skvěle, takové dny chci častěji :-* Zítra plánuji se někde vyválit u vodičky a opalovat se a večer? Na STODOLNÍ, kde to rozjedeme s kámarádkami "bude se tančíít!"


Xx V Mám vás ráda

8 rad, jak začít cvičit a nepřestat

24. srpna 2011 v 23:48 | Xoxo Vanessa |  Tips
Spousta z nás by ráda nějaké to kilo dala dolů. Když už cvičit začneme, většinou po pár dnech skončíme. Jak vydržet cvičit, jíst zdravě a odolávat čokoládě?
Odlohdlat se k tomu, že začneš hubnout, není zas tak složité. Jenže vytrvat, to už je umění. máme pro tebe osm triků, díky kterým ti to půjde hravě.

Rada č. 1:

Pokaždé si dny dopředu naplánuj. Kdy se budeš učit, kdy půjdeš s kamarádkou ven a kdy si uděláš čas na cvičení. Vyhneš se tak výmluvě typu: "Já jsem to nestihla, měla jsem toho moc na práci."

Rada č. 2:

Vždycky dodržuj to, co sis naplánovala. Pokud sis řekla, že budeš cvičit každý den, tak cvič každý den. Pokud některý den vynecháš a řekneš si: "Dneska cvičit nebudu, nechám to až na zítra," tak věř, že zítra už cvičit nebudeš. Jakmile jednou polevíš, elán opadne a tvůj režim je fuč.

Rada č. 3:

Cvič s někým. Nejlepší je cvičit třeba s kamarádkou nebo se sestrou. Proč? Budete u toho dvě, můžete si povídat, pomáhat si a jedna druhou povzbuzovat v tom, abyste nepřestávaly.


Proč žárlíš, když nemáš důvod?

24. srpna 2011 v 23:15 | Xoxo Vanessa |  Tips
Máš krásný vztah s klukem, který by na tobě mohl oči nechat, ale přece ti chybí důvěra? Ptáš se sama sebe, proč mu nevěříš? Zamysli se.
Většina příčin pramení z tvé minulosti. Ať už si to uvědomuješ, či nikoliv. Málokterá žárlivost pramení čistě z partnerova chování. Přesto, že máš kvalitní vztah a mohla by ses na svého partnera ve všem spolehnout, nedůvěřuješ mu. Tvoje žárlivost může mít hned několik příčin.

Sama jsi byla nevěrná

Když víš, čeho jsi byla schopná ty sama, bojíš se, že by to stejné dokázal i někdo jiný. Všímáš si chování, které si myslíš, že je stejné, jako bylo dřív to tvé a pokud narazíš jen na maličkou shodu, začneš žárlit. Uvědom si, že každé jeho chování může mít svůj důvod, kterým rozhodně nemusí být nevěra.

Už jsi nevěru zažila

Zjistila jsi, že tě minulý přítel podváděl? Potom je téměř jisté, že se budeš v příštím vztahu bát, aby ta bolest, kterou jsi cítila, nepřišla znovu. Těžko začneš někomu důvěřovat a myslíš si, že je každý muž stejný. Zkus si s přítelem sednout a promluvit si o tom. Vysvětli mu, proč žárlíš a pokus se s tím něco dělat.

My Photos 0.1

24. srpna 2011 v 0:01 | Xoxo Vanessa |  My diary
Krásný večer miláčkové ♥ Rozhodla jsem se přidat tři mé fotky až vidíte, jak vypadám (doufám, že jste se nelekly). Chtěla jsem se omluvit, že jsem nepřidávala více článků, ale snad mě chápete venku je nádherně a konečně svítí sluníčko a proto jsem nebyla skoro vůbec doma a na blog jsem neměla náladu … Přemýšlím, přemýšlím jaké články mám přidat,aby se vám líbily a aby byly originální Nezapomínejte a navštěvujte můj blog nadále :-* A SPŘATELUJI!


Mám vás ráda :-*

Tereza Kerndlová - Přísahám

23. srpna 2011 v 23:29 | Xoxo Vanessa |  Music
Nejsem největší fanda českých písniček, raději mám zpěvačky/zpěváky a skupiny ze zahraničí, ale tuto písničku jsem si oblíbila, má něco zvláštního do sebe =)


Kouřové líčení očí // Smokey Eye Make Up Tutorial

16. srpna 2011 v 23:22 | Xoxo Vanessa |  Tips
Není nad přirozenost. Ale - přiznejme si to všechny! - občas má prostě každá z nás velkou chuť se sebou něco provést, alespoň jeden večer vypadat jinak, šokovat či zaujmout. Kouřové líčení očí je stále nepřekonatelným hitem, tak proč jej nevyzkoušet třeba při nejbližší vhodné příležitosti?

1. Pleť obličeje musí být dokonale sjednocená a matná. Nedostatky proto skryj make-upem či korekční tyčinkou a velkým pomocníkem ti bude sypký pudr.
2. Kouzlo kouřového líčení spočívá v nápadném zvýraznění pouze jedné partie obličeje, tedy očí. Abys nevypadala jako "cirkusačka", nezvýrazňuj si zároveň tváře výraznou růží (hodí se spíš jemný nádech růžové či bronzové, případně pudr o jeden až dva odstíny tmavší než ten, který jsi použila na celý obličej) a rty přetři pouze nenápadným leskem.
3. Zásadou je "čistá práce". Dbej na to, aby ti na řasách neutkvěly žmolky, abys neměla jedno oko namalované více než druhé, a především si líčení během večera několikrát překontroluj a případné nedostatky (rozmazaná linka či stíny slité do jedné rýhy) pouprav. K dokonalosti ti pomůže použití kvalitní kosmetiky a dodržení správného postupu.
4. Jak se říká, učený z nebe nespadl. To platí i u líčení. Raději si jej vyzkoušej v klidu doma "nanečisto", získáš tak cvik a vyhneš se stresování těsně před začátkem akce. U výrazného líčení jsou nedokonalosti velmi nápadné!Demi Lovato - Skyscraper

16. srpna 2011 v 22:46 | Xoxo Vanessa |  Music
Já osobně Demi Lovato neposlouchám, ale tahle písnička se opravdu povedla je nádherná (text, hudba) … Demi tam vypadá překrásně ♥


Domácí pomerančový džus

9. srpna 2011 v 19:59 | Xoxo Vanessa |  Food
Ahoj zlatíčka! Dnes jsem zkoušela si udělat svůj vlastní pomerančový džus a docela to dobře dopadlo, tu máte recept a doporučuji Příjemně mě osvěžil je výborný, když je studený.

Suroviny:
2 pomeranče
1/4 kg mrkve
2 - 3 jablka
650 g cukru krupice
25 g kyseliny citronové
6 l převařené a zchladlé vody

Postup:
Pomeranče zbavíme kůry a nakrájíme. Mrkev i jablka oškrabeme a nakrájíme. Ovoce necháme uvařit doměkka. Necháme zchladnout a rozmixujeme. Poté přecedíme do větší nádoby, přimícháme kyselinu citronovou, cukr a vodu. Vše pořádně zamícháme. Naléváme do sklenic a podáváme.